Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem???? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 16:57   #31
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Unhappy Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

kochane... Ja własnie zabieram sie za kremiki na pierwsze zmarszczki. Ku mojemu przerazeniu zauwazyłam pojawiajace sie zmarchy wokol oczu a ze mam dosyc mimiczna twarz to i na czole pojawil mi sie pasek adidasa ;( chcialam sie zaopatrzyc w serie Collaction Dermiki ale najpierw chcialam zasiegnac waszego języka... Dodam ze mam dosc wrazliwa cere (kosmetyczka nawet kiedys stwierdzila ze naczynkowa???)
HELP
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:28   #32
M-lenka
Raczkowanie
 
Avatar M-lenka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ja również mam problem zmarszczek mimicznych mimo,że mam 23 lata. Mam 3 paski na czole oraz takie dwie zmarchy między oczami od mrużenia oczu. Najgorsze jest to,że gdy się opalam to te dwie kreski między oczami pozostają białe. Co robić? Czy jakikolwiek krem lub serum zlikwiduje lub chociaż zmniejszy takie zmarszczki?
__________________
Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.
Oto jedna z zagadek.

Tom T. Hall
M-lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 20:57   #33
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
kochane... Ja własnie zabieram sie za kremiki na pierwsze zmarszczki. Ku mojemu przerazeniu zauwazyłam pojawiajace sie zmarchy wokol oczu a ze mam dosyc mimiczna twarz to i na czole pojawil mi sie pasek adidasa ;( chcialam sie zaopatrzyc w serie Collaction Dermiki ale najpierw chcialam zasiegnac waszego języka... Dodam ze mam dosc wrazliwa cere (kosmetyczka nawet kiedys stwierdzila ze naczynkowa???)
HELP
Nie używam Dermiki, nie mogę więc nic Ci napisać
Osobiście naprzemiennie używam:
-Loreal
-Olay
-czasami Garnier - ale nie przepadam

pod oczy obowiązkowo
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 19:40   #34
trooskava
Zadomowienie
 
Avatar trooskava
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Scyzorykownia :)
Wiadomości: 1 758
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez Ata77 Pokaż wiadomość
Nie używam Dermiki, nie mogę więc nic Ci napisać
Osobiście naprzemiennie używam:
-Loreal
-Olay
-czasami Garnier - ale nie przepadam

pod oczy obowiązkowo
dzieki wielkie za odpowiedz
chetnie przyjme porady innych wizażystek
trooskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-05, 10:09   #35
kiiiinia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 112
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Hej!Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale zaryzykuję
Otóż mam 21 lat, a pod oczami takie zmarchy jak nie wiem.Uwidaczniają się zwłaszcza gdy się śmieję.Wydaje mi się,że są to zmarszczki mimiczne, ale moja mama mówi, że mam je od urodzenia...Może taka już moja natura, ale chciałabym je nieco wygładzić bo wyglądają strasznie, zwłaszcza gdy nałożę na nie fluid pod oczy (a musze go używać, bo mam cienie).
Czy powinnam zacząć uzywać kremu pod oczęta?Jeżeli jak to jaki byłby najlepszy do tak młodej skóry?No i oczywiście z dolnej półki, bo jakieś tam Vichy odpadają...Zastanawiam się nad tym kremami Garniera pod oczy, mają dość duzy wybór, ostatnio w sklepie widziałam jakiś nowy krem pod oczy w takim minisłoiczku...Co wy na to?



Hej jestem w podobnej sytuacjii mam 20 lat i okropne zmarszczki mimiczne pod oczami,szczególnie widoczne gdy sie śmieje ....i jak poradzilaś sobie z tym problemem?
kiiiinia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:36   #36
kiiiinia19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 112
Dot.: 23lata i problem;/;/

