Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-13, 16:02   #1861
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fram Pokaż wiadomość
Ładnie wyszło, przynajmniej dobrze wygląda na zdjęciu, ale nie powiedziałabym żeby tu były jakiekolwiek rudości

Podobnie ma moja siostra po samym miodowym karmelu.
Ja dodałam jeszcze bursztynu do miodowego karmelu żeby było rudo i i tak nie wyszło nic a nic, wręcz przeciwnie, włosy mają zieloną poświatę na końcach
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 17:25   #1862
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
W Rossmanie widziałam wczoraj po 19,99
Cytat:
Napisane przez snow_whitee Pokaż wiadomość
A ja w drogerii Natura za 20,99 zł

Spojrzałam w necie i promocja tylko do jutra (14.11)
Dziekuje
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 10:22   #1863
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

hello Ja kupiłam wczoraj w Rossmanie za 19,90 Mroźne kakao 412 Nosiłam się długo z zamiarem wybrania nowego koloru i tak jakos wyszło impulsywnie. Zawsze mam raczej odcienie z ciepłymi refleksami. Tym razem będzie inaczej. 300 już mi całkowicie się spłukała - nareszcie! Jutro chyba będę farbować, albo dziś wiczorem. Wrzucę wam zdjęcia przed i po. Mam nadzieję, że ładnie wyjdzie bo za 3 tygodnie wychodzę za mąż! :P
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 19:55   #1864
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Idę farbować mroźnym kakao 412 Odezwę się po, albo jutro i wrzucę foty.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:22   #1865
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

A ja już tęsknię za blondem, nawet kupiłam 2 opakowania lodowego blondu 910(cudem udało mi się go dorwać) jednak czekam aż mój "brąz" (który miałwyjść rudy ) się wypłucze. Gdzieś na tym lub wcześniejszym wątku czytałam chyba coś o blondach castinga, że są one w stanie rozjaśnić włosy w odcieniu brązu do blondu... Ale w końcu już nie wiem czy to mi się śniło czy rzeczywiście ktoś o tym wspominał bo kiedy zaczęłam przeszukiwać wątek to nic nie znalazłam
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:48   #1866
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
A ja już tęsknię za blondem, nawet kupiłam 2 opakowania lodowego blondu 910(cudem udało mi się go dorwać) jednak czekam aż mój "brąz" (który miałwyjść rudy ) się wypłucze. Gdzieś na tym lub wcześniejszym wątku czytałam chyba coś o blondach castinga, że są one w stanie rozjaśnić włosy w odcieniu brązu do blondu... Ale w końcu już nie wiem czy to mi się śniło czy rzeczywiście ktoś o tym wspominał bo kiedy zaczęłam przeszukiwać wątek to nic nie znalazłam
naturalny tak, ale farbowany nie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:13   #1867
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
naturalny tak, ale farbowany nie
Czyli co bym uzyskała kładąc lodowy blond lub nawet jakikolwiek blond (9)na moje włosy w odcieniu jasnego brązu na poziomie między 6 a 7 ? Jakieś 2 tygodnie temu nałożyłam na moje ukochane blond włosy bursztyn i miodowy karmel, wypłukują się dość szybko na szczęście... Obecnie są mniej więcej między 6 a 7... tak myślę.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!

Edytowane przez pepita
Czas edycji: 2012-11-26 o 15:31
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 15:29   #1868
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

U mnie mroźne kakao wyszło czarne jak zawsze, a trzymałam 15 min. Eeeeeeh, jakieś tam przebłyski na szczęście są
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:47   #1869
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie mroźne kakao wyszło czarne jak zawsze, a trzymałam 15 min. Eeeeeeh, jakieś tam przebłyski na szczęście są
Jak ja pomalowałam mój blond mieszanką bursztynu 645 i midowego karmelu 634 na początku też było czarno, a nawet fioletowo... Ale po kilkunastu myciach jest już znacznie jaśniej... jeszcze troszkę i ...wracam do blondu
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 19:23   #1870
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

a ja jeszcze troche a wracam do 400 jakos tak kocham ten odcien zawsze wracam
morelle jak ci sie trzyma kakao ?

