Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-01-16, 18:55   #3841
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Czy miała któraś z was kiedykolwiek tego cudaka?
Znalazłam go dzisiaj w Hebe i wrzuciłam do koszyka. Jestem bardzo ciekawa, jak sprawdzi się przy stylizacji włosów.

Produkt testowałam tylko na dłoni i wydaje się taki woskowo-dziwny, nie wiem jak inaczej to opisać , czuję też opór, gdy staram się przejechać palcem w tym miejscu.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 20:59   #3842
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;69753216]Czy miała któraś z was kiedykolwiek tego cudaka?
Znalazłam go dzisiaj w Hebe i wrzuciłam do koszyka. Jestem bardzo ciekawa, jak sprawdzi się przy stylizacji włosów.

Produkt testowałam tylko na dłoni i wydaje się taki woskowo-dziwny, nie wiem jak inaczej to opisać , czuję też opór, gdy staram się przejechać palcem w tym miejscu.[/QUOTE]
Czo to i jaki skład?
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 21:06   #3843
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Czo to i jaki skład?
Nie wiem jak to zakwalifikować. To coś pomiędzy odżywką do włosów w sprayu, produktem ochronnym a serum.
Wklejam skład poniżej

Stosowanie: na wilgotne włosy, produkt służy do stylizacji. Nie próbowałam go jeszcze i jestem bardzo ciekawa
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-16, 21:13   #3844
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez evillcat Pokaż wiadomość
właśnie pisałam ale bez odpowiedzi dlatego pytam tu zdecydowałam, że pomieszam samą hennę z indygo, resztę "upiększających" ziół dokupię może później.

kolejne pytanie - w khadi miałam pomieszaną henne z indygo i wszystko zalewałam wodą i trochę czekałam aż się utleni, jak robię sama mieszankę to wyczytałam, żeby najpierw zalać hennę i ją utlenić a indygo dodać przed samym nakładaniem na włosie, lepszy będzie efekt po takim dwuetapowym robieniu mieszanki?
Postawiona henna uwalnia barwnik, ostrzone indygo barwnik traci😉 także jak najbardziej ma to sens
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-01-18, 10:05   #3845
evillcat
Raczkowanie
 
Avatar evillcat
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 100
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Postawiona henna uwalnia barwnik, ostrzone indygo barwnik traci😉 także jak najbardziej ma to sens
dzięki, w takim razie będę się bawić
__________________
Aparatka
evillcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 08:50   #3846
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

No i jak tam żółty cudak?

I jak tam Wasze zapuszczanie?
Ja jestem w fazie szapon + odżywka + czasem Sesa + raz na miesiąc henna. Tylko szampon zmieniłam na łagodniejszy, bo skalp mi się wysuszył, Tołpa mimo wysokiej ceny i małej butelki naprawdę robi robotę :P
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 08:55   #3847
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

U mnie całkiem dobrze 😊 włosy ładnie rosną, n ie mam dużo zniszczonych końcówek więc wystarczy tylko kosmetyczne podciecie. O dziwo włosy wcale nie upominaja się o olej, wystarczy im prosty szampon +emolientowa odżywka + silikonowe serum i jest super ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 09:31   #3848
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
No i jak tam żółty cudak?

I jak tam Wasze zapuszczanie?
Ja jestem w fazie szapon + odżywka + czasem Sesa + raz na miesiąc henna. Tylko szampon zmieniłam na łagodniejszy, bo skalp mi się wysuszył, Tołpa mimo wysokiej ceny i małej butelki naprawdę robi robotę :P
Idealnie
Sprawdza się super, mimo, że konsystencja jest dość ciężka, to w ogóle nie obciąża mi włosów. Fajnie się po nim rozczesują i ładnie układają.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 12:33   #3849
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja już od ponad roku nie olejuję, bo mój blond od oleju się przyciemnia. A na razie denkuję co mam i zbytnio uwagi do wlosów nie przykładam szampon rypacz na zmianę z łagodniejszym i odżywka na zmianę z maską. Miałam jakiś czas temu włosowy kryzys że chciałam je obciąć na boba, ale dzięki Bogu przeszło mi to. Jedynie wymagają kosmetycznego podcięcia końcówek, ale to i się nie spieszę, bo ciagle zaplatam warkocz pod kurtkę bo tak mi wygodnie Może za miesiąc dwa ciachnę nie 1 cm a 3 cm, moje wlosy lubią jak się podetnie nieco więcej niż 1 cm.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 12:49   #3850
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

U mnie włosy od jakiegoś miesiąca znowu zaczęły mocno wypadać podobnie jak wypadały rok temu zanim zaczęłam brać leki. Powodem jest zmniejszenie dawki, już to widzę, co to będzie jak całkiem je odstawię, dywaniki będzie można pleść.
Zaczynam się oswajać z myślą, że pewnie jeszcze w tym roku będę musiała je znacznie skrócić i że już raczej długo nie ponoszę długich. Martwi mnie, że będę musiała zejść albo do półdługich, a nie znoszę u siebie tej długości, bo nie umiem jej opanować, albo do krótkich odsłaniających szyję, a to wymaga ciągłych wizyt u fryzjera, a jak sobie przypomnę wyczyny mistrzów nożyczek jak miałam takie włosy, to aż mi słabo.

Na szczęście jeszcze mogę myć co 2-3 dni.