hej i co znalazłaś jakiś sposób na zmarszczki mimiczne?.....mam dopiero 20 lat i juz pod oczami pierwsze zmarszczki mimiczne załamka..........
kiiiinia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 14:03   #37
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez kiiiinia19 Pokaż wiadomość
Hej jestem w podobnej sytuacjii mam 20 lat i okropne zmarszczki mimiczne pod oczami,szczególnie widoczne gdy sie śmieje ....i jak poradzilaś sobie z tym problemem?
Póki co skończyło się na kremie pod oczy z Garniera, taki zwykły nawilżający w małym słoiczku.Jakoś mi dziwnie kupować już krem przeciwzmarszczkowy, jakiekolwiek te zmarszczki by nie były.Ale powiem szczerze, że po tym kremie skóra pod oczami jest gładsza, a sam krem bardzo wydajny.Jak go skończe i nadal będą mnie dobijać te zmarszczki to kupię sobie sobie jakiś porządniejszy.Ale na pewno nie będzie to nic typu Vichy, bez przesady
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 15:09   #38
dosiak77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

ja rowniez zasiegne porady. dla 30 od paru miesiecy.... niby cala twarz ogolnie w porzadku, ale jednak da sie zauwazyc zmarszczki na czole... i chyba nalezaloby zadbac o skore pod oczami tez.... jak czytam Wasze opinie o Avene Ystheal, to jakos odechciewa mi sie go kupowac. jakies luszczenie, swedzenie, brrrr. moze cos innego troche mniej inwazyjnego na buzie i pod oczy? generalnie nigdy nie mialam zadnych uczulen na kosmetyki, poza jednym przypadkiem alergii na avon- krem nawilzajacy. cere mam mieszana.
dosiak77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:42   #39
weronika27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 29
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Oooo...jak się cieszę, że znalazłam ten wątek. 30 w tym roku i 2 bruzdy mimiczne wokół ust - mój największy problem. No ale wiadomo i pod oczkami i cosik na czole. Wiosna w natarciu, więc chyba retinol trzeba odłożyc na jesień? Nie mylę się? Pozostaje serum z witaminą C?
I oczywiście kremy na pierwsze zmarszczki...A co z kolagenem? Q10?
__________________
Weronika
weronika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 11:26   #40
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Nie stosuję (przynajmniej na razie ) kremów przeciwzmarszczkowych, za to wybieram nawilżająco-regenerujące, tj. Nutridermist Garniera. Dobrze mi służy. Ostatnio sprawdzam Miraculum i przyznam, że też jest ok. Jak widać żadne drogie. Za to łykam sobie tableteczki: omega-3, beta karoten, skrzyp, wit. C. Nie garściami, raczej zestaw max.3 środków przez 2-3 miesiące, przerwa i zmiana na coś innego w zależności od potrzeb. Poza tym chodzę do kosmetyczki na mikrodermabrazję. R-E-W-E-L-A-C-J-A! Jak się przekroczyło magiczną 30, to raczej trudno mieć skórę 18-tki Ale na razie nie narzekam a i koleżanki pytają jak ja to robię. A może to geny?
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:45   #41
13literka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Hej, mam 15 lat i już widzę małe cienkie linie od nosa do kącików ust od śmiania się, mam cerę suchą i wrażliwą, podatną na pękające naczynka. Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego kremu. Dodam, że mam również kilka linii pod oczami i cienie. Proszę, pomóżcie. Mam mało jędrną i elastyczną cerę.
13literka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-29, 19:37   #42
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez M-lenka Pokaż wiadomość
Co robić? Czy jakikolwiek krem lub serum zlikwiduje lub chociaż zmniejszy takie zmarszczki?
Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Póki co skończyło się na kremie pod oczy z Garniera, taki zwykły nawilżający w małym słoiczku.Jakoś mi dziwnie kupować już krem przeciwzmarszczkowy, jakiekolwiek te zmarszczki by nie były.Ale na pewno nie będzie to nic typu Vichy, bez przesady
[1=2724fc39232e7d7e714caae 7afe31b7bba2006d5_62c613f 34a28b;8804047]Nie stosuję (przynajmniej na razie ) kremów przeciwzmarszczkowych, za to wybieram nawilżająco-regenerujące, tj. Nutridermist Garniera. Dobrze mi służy. Ostatnio sprawdzam Miraculum i przyznam, że też jest ok. Jak widać żadne drogie. [/quote]

