Kloce sie ciagle z moja dziewczyna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-13, 12:04   #1
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20

Kloce sie ciagle z moja dziewczyna


Witam. Wiem ze trafilem na strone z byc moze samymi kobiecymi sprawami ,problemami. Sam sobie juz rady nie daje. bardzo prosze o pomoc chociaz o zrozumienie i konwersowanie. Jestem z dziewczyna juz 9 miesiecy . Od prawie 5 tygodni ciagle sie klocimy....nie mam do niej sily.... robi mi klotnie o glupioty.... zaczyna mi zarzucac ze ja trzymam na smyczy ze nie moze chodzic sama.... ja mam 20 lat ona 4 dni temu miala 18-stke. ide na studia.... Bardzo mocno ja kocham.... nie wiem co mam zrobic....chcialem z nia za rok jechac do Egiptu zarobic na to.... nie docenia co ja robie dla niej... pozniej mowi ze jej to wypominam.... wczesniej tak nie bylo.... dzisiaj dostalem sms ze moze lepiej zebysmy dali sobie czas.... Czapa calkowita.
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:17   #2
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
ja trzymam na smyczy ze nie moze chodzic sama...
- a trzymasz, a może ?

Cytat:
nie docenia co ja robie dla niej...
- a co robisz?

Cytat:
ozniej mowi ze jej to wypominam...
- a wypominasz?

I na jak tak krótki staż to trochę za dużo, może zwyczajnie nie pasujecie do siebie.

Edytowane przez madana
Czas edycji: 2011-08-13 o 12:28
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:26   #3
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
Witam. Wiem ze trafilem na strone z byc moze samymi kobiecymi sprawami ,problemami. Sam sobie juz rady nie daje. bardzo prosze o pomoc chociaz o zrozumienie i konwersowanie. Jestem z dziewczyna juz 9 miesiecy . Od prawie 5 tygodni ciagle sie klocimy....nie mam do niej sily.... robi mi klotnie o glupioty.... zaczyna mi zarzucac ze ja trzymam na smyczy ze nie moze chodzic sama.... ja mam 20 lat ona 4 dni temu miala 18-stke. ide na studia.... Bardzo mocno ja kocham.... nie wiem co mam zrobic....chcialem z nia za rok jechac do Egiptu zarobic na to.... nie docenia co ja robie dla niej... pozniej mowi ze jej to wypominam.... wczesniej tak nie bylo.... dzisiaj dostalem sms ze moze lepiej zebysmy dali sobie czas.... Czapa calkowita.
No to moze faktycznie lepiej zebyscie sie rozstali, skoro ostatnie miesiace przyniosly tylko rozczarowania? Nie ma co sie na sile meczyc.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:26   #4
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Być może dajesz jej to co chciał byś sam dostawać a nie dajesz tego czego ona tak naprawdę potrzebuje...
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:37   #5
ChodzmyNaSpacer
Raczkowanie
 
Avatar ChodzmyNaSpacer
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: cały świat
Wiadomości: 101
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Może faktycznie oboje potrzebujecie czasu. Może wtedy oboje zastanowicie się, co robicie nie tak.
__________________
- tanio podróżuję
ChodzmyNaSpacer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:44   #6
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

9 miesięcy kłótnie od 5 tygodni non stop nic dobrego nie wróży w związku z takim stażem.Pogadaj z Nią szczerze o co chodzi.Jeśli nadal będziecie się kłócić to lepiej zerwijcie,bo zrobi sie toksycznie.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:48   #7
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

