Philips Lumea - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-17, 12:52   #1
murderondancefloor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1

Philips Lumea


Czy ktoś może wie czym różnią się urządzenia Philips SC2006/11 Lumea, Philips SC2008/11 Lumea, Philips SC2001/01? Bo ceną to na pewno, ale może chodzi o ilość impulsów i jakieś dodatkowe parametry. Będę wdzięczna za pomoc, bo nie mogę się zdecydować
murderondancefloor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 11:37   #2
piwoniia
Raczkowanie
 
Avatar piwoniia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 69
Dot.: Philips Lumea

Odświeżam wątek, bo Lumea bardzo mnie kusi Mam jasną karnację i ciemne włoski więc teoretycznie powinno się dobrze sprawdzać. Chociaż w sumie nawet nie wiedziałam, że są jakieś różne rodzaje tego urządzenia. ALe teraz to już w ogóle będę wdzięczna za info

Edytowane przez piwoniia
Czas edycji: 2014-12-05 o 11:39
piwoniia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 20:03   #3
hanneczka_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6
Dot.: Philips Lumea

Hejka, SC 2006 ma nakładkę na twarz a 2008 na twarz i bikini (choć nie wiem po co bo bez tej nakładki bikini też można epilować). Obydwa mają bodajże 140 000 impulsów i są bezprzewodowe. o SC 2o01 nie słyszałam.
Moja znajoma ma SC 2006 i niestety bateria starcza jej na depilację 1,5 nogi potem musi ładować. Dlatego ja kupiłam model SC1996/00 ponieważ on nie jest bezprzewodowy. Ale z tego co widzę nie jest dostępny w PL (kupiłam go w Holandii). Jestem po 3 zabiegach bikini - efekty są juz zauważalne, widać łyse plamki pachy prawie bez włosów ) i po 2 zabiegach na nogi - tu jeszcze o efektach nic nie napiszę.
hanneczka_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 21:58   #4
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

Ja właśnie zamówiłam Lumeę 2008/11 ...cena zaporowa jak na jednorazowy wydatek...ale rozmyślałam nad wizytami u kosmetyczki i jak przeczytałąm ile kosztuje jeden zabieg to stwierdziłąm ,że nie opyla się Pierwszy raz w życiu skorzystałam z rat na all, Już nie mogę się doczekać przesyłki i efektów !!!!

Edytowane przez madeline1989
Czas edycji: 2015-04-28 o 21:59
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 14:59   #5
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Philips Lumea

Możesz opisać jak wrażenia? Też jestem zainteresowana zakupem i się zastanawiam czy warto tyle $$$
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-10, 09:13   #6
daria8
Przyczajenie
 
Avatar daria8
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 9
GG do daria8
Smile Dot.: Philips Lumea

Witam . Podbijam wątek na temat domowego depilatora Philips Lumea . Chciałabym się dowiedzieć jaki jest najlepszy ( chodzi mi o stosowanie na twarz, bikini, pachy, nogi ) i jak to wygląda cenowo. Jakie są jego rodzaje i który najlepiej się sprawdza na wymienione wyżej partie .Czy depilacja jest faktycznie trwała i skuteczna . Czy wystarczy 3-5 zabegów by usunąc trwale większość włosków. Mam jasną karnację i ciemne włosy ( brązowe ) , zatem uważam iż depilator nadaje się do mojej skóry . Chciałabym się tez dowiedzieć czy są jakieś inne przeciwwskazania do stosowania depilatora i czy trzeba wymieniać lampę co jakiś czas jak to w innych laserowych depilatorach domowych ? Proszę o pomoc również kosmetyczki onieważ planuję zakup któregoś z produktów Lumea zatem chcę dobrać jak najlepszy i najbardziej skuteczny
daria8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 18:46   #7
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

Po dwóch zabiegach mogę stwierdzić ,że urządzenie na pewno działa
Włosy znacznie wolniej odrastają , a miejscami widać już gołe placki hehe

Jestem ciekawa efektu po 4-6 zabiegach

Jedynym minusem- bateria starcza na prawdę na bardzo krótki czas-najlepiej depilacje rozłożyć na dwa dni. Urządzenie ładuje się ok 2h. więc jesli chcemy wydepilować całe ciało-zejdzie cały dzień
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-24, 20:14   #8
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