Dziewczyny, moje skromne zdanie: dajcie sobie spokój z kremami typu dermika , Miraculum, Garnier itp, bo chociaż niczego im nie brakuje, to szkoda czasu (latka lecą!) i pieniędzy na nieskutecznę pielęgnację. Takie kremy mogą nawilżyc, ale żadnej zmarszczki wam nie wyprasują, nie ma szans, nie mają w sobie takich składników. Posłuchajcie rad Pitipel: filtry, filtry, filtry... i retiny, retiny, retiny... To są porządne, skuteczne (zwłaszcza retiny) kosmetyki, które mogą zatrzymac czas. A że drogie? Nawilżający krem za 30 - 40 zł nic nie zdziała. Niestety. Ja żałuję, że wizaż odkryłam tak późno, bo mogłam od lat stosowac coś, co zatrzymałoby "marszczenie" się, a tak... Przemyślcie. Pozdrawiam.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 09:02   #43
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ale widzisz, nie każdego stać na te drogie kremy Dla mnie wydanie 100zł na krem to jedna dwunasta mojej pensji, niestety - nie wydam tyle. I podejrzewam,że nie tylko ja. Na szczęście widzę po swojej mamie, że ona - nie stosując żadnego kremu - nie ma ogromnych zmarszczek (63 lata prawie). Sama mam w kącikach oczu zmarszczki mimiczne, ale niewielkie (w porównaniu np. z koleżanką rok starszą, która ma - naprawdę znaczne).
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 18:26   #44
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Najskuteczniejszym sposobem jest unikanie słońca. Nie pozbędziesz się zmarszczek, używając kremów "przeciwzmarszczkowyc h", jednocześnie wystawiając na słońce twarz nie posmarowaną filtrem. Nie musisz kupowac zabójczo drogich kremów, porządny filtr (powyżej 40 spf) to już bardzo dużo. Niestety, nie chce byc inaczej. A na zmarszczki mimiczne... to chyba tylko botox albo cos w tym rodzaju. Sorry, żaden krem nie pomoże. Moja babcia w wieku 80 lat miała jeszcze naprężoną i w miarę gładką cerę, moja mama niestety ma dużo zmarszczek, a ja się nie łudzę, że odziedziczyłam cerę po babci. Zmarszczki się pojawiły i mam nadzieję, że filtrami przynajmniej zapobiegnę większej inwazji.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:49   #45
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Właśnie dostałam dwie próbki Ystheal Avene, po kilku zastosowaniach, nie zauważyłam żadnych nieprzyjemnych zmian na skórze. Ale chyba koloryt leciutko się poprawił Jeszcze poczekam i zobaczę. Potem pora na przetestowanie clinique Intensive repeair na noc. moją zmorą są plamy, wystarczy że się wystawię na słońce a już plamy na czole i nad górną wargą. nie wiem jaki krem może to zlikwidować
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:26   #46
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
moją zmorą są plamy, wystarczy że się wystawię na słońce a już plamy na czole i nad górną wargą. nie wiem jaki krem może to zlikwidować
Będę nudna... może filtr? Zapobiegniesz plamom.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 15:14   #47
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Będę nudna... może filtr? Zapobiegniesz plamom.
Juz sie zaopatrzylam pytanie tylko jak zlikwidowac te, ktore juz sa? bo normalne kremy wybielajace nie dzialaja....
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 16:44   #48
rmiecia
Raczkowanie
 
Avatar rmiecia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 484
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Gonieczko, może effaclar K? Zajrzyj na biochemię, tam na pewno znajdziesz odpowiedź.
__________________
wizaż broni, wizaż radzi, wizaż nigdy cię nie zdradzi!
rmiecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 14:15   #49
marta632
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

hej, na plamki i piegi dobre sa kremy z wysokim steżeniem ok 20% kwasu AHA. Używam i polecam
marta632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 08:55   #50
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Gonieczko, może effaclar K? Zajrzyj na biochemię, tam na pewno znajdziesz odpowiedź.
Cytat:
Napisane przez marta632 Pokaż wiadomość
hej, na plamki i piegi dobre sa kremy z wysokim steżeniem ok 20% kwasu AHA. Używam i polecam

