Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-17, 15:26   #331
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;52116752]Na Seri miałam mocną chrapkę gdy pojawiły się w Hebe, jakieś dwa lata temu. Ani zielona herbata, miodowa czy winogronowa mi nie podeszły, po wszystkich miałam na dłuższą metę puch stulecia (mimo, że na KWC tej z herbatą wystawiłam pozytywną opinię).
Odlewkę palmowej dostałam od Viekki - i to samo, puch przy jednoczesnym postrączkowaniu włosów, włosy nieprzyjemne i takie...dziwne w dotyku, jak zupełnie nie moje [/QUOTE]


Do końca życia będę wzdychac do zapachu Seri z zieloną herbatą. Ona + czarne mydło Agafii to kosmetyki do włosów o njapiękniejszych zapachach jakie kiedykolwiek używałam
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:29   #332
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Dolczi i Kamiliah - dziękuję za opinię na temat perfum CK, poszukam w takim razie czegoś innego aby solenizantka była zadowolona.

W mnie ciąg dalszy zachwytów nad maską inebrya - zauwazyłam nowy pozytyw- przy dłuższym stosowaniu ładnie podkręca mi koncówki oraz włosy są bardziej podatne, im dłużej ją trzymam tym lepiej działa

Mam też wrażenie że ostatnim cięciem pozbyłam się niesławnych "siepów" i włosy wyglądają już dużo lepiej - w tym roku obcięłam już prawie 10cm brzydkich końców.
Trzy tygodnie od ostatniego cięcia i nie widać nowych rozdwojonych końcówek. W dodatku chyba znalazłam klucz do mojej pielęgnacji - muszę postawić na maski odżywczo-silikonowe (do tej pory stawiałam na odżywcze).. Byle tylko opanować rozdwajanie i będe mogła je spokojnie zapuszczać.

Włosy się zmieniają - teraz lubią olej kokosowy na całą noc.
Mało sie odzywam ale Was podczytuję

Podpatrzone w naturze
http://kosodrzewina79.blogspot.com/2...-z-olejem.html
ciekawe szampony Omia, mają delikatne detergenty; chyba jak skończę fitomed to kupię wersje z olejem arganowym
lawendowaszafa24.pl/pl/c/OMIA-szampony/233

Maska Seri: żałuję tylko że ma proteiny , prćóz tego ideał - silikony i olej palmowy
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/SERI_Maska_...ne_p32050.html

w naturze widuję też inne maski Seri - duże pojemności, dla mnie troche za mało konkretne, a szkoda bo wyglądają apetycznie
widz też że garnier wprowadził nową odżywkę z olejem arganowym i kameliowym
jest w czym wybierać
Miałam Seri miodową - puszyła niemiłosiernie.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 15:46   #333
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Miałam Seri miodową - puszyła niemiłosiernie.
U mnie to nie była nawet kwestia miodu, bo w Seri był on daleko w składzie (np. Biovax do blondu też ma miód, a to obecnie moja ulubiona maska, którą mam w zbiorku).
Coś mi nie pasuje w połączeniach składników w tych maskach.

Natomiast bardzo chwalę sobie Kallosa Cherry - choć wolę wersję bananową, to ten Kallos sprawdza się na moich włosach naprawdę dobrze jako codzienna odżywka po myciu. Ładnie zmiękcza włosy. Opanowałam już przeciążenie, jakie powodowała, po prostu tylko wmasowuję ją we włosy, zostawiam na minutę i spłukuję.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 16:57   #334
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
W sierpniu mam 8nastkę, ale odrostu nie widać i nie będę go odświerzać. Tylko nie wiem co zrobić z włosami. Będę miała małą czarną, biały żakiet i czółenka na 7cm szpilce. Nie wiem czy iść tylko na ułożenie włosów czy je jakoś uczesać. Mam wujową długość.
romantyczne roztrzepane loczki lub fale zawsze pasują i dodają uroku . grzywkę też można pokręcić, widziałam kiedyś na azjatyckim cukrze zdjęcia jak azjatki podkręcają grzywki, bardzo podobał mi się efekt.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Do końca życia będę wzdychac do zapachu Seri z zieloną herbatą. Ona + czarne mydło Agafii to kosmetyki do włosów o njapiękniejszych zapachach jakie kiedykolwiek używałam
dla mnie tak pachną maska serical crema al latte i szampon alterra morela z pszenicą . oba produkty teraz używam i jestem nimi zachwycona, nie dość że zapach bardzo do mnie trafia to jeszcze są to ulubione kosmetyki moich włosów. niestety, zbita i galaretowata konsystencja alterry denerwuje mnie i odbiera całą przyjemność z użytkowania .
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 17:24   #335
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość

dla mnie tak pachną maska serical crema al latte i szampon alterra morela z pszenicą . oba produkty teraz używam i jestem nimi zachwycona, nie dość że zapach bardzo do mnie trafia to jeszcze są to ulubione kosmetyki moich włosów. niestety, zbita i galaretowata konsystencja alterry denerwuje mnie i odbiera całą przyjemność z użytkowania .
Mamy bardzo różny gust, bo dla mnie Serical jest koszmarkiem, jak z resztą każdy kosmetyk woniejący wanilią
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 17:48   #336
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
romantyczne roztrzepane loczki lub fale zawsze pasują i dodają uroku . grzywkę też można pokręcić, widziałam kiedyś na azjatyckim cukrze zdjęcia jak azjatki podkręcają grzywki, bardzo podobał mi się efekt.

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------


dla mnie tak pachną maska serical crema al latte i szampon alterra morela z pszenicą . oba produkty teraz używam i jestem nimi zachwycona, nie dość że zapach bardzo do mnie trafia to jeszcze są to ulubione kosmetyki moich włosów. niestety, zbita i galaretowata konsystencja alterry denerwuje mnie i odbiera całą przyjemność z użytkowania .
Ja mam włosy lekko za ramiona. Jak zrobię loki to może do żuchwy mi sięgną.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 18:38   #337
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Do końca życia będę wzdychac do zapachu Seri z zieloną herbatą. Ona + czarne mydło Agafii to kosmetyki do włosów o njapiękniejszych zapachach jakie kiedykolwiek używałam
Też lubię tego typu kwaśne/cierpkie ziołowe zapachy, ziołą typu werbena mmm
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-17, 19:20   #338
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Skoro o zapachach, to u mnie teraz pachną:
-Stapiz zakwaszający - mocno, słodko, coś w stylu gumy balonowej
-Kallos LAB Signature - nie spożywczy ani nie mydlany

Oraz cuchnie oczywiście zestaw Vis Plantis z dziegciem. To skrzyżowanie płynnego asfaltu z klejem i benzyną, okropnie długo się trzyma na włosach i aktywuje pod wpływem wilgoci, osiada też mocno na skórze głowy przekształcając się na niej w zapach folii ściągniętych z podgrzanych parówek. No symfonia po prostu
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 19:35   #339
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

U mnie w kwestii zapachu na razie rzadzi kallos banana (jak prawdziwy zmiksowany banan ) i balea figa i perla (jak dla mnie pachnie kokosem )
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 19:40   #340
tukla
Przyczajenie
 
Avatar tukla
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 15
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Niestety wciąż nie udaje mi się dodać zdjęć do posta, więc dodałam do albumu. Zdjęcie uświadomiło mi, że moje końcówki wyglądają gorzej, niż myślałam :p. Chyba dodatkowo były obciążone olejem i wyglądają jeszcze gorzej. Chyba nie ma wyjścia, trzeba je wyrównać, a szkoda mi, bo różnica dość duża...
tukla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-17, 20:00   #341
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

u mnie totalnie Kallos banana nic nie robi. Ale o dziwo, moje włosy chłoną proteiny ! Keratin lubię używać jako odżywkę dobrze wprasowaną we włosy, jednak uważam, by nie za często stosować
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 06:28   #342
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Trochę mnie tu nie było, choć codziennie Was podczytuję Mamy w pracy okres totalnego sajgonu, więc włosy to ostatnie o czym mam siłę myśleć, dlatego gnojki są puszczone samopas - olej dam (tylko na godzinę), umyć umyję, Placentę wetrę, ale o stylizacji nie ma mowy. Poza tym klimat w pracy mam jaki mam i włosom nie służy.