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2012-11-26 o 19:24
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:03   #1871
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Jak ja pomalowałam mój blond mieszanką bursztynu 645 i midowego karmelu 634 na początku też było czarno, a nawet fioletowo... Ale po kilkunastu myciach jest już znacznie jaśniej... jeszcze troszkę i ...wracam do blondu
Ja mam ciemny brąz, ale chciałam trochę inny odcień. Jednak nie wyszło

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze troche a wracam do 400 jakos tak kocham ten odcien zawsze wracam
morelle jak ci sie trzyma kakao ?

400 bardzo ładnie wygląda na opakowaniu. Wychodzi Ci taki odcień? 412 trzyma się, jak wszystkie castingi na mojej głowie. Akurat nie wyszło, aż takie bardzo czarne jak 300. Mimo wszystko myślałam, że będzie jaśniejszy.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-26, 20:39   #1872
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja mam ciemny brąz, ale chciałam trochę inny odcień. Jednak nie wyszło
Mi też nie wyszło, kompletnie... Spodziewałam się rudości, no ale trudno. Pomalowałam kiedyś moje ciemny blond włosy właśnie jednym z castingów z 4 na przodzie i po 2 tygodniach wypłukała się właśnie na rudo i taka została...
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 20:56   #1873
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
400 bardzo ładnie wygląda na opakowaniu. Wychodzi Ci taki odcień? 412 trzyma się, jak wszystkie castingi na mojej głowie. Akurat nie wyszło, aż takie bardzo czarne jak 300. Mimo wszystko myślałam, że będzie jaśniejszy.
tak, chyba tak, chociaz w roznym swietle inaczej wyglada moze sie kiedys skusze na 412
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 21:31   #1874
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
hello Ja kupiłam wczoraj w Rossmanie za 19,90 Mroźne kakao 412 Nosiłam się długo z zamiarem wybrania nowego koloru i tak jakoś wyszło impulsywnie. Zawsze mam raczej odcienie z ciepłymi refleksami. Tym razem będzie inaczej. 300 już mi całkowicie się spłukała - nareszcie! Jutro chyba będę farbować, albo dziś wieczorem. Wrzucę wam zdjęcia przed i po. Mam nadzieję, że ładnie wyjdzie bo za 3 tygodnie wychodzę za mąż! :P
Gratuluję , aż taka zalatana jesteś? dawno Ciebie tutaj nie widziałam. Nie wiem co się dzieje wszyscy teraz się zaręczają i wychodzą za mąż!? Jakaś nowa moda?;D. Rozumiem Ciebie bo masz swoje lata ale taka co ma 20 lat czy 21 tak jak ja??.

Ja czekam aż mi się spierze kolor i myślę co robić dalej. Na spłukanym jasnym brązie dałam ciemny blond i wyszedł ładny brąz
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 10:17   #1875
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Gratuluję , aż taka zalatana jesteś? dawno Ciebie tutaj nie widziałam. Nie wiem co się dzieje wszyscy teraz się zaręczają i wychodzą za mąż!? Jakaś nowa moda?;D. Rozumiem Ciebie bo masz swoje lata ale taka co ma 20 lat czy 21 tak jak ja??.

Ja czekam aż mi się spierze kolor i myślę co robić dalej. Na spłukanym jasnym brązie dałam ciemny blond i wyszedł ładny brąz
Hej kochana Właśnie też się zastanawiałam ostatnio gdzie Ty się podziewasz? Jak szukanie pracy?
Brąz Pięknie, Tobie bardzo dobrze w tym kolorze. Mi tak jak pisałam wyszedł czarno, ale nie aż tak jak 300.
Zostało mi 10 dni do ślubu!!! (I Twoich urodzin ) Jeszcze mi brakuje paru rzeczy, ale jakoś to ogarniam
A co do Rossmana do jutra jest promocja 40% na całą kolorówkę - trochę zaszalałam, ale warto

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Mi też nie wyszło, kompletnie... Spodziewałam się rudości, no ale trudno. Pomalowałam kiedyś moje ciemny blond włosy właśnie jednym z castingów z 4 na przodzie i po 2 tygodniach wypłukała się właśnie na rudo i taka została...
A to zależy od drugiej i trzeciej cyfry. Jaki refleks, połysk itp. Czwarty poziom to tylko info, że kolor jest z palety brąz.