dzięki Kobietki! )) lecę szukać! pozdrawiam
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 13:18   #51
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moje skromne zdanie: dajcie sobie spokój z kremami typu dermika , Miraculum, Garnier itp, bo chociaż niczego im nie brakuje, to szkoda czasu (latka lecą!) i pieniędzy na nieskutecznę pielęgnację. Takie kremy mogą nawilżyc, ale żadnej zmarszczki wam nie wyprasują, nie ma szans, nie mają w sobie takich składników. Posłuchajcie rad Pitipel: filtry, filtry, filtry... i retiny, retiny, retiny... To są porządne, skuteczne (zwłaszcza retiny) kosmetyki, które mogą zatrzymac czas. A że drogie? Nawilżający krem za 30 - 40 zł nic nie zdziała. Niestety. Ja żałuję, że wizaż odkryłam tak późno, bo mogłam od lat stosowac coś, co zatrzymałoby "marszczenie" się, a tak... Przemyślcie. Pozdrawiam.
Nie mam potrzeby stosowania kremów stricte przeciwzmarszczkowych, bo nie narzekam na zmarszczki - mam niewielkie mimiczne. Dbam o siebie najlepiej jak potrafię i na tyle, na ile mnie stać. Poza tym i tak się w końcu zmarszczę tak, jak wszyscy zresztą. Nie przeszkadza mi to ani u siebie, ani u innych.
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 13:34   #52
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez trooskava Pokaż wiadomość
kochane... Ja własnie zabieram sie za kremiki na pierwsze zmarszczki. Ku mojemu przerazeniu zauwazyłam pojawiajace sie zmarchy wokol oczu a ze mam dosyc mimiczna twarz to i na czole pojawil mi sie pasek adidasa ;( chcialam sie zaopatrzyc w serie Collaction Dermiki ale najpierw chcialam zasiegnac waszego języka... Dodam ze mam dosc wrazliwa cere (kosmetyczka nawet kiedys stwierdzila ze naczynkowa???)
HELP
Stosuję serię Collaction od 2 tygodni.
Też mam cerę wrażliwą, naczynkową.
Na razie moge napisać, że nie podrażnia, świetnie nawilża i dobrze się wchłania. Co do efektu przeciwzmarszczkowego, to jeszcze takiego nie zauważyłam.
Poczekamy zobaczymy.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:14   #53
zsrr23
Raczkowanie
 
Avatar zsrr23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 375
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
dzięki Kobietki! )) lecę szukać! pozdrawiam
Jak znajdziesz jakieś cudowne antidotum na plamki to daj znać :ehe
zsrr23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:44   #54
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Pewnie! choc ostatnio coraz bardziej mysle o mikrodermazji diamentowej, bo czytalam ze poprawia koloryt cery ))
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 09:01   #55
Orianna
Raczkowanie
 
Avatar Orianna
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 116
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

A ja jestem po 30-stce i nie za bardzo mam te mimiczne (moze dlatego,ze cere mam raczej tlusta a ta ponoc sie wolniej starzeje).
Przyjrzalam sie kolezankom - nie jest zle, popytalam co stosuja pod oczy. I te, ktore mialy najmniej zmarszczek kolo oczu to byly wlasnie kobitki, ktore nie stosowaly zadnych kremow pod oczy. Wydaje mi sie,ze kremy pod oczy sa slabsze od zwyklych...
A z mimicznymi to bardziej bym sie skupila na przyczynach - badaniu wzroku (ja ciagle marszcze czolo i sie okazuje ze mam konkretna wade +3 tylko,ze jestem dalekowidzem i mi to specjalnie nie przeszkadzalo. Poza tym cale zycie tak widzialam- skad mialam wiedziec,ze zle? ). Kolejna rzecz oprocz ewentualnych okularow korekcyjnych to obowiazkowo okulary przeciwsloneczne latem. Nawet jak slonce nie razie, to jednak mniej lub bardziej mruzymy oczy...
A trzymajac sie tematu, to z kremikow to podobno Roc Retin Ox granatowy jest super.
Orianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:48   #56
luizita2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 38
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

