Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-25, 11:57   #1951
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja przed wczoraj nalozylam castor oil, troche sie balam ze w wigilie bede miala tlusty leb ale opracowalam plan zmycia i poszlo gladko, najpier na 10 minut nafta, pozniej rozne trzy szampony na koniec kallos i jest super!! wlosy sa mega!
A próbowałaś zmyć to tradycyjnie? Czyli mycie szamponem i ewentualnie powtórzenie tym samym szamponem? Bo dla mnie tyle kosmetyków na raz do zmycia oleju jest trochę zbyt dużym kombinatorstwem. Może da się to zmyć bez takich kombinacji, chyba, że po prostu masz ochotę na taki zestaw

Dostałyście coś włosowego w prezencie?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 12:17   #1952
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Niestety nic włosowego nie dostałam, a szkoda

Ile ml wcierki aplikujecie na skórę głowy? Zastanawiam się, czy nie aplikuję za dużo Jantara. Wyczytałam, że niektórym to starcza na dwa czy nawet 3 miesiące kuracji, mi pierwsza buteleczka starczyła na miesiąc wcierania (3 tygodnie, tydzień przerwy i jeszcze tydzień wcierania)
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 12:21   #1953
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Rowniez nie dostalam nic wlosowego, a Ty?
Sama dwom osobom dalam wlosowe prezenty, bo wiedzialam, ze powinny sie ucieszyc, bo trochę sie interesuja pielegnacja i faktycznie wygladaly na zadowolone
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 13:01   #1954
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5390231 7]Niestety nic włosowego nie dostałam, a szkoda

Ile ml wcierki aplikujecie na skórę głowy? Zastanawiam się, czy nie aplikuję za dużo Jantara. Wyczytałam, że niektórym to starcza na dwa czy nawet 3 miesiące kuracji, mi pierwsza buteleczka starczyła na miesiąc wcierania (3 tygodnie, tydzień przerwy i jeszcze tydzień wcierania)[/QUOTE]

Ja też, ale byłam ciekawa jak to wygląda u Was. U mnie to szybciej dostanę pieniądze z poleceniem "idź sobie kup co tam masz ochotę".

Nie wiem, gdybym miała przeliczyć 100 ml takiego Jantara wystarczające mi właśnie na około miesiąc, wychodzi że 3 ml. Na tyle przeciętnie starczają mi wcierki o takiej pojemności. Raczej nie wyobrażam sobie Jantara starczającego mi na 2 - 3 miesiące
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 13:20   #1955
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja wcierki aplikuję strzykawką, daję jakieś 3-4 ml na jeden raz. Używam co mycie, czyli raz na dwa dni.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 14:08   #1956
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mi jantar starcza na 13-14 dni codziennego wcierania.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 22:36   #1957
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
ja przed wczoraj nalozylam castor oil, troche sie balam ze w wigilie bede miala tlusty leb ale opracowalam plan zmycia i poszlo gladko, najpier na 10 minut nafta, pozniej rozne trzy szampony na koniec kallos i jest super!! wlosy sa mega!
A próbowalaś po prostu umyć normalnie włosy, jak zawsze? Bo ja też się naczytałam, jaki jest koszmarny do zmycia, więc pierwszy raz użyłam szamponu z Barwy (2x umyłam, tak dla pewności). Później już zaszalałam i w ogóle zmywałam Facelle i też się ładnie zmyło. Może te historie o myciu włosów po 100 razy były przez nałożenie tony maski na głowę? Ja używam dosłownie tyle, ile mi się nabierze na palec, trochę podgrzewam i 'wmasowuję' w skalp.

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5390142 8]Polecam spróbować, bo u mnie po nim i po piciu drożdży włosy dosłownie "wystrzeliły" i to w krótkim czasie

Co do tego Castor Oil, to zastanawiam się, czy takich samych efektów nie dałoby nałożenie oleju rycynowego? Przeczytałam wątek o tym produkcie, ale nadal się zastanawiam, czy jest sens inwestować w taką maskę, skoro za śmieszne grosze mamy w aptece olej rycynowy[/QUOTE]

Ale przecież Castor Oil nie ma w składzie tylko i wyłącznie oleju rycynowego, więc skąd takie porównanie? Jasne, że wcieranie samego oleju rycynowego też może dawać świetne rezultaty, kiedyś go stosowałam. Maska obecnie na allegro kosztuje 20 kilka złotych, więc jeszcze można kupić, jakby kosztowała 50, już bym się nie skusiła
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-25, 23:20   #1958
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mam problem ze strąkowaniem włosów i nie znam przyczyny.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-25, 23:44   #1959
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
A próbowalaś po prostu umyć normalnie włosy, jak zawsze? Bo ja też się naczytałam, jaki jest koszmarny do zmycia, więc pierwszy raz użyłam szamponu z Barwy (2x umyłam, tak dla pewności). Później już zaszalałam i w ogóle zmywałam Facelle i też się ładnie zmyło. Może te historie o myciu włosów po 100 razy były przez nałożenie tony maski na głowę? Ja używam dosłownie tyle, ile mi się nabierze na palec, trochę podgrzewam i 'wmasowuję' w skalp.