[QUOTE=nowher;28732516]Witam. Wiem ze trafilem na strone z byc moze samymi kobiecymi sprawami ,problemami. Sam sobie juz rady nie daje. bardzo prosze o pomoc chociaz o zrozumienie i konwersowanie. Jestem z dziewczyna juz 9 miesiecy . Od prawie 5 tygodni ciagle sie klocimy....nie mam do niej sily.... robi mi klotnie o glupioty.... zaczyna mi zarzucac ze ja trzymam na smyczy ze nie moze chodzic sama.... ja mam 20 lat ona 4 dni temu miala 18-stke. ide na studia.... Bardzo mocno ja kocham.... nie wiem co mam zrobic....chcialem z nia za rok jechac do Egiptu zarobic na to.... nie docenia co ja robie dla niej... pozniej mowi ze jej to wypominam.... wczesniej tak nie bylo.... dzisiaj dostalem sms ze moze lepiej zebysmy dali sobie czas.... Czapa calkowita. mialem kiedys dziewczyne . Rowniez tyle dla niej robilem co teraz.... I co dostalem w zamian.... zdradzila mnie i oczywiscie jak zadzownilem do niej udawala jakby nic sie nie stalo.... heh . Co robie? gdy chce gdzies pojechac jade, zabawic,idziemy, mozna powiedziec ze zachcianki a ja dbam o ta milosc bardzo uwierzcie mi.... i nie trzymam jej na smyczy bo gdyby tak bylo to napewno nie bylibysmy 9 miesiecy? Mowilem do niej. Chce tylko twojej milosci.. ale ona chce tylko tego zeby byly pieniadze i mozna bylo z nimi cos zrobic.... ale jak juz sie skoncza to od jej strony zaczyna sie wypominanie i 'foch" skad mam wziasc te pieniadze.... teraz idzie na impreze sama chociaz zostala zaproszona z osoba towarzyszaca i z kuzynka.... mam taka nienawisc w sobie... ale bardzo ja kocham....... kiedy mi bardzo zabraklo rozmowy z nia zaczela mi klotnie robic. Kiedy miala 18-stke mialem i nich zostac spac gdyz zostalo to juz przedyskutowane. ale jej mama poszla i nie mowiac mi nic na ten temat do kuzynow i powiedziala zeby mnie zawiezli do domu. Martyna to samo powiediala zebym wzial plecak. pozniej musialem czekac 3 godziny na powrot rodzicow ktorym powiedzialem ze juz zostane u Martyny. Rowniez pojechali na impreze wiedzac ze mnie nie bedzie. To bylo zalatwione w bardzo niekulturalny sposob . A ja tylko chcialem porozmawiac bo mi tego brakowało[/QUOTE
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 12:49   #8
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

a trzymasz ją na smyczy? na co jej nie pozwalasz? co dla niej robisz aby mogła to docenić? 9 miesięcy to nie taki długi staż...
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 12:57   #9
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Nie trzymam....staram sie zeby jej bylo wspaniale.... ale nie cuzje zeby mi odwzajemniala.... ja tylko chce zeby dbala o mnie,... ma to gdzies.... wogole nie dzwoni... nie pisze dopuki ja sie nie odezwe....
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:00   #10
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
Nie trzymam....staram sie zeby jej bylo wspaniale.... ale nie cuzje zeby mi odwzajemniala.... ja tylko chce zeby dbala o mnie,... ma to gdzies.... wogole nie dzwoni... nie pisze dopuki ja sie nie odezwe....
No to zakończ ten związek skoro widzisz, że dziewczyna się Tobą nie interesuje. Czasami sama miłość nie wystarczy. A na dodatek jednostronna.
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:02   #11
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Pogadaj z Nią dlaczego tak się zachowuje.Być może po prostu Jej już nie zależy.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 13:09   #12
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

przeciez milosc to nie pokazanie sie z mocnej strony to piekno i o nie trzeba dbac ... tak mi przykro ze ona tego nie robi....
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:26   #13
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Może zachowuje sie tak, bo już nie chce dalej z Tobą być?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:28   #14
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Madzialenka_21 Pokaż wiadomość
No to zakończ ten związek skoro widzisz, że dziewczyna się Tobą nie interesuje. Czasami sama miłość nie wystarczy. A na dodatek jednostronna.
zgadzam się
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:29   #15
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

mowi ze kocha.... nic nie rozumiem....
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:34   #16
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

I co z tego,że mówi? Jeszcze nie wiesz, że miłość to nie tyle słowa, a czyny?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:38   #17
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Czy zawsze jest tak ze osoba ktora bardzo kocha i robi tyle dla tej kochanej osoby ma tak jak ja? bo wtedy moze uwazac ze jak ja robie wszystko to ona juz nie musi?
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:42   #18
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

to jest tak jak sie starasz dla 2 osoby ciekaw jestem czy kazda osoba ma tak jak ja ...