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
tak, chyba tak, chociaz w roznym swietle inaczej wyglada moze sie kiedys skusze na 412
412 piękna jest na opakowaniu, ale ja mam naturalnie średni brąz i za dużo barwnika jest dla mnie w farbach z poziomu 4 i 3 jak widać. Może następnym razem w 500 gdzieś będę celować, albo inny odcień z poziomu 4. Natomiast 400 powinna być kolorem naturalnym, a na opakowaniu trochę mahoniowy mi się wydaje. Taki był?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 10:49   #1876
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

[QUOTE=morelle_;37835681]Hej kochana Właśnie też się zastanawiałam ostatnio gdzie Ty się podziewasz? Jak szukanie pracy?
Brąz Pięknie, Tobie bardzo dobrze w tym kolorze. Mi tak jak pisałam wyszedł czarno, ale nie aż tak jak 300.
Zostało mi 10 dni do ślubu!!! (I Twoich urodzin ) Jeszcze mi brakuje paru rzeczy, ale jakoś to ogarniam
A co do Rossmana do jutra jest promocja 40% na całą kolorówkę - trochę zaszalałam, ale warto [COLOR="Silver"]

Wykładanie towaru mi zostało w carrefourze na granicznej. Zobaczymy jak to bd w 2 semestrze, jeśli tak samo to nie wiem co dalej zrobie. Bo to lekka przegina jest co sie dzieje na uczelni. ;/ Ja muszę zarabiać konkretne pieniądze!! . Tak tak niedługo moje urodzinki dokładnie 1 grudnia czyli za 4 dni to Ty nie bierzesz jednak ślubu 1 tylko 7 ?? I ile po tej obniżce farba stoi ? chyba będę musiała podjechać do Borka do Rossmana
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 10:58   #1877
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Wykładanie towaru mi zostało w carrefourze na granicznej. Zobaczymy jak to bd w 2 semestrze, jeśli tak samo to nie wiem co dalej zrobie. Bo to lekka przegina jest co sie dzieje na uczelni. ;/ Ja muszę zarabiać konkretne pieniądze!! . Tak tak niedługo moje urodzinki dokładnie 1 grudnia czyli za 4 dni to Ty nie bierzesz jednak ślubu 1 tylko 7 ?? I ile po tej obniżce farba stoi ? chyba będę musiała podjechać do Borka do Rossmana
Ach no tak bo Ty 01.12 masz urodzinki. Niestety już nie było miejsc na tą datę. Więc został mi 07.12. Ech z tą pracą już tak jest. Trzymam kciuki, żeby się coś ruszyło. Promocja jest tylko na kolorówkę, ale jak kupowałam 2 tyg temu casting-a to 19 zł kosztował.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 11:21   #1878
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Tak tak Ci najlepsi to z grudnia rozumiesz <cwaniak> hehe xD. Tak tak ale nie mogą zrobić tak,że przez 3 lata będę miała zjazd co tydzień ;/. Jak nie to bd musiała się przenieść choć chciałabym ukończyć UWr. OO To chyba miałam rację z tą modą Tak wogóle to znalazłam super kawalerkę klatkę obok ;D. heh ^^ więc jak się urządzę to zapraszam na ciacho. Panieński miałaś już ?
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 11:42   #1879
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Tak tak Ci najlepsi to z grudnia rozumiesz <cwaniak> hehe xD. Tak tak ale nie mogą zrobić tak,że przez 3 lata będę miała zjazd co tydzień ;/. Jak nie to bd musiała się przenieść choć chciałabym ukończyć UWr. OO To chyba miałam rację z tą modą Tak wogóle to znalazłam super kawalerkę klatkę obok ;D. heh ^^ więc jak się urządzę to zapraszam na ciacho. Panieński miałaś już ?
heheh coś w tym jest - moja siostra jest z grudnia, a ja listopad Ach ta szkoła, porażka z tymi zjazdami. Nie martw się na zapas Fajnie Ci się udało z tą kawalerką! hehe Też już myślałam, żeby się na jakąś kawkę umówić Panieńskiego teraz nie robię bo wszystko za szybko się dzieje, a mój Tż nie jest z wro. Więc trzeba będzie zorganizować kawalerki i panieński przed kościelnym. Także jest czas bo jeszcze nie wiem kiedy to nastąpi Za to mieszkanie znalazłam 10 km od miejsca, w którym teraz mieszkam Także mnie też czeka przeprowadzka, urządzanie itp. Będzie zajęcia na co najmniej 1,5 mies.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 16:58   #1880
angelofmydreams
Raczkowanie
 