Nacięłam się ostatnio na Sericala Placentę, którym myłam ohydki - kupowałam go myśląc, że wciąż ma ten skład natomiast okazało się, że skład maski uległ zmianie (załącznik). Nic dziwnego, że efekt wow był tylko po pierwszym myciu, a potem miałam już rażoną piorunem miotłę na łbie. Wystarczyło umyć kłaki odżywką kokosową Inecto, dać im La Stradę + jakieś zabezpieczenie i... pofalowały się same od połowy długości A nie stylizowałam ich w ogóle. Gorzej. Ja je rozczesałam xD

Co do zapuszczania - nadal wcieram Placentę Placo, przed myciem wcieram balsam Seboradin Niger (śmierdzi jak kible na Wschodzie) i wcinam suplement witaminowy z biotyną, a włosy suną. Pod koniec września planuję cięcie i pewnie znów pofarbuję samą długość bez ruszania odrostu. Na razie jadę na Kromasku Ciocolatto jest znacznie lepszy od tego kasztanowego (w moim przypadku).

Edytowane przez 1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Czas edycji: 2015-07-18 o 07:31
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:19   #343
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mnie Serical Placenta tak odrzucał zapachem, że na szczęście nigdy się na niego nie skusiłam. Cremy al Latte używałam tylko i wyłącznie dla zapachu, efekt był zdecydowanie...średni
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:31   #344
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Pięknie pachnie szampon Yves Rocher do włosów farbowanych Ale zdecydowanym faworytem w kwestii zapachów jest dla mnie zapach perfum mojego Tż-ta. Jak dla mnie to przyćmiewa wszystko
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:33   #345
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez niusia Pokaż wiadomość
Też lubię tego typu kwaśne/cierpkie ziołowe zapachy, ziołą typu werbena mmm
O właśnie zapomniałam o werbenie, jej zapach mnie zawsze powala

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Skoro o zapachach, to u mnie teraz pachną:
-Stapiz zakwaszający - mocno, słodko, coś w stylu gumy balonowej
-Kallos LAB Signature - nie spożywczy ani nie mydlany

Oraz cuchnie oczywiście zestaw Vis Plantis z dziegciem. To skrzyżowanie płynnego asfaltu z klejem i benzyną, okropnie długo się trzyma na włosach i aktywuje pod wpływem wilgoci, osiada też mocno na skórze głowy przekształcając się na niej w zapach folii ściągniętych z podgrzanych parówek. No symfonia po prostu
Ja nie rozumiem dlaczego producent nie może choć trochę postarać się z zapachem. Rozumiem, że dodatek pewnych składników musi powodować smrodek, ale moznaby go choć troche zlagodzić.

Cytat:
Napisane przez tukla Pokaż wiadomość
Niestety wciąż nie udaje mi się dodać zdjęć do posta, więc dodałam do albumu. Zdjęcie uświadomiło mi, że moje końcówki wyglądają gorzej, niż myślałam :p. Chyba dodatkowo były obciążone olejem i wyglądają jeszcze gorzej. Chyba nie ma wyjścia, trzeba je wyrównać, a szkoda mi, bo różnica dość duża...
Podcięłabym 5 cm i nie więcej. Wcale nie jest tragicznie. Kolor jak mój i długość podobna

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;52121562]Trochę mnie tu nie było, choć codziennie Was podczytuję Mamy w pracy okres totalnego sajgonu, więc włosy to ostatnie o czym mam siłę myśleć, dlatego gnojki są puszczone samopas - olej dam (tylko na godzinę), umyć umyję, Placentę wetrę, ale o stylizacji nie ma mowy. Poza tym klimat w pracy mam jaki mam i włosom nie służy.

Nacięłam się ostatnio na Sericala Placentę, którym myłam ohydki - kupowałam go myśląc, że wciąż ma ten skład natomiast okazało się, że skład maski uległ zmianie (załącznik). Nic dziwnego, że efekt wow był tylko po pierwszym myciu, a potem miałam już rażoną piorunem miotłę na łbie. Wystarczyło umyć kłaki odżywką kokosową Inecto, dać im La Stradę + jakieś zabezpieczenie i... pofalowały się same od połowy długości A nie stylizowałam ich w ogóle. Gorzej. Ja je rozczesałam xD

Co do zapuszczania - nadal wcieram Placentę Placo, przed myciem wcieram balsam Seboradin Niger (śmierdzi jak kible na Wschodzie) i wcinam suplement witaminowy z biotyną, a włosy suną. Pod koniec września planuję cięcie i pewnie znów pofarbuję samą długość bez ruszania odrostu. Na razie jadę na Kromasku Ciocolatto jest znacznie lepszy od tego kasztanowego (w moim przypadku).[/QUOTE]

I weź tu sie teraz kieruj KWC. Chyba trzeba każdy produkt i tak osobiście sprawdzać, a przy zakupach niestacjonarnych to niestety odpada.