---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

ciekaw jestem gdyz mam uwierzyc w to ze kazda osoba starajaca sie tak jak ja osoba ktora wszystko robi bo kocha.... zawsze tak ma? bo to sie moze wydawac smieszne ze duzy juz jestem i zebym sie nie przejmowal ale zle mi to wyszlo ze zawsze na 1 miejscu stawialem milosc


"Czesto ma pretensje do mnie za to ze nie mozemy wyjsc i sie pobawic. przez cale wakacje co 2 dzien wychodzilismy na imprezy.... ale wiadomo pieniadze sie kiedys koncza a nie jestem milionerem....wczoraj zostala zaproszona z osoba towarzyszaca na impreze ale idzie sama no jszcze z kuzynka.Nie wiem czemu idzie sama. nie wiem czemu ma do mnie pretensje ze nie mozemy isc jak ja juz nie mam pieniedzy.... Gdy miala 18-stke... mialem u niej zostac na noc... byla juz konwersacja na ten temat. ale za moimi plecami jej mama porozmawiala z kuzynami odsylajac mnie do domu... Martyna (moja dziewczyna) spytala sie czy mam przy sobie plecak bo jade do domu.... to bylo niekulturalne gdyz po powrocie musialem czekac 3 godziny na rodzicow ktorzy bawili sie 200 km niecale odemnie bo wiedzieli ze tam zostane.... dla niej to bylo nic takiego. Ma pretensje o to ze mowie o milosci.... ze nie chce cierpiec.... ma do mnie pretensje o to ze sama na dyskoteki nie moze chodzic ... to juz mnie zbilo calkowicie.... Pytasz sie co takiego robilem i robie. stracilem 3 razy prace zeby moc sie z nia spotkac .... zeby moc na nia popatrzec i ja dotknac .... bo wtedy kiedy ja moglem ona tak jakby nie chciala lub nie mogla wtedy. chodzilem po 25 km od niej w srodku nocy zeby dojsc do domu nie mowiac jej o tym zeby sie nie martwila . Kupowalem bukiety roz zeby czula sie dowartosciowana w wazne dni.... Ona nie mysli swoja glowa tylko robi tak jak jej kolezanki bo mysli ze dobrze.. tylko one robia to wbrew chlopakom gdyz oni nie wiedza o tym.... zbieram dla nas pieniadze zebysmy sie udali do Egiptu zeby odpoczela po maturze dla niej to robie zeby sie rozluznila.... robilem kolacje przy swiecach dla jej lepszego samopoczucia i zeby wiedziala jak ja kocham....i powiem Ci jeszcze ze taka osobe sie dostaje raz w zyciu.... bo mialem ja taka szanse ale zmarnowalem.... wczesniej mialem dziewczyne co mnie zdradzila.... zdradzila mnie.... bylem u kresow zalamania nerwowego....i rowniez mozna powiedziec ze sie tak staralem...Wiesz.... milosc to nie uczy nas zeby byc twardym.... ona nas uczy pokory i dostrzegania pieknosci .... to nie pokazanie jakim jest sie silnym"

Edytowane przez nowher
Czas edycji: 2011-08-13 o 14:06
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 13:44   #19
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

a może zamiast pisać jak to jej nie trzymasz na smyczy i jak to wiele dla niej robisz podasz konkretne sytuacje?!
Skoro ona ma do ciebie pretensje to na pewno w konkretnych sytuacjach - przytocz jakąś zamiast rzucać ogólnikami.
Poza tym - skoro tak wiele dla niej robisz - napisz konkretnie co takiego dla niej zrobiłeś a czego ona w ogóle nie doceniła.