Ale przecież Castor Oil nie ma w składzie tylko i wyłącznie oleju rycynowego, więc skąd takie porównanie? Jasne, że wcieranie samego oleju rycynowego też może dawać świetne rezultaty, kiedyś go stosowałam. Maska obecnie na allegro kosztuje 20 kilka złotych, więc jeszcze można kupić, jakby kosztowała 50, już bym się nie skusiła
Chyba zasugerowałam się nazwą

sandrek - może przedobrzyłaś z emolientami? u mnie pomaga na to coś proteinowego, włosy nabierają objętości

niektórzy widzą przyczynę strączkowania włosów w zniszczonych końcówkach, które ponoć zaczepiają o siebie, dając właśnie taki efekt
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 00:15   #1960
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5390576 1]Chyba zasugerowałam się nazwą

sandrek - może przedobrzyłaś z emolientami? u mnie pomaga na to coś proteinowego, włosy nabierają objętości

niektórzy widzą przyczynę strączkowania włosów w zniszczonych końcówkach, które ponoć zaczepiają o siebie, dając właśnie taki efekt[/QUOTE]

Być może to wina emolientów. Spróbuję dać proteiny. Słyszałam o tym właśnie, a rozdwojone końce podcięłam. Pojawiają się, gdy próbuje rozplątać włosy.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 01:27   #1961
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Mam problem ze strąkowaniem włosów i nie znam przyczyny.
A moze wymagaja geuntownego rypania i lekkiego detoksu od intensywnej pielęgnacji?
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 09:57   #1962
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wczoraj udało mi sie złapać chwile na zdjęcia młody uciął sobie długa drzemkę.
Po oleju konopnym, szamponie aloesowym Urtekramu i hennie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (59,0 KB, 30 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 10:45   #1963
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Mam problem ze strąkowaniem włosów i nie znam przyczyny.
Sanderek rypacz + trochę protein chyba. Tak jak napisały dziewczyny przede mną. Możesz mieć zbyt przeciążone emolientami i być może jednorazowe rypanie i proteiny załatwią sprawę.

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wczoraj udało mi sie złapać chwile na zdjęcia młody uciął sobie długa drzemkę.
Po oleju konopnym, szamponie aloesowym Urtekramu i hennie
wow! paulownia, jaka zmiana! Chociaż dla mnie to tak z 5 cm więcej by się przydało, bo one chcą się zawijać/falować, ale troszkę długości im brakuje. Taka długość jak Twoja też u mnie kiedyś gościła. Ha! to były czasy

Może jutro pohennuję włosy.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:07   #1964
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Sanderek rypacz + trochę protein chyba. Tak jak napisały dziewczyny przede mną. Możesz mieć zbyt przeciążone emolientami i być może jednorazowe rypanie i proteiny załatwią sprawę.



wow! paulownia, jaka zmiana! Chociaż dla mnie to tak z 5 cm więcej by się przydało, bo one chcą się zawijać/falować, ale troszkę długości im brakuje. Taka długość jak Twoja też u mnie kiedyś gościła. Ha! to były czasy

Może jutro pohennuję włosy.
Tez widze ze sa trochę za krótkie, cielam trochę na wyczucie i niezbyt równo, ale to stopniowanie całkiem fajnie wyszło. Teraz znów chce zapuścić, grzywkę sobie zostawię bo mi w niej do twarzy, a reszta niechby podrosła do ramion.
Tak wyglada to od przodu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (95,3 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez paulownia
Czas edycji: 2015-12-26 o 11:36
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:25   #1965
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
A moze wymagaja geuntownego rypania i lekkiego detoksu od intensywnej pielęgnacji?



Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Sanderek rypacz + trochę protein chyba. Tak jak napisały dziewczyny przede mną. Możesz mieć zbyt przeciążone emolientami i być może jednorazowe rypanie i proteiny załatwią sprawę.



wow! paulownia, jaka zmiana! Chociaż dla mnie to tak z 5 cm więcej by się przydało, bo one chcą się zawijać/falować, ale troszkę długości im brakuje. Taka długość jak Twoja też u mnie kiedyś gościła. Ha! to były czasy