hej..ja moge pochwalic sie tym ze oprocz rozstepow cellilitis i cery naczynkowej nie mam ani jednej zmarszczki mimicznej kompletnie nic w wieku 31...ale mysle ze to geny,moja babcia 85 piekna cera moja mama 60 tez niesamowicie-a uzywa tylko nawilzajacego..ale klimat jedzenie i reszta ulegla zmianie i ja uzywam tylko nawilzajacego z vichy ale planuje cos z tym zrobic..moze macie propozycje jaki krem, i czy koniecznie moze byc przeciwzmarszczowy dzieki...pozdr
luizita2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 16:38   #57
zielona123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Ja osobiście nie wierzę w kremy. Teraz jest tyle ciekawych i naprawdę pomagających zabiegów bezinwazyjnych. W tych kosmetykach używanych przez dermatologów estetycznych jest dużo większe stężenie tych najważniejszych minerałów witamin itp. itd.
Czytałam dzisiaj świetny tekst na ten temat, są tam też nazwiska dermatologów. Przeczytajcie na http://www.newsweek.pl/kobieta/artyk...sukcja,38762,1
Naprawdę polecam
zielona123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 00:16   #58
Paola4989
Przyczajenie
 
Avatar Paola4989
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10
Send a message via Skype™ to Paola4989
Unhappy Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Mam wielki problem a mianowicie powstały u mnie zmarszczki mimiczne a mam 18 lat !!! Nie są one spektakularnie duże ,ale mam dzięki nic dyskomfort . Zmarszczki znajdują się pod oczami po jednej pod każdym okiem i tz. kurze łapki , i od uśmiechu koło ust.
Nie mam pojęcia co z nimi zrobić żeby znikły - botox, kremy, kosmetyczka.. . Wszystko też się skupia na moim wieku gdyż nie powinny mi w tym wieku wychodzić a się pokazały i muszę je czymś zlikwidować !



PROSZĘ O POMOC ! Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Paola4989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-05, 22:37   #59
Leelu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 15
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Witam, mam 32 lata i niestety pojawily mi sie pierwsze kurze łapki. Nie uzywalam nigdy kremów przecizmarszczkowych ale pewnie pora zacząć. Moze jakies poleciacie jest tyle firm na rynku ze trudno wybrac naprawde cos skutecznego. Dodam ze mam cere mieszaną, ale przy oczach wydaje mi sie ona lekko sucha. Prosze o porady
Pozdrawiam
Leelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 14:12   #60
agat337
Raczkowanie
 
Avatar agat337
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 255
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne - jaki krem????

Cytat:
Napisane przez Leelu Pokaż wiadomość
Witam, mam 32 lata i niestety pojawily mi sie pierwsze kurze łapki. Nie uzywalam nigdy kremów przecizmarszczkowych ale pewnie pora zacząć. Moze jakies poleciacie jest tyle firm na rynku ze trudno wybrac naprawde cos skutecznego. Dodam ze mam cere mieszaną, ale przy oczach wydaje mi sie ona lekko sucha. Prosze o porady
Pozdrawiam
Ja mam podobnie - i z wiekiem i z cerą - więc może spróbuj tego:
revitalift Loreala /na dzień i na noc - zwłaszcza ten na noc daje efekty, spłyca też fajnie zmarszczki czołowe/, a na okolice oczu Clininique all about eyes rich / minimalizuje mi również cienie pod oczami/. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez luizita2 Pokaż wiadomość
hej..ja moge pochwalic sie tym ze oprocz rozstepow cellilitis i cery naczynkowej nie mam ani jednej zmarszczki mimicznej kompletnie nic w wieku 31...ale mysle ze to geny,moja babcia 85 piekna cera moja mama 60 tez niesamowicie-a uzywa tylko nawilzajacego..ale klimat jedzenie i reszta ulegla zmianie i ja uzywam tylko nawilzajacego z vichy ale planuje cos z tym zrobic..moze macie propozycje jaki krem, i czy koniecznie moze byc przeciwzmarszczowy dzieki...pozdr
Tylko pozazdrościć takich genów Znam kilka takich kobiet i nawet gdy palą i niezbyt dbają o cerę - nadal wyglądają młodo /ich mamy również/ Nie przejmuj się na zapas, może jedynie na dzień stosuj coś z filtrami - co by zapobiegać, ale na Twoim miejscu raczej bym tego nie robiła, skoro dotychczasowa pielęgnacja się sprawdza.
agat337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-19 12:06:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.