Bo to co piszesz do tej pory kompletnie nic nie opisuje i nie wiem jakby ktoś miał ci pomóc skoro nie chcesz przedstawić jasno problemu.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 13:58   #20
arcydiablica
Raczkowanie
 
Avatar arcydiablica
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pomorskie, Gdynia.
Wiadomości: 160
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

na moje, to przestało jej zależeć i szuka pretekstu do zerwania.



Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a może zamiast pisać jak to jej nie trzymasz na smyczy i jak to wiele dla niej robisz podasz konkretne sytuacje?
(...) przytocz jakąś zamiast rzucać ogólnikami.
(...) napisz konkretnie co takiego dla niej zrobiłeś a czego ona w ogóle nie doceniła.

a to swoją drogą
__________________
"Trzyma w rękach wróbelka ze złamanym skrzydłem,
własne pieniądze na podróż daleką i długą,
tasak do mięsa, kompres i kieliszek czystej.
Dokąd tak biegnie, czy nie jest zmęczona.
Ależ nie, tylko trochę, bardzo, nic nie szkodzi..."


_________

cząstka mnie.
arcydiablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:12   #21
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Informacje zamiescilem nad EYO.....
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:22   #22
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Może tak w punktach:

-jesteś głupim sponsorem dosyć cwanej dziuni

-głupim bo trzeba być niewyobrażalnie głupim, tracąc 3 razy pracę, bo musiałeś się spotkać z dziewczyną

-sponsorem bo kochająca dziewczyna nie doiłaby Cię z kasy co imprezę, nie wyciągała mamony na co się da i nie miała pretensji jak ta kasa Ci się skończy

- a wpakowałeś się w taki układ, bo bije od Ciebie werteryczna desperacja, posiadania dziewczyny i kultu miłości.

Wnioski? Zacząć myśleć i dorosnąć.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:26   #23
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Może tak w punktach:

-jesteś głupim sponsorem dosyć cwanej dziuni

-głupim bo trzeba być niewyobrażalnie głupim, tracąc 3 razy pracę, bo musiałeś się spotkać z dziewczyną

-sponsorem bo kochająca dziewczyna nie doiłaby Cię z kasy co imprezę, nie wyciągała mamony na co się da i nie miała pretensji jak ta kasa Ci się skończy

- a wpakowałeś się w taki układ, bo bije od Ciebie werteryczna desperacja, posiadania dziewczyny i kultu miłości.

Wnioski? Zacząć myśleć i dorosnąć.
- mocne, aczkolwiek w kontekście wyjaśnień, prawdziwe. Serio pojąć nie mogę, o czym innym niż o byciu niemądrym może świadczyć 3 razy utrata pracy, bo niunię chciałeś zobaczyć?
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:34   #24
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

macie racje co do pracy. Tu sie zgadzam. ale spotkalem sie z nia dlatego bo wyjezdzala na 1 miesiac do Angli

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Ma tam rodzine i co jakis czas jezdzila.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

ale ja mialem wybor. Mialem wybor - albo ona albo praca tak mi powiedziano. Wybralem ja....

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

To zle ze kierowalem sie miloscia? ze rowniez ona byla dla mnie wazna?

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

"Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł
do głębi serca.
"

W takim razie tak ty to rozumiesz?? a nie rozumiesz czemu to zrobilem?
sama masz taki opis
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:34   #25
michachacha
Wtajemniczenie
 
Avatar michachacha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 660
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

za bardzo rozpuściłeś tą dziewczynę moim zdaniem nie jest warta tego co dla niej zrobiłeś, ale gdyby mi chłopa nie pozwolił wyjść ze znajomymi to też by mi nie było do śmiechu.
michachacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:36   #26
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Sorry masz 20lat,a zachowujesz się jak 12 latek.Dorośnij i nie wciskaj zawsze sobie ''big love''.Chcesz być frajerem?Jeśli chcesz to bądź nadal z Nią,jeśli nie to nie dawaj się ładować.Ona jeszcze widać nie dorosła,kluby jej w głowie,wyrywanie gości,a nie tak jak Tobie stały związek.Pójdziesz na studia,zmienisz środowisko i może znajdziesz laskę,ale bez ciśnienia.Jakby ktoś mi dał wybór praca albo ja to by mnie widział ostatni raz w życiu,co Ty dziecko jesteś?Że na takie chamskie szantaże się piszesz?
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:41   #27
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
macie racje co do pracy. Tu sie zgadzam. ale spotkalem sie z nia dlatego bo wyjezdzala na 1 miesiac do Angli