Może jutro pohennuję włosy.
Tylko, że ja ciągle używam szamponu a'la rypacz - Revitax. A proteiny dam dziś przed myciem.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 11:45   #1966
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Tez widze ze sa trochę za krótkie, cielam trochę na wyczucie i niezbyt równo, ale to stopniowanie całkiem fajnie wyszło. Teraz znów chce zapuścić, grzywkę sobie zostawię bo mi w niej do twarzy, a reszta niechby podrosła do ramion.
Tak wyglada to od przodu
Skojarzyłaś mi się z Audrey Tautou i w sumie z grzywką i falowanymi włosami wyglądałabyś jak pofalowana wersja Amelii

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Tylko, że ja ciągle używam szamponu a'la rypacz - Revitax. A proteiny dam dziś przed myciem.
A może całą pielęgnacji za ciężka? Może używasz zbyt mocnych masek i musiałabyś sobie zafundować kilkudniowy odwyk od nich?
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:03   #1967
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Skojarzyłaś mi się z Audrey Tautou i w sumie z grzywką i falowanymi włosami wyglądałabyś jak pofalowana wersja Amelii



A może całą pielęgnacji za ciężka? Może używasz zbyt mocnych masek i musiałabyś sobie zafundować kilkudniowy odwyk od nich?

No spróbuję, co mi szkodzi.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:09   #1968
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Skojarzyłaś mi się z Audrey Tautou i w sumie z grzywką i falowanymi włosami wyglądałabyś jak pofalowana wersja Amelii
Do Amelii powinnabym być z 10 lat młodsza i 10 kilo lżejsza .
Choć w sumie to ciekawe, kiedyś miałam włosy tez obcięte na bardzo krótko z grzywka i kilka osób mnie do Amelii porównywało.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 12:22   #1969
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Rozmawiałyscie wcześniej o suplementach, ja teraz myślę o Revalidzie. Ostatni raz brałam go chyba z 10 lat temu, jak miałam duży problem z wypadaniem. Teraz myślę głównie o przyspieszeniu porostu włosów.

W tym roku w kwietniu NA BANK zbieram własnoręcznie pokrzywę i suszę :-D
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 12:50   #1970
Danielowa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cześć to i ja się przyłączę do wątku
Jeżeli chodzi o moje zapuszczanie:
- jakoś od dwóch tygodni biorę Revalid (mam do zużycia 4 opakowania)
A od przyszłego tygodnia mam zamiar systematycznie dwa razy/tydzień wcierać Hollywood Beauty Castor Oil. Już około trzech razy był w użyciu.
Do Revalidu od poniedziałku dokładam skrzyp i pokrzywę Humavit + biotynę w pastylkach do ssania.
Mam jeszcze herbatkę z pokrzywy + DermaGryk i OrganicKrzem, ale niestety do picia herbat ciężko mi się zmotywować, a do tego dochodzi brak czasu
Danielowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 13:13   #1971
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Do Amelii powinnabym być z 10 lat młodsza i 10 kilo lżejsza .
Choć w sumie to ciekawe, kiedyś miałam włosy tez obcięte na bardzo krótko z grzywka i kilka osób mnie do Amelii porównywało.
No bez przesady przecież widać, że młoda kobieta z Ciebie i twarz masz szczuplutką A Amelia też tyczką nie była, Audrey dopiero później się wychudziła na maksa.

Mam oko

Cytat:
Napisane przez Danielowa_ Pokaż wiadomość
Cześć to i ja się przyłączę do wątku
Jeżeli chodzi o moje zapuszczanie:
- jakoś od dwóch tygodni biorę Revalid (mam do zużycia 4 opakowania)
A od przyszłego tygodnia mam zamiar systematycznie dwa razy/tydzień wcierać Hollywood Beauty Castor Oil. Już około trzech razy był w użyciu.
Do Revalidu od poniedziałku dokładam skrzyp i pokrzywę Humavit + biotynę w pastylkach do ssania.
Mam jeszcze herbatkę z pokrzywy + DermaGryk i OrganicKrzem, ale niestety do picia herbat ciężko mi się zmotywować, a do tego dochodzi brak czasu
Witamy, poprosimy o zjdęcia

Nie za dużo tego? Myślę, że sam Revalid wystarczy. Suplementacja kilku rzeczy na raz najcześciej nie ma sensu, bo nie wie się później co zadziałało. Pilnuj, żeby nie dublować składników. Nie ma co przedobrzać
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 13:29   #1972
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez phideaux Pokaż wiadomość
Rozmawiałyscie wcześniej o suplementach, ja teraz myślę o Revalidzie. Ostatni raz brałam go chyba z 10 lat temu, jak miałam duży problem z wypadaniem. Teraz myślę głównie o przyspieszeniu porostu włosów.

W tym roku w kwietniu NA BANK zbieram własnoręcznie pokrzywę i suszę :-D
Tylko pamietaj, by zbierac rośliny oddalone od drog i pól.


