mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-30, 14:29   #121
Katarzynka25f
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

A może ty masz za szeroką ?......
Katarzynka25f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 09:08   #122
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez Katarzynka25f Pokaż wiadomość
A może ty masz za szeroką ?......
A może Ty małą wyobraźnie i za słabo przestudiowałaś wątek ?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 09:47   #123
alepeni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Katowice śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Kup mu coś na powiększanie penisa
alepeni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 13:32   #124
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez loki222 Pokaż wiadomość
mój mąż ukrywał problem małego penisa do ślubu. jesteśmy teraz rok po ślubie i poczułam że ma większego penisa.podpatrzyłam że bierze jakieś xxx. i tyle w temacie.
i myślisz że jakieś magiczne tabletki xxx xxx xxx xxx xxx go powiększa XD? ile ty masz lat dziecko

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 14:18   #125
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

[1=9c7b885137e5ed850f86ce0 a9dd12dda548895b7_5ff7a0a ad4a4b;84190226]i myślisz że jakieś magiczne tabletki xxx xxx xxx xxx xxx go powiększa XD? ile ty masz lat dziecko

Wysłane z mojego E2003 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Raczej „ile ci płacą za ten spam?”
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-08, 11:57   #126
annika102
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

jeśli ktoś nie ma patologicznie małego "członka" typu poniżej 10-cm w stanie erekcji, to obecnie medycyna nie oferuje żadnych możliwości powiększenia penisa (nawet operacja gwarantuje powiększenie o ok. 1-cm, więc proszę nie wypowiadajcie się durnie np "powiększ sobie" albo porównujecie rozmiar członka z piersami (piersi można powiekszyć, penisa nie można!

gdyby się dało wielu milarderów miało by penisy po 25-cm jakoś nie mają a swoje miliardy muszą wydawać inaczej aby zrekompensować sobie małego penisa.....
annika102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-25, 14:49   #127
Niebieskiptak20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Zainwestujcie w wibrator dla par, który wypełni przestrzeń w pochwie pozostawiając jednocześnie miejsce na penisa. To będzie przyjemność dla Was obojga. Jedyna deska ratunku jaka przychodzi mi na myśl.
Niebieskiptak20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-26, 15:25   #128
micrad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 5
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Witam. Piszę z takim problemem. Mam bardzo małego penisa (9-10 cm w zwodzie, 11-12 w obwodzie). Miałem 2 dziewczyny, jednak nie doszło miedzy nami poza, że tak powiem wprost "zabawa palcami i językiem". Było tylko to, ponieważ podczas zblizeń nie mogłem uzyskać wzwodu. Wydaje mi się że problemy z brakiem wzwodu wynikaly ze strachu przed odrzuceniem z tego powodu. Z ostatnia dziewczyna rozstalismy się całkiem niedawno, na ostatnim spotkaniu gdzie rozmawialiśmy o tym że to już koniec (nie dogadywalismy się, nie pasowalismy do siebie na dłuższą metę), powiedziałem jej o tym problemie. Powiedziała mi że to nie jest najważniejsze, wgl śmiała się że w ogóle mierzylem sobie. Wydaje mi się że jestem dosc przystojnym facetem i poza właśnie tym "małym" problemem niczego mi nie brakuje. Jestem pewny że poznam jeszcze niejedna dziewczynę. Myślicie, że gdy poznam jakąś nową dziewczynę to warto jej powiedzieć o tym dużo szybciej, przed jakimkolwiek zbliżeniem (oczywiście jeśli po kilku spotkaniach uznam że może coś z tego być i zauważe, że jej też się podobam). Co ogólnie myślicie o tym problemie? Jak dla Was kobiet ma to znaczenie. Chodzi oczywiście o rozmiar. Zaczynam mieć już myśli że przez to nigdy nie stworzę prawdziwego związku.
micrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-26, 16:11   #129
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez micrad Pokaż wiadomość
Witam. Piszę z takim problemem. Mam bardzo małego penisa (9-10 cm w zwodzie, 11-12 w obwodzie). Miałem 2 dziewczyny, jednak nie doszło miedzy nami poza, że tak powiem wprost "zabawa palcami i językiem". Było tylko to, ponieważ podczas zblizeń nie mogłem uzyskać wzwodu. Wydaje mi się że problemy z brakiem wzwodu wynikaly ze strachu przed odrzuceniem z tego powodu. Z ostatnia dziewczyna rozstalismy się całkiem niedawno, na ostatnim spotkaniu gdzie rozmawialiśmy o tym że to już koniec (nie dogadywalismy się, nie pasowalismy do siebie na dłuższą metę), powiedziałem jej o tym problemie. Powiedziała mi że to nie jest najważniejsze, wgl śmiała się że w ogóle mierzylem sobie. Wydaje mi się że jestem dosc przystojnym facetem i poza właśnie tym "małym" problemem niczego mi nie brakuje. Jestem pewny że poznam jeszcze niejedna dziewczynę. Myślicie, że gdy poznam jakąś nową dziewczynę to warto jej powiedzieć o tym dużo szybciej, przed jakimkolwiek zbliżeniem (oczywiście jeśli po kilku spotkaniach uznam że może coś z tego być i zauważe, że jej też się podobam). Co ogólnie myślicie o tym problemie? Jak dla Was kobiet ma to znaczenie. Chodzi oczywiście o rozmiar. Zaczynam mieć już myśli że przez to nigdy nie stworzę prawdziwego związku.