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Ma tam rodzine i co jakis czas jezdzila.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

ale ja mialem wybor. Mialem wybor - albo ona albo praca tak mi powiedziano. Wybralem ja....

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

To zle ze kierowalem sie miloscia? ze rowniez ona byla dla mnie wazna?

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

"Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł
do głębi serca.
"

W takim razie tak ty to rozumiesz?? a nie rozumiesz czemu to zrobilem?
sama masz taki opis

Wiesz istnieje różnica między miłością a wyzyskiem. Istnieje różnica między miłością, a sponsoringiem.

Ktoś kto Cię kocha, troszczy się o Ciebie. Szanuje Cię, chce Twojego dobra, tęskni, stara się, chce dla Ciebie jak najlepiej.

Gdy mój narzeczony miał obronę, pracę i wiele innych rzeczy na głowie, nie widzieliśmy się 3 tygodnie. Wspierałam go, dodawałam otuchy w krótkich rozmowach telefonicznych, i zrobiłam pyszną kolację gdy w końcu się obronił i mogliśmy nadrobić zaległości. W opozycji: Twoja dziewczyna Cię zaszantażowała, praca albo ona. Nie licząc się zupełnie z Tobą, z Twoją przyszłością, z Twoimi uczuciami. Wykazała skrajny egoizm, a tam gdzie jest skrajny egoizm nie ma miłości.

I nie nie rozumiem dlaczego to zrobiłeś. Może właśnie dlatego, że wiem, co oznacza prawdziwa miłość, i jak zachowuje się człowiek, który Cię prawdziwie kocha.

Ta dziewczyna Tobą pomiata i Cię wykorzystuje. Nie liczy się z Tobą i Twoimi problemami, ma Cię gdzieś. A Ty robisz same głupstwa, zamiast ruszyć głową. Nie obrażaj miłości, definiując przez nią waszą dziwną relację.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:46   #28
Maziunia88
Raczkowanie
 
Avatar Maziunia88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 166
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

A może po prostu ona nie jest jeszcze gotowa na poważy związek? A może naprawdę jest tak że chciałbyś zamknąć ją w "złotej klatce" a tego nie dostrzegasz? albo po prostu jesteś dla niej za dobry? niektóre dziewczyny tego nie doceniają a szczególnie te młode....
Maziunia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 14:58   #29
nowher
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Nigdy mi do glowy nie przyszlo zeby zamknac ja w klatce. Nie jestem tego typem faceta . Poprostu jej ciagle za malo. Ostatnio bylismy wczoraj dokladnie na pizzy i sie bawilismy ale dzisiaj znow a ja pieniedzy nie mam bo stracilem wszystko.... fochy mi za to robi ze chce isc sama
nowher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 15:05   #30
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Kloce sie ciagle z moja dziewczyna

Cytat:
Napisane przez nowher Pokaż wiadomość
Nigdy mi do glowy nie przyszlo zeby zamknac ja w klatce. Nie jestem tego typem faceta . Poprostu jej ciagle za malo. Ostatnio bylismy wczoraj dokladnie na pizzy i sie bawilismy ale dzisiaj znow a ja pieniedzy nie mam bo stracilem wszystko.... fochy mi za to robi ze chce isc sama
Doji Cie jak dojna krowe, a kiedy nie masz wiecej pieniedzy obraza sie. Odpowiedz sobie sam na pytanie, dlaczego z Toba jest. Moim zdaniem raczej nie dla milosci.

Nie mowie tego zlosliwie, to sie obrzydliwie rzyca w oczy!
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.