Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-28, 09:40   #1
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910

Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.


Hej,
nie ma mnie na wizażu teraz prawie w ogóle, bo mały mało śpi w dzień, a kiedy nie śpi nie daje mi wyjąć komputera
Mamy jednak duży problem, bo już kilka tygodni syn bardzo źle śpi drugą część nocy. Wierci się, czasami tylko leży, nie może zasnąć. Od ponad tygodnia jednak jest coraz gorzej, bo strasznie płacze i budzi się całą noc. dzisiaj od pierwszej do 5 nie spał, najpierw kwiczał, wyginał się, kopał, później już gorzej aż w końcu tak zaczął płakać, że jeszcze mnie telepie. On właściwie wrzeszczał. Zasnął na chwilę, ale po kilku minutach znowy ten wrzask, krzyk, płacz.
Rozmawiałam z lekarzem, ale ostatnio mały miał przeziębienie i powiedzieli mi, że to to, ale że będą badać mocz (muszę teraz do szpitala jakiegoś jechać, nie wiem dokładnie bo ciężko mi było babkę przez akcent zrozumieć). Myślę, że może to też kwestia jego operacji , którą miał poł roku temu. Może jakieś zrosty, które się zrobiły i po dłuższym spaniu go zaczynają boleć? Miał wtedy wycinanego wodniaka i przepuklinę
Mały ma nietolerancję laktozy, ale nie dostaje jej i niezależnie od tego co je w dzień ten płacz się pojawia.
Macie jeszcze jakieś pomysły na powód? Zanim tam pojadę chciałabym mieć kilka w zanadrzu, bo tutaj ciężko jest przekonać niektórych, że dziecku coś jest, skoro w dzień zachowuje się idealnie jak na takie dziecko w tym wieku. Jest wesoły, rozmowny, ciekawski itd.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 09:44   #2
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

A lęki nocne rozważałaś? Czytałaś o nich? Nie złe sny, tylko lęki nocne. Niby codziennie to chyba za często, ale może poczytaj o nich...
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 11:00   #3
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

A nurofen na nie pomaga? poczytam, dzieki. Tylko jednak mam wrazenie, ze to bol, bo maly sie wtedy mocno wygina i jak go nosimy to do nas przylega a za chwile sie wykreca i gnie i znowu i kopie w nas nogami i chce sie przytulic. Tak, ze widac, ze cos go meczy.


Sent from my iPad using Tapatalk

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Przeczytalam i to na pewno nie to, bo maly nie zasypia po tym sam ani nic. Trwa to tez zdecydowanie dluzej niz jakiekolwiek leki. I jest w drugiej czesci nocy a leki sa na poczatku


Sent from my iPad using Tapatalk
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 12:08   #4
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

A uszy dobrze sprawdzone? U nas najgorszy w życiu okres nocny był przy zapaleniu uszu. A oprócz tych przepłakanych nocy nie było żadnych innych objawów.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 12:15   #5
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

Sprawdzić:
-mocz
-uszy
-ząbki
-kał na pasożyty
-zróbcie koniecznie usg jamy brzusznej.

Jak z kupką? regularnie się wypróżnia? Mój tak płakał jak miał zaparcia, dają w kość właśnie w drugiej połowie nocy.
Może układ nerwowy dojrzewa? Skok? Też wtedy lubi dawać w kość.

Współczuję szczerze, wiem co przechodzicie. Życzę siły i wytrwałości Jak wykluczycie sprawy zdrowotne, a podejrzewam, że wszystko w porządku, pocieszające jest to, że nie trwa to wiecznie i przechodzi

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2014-03-28 o 13:42
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:25   #6
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

My mielismy takie krzyki przy pozniejszym zabkowaniu, ale warto sprawdzic wszystko Moze leki nocne?
Trzymam kciuki
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 20:57   #7
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

Ehh, jednak najzwyklejszy nawrot choroby gardlo i jedno ucho. A ze zarazil sie znowu dzien po tym jak mu "minelo" (faktycznie jedna noc przespal pieknie) to wzielo podwojnie i niestety antybiotyk musi brac po raz pierwszy w zyciu.
A akurat tego sie nie spodziewlam.


Sent from my iPad using Tapatalk
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 21:50   #8
ulika12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 197
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
Hej,
nie ma mnie na wizażu teraz prawie w ogóle, bo mały mało śpi w dzień, a kiedy nie śpi nie daje mi wyjąć komputera
Mamy jednak duży problem, bo już kilka tygodni syn bardzo źle śpi drugą część nocy. Wierci się, czasami tylko leży, nie może zasnąć. Od ponad tygodnia jednak jest coraz gorzej, bo strasznie płacze i budzi się całą noc. dzisiaj od pierwszej do 5 nie spał, najpierw kwiczał, wyginał się, kopał, później już gorzej aż w końcu tak zaczął płakać, że jeszcze mnie telepie. On właściwie wrzeszczał. Zasnął na chwilę, ale po kilku minutach znowy ten wrzask, krzyk, płacz.
Rozmawiałam z lekarzem, ale ostatnio mały miał przeziębienie i powiedzieli mi, że to to, ale że będą badać mocz (muszę teraz do szpitala jakiegoś jechać, nie wiem dokładnie bo ciężko mi było babkę przez akcent zrozumieć). Myślę, że może to też kwestia jego operacji , którą miał poł roku temu. Może jakieś zrosty, które się zrobiły i po dłuższym spaniu go zaczynają boleć? Miał wtedy wycinanego wodniaka i przepuklinę
Mały ma nietolerancję laktozy, ale nie dostaje jej i niezależnie od tego co je w dzień ten płacz się pojawia.
Macie jeszcze jakieś pomysły na powód? Zanim tam pojadę chciałabym mieć kilka w zanadrzu, bo tutaj ciężko jest przekonać niektórych, że dziecku coś jest, skoro w dzień zachowuje się idealnie jak na takie dziecko w tym wieku. Jest wesoły, rozmowny, ciekawski itd.
w jaki wieku jest dziecko??
ulika12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 22:30   #9
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

Ilonka miałam od razu pisać o uszach - u mojej starszej córki były bardzo podobne objawy
w dzień złote dziecko a jak przyszło do spania to dramat i jak zasnęła z wymęczenia tak mieliśmy później sajgon w nocy
jak sobie ten czas przypomnę to mam gęsią skórkę
ona normalnie wtedy jadła, ssała mleko, smoczka, zero temp. a w końcu okazało się, że wdało się zap. uszu :/

zdrówka!
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 06:04   #10
pikaso
Zadomowienie
 
Avatar pikaso
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 088
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

Miałam ci napisać o pierwszych lękach, ale doczytałam, że mały jednak chory.
Dużo zdrówka życzę.
pikaso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-29, 06:54   #11
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mocne płacze nocne, dziewczyny pomóżcie, bo już nie wiem co się dzieje.

Cytat:
Napisane przez ulika12345 Pokaż wiadomość
w jaki wieku jest dziecko??
Doczytaj, Ilonka już podała co jest.

Współczuję i szybkiego powrotu do zdrowia!
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-29 07:54:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.