Jaki zabieg u kosmetyczki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 17:50   #1
Serekha
zaglądam sobie czasem
 
Avatar Serekha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świątynia Leniwców
Wiadomości: 137
Lightbulb

Jaki zabieg u kosmetyczki?


Pomóżcie! Mam zamiar wybrać się do kosmetyczki ale nie wiem jaki zabieg byłby najlepszy. Chcę zlikwidować wągry oraz zaczerwienienie w okolicy płatków nosa. Jaki zabieg mam wybrać?
__________________
Było 67,5 Jest 55,5BĘDZIE 48

Walczę z lenistwem, pracuję nad zaakceptowaniem siebie i nie poddaję się bez walki.
Serekha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 00:59   #2
beauty_guru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Jaki zabieg u kosmetyczki?

Witam
Mam już za sobą parę zabiegów. Mam cerę mieszana, a strefa T to u mnie tragedia. N początku zaczęłam od oczyszczania -polega to na usunięciu wszystkich krostek i czarnych główek mechanicznie- kosmetyczka wyciska je profesjonalnie nie pozostawiając nic nie dociśniętego. Sama dobrze wiesz , że ty tak nie robisz. Wszystko przeprowadzane jest bardzo higienicznie dzięki temu nie roznosi bakterii na resztę twarzy. Następnie oczyszcza skórę tonikami i emulsjami do twojej cery i nakłada krem. Następny zabieg to piling kawitacyjny który za pomocą jeśli dobrze pamiętam ultradzwięków rozbija i usuwa martwy naskórek . Efekt rewelacja niestety co jakiś czas trzeba powtarzać . Ostatnim moim zabiegiem była mikrodermabrazja diamentowa. Długi temat- poszukaj w necie. Efekt- skóra widocznie gładka, wygładzone nawet pierwsze zmarszczki, wyrównany koloryt(mam blizny po trądziku) REWELACJA!! zabieg drogi ok 300zł i potrzebne są ze 3 ale już po pierwszym widać efekty!!! Mam nadzieje że troszkę pomogłam! Jeśli masz pytania zapraszam , udzielę informacji na interesujący Cię zabieg. pozdrawiam

Edytowane przez beauty_guru
Czas edycji: 2010-06-24 o 01:02 Powód: błąd w pisowni
beauty_guru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 08:17   #3
Platynka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 342
Dot.: Jaki zabieg u kosmetyczki?

Też polecam mikrodermabrazje, tylko na lato nie jest polecana, gdyż trzeba unikac słoneczka przez jakiś czas. W moim rejonie ten zabieg nie jest aż taki drogi, choć wiadomo trzeba zrobić kilka zabiegów i wtedy koszty są wyższe. Ja mam jeszcze takie pytanie ile czasu musi upłynąć od mikrodermabrazji, żeby zrobić sobie normalny peeling?
Platynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:16   #4
beauty_guru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki zabieg u kosmetyczki?

Po mikrodermabrazji skóra jest bardziej delikatna niż zwykle ponieważ ścierana jest wierzchnia warstwa naskórka , dlatego po zabiegu należy unikać słońca jak i uszkodzeń mechanicznych które mogą powstać po użyciu pilingu. Radze odczekać ok 3-4 dni a następnie użyć pilingu drobnoziarnistego który jest delikatniejszy od normalnego gruboziarnistego.
beauty_guru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:45   #5
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Jaki zabieg u kosmetyczki?

Ja jako kosmetolog nie polecalabym Ci mikro, poniewaz masz problem z zaczerwienieniem na platkach nosa - jesli jest ono tam, to po mikro moze sie zrobic na policzkach, bo mikro nadaje sie raczej do skor grubych i zanieczyszczonych a skory zaczerwienione lub cienkie moze niepotrzebnie podraznic lub tez moga popekac kolejne naczynka.
Polecam zabiegi z kwasami mozna je stosowac rowniez teraz, jednak musisz sie zaopatrzyc w bloker - krem z filtrem 50+ do kupienia w aptece - i bron boze sie nie opalac i nie chodzic na basen. Jezeli bylaby koniecznosc mozna miejscowo manualnie usunac zaskorniki ktorych nie usuna kwasy, ale cera bedzie zluszczona, odslonieta, gladsza i bardziej promienna. to bedzie o wiele lepsze dla Twojej skory.
Jesli chodzi o zabieg na zaczerwieniony nos, to cudownego srodka u kosmetyczki nie ma... Mozna nakladac sera do cer naczyniowych rozjasniajace skore w danym miejscu i jakies maski np.z wit.K i C.
Jesli chodzi o trwale rozjasnienie zaczerwienionej skory, to najlepiej zrobic to IPL'em lub laserem co bedzie kosztowalo na nos jakies 300-400zl pewnie musisz poszukac w swojej okolicy gabinetu ktory takie zab.wykonuje i jest przede wszystkim sprawdzony!

Platynka: najlepiej odczekac tydzien

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-06-25 o 16:47 Powód: dopisek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 21:50   #6
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Jaki zabieg u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Ja jako kosmetolog nie polecalabym Ci mikro, poniewaz masz problem z zaczerwienieniem na platkach nosa - jesli jest ono tam, to po mikro moze sie zrobic na policzkach, bo mikro nadaje sie raczej do skor grubych i zanieczyszczonych a skory zaczerwienione lub cienkie moze niepotrzebnie podraznic lub tez moga popekac kolejne naczynka.
Polecam zabiegi z kwasami mozna je stosowac rowniez teraz, jednak musisz sie zaopatrzyc w bloker - krem z filtrem 50+ do kupienia w aptece - i bron boze sie nie opalac i nie chodzic na basen. Jezeli bylaby koniecznosc mozna miejscowo manualnie usunac zaskorniki ktorych nie usuna kwasy, ale cera bedzie zluszczona, odslonieta, gladsza i bardziej promienna. to bedzie o wiele lepsze dla Twojej skory.
Jesli chodzi o zabieg na zaczerwieniony nos, to cudownego srodka u kosmetyczki nie ma... Mozna nakladac sera do cer naczyniowych rozjasniajace skore w danym miejscu i jakies maski np.z wit.K i C.
Jesli chodzi o trwale rozjasnienie zaczerwienionej skory, to najlepiej zrobic to IPL'em lub laserem co bedzie kosztowalo na nos jakies 300-400zl pewnie musisz poszukac w swojej okolicy gabinetu ktory takie zab.wykonuje i jest przede wszystkim sprawdzony!

Platynka: najlepiej odczekac tydzien
czyli jeżeli będę używac filtra +50 ( co i tak robię) to moge sobie teraz zrobic zabieg kwasami?
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 00:31   #7
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Jaki zabieg u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
czyli jeżeli będę używac filtra +50 ( co i tak robię) to moge sobie teraz zrobic zabieg kwasami?
jak najbardziej, jesli nie masz zamiaru sie opalac - tzn.smarowac sie blokerem i wystawiac sie na kilka godz.na dzialanie prom.slonecznych - moze sie zdarzyc, ze kosmetyczka poprosi cie o podpisanie zgody na wykonanie zabiegu i ze zobowiazujesz sie stosowac wysokie filtry - to zabezpieczenie dla niej, zebys za jakis czas nie miala jakichs pretensji do niej, ze to przez nia masz przebarwienia na twarzy

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-06-27 o 00:33 Powód: poprawka
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.