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Pokaż wiadomość
Mnie Serical Placenta tak odrzucał zapachem, że na szczęście nigdy się na niego nie skusiłam. Cremy al Latte używałam tylko i wyłącznie dla zapachu, efekt był zdecydowanie...średni
A ja go własnie uwielbiałam Miałam stary skład, nie robił mi krzywdy. Byłam w pewnym momencie dośc mocno ograniczona finansowo i Placenta z dodatkami miodu, skrobii i olejów pielęgnowała mi włosy dobrych kila miesięcy.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 08:59   #346
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja nie mam problemu z zapachami. Mi mało co śmierdzi. Za to jestem wybredna, jeśli chodzi o ładne zapachy - mało który mnie zachwyca.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 09:04   #347
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
I weź tu sie teraz kieruj KWC. Chyba trzeba każdy produkt i tak osobiście sprawdzać, a przy zakupach niestacjonarnych to niestety odpada.

A ja go własnie uwielbiałam Miałam stary skład, nie robił mi krzywdy. Byłam w pewnym momencie dośc mocno ograniczona finansowo i Placenta z dodatkami miodu, skrobii i olejów pielęgnowała mi włosy dobrych kila miesięcy.
Mnie ten zapach zaczął męczyć

U mnie był szał po 1 użyciu, potem już nie, ale obecnie włosy chcą protein tylko raz w miesiącu

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;52122067]Mnie Serical Placenta tak odrzucał zapachem, że na szczęście nigdy się na niego nie skusiłam. Cremy al Latte używałam tylko i wyłącznie dla zapachu, efekt był zdecydowanie...średni [/QUOTE]

Mnie ten zapach na początku nie przeszkadzał, ale obecnie coraz mniej mnie kręci. Generalnie Serical Placenta pójdzie do golenia. Tani był to mi nie żal.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 13:13   #348
201604291140
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 444
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mamy bardzo różny gust, bo dla mnie Serical jest koszmarkiem, jak z resztą każdy kosmetyk woniejący wanilią
wanilia to jeden z moich ulubionych zapachów, lubię korzenne, słodkie, czekoladowe <3

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja mam włosy lekko za ramiona. Jak zrobię loki to może do żuchwy mi sięgną.
wszystko zależy od twoich oczekiwań, jeśli wolisz żeby widać było długość włosów to faktycznie loki i fale skrócą je o kilka cennych cm .

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2015-07-18 o 13:14
201604291140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 14:35   #349
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;52121562]
Nacięłam się ostatnio na Sericala Placentę, którym myłam ohydki - kupowałam go myśląc, że wciąż ma ten skład natomiast okazało się, że skład maski uległ zmianie (załącznik). Nic dziwnego, że efekt wow był tylko po pierwszym myciu, a potem miałam już rażoną piorunem miotłę na łbie. Wystarczyło umyć kłaki odżywką [URL=" Inecto[/URL], dać im La Stradę + jakieś zabezpieczenie i... pofalowały się same od połowy długości A nie stylizowałam ich w ogóle. Gorzej. Ja je rozczesałam xD
[/QUOTE]

Viekki, bo składy Sericali to jest samowolka, dawno temu pisałyście, że zależą od fabryki. Ja miałam swego czasu jeszcze inny niż Twój i ten z KWC, bez Cyclomethicone, z ekstraktami i sokiem po zapachu.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem dlaczego producent nie może choć trochę postarać się z zapachem. Rozumiem, że dodatek pewnych składników musi powodować smrodek, ale moznaby go choć troche zlagodzić.
W tym przypadku to by nie dało rady, nie wierzę, że coś mogłoby zneutralizować ten smród.



Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
I weź tu sie teraz kieruj KWC. Chyba trzeba każdy produkt i tak osobiście sprawdzać, a przy zakupach niestacjonarnych to niestety odpada.
W KWC są często nieaktualne składy, albo dziewczyny zgłaszając produkt robią Ctr+S ze strony sklepu internetowego, gdzie często są błędy. Sami producenci też popełniają błędy. W przypadku niemieckich kosmetyków eko i prawie-eko to jest nagminne, że na stronie jest inny skład niż na butelce, a w sklepie internetowym jeszcze inny. Nie wiem, z czego to wynika

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja nie mam problemu z zapachami. Mi mało co śmierdzi. Za to jestem wybredna, jeśli chodzi o ładne zapachy - mało który mnie zachwyca.
Dziegieć mógłby się spodobać tylko amatorom wąchania kleju i topniejącego asfaltu


Przychodzę się pochwalić.
Pierwsze: zastosowanie Flexi8, która nie nadaje się do kitek ani zwykłego koka, a szkoda mi trzymać ją w szufladzie.
Drugie: nafta w akcji. Włosy świecą się tak bardzo, że prześwietlają zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Flexi.JPG (184,3 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nafta.JPG (149,5 KB, 50 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-18, 16:18   #350
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Chimay a teraz mów nam tu szybko jak robisz tą fryzurkę z flexi8
Nafta zdecydowanie służy Twoim włosom - moim również, w ubiegłym roku stosowałam ją nonstop przez 4 miesiące, ty chyba zaczęłaś mniej więcej w tym samym czasie? Mi wyrosło tez wtedy mnóstwo bejbików.

A ja chyba polubię się z olejem kokosowym na noc - nabłyszcza i dodaje puszystości.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2015-07-18 o 16:22
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 16:33   #351
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Chimay a teraz mów nam tu szybko jak robisz tą fryzurkę z flexi8
Muszę się pochwalić, że tę "fryzurę" sama wymyśliłam, chyba pierwszy raz w życiu, bo dotąd próbowałam tylko z mniejszym lub większym skutkiem (przeważnie mniejszym) kopiować pomysły z filmików na YT.
To jest upięcie dla nieogarniętych manualnie, trzeba tylko zapleść warkocz, związać cienką gumką na końcu i go po prostu złożyć w pionowy wałek, tak żeby schować dół warkocza i przypiąć czymś. Akurat Flexi rozmiar S sprawdza się tu idealnie, do zwykłego koka jest po prostu dla mnie za mała.

Cytat:
Napisane przez niusia Pokaż wiadomość
Nafta zdecydowanie służy Twoim włosom - moim również, w ubiegłym roku stosowałam ją nonstop przez 4 miesiące, ty chyba zaczęłaś mniej więcej w tym samym czasie? Mi wyrosło tez wtedy mnóstwo bejbików.

Tak, odkryłam ją wiosną ubiegłego roku, tylko nigdy nie używałam na skórę głowy.Potem zimą mi się skończyła, a w DE takich rzeczy nie ma, więc dopiero niedawno będąc w Polsce kupiłam kolejną flaszkę. Tym razem Kosmed z pokrzywą. Ale nie widzę w ogóle różnicy w rodzajach nafty, miałam z rycyną, z mikroelementami i jakąś bez niczego. A Ty widziałaś?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 17:21   #352
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez animale Pokaż wiadomość
wanilia to jeden z moich ulubionych zapachów, lubię korzenne, słodkie, czekoladowe <3
Korzenne także lubię, ale wanilia, czekolada i słodkie zapachy odpadają.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Przychodzę się pochwalić.
Pierwsze: zastosowanie Flexi8, która nie nadaje się do kitek ani zwykłego koka, a szkoda mi trzymać ją w szufladzie.
Drugie: nafta w akcji. Włosy świecą się tak bardzo, że prześwietlają zdjecia
chimay czy zdjęce z flexi pokazuje Twój rzeczywisty kolor włosów? Bo jesli tak to baaaardzo mi sie podoba. Ciepły, ciemny blond, który absolutnie nie jest mysi. Moja znajoma ma podobny kolor i od zawsze mi się on podoba.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 17:47   #353
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
chimay czy zdjęce z flexi pokazuje Twój rzeczywisty kolor włosów? Bo jesli tak to baaaardzo mi sie podoba. Ciepły, ciemny blond, który absolutnie nie jest mysi. Moja znajoma ma podobny kolor i od zawsze mi się on podoba.
Ojej, Wolha, oczy mi otworzyłaś Aż poleciałam się obejrzeć przy oknie i w łazience, bo do tej pory żyłam w przekonaniu, żem myszata. A to robota tego śmierdziela dziegciu, on nadaje brązowy kolor, zresztą na opakowaniu jest napisane, że barwi tkaniny, ale o włosach nic nie piszą. Wspominają za to o tym, że jest fotodynamiczny i trzeba unikać słońca. Ale przecież skalpu sobie nie będę filtrować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 20:54   #354
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

