trwala prostujaca Farouk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 08:37   #1
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Question

trwala prostujaca Farouk


Chcialabym sobie zrobic trwala prostujaca bo jestem juz zmeczona ciaglym uzywaniem prostownicy i wlosy tez po niej sie niszcza.mysle ze bylaby ona dla mnie dobrym wyjsciem.Czy ktoras z Was ja miala?Czy daje dobre efekty i ile placilyscie?Moze byl ktos w salonie Laguna w Lublinie?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:46   #2
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: trwala prostujaca Farouk

Dobre pytanie. Ja też używam prostownicy, a wręcz nadużywam i dobrze by było zrobić trwałą prostującą. Czy ktoś doradzi nam?
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 11:58   #3
Patiirafaello
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 309
GG do Patiirafaello
Dot.: trwala prostujaca Farouk

Ciągle cisza. Ja znalazłam inny wątek o prostowaniu, jest też tam coś o Farouk - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=farba&page=5

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Właśnie przeczytałam wypowiedz dziewczyny, która u fryzjera prostowała włosy Farouk,którego sama kupiła w hurtowni fryzjerskiej. Fryzjerka prostowała jej włosy przez 4 godziny, a na drugi dzień po umyciu znowu zrobiły jej się sprężynki.
Patiirafaello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-08, 12:19   #4
Angel28
Rozeznanie
 
Avatar Angel28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 720
Dot.: trwala prostujaca Farouk

oGolnie nie polecam .. to jest pic na wode fotomontarz . Trwala prostujaca nie prostuje wlosow lecz je lekko wygladza i bez prostownic ani rusz sama juz tak prostowalam wlosy klijentka ale dla mnie to strata pieniedzy i niszcze wlosow trwala to trwala ja pamietam ze kobiety za to placily po 800zł!:/ chyba nie jest to warte ceny bo sie robia odrosty i tak nic z tego nie ma.lepiej zainwestowac w dobre odrzywki,maski i szampony niz pozniej plakac jak nie daj boze fryzjerka spieprzy cos
pozdrawiam
Angel28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.