Avatar angelofmydreams
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 319
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Mi się marzy już urządzanie własnego gniazdka. Jeżdżenie dobieranie mebli , ścian podług wszystkie dodatki! Ale to mnie nie ominie i niczego nie pośpieszam. Wszystko w swoim czasie .Teraz wysyp ślubów jest bo rodzina na swoim się kończy. I przyspieszają terminy. Oj jak to na panieńskim narzeczonego nie trzeba!!. Jakieś choć skromne powinno być!
__________________
,,Gdzie wszyscy wiedzą , że tego nie da się zrobić,przyjdzie ktoś, kto nie wie i to zrobi. "
angelofmydreams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 17:05   #1881
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angelofmydreams Pokaż wiadomość
Mi się marzy już urządzanie własnego gniazdka. Jeżdżenie dobieranie mebli , ścian podług wszystkie dodatki! Ale to mnie nie ominie i niczego nie pośpieszam. Wszystko w swoim czasie .Teraz wysyp ślubów jest bo rodzina na swoim się kończy. I przyspieszają terminy. Oj jak to na panieńskim narzeczonego nie trzeba!!. Jakieś choć skromne powinno być!
Jasne, że go nie będzie, ale chcemy w tym samym terminie. Nie mamy już czasu na to. Za dużo mam rzeczy na głowie teraz. Ja dopiero rozmawiałam wstępnie o wyglądzie mieszkania i już mam dość Ogólnie uwielbiam takie zajęcia, ale za dużo naraz mi się zwaliło na głowę. Potrzebuje trochę odetchnąć
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 20:20   #1882
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

witam, chciałam poprosić o radę chciałam zmienić kolor włosów na taki ciepły jasny karmelowy brąz, dodam, że obecnie mam rude włosy (poniżej dodaje w załączniku moje obecne włosy..) co do farb to zastanawiałam się nad dwoma odcieniami Castingów: Miodowy karmel lub Bursztyn, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z którąś z tym farb to z góry dziękuję za jakieś wskazówki, który kolor wybrać i czy w ogóle wyjdzie mi taki kolor na moich włosach..

wlosy.jpg
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 21:47   #1883
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ifellinlovewithadeadboy Pokaż wiadomość
witam, chciałam poprosić o radę chciałam zmienić kolor włosów na taki ciepły jasny karmelowy brąz, dodam, że obecnie mam rude włosy (poniżej dodaje w załączniku moje obecne włosy..) co do farb to zastanawiałam się nad dwoma odcieniami Castingów: Miodowy karmel lub Bursztyn, jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z którąś z tym farb to z góry dziękuję za jakieś wskazówki, który kolor wybrać i czy w ogóle wyjdzie mi taki kolor na moich włosach..

Załącznik 4998053
Dokładnie z tymi dwoma kolorami miałam styczność, wymieszałam je ze sobą w celu uzyskania rudości i wyszedł brąz... wspominałam o tym kilka postów niżej, nawet wstawiłam zdjęcie, zobacz sobie, tam niżej trochę

Tu są zdjęcia jednej z blogerek, która pomalowała włosy bursztynem.
Tu miodowy karmel. i tu
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:22   #1884
ifellinlovewithadeadboy
Zadomowienie
 
Avatar ifellinlovewithadeadboy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 621
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pepita Pokaż wiadomość
Dokładnie z tymi dwoma kolorami miałam styczność, wymieszałam je ze sobą w celu uzyskania rudości i wyszedł brąz... wspominałam o tym kilka postów niżej, nawet wstawiłam zdjęcie, zobacz sobie, tam niżej trochę

Tu są zdjęcia jednej z blogerek, która pomalowała włosy bursztynem.
Tu miodowy karmel. i tu
ok, dzięki, tak więc patrząc na zdjęcia tych dziewczyn kolor uzyskany bursztynem bardziej mi odpowiada.. tylko pewnie mnie on wyjdzie nieco inaczej, bo obecnie już mam rude włosy i nie wiem czy cokolwiek zmieni ta farba.. miodowy karmel chyba wyszedłby ''zbyt brązowy'' a trochę tej rudości jednak chcę zachować na moich włosach a jeszcze jedno pytanie, tylko nie wiem czy będzie ono zgodne z wątkiem, jako, że jest to wątek o castingach.. ale co mi szkodzi zapytać no więc myślałam jeszcze o wellatonie karmelowa czekolada, może ktoś używał i czy może tą farbą prędzej uzyskam pożądany efekt?
__________________
nie marnuj swego czasu,
inaczej czas zmarnuje ciebie...