rzeczone wkupne... niestety, rzadzizna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.07.jpg (77,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150713_16_13_27_Pro.jpg (263,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150715_10_32_17_Pro.jpg (108,2 KB, 41 załadowań)
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:07   #355
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
rzeczone wkupne... niestety, rzadzizna
Rzadzizny nie widziałaś, powiadam Za to ja widzę tu potencjał, więc dbaj, bo warto.
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:11   #356
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

a to sprzed prawie 3 lat... wydaje mi się, że teraz jest, nie dość, że krócej, to cieniej i gorzej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m-grudz.jpg (78,2 KB, 37 załadowań)
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-18, 21:39   #357
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ojej, Wolha, oczy mi otworzyłaś Aż poleciałam się obejrzeć przy oknie i w łazience, bo do tej pory żyłam w przekonaniu, żem myszata. A to robota tego śmierdziela dziegciu, on nadaje brązowy kolor, zresztą na opakowaniu jest napisane, że barwi tkaniny, ale o włosach nic nie piszą. Wspominają za to o tym, że jest fotodynamiczny i trzeba unikać słońca. Ale przecież skalpu sobie nie będę filtrować.
Czyli dziegciowe paskudztwo ma jedną pozytywną cechę, nadaje piekny kolor Bo on na prawdę jest super

Hahaha właśnie sobie wyobraziłam wcieranie w skalp kremu z filtrem, prawie jak olejowanie

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
rzeczone wkupne... niestety, rzadzizna
Jaka rzadzizna? To są włosy o raczej średniej, przeciętnej grubości/gęstości. Większość z nas takie ma, wystarczy zadbać i będzie świetnie

Widziałam dzisiaj dziecię lat około 10 z grubym warkoczem sięgającym połowy uda (grubym prawie na całej długości). Młoda spinala na moich oczach włosy w kok i dorosła osoba jej pomaga bo sama nie dawała rady.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 08:32   #358
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
rzeczone wkupne... niestety, rzadzizna
Napiszę dokładnie to co dziewczyny - masz bardzo typową gęstość włosów, jak wiele Polek czy Europejek. Wystarczy pilnować cięcia, pielęgnacji, nie obciążać ich i można z nich dużo wyciągnąć.

Chimay, nie wiem, gdzie Twój kolor miałby być mysi, już nie raz pisałam, że bardzo mi się podoba

A z Sericalami to jedna wielka loteria. Mnie wyjątkowo nie kuszą, jako tanią, niezawodną odżywkę mam właśnie baniak jakiegoś Kallosa (poza tymi z proteinami).

Dzisiaj dałam Baleę z figą, bardziej z braku laku i konieczności niż chęci, ale jak na tak wujowy skład, działa na moje włosy całkiem fajne. Nie puszą się, są wygładzone. Przy tych temperaturach w końcu mogę zrezygnować z suszenia suszarką - zamiast 5-6 godzin (jak nie więcej) kłaczki schną max 2
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 08:48   #359
rozwydrzona
Zadomowienie
 
Avatar rozwydrzona
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 673
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

Jaka rzadzizna? To są włosy o raczej średniej, przeciętnej grubości/gęstości. Większość z nas takie ma, wystarczy zadbać i będzie świetnie
jak więc? od 3 lat je maskuję przed myciem, olejuję... Wszystko z umiarem, bo łatwo o przeciążenie. Widzę, że mocno lubią proteiny, ale stosuję je z umiarem, by nie przesadzić. Końcówki zabezpieczam serum Biovaxa.
Z prostownicy zrezygnowałam totalnie, z suszarki jednak nie ma bata.
__________________
16.07 - 37
11.11 - 41
rozwydrzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 08:56   #360
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez rozwydrzona Pokaż wiadomość
jak więc? od 3 lat je maskuję przed myciem, olejuję... Wszystko z umiarem, bo łatwo o przeciążenie. Widzę, że mocno lubią proteiny, ale stosuję je z umiarem, by nie przesadzić. Końcówki zabezpieczam serum Biovaxa.
Z prostownicy zrezygnowałam totalnie, z suszarki jednak nie ma bata.
Ale w czym dokładnie widzisz różnicę w czasie sprzed pielęgnacji a obecnym?

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2015-07-19 o 08:58
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.