Paulownia wow, ale krociutko! I rozumiem, ze sama cielas?
Jak dla mnie to juz pixie wrecz
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 13:40   #1973
Danielowa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
No bez przesady przecież widać, że młoda kobieta z Ciebie i twarz masz szczuplutką A Amelia też tyczką nie była, Audrey dopiero później się wychudziła na maksa.

Mam oko



Witamy, poprosimy o zjdęcia

Nie za dużo tego? Myślę, że sam Revalid wystarczy. Suplementacja kilku rzeczy na raz najcześciej nie ma sensu, bo nie wie się później co zadziałało. Pilnuj, żeby nie dublować składników. Nie ma co przedobrzać
Zdjęcia postaram się wrzucić jutro Tzn.: oczwiście herbaty piłabym po kolei nie wszystkie naraz Po Revalidzie kolejny raz Biotebal, bo on już swego czasu zadziałał. Po Humavicie nie spodziewam się niesamowitego przyrostu, w tej biotynie do ssania też nie ma oszałamiającej dawki, ale może stosowane razem dadzą moim włosom kopa Najwięcej nadziei pokładam w Castor Oil, bo został nałożony tylko trzy razy, a mam wrażenie, że coś po nim ruszyło
Danielowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 14:09   #1974
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
No bez przesady przecież widać, że młoda kobieta z Ciebie i twarz masz szczuplutką A Amelia też tyczką nie była, Audrey dopiero później się wychudziła na maksa.
Merci
5 stycznia kończę 36 lat

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Paulownia wow, ale krociutko! I rozumiem, ze sama cielas?
Jak dla mnie to juz pixie wrecz
Sama i faktycznie to miało być cos w okolicach pixie.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 15:13   #1975
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Danielowa_ Pokaż wiadomość
Zdjęcia postaram się wrzucić jutro Tzn.: oczwiście herbaty piłabym po kolei nie wszystkie naraz Po Revalidzie kolejny raz Biotebal, bo on już swego czasu zadziałał. Po Humavicie nie spodziewam się niesamowitego przyrostu, w tej biotynie do ssania też nie ma oszałamiającej dawki, ale może stosowane razem dadzą moim włosom kopa Najwięcej nadziei pokładam w Castor Oil, bo został nałożony tylko trzy razy, a mam wrażenie, że coś po nim ruszyło
A ten humavit nie jest także z drożdżami? Bo powielisz je sobie suplementując razem z Revalidem. W każdym razie nie przesadzaj, bo to nie ma sensu. Suplementy działają, jeśli trafisz w swoje niedobory, a żołądek i wątrobę mamy jedną i nie warto je obciążać za dużo.

To czekamy na zdjęcia

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Merci
5 stycznia kończę 36 lat


Sama i faktycznie to miało być cos w okolicach pixie.
W życiu bym nie powiedziała, wyglądasz na 30 max

Już się nie mogę doczekać Twoich troszkę dłuższych włosów i z tą grzywką. Nie mam twarzy do grzywki, włosy za mocno się kręcą więc nigdy się na nią nie zdecyduję ale u innych lubię.

Już się umówiłam z ciocią. Jutro hennujemy całość. Zmieszam hennę i mieszankę wine red. Oby tylko nie wyszło ciemne bordo, bo z moją białą twarzą i cieniami będę wyglądała jak uciekinierka z grobu
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 16:12   #1976
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wolha chyba sie nie chwalilam, ale bede testowac nowy odcien henny z Pola- burgund tylko nie wiem, kiedy te nowe odcienie dotra do Pl..
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 16:38   #1977
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Burgund brzmi pięknie szkoda, że to już nie kolor dla mnie. Mam nadzieję, że się pochwalisz rezultatem.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 16:58   #1978
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jasne, ze sie pochwale. Szczerze powiem, ze nie sadze, aby jednorazowa koloryzacja dala trwaly rezultat, ale jestem bardzo ciekawa, jak to wypadnie.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-26, 21:42   #1979
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Miałam wcierać wcierkę Joanna ta taka czerwona i co?! Leży zapomniana w szafie i nie chce mi się jej nawet nałożyć -.-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-27, 06:30   #1980
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
W życiu bym nie powiedziała, wyglądasz na 30 max

Już się nie mogę doczekać Twoich troszkę dłuższych włosów i z tą grzywką. Nie mam twarzy do grzywki, włosy za mocno się kręcą więc nigdy się na nią nie zdecyduję ale u innych lubię.
To ani chybi zasługa retinolu
No zobaczymy, jak podrosną jak to bedzie wyglądało, sama jestem ciekawa. Miałam dłuższe jeszcze w 2013 roku, prawie do łopatek, ale wtedy jeszcze niedobraną pielęgnacje i stylizacja kulała wiec chodziłam z szopa i nie widać było potencjału skrętu
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.