ifellinlovewithadeadboy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:54   #1885
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ifellinlovewithadeadboy Pokaż wiadomość
ok, dzięki, tak więc patrząc na zdjęcia tych dziewczyn kolor uzyskany bursztynem bardziej mi odpowiada.. tylko pewnie mnie on wyjdzie nieco inaczej, bo obecnie już mam rude włosy i nie wiem czy cokolwiek zmieni ta farba.. miodowy karmel chyba wyszedłby ''zbyt brązowy'' a trochę tej rudości jednak chcę zachować na moich włosach a jeszcze jedno pytanie, tylko nie wiem czy będzie ono zgodne z wątkiem, jako, że jest to wątek o castingach.. ale co mi szkodzi zapytać no więc myślałam jeszcze o wellatonie karmelowa czekolada, może ktoś używał i czy może tą farbą prędzej uzyskam pożądany efekt?
Tu, ale wymieszane z blondem. Tu też coś jest... ale na brązie więc nie widać różnicy, tu jest wiele innych, ja to wszystko biorę z pierwszych stron grafiki google, w opiniach na wizazu też znalazłam, dla ułatwienia jak przeglądałam te opinie to wcisnęłam na klawiaturze ctrl a później f, na dole pokazało mi się okienko, wpisałam karmelowa czekolada i tam zaznaczył mi na zielono wszystkie te frazy na stronie.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 19:30   #1886
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Zagląda tu ktoś jeszcze? Bo ja biję się z własnymi myślami... Tydzień temu kupiłam 2 opakowania lodowego blondu żeby jakoś wrócić do poziomu 8 chociaż... Ale dopiero teraz zaczęłam się obawiać co z tego wyjdzie
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 19:58   #1887
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
a ja jeszcze troche a wracam do 400 jakos tak kocham ten odcien zawsze wracam
morelle jak ci sie trzyma kakao ?
i jak wychodzi Tobie 400 ? Czarne czy ciemno brazowe ?


Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie 400 (brąz) i 300 (ciemny brąz) ??? Jak wychodzą te kolory?

Chcę uzyskać bardzo ciemny brąz. Farbowałam włosy miesiąc temu u fryzjera farbą z poziomu 4 ale niestety już mi się wymyła do 5 Ogólnie farby nie trzymają się długo moich włosów Casting spierał mi się zawsze w 2-3 tygodnie... dlatego skłaniam się bardziej ku 300 (ciemny brąz) bo nawet jak wyjdą czarne to chyba szybko mi się spiorą do brązu?
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-16, 20:09   #1888
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

te 400 u mnie wychodzi czarne, ale juz od pierwszego mycia zaczyna sie wymywac i po kilku myciach mam juz braz, nie wiem dlaczego ale ten kolor mi sie trzyma najlepiej na wlosach niz 500, ktore zmywa sie szybciej a 600 to juz wogole ;/
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 07:29   #1889
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
i jak wychodzi Tobie 400 ? Czarne czy ciemno brazowe ?


Dziewczyny, czy któraś z was ma porównanie 400 (brąz) i 300 (ciemny brąz) ??? Jak wychodzą te kolory?

Chcę uzyskać bardzo ciemny brąz. Farbowałam włosy miesiąc temu u fryzjera farbą z poziomu 4 ale niestety już mi się wymyła do 5 Ogólnie farby nie trzymają się długo moich włosów Casting spierał mi się zawsze w 2-3 tygodnie... dlatego skłaniam się bardziej ku 300 (ciemny brąz) bo nawet jak wyjdą czarne to chyba szybko mi się spiorą do brązu?
Kilka stron wcześniej jest cały poemat na temat 300. Ogólnie wychodzi czarny, powoli się spłukuje. Praktycznie do 2 miesięcy jest czarny odcień.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 09:57   #1890
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting.cz.II -wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Kilka stron wcześniej jest cały poemat na temat 300. Ogólnie wychodzi czarny, powoli się spłukuje. Praktycznie do 2 miesięcy jest czarny odcień.
dziękuję, poczytam

to teraz trochę mi namieszałyście w głowie

skoro 400 wymywa się bardzo szybko do brązu to go nie chcę, ale jeśli znów 300 to czysta czerń i ma się długo utrzymywać to też mi nie pasuje i jak tu zadowolić kobiete
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-03 16:51:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.