Jestem po 5 ciu zabiegach włosy rosną bardzo wolno-własciwie nie golę ich miedzy zabiegami-dopiero przed jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam !!!!
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 16:16   #9
daria8
Przyczajenie
 
Avatar daria8
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wągrowiec
Wiadomości: 9
GG do daria8
Dot.: Philips Lumea

Dzięki wielkie za pamięć Takie odpowiedzi coraz bardziej przekonują mnie do tego zakupu ale planuję na zimę , bo czytałam że po użyciu depilatora na skórę nie wystawiać jej lepiej na słońce
daria8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 18:04   #10
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Jestem po 5 ciu zabiegach włosy rosną bardzo wolno-własciwie nie golę ich miedzy zabiegami-dopiero przed jestem bardzo zadowolona i bardzo polecam !!!!
Super
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 18:20   #11
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez daria8 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za pamięć Takie odpowiedzi coraz bardziej przekonują mnie do tego zakupu ale planuję na zimę , bo czytałam że po użyciu depilatora na skórę nie wystawiać jej lepiej na słońce
O a ja na ten temat nic nie wyczytałam Ale jestem już po urlopie wiec mogę się dalej laserować :P
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 21:03   #12
dorota554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Philips Lumea

Mam pytanie do użytkowniczek Philips Lumea czy podczas ładowania miga wam zielona lampka bo mi po rozładowaniu i podłączeniu do ładowania świeci się zielone światło, które nie miga i nie wiem czy to normalne? A drugie pytanie czy robicie zabiegi jak w instrukcji co dwa tygodnie czy częściej? Ja otrzymałam te cudo w prezencie i jestem po 1 zabiegu na nogi
dorota554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 00:25   #13
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

co dwa tygodnie nie częściej- częstotliwość nie ma wpływu na przyspieszenie działania. Tak samo jak kilkukrotne "strzelanie" w jedno miesjce podczas jednego zabiegu
co do lampki to u mnie miga a gdy jest w pełni naładowane jest stało zielone ...nie wiem dlaczego u Ciebie nie miga :/ dziwne...
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-02, 11:32   #14
charakter_czarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: Philips Lumea

od kilku dni jestem szczęśliwą (??? to się jeszcze okaże...) posiadaczką Lumea SC2008/11, kupiłam za 1695 na allegro
strzelałam sobie dziś w twarz, pachy, dłonie i część nogi, niestety potem urządzenie się rozładowało

mam ciemniejszą karnację i czarne twarde włosy i szalenie jestem ciekawa efektów

obfotografowałam się cała więc efekty będzie łatwiej porównać

w instrukcji napisane jest żeby stosować 1 na dwa tygodnie, a w necie czasem sugerują co tydzień, ktoś wie czemu takie rozbieżności ? kto ewentualnie może stosować lumeę co tydzień ?

charakter_czarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 21:37   #15
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

wg instrukcji raz na dwa tygodnie. wiec ja się do tego stosuje i efekty i tak są super.
to ,że dziewczyny piszą to będą pisać , ale ja tam wolę stosować się do zaleceń producenta
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 09:18   #16
dorota554
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Philips Lumea

dziękuje za informacje tak robię co dwa tygodnie i super włoski w niektórych miejscach nie odrastają a co do tej lampki oddałam do naprawy i teraz jest ok
dorota554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 23:56   #17
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez dorota554 Pokaż wiadomość
dziękuje za informacje tak robię co dwa tygodnie i super włoski w niektórych miejscach nie odrastają a co do tej lampki oddałam do naprawy i teraz jest ok

Ekstra ,że z lampką się udało a ja trochę leniwca złapałam na zabiegi i nie mogę się zebrać na całe ciałko juz od ponad miesiąca
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 17:13   #18
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Philips Lumea

Cześć dziewczyny
Jak tam efekty po dłuższym stosowaniu?
Zastanawiam się właśnie nad odłożeniem kasy na to urządzenie, bo po maszynce skóra mnie tak swędzi, że szkoda gadać.
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 19:40   #19
irrssin
Raczkowanie
 
Avatar irrssin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 372
Dot.: Philips Lumea

Też jestem bardzo ciekawa...
irrssin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-23, 15:34   #20
charakter_czarny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 18
Dot.: Philips Lumea

wstyd się przyznać ale u mnie zabrakło konsekwencji

ogólnie włosy faktycznie znikają, w połączeniu z pensetką daje świetny efekt, a dość sceptycznie do tego podchodziłam

jedyne nad czym bym się zastanowiła przy zakupie jeszcze raz lumei, to to czy nie wziąć jakiegoś np. o połowę tańszego urządzenia

ale ogólnie jest bardzo zadowolona
charakter_czarny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 08:05   #21
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: Philips Lumea