Idź do seksuologa
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-09, 10:55   #130
Pugslove
Raczkowanie
 
Avatar Pugslove
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 274
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez Mark17681 Pokaż wiadomość
Długość nie ma żadnego znaczenia, skoro można zaspokoić kobietę palcem, to i 10cm penisem się da, trzeba tylko wiedzieć jak
..., ale odkopałeś wątek.
2019 rok.
Pugslove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-12, 16:40   #131
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Archeologiczny wątek ale można zaspokoić kobietę językiem, palcem i 10 cm penisem lub 22 cm wibratorem ale są takie kobiety które wolą orgazm pochwowy a do tego czasem 10 cm penis im nie wystarcza..... proponuję przedłużkę penisa... Moja Pani twierdzi że może mieć orgazm łechtaczkowy a potem orgazm pochwowy z " penisa " bo czuje różnicę w jakości stosunku pomiędzy tym z wibratorem a tym z penisem.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-09-14, 13:39   #132
DrDoom
Rozeznanie
 
Avatar DrDoom
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 814
Dot.: mój chłopak ma (za) małego penisa, potrzebuję porady...

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Archeologiczny wątek ale można zaspokoić kobietę językiem, palcem i 10 cm penisem lub 22 cm wibratorem ale są takie kobiety które wolą orgazm pochwowy a do tego czasem 10 cm penis im nie wystarcza..... proponuję przedłużkę penisa... Moja Pani twierdzi że może mieć orgazm łechtaczkowy a potem orgazm pochwowy z " penisa " bo czuje różnicę w jakości stosunku pomiędzy tym z wibratorem a tym z penisem.
Penis do orgazmu potrzebny nie jest, a i zazwyczaj kobieta może go sobie "dać" dużo szybciej niż facet.

I pewnie, wibratory, palcówka itp. mogą dać orgazmy, ale penisa nie zastąpią, jednocześnie jest twardy i delikatny, "dobrze wypełnia", nie powoduje "dyskomfortu" itp.
To, że potraficie o tym szczerze z partnerem rozmawiać, to już połowa sukcesu. I nie porównywałbym tutaj penisa do piersi i rozmów o akceptacji.
Cycki to Cycki, faceci lubią różnie, ale nie dla samych "cycków" wchodzą w związek czy zakładają rodzinę. Faceta mogą bardziej kręcić większe, ale piersi orgazmu facetowi nie dają.
Więc mały penis to problemy typu "luźna pochwa" gdzie nie ma co ukrywać, przyjemność jest mniejsza.
Skoro masz regularnego partnera, to po 1 pytanie czy nie lepiej zrezygnować z prezerwatyw? Zróbcie sobie badania czy jesteście zdrowi + antykoncepcja. Zarówno mężczyzna jak i kobieta lepiej się "czują" bez warstw gumek i nie ma się co oszukiwać, że nie ma różnicy.


Po 2 skupić się na pozycjach które ułatwiają jak najgłębsze wejście penisa do pochwy i stymulacje.


Po 3 nie wierze, że partner który ma "małego" i wie, że nie zaspokaja kobiety nie czuje przy tym stresu i problemów. Seks to hormony, stres to kortyzol. Kortyzol to zabójca libido i przyjemności z seksu. U mężczyzn powoduje problemy ze wzwodem, a nawet gdy szabelka już stoi, to z jego twardością i pełnią "możliwości".
Osobiście spróbowałbym do seksu, przynajmniej na jakiś czas dodać farmakologię, i tabletki. Nie musi być to sławna niebieska tabletka która jest dosyć "mocna". Ale w aptece bez recepty są dostępne produkty z tym samym składem a o mniejszej mocy bez recepty.
I pozwolą "wyciągnąć" z tych mizerniejszych centymetrów pełnię mocy
DrDoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-14 14:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.