Hej dziewczyny  orientujecie się czy gdy naswietlamy się ipl można stosować retinoidy na inne powierzchnie skóry niz wykonujemy zabiegi ? Od lat stosuje epiduo na twarz i nic się nie dzieje po używaniu depilacji ipl, ale teraz chciałabym jeszcze stosować raz na jakiś czas Atrederm 0,025 na plecy i nie chcę rezygnować z ipl ... pomóżcie
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:25   #22
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Philips Lumea

Czy nadal polecacie ten depilator? Myślę nad kupnem i opinie są bardzo różne! Koszt jest niestety wysoki, ale rzeczywiście przy kilku zabiegach w salonie to nie wydaje się już tak duży no i wygoda, że można to robić w domu
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 18:22   #23
brziw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 731
Dot.: Philips Lumea

Ja kupiłam, jutro zaczynam testy. Odezwe się co i jak
brziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 23:50   #24
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez makeup_lover Pokaż wiadomość
Czy nadal polecacie ten depilator? Myślę nad kupnem i opinie są bardzo różne! Koszt jest niestety wysoki, ale rzeczywiście przy kilku zabiegach w salonie to nie wydaje się już tak duży no i wygoda, że można to robić w domu
ja narazie zaprzestałam bo czasu brakuje zeby sie zebrac. ale teraz na weekensd przysiąde i juz regularnie do wakacji

Po zabiegach których regularnie nie robie od ok 4 miesięcy, jakis tam efekt się utrzymuje. Włosy rosną duzo wolniej i dużo jest łysych placków gdzie juz nie rosną

Edytowane przez madeline1989
Czas edycji: 2016-03-09 o 23:51
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 09:22   #25
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Philips Lumea

Czyli chyba warto skoro nadal jakieś efekty widać

Wiadomo, że najbardziej marzy mi się taka depilacja w salonie, ale koszta są zdecydowanie za duże jak dla mnie.. Przy depilatorze jest to jednak jednorazowy wydatek.
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 09:58   #26
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Philips Lumea

Ja się zapisałam właśnie do salonu na depilację, ponoć jakiś nowy laser (diodowy czy jakoś tak) i jak się nim zrobi to efekt zostaje na stałe. Ciekawa jestem efektów.
Jak będzie lipa to chyba zainwestuję w tą Lumeę..
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:02   #27
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez Georgina_Kincaid Pokaż wiadomość
Ja się zapisałam właśnie do salonu na depilację, ponoć jakiś nowy laser (diodowy czy jakoś tak) i jak się nim zrobi to efekt zostaje na stałe. Ciekawa jestem efektów.
Jak będzie lipa to chyba zainwestuję w tą Lumeę..
Daj znać jak wrażenia i efekty po zabiegu!
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:19   #28
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Philips Lumea

Cytat:
Napisane przez makeup_lover Pokaż wiadomość
Daj znać jak wrażenia i efekty po zabiegu!
Jasne, na pewno napiszę. Depilację mam pod koniec miesiąca, ale już miałam robioną próbkę na małym fragmencie i jedyne co mogę powiedzieć to tyle, że jest nieprzyjemne, mocniejsze 'ukłucie' niż przy zwykłym IPL. Miałam sprawdzane dwie głowice, jedna mniejsza druga większa, i ta mała jest od cholery bo bardziej boli i zostają takie małe strupki, ale to jest ponoć normalne.
Trzeba zrobić ok 5 zabiegów (co 8 tyg).
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:22   #29
Ulahynek
Raczkowanie
 
Avatar Ulahynek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 41
Dot.: Philips Lumea

wydaje mi się że lepiej zainwestować w profesjonalny laser bo po iplu jednak odrastają włosy za jakiś czas a takim profesjonalnym to można pare lat mieć spokój albo i na zawsze
Ulahynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:38   #30
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Philips Lumea

Ja miałam 6 zabiegów IPL+RF i to były pieniądze wyrzucone w błoto. Bo włoski szybko odrosły, ale jak mogłabym sobie w domu powtarzać zabiegi to mogłoby być.
Zobaczymy jak ten 'nowy' laser
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:57:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.