Jak ktoś ma dostęp do marki Guhl, to polecam bardzo maskę z serii nawilżanie i odbudowa KLIK. Fajne wyważenie między nawilżeniem (ma erytritol, glicerynę i glikol dipropylenowy przed zapachem, oraz kwas hialuronowy po) a dociążeniem, ale jeszcze nie przyklapem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:03   #3851
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie włosy od jakiegoś miesiąca znowu zaczęły mocno wypadać podobnie jak wypadały rok temu zanim zaczęłam brać leki. Powodem jest zmniejszenie dawki, już to widzę, co to będzie jak całkiem je odstawię, dywaniki będzie można pleść.
Zaczynam się oswajać z myślą, że pewnie jeszcze w tym roku będę musiała je znacznie skrócić i że już raczej długo nie ponoszę długich. Martwi mnie, że będę musiała zejść albo do półdługich, a nie znoszę u siebie tej długości, bo nie umiem jej opanować, albo do krótkich odsłaniających szyję, a to wymaga ciągłych wizyt u fryzjera, a jak sobie przypomnę wyczyny mistrzów nożyczek jak miałam takie włosy, to aż mi słabo.

Na szczęście jeszcze mogę myć co 2-3 dni.

Jak ktoś ma dostęp do marki Guhl, to polecam bardzo maskę z serii nawilżanie i odbudowa KLIK. Fajne wyważenie między nawilżeniem (ma erytritol, glicerynę i glikol dipropylenowy przed zapachem, oraz kwas hialuronowy po) a dociążeniem, ale jeszcze nie przyklapem.
Półdługich też nie znoszę u siebie. U mnie albo do pasa albo do ramion, także znam ten ból. Póki się da to noś długie, bo inaczej 3-4 lata zapuszczania...

Ja to bym chciała zapuścić przed pupę, ale moje włosy nie wiem czy dobrze będą wyglądały przy tej długości. Brakuje mi jakieś 8 cm i postanowiłam że choć raz w życiu osiagnę najdłuższe włosy dla mnie hehe A ściąć to naprawdę nigdy żaden problem.
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152

Edytowane przez Eneajla
Czas edycji: 2017-02-01 o 13:05
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-01, 13:14   #3852
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eneajla Pokaż wiadomość
Półdługich też nie znoszę u siebie. U mnie albo do pasa albo do ramion, także znam ten ból. Póki się da to noś długie, bo inaczej 3-4 lata zapuszczania...

Ja to bym chciała zapuścić przed pupę, ale moje włosy nie wiem czy dobrze będą wyglądały przy tej długości. Brakuje mi jakieś 8 cm i postanowiłam że choć raz w życiu osiagnę najdłuższe włosy dla mnie hehe A ściąć to naprawdę nigdy żaden problem.
Pytanie jest czy warto hodować mysi ogon za wszelką cenę. Dla mnie odpowiedź brzmi "nie". Moja obecna objętość włosów jest jeszcze do zaakceptowania, ale w tym tempie wypadania szybko przestanie taka być.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 13:38   #3853
Eneajla
Zakorzenienie
 
Avatar Eneajla
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 974
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pytanie jest czy warto hodować mysi ogon za wszelką cenę. Dla mnie odpowiedź brzmi "nie". Moja obecna objętość włosów jest jeszcze do zaakceptowania, ale w tym tempie wypadania szybko przestanie taka być.
Mysi ogon raczej nie, ale dla mnie mysi ogon to naprawdę 4 włosy na krzyż w bardzo złym stanie, łamiące się, rozdwajające, spalone i takie mus ściąć. Jeśli są zadbane i długie to dla mnie zawsze robią wrażenie, nie muszą być super grube. Sama mam włosy cienkie i delikatne ale mam ich sporo i objętość łatwo optycznie uzyskać. Jeśli źle się czujesz z włosami to oczywiście warto rozważyć ścięcie, ale przestrzegam przed pochopną decyzją tylko. Sama ostatnio też już miałam do fryzjera wchodzić, naprawdę i ciesze się ze tego nie zrobiłam, bo pewnie teraz bym się tutaj żaliła że obcięłam pół metra włosów.

Wszystko polega na tym abyś Ty się dobrze czuła z włosami
__________________
Wymiana wszystkowątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1268152
Eneajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 16:24   #3854
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Heej Dawno, oj bardzo dawno mnie nie było i chyba juz nadrabiać nie będę.

U mnie w sumie wszystko po staremu. Ostatnio zaczełam znowu olejować włosy częściej, bo całą jesień i początek zimy to może 2 razy w miesiącu mi się zdarzało. Naprawiłam sobie (mniej więcej) sytuację ze stanem skóry głowy. Raz w miesiącu na 2-3 godzinki wrzucam salicylol żeby pozbyć się łupieżu.

Kłaki tradycyjnie rosną 1 cm na miesiąc (widzę po odroście), w okolicach kwietnia lub maja skoczę na podcięcie. Pewnie pójdzie połowa tego co odrosło od ostatniego podcinania w sierpiniu (alb całośc ). Z perspektywy czasu - te na moje oko 10 cm ostatnio to była super decyzja.

Ostatnimi czasy namiętnie rozpracowuję serię Vianek, więc na włosach lądują ich oleje i odpowiadają mi.

Mam też hit podbijąjacy loczki i fale. Różowy balsam do włosów Planeta Organica, tajski (chyba). Podbił skręt zarówno mnie jak i Viekki. Mamy różny typ włosów, a sprawdził się nam obydwóm więc wydaje się obiecujący.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2017-02-01 o 16:25
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-01, 17:59   #3855
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

Mam też hit podbijąjacy loczki i fale. Różowy balsam do włosów Planeta Organica, tajski (chyba). Podbił skręt zarówno mnie jak i Viekki. Mamy różny typ włosów, a sprawdził się nam obydwóm więc wydaje się obiecujący.
Zapamiętam na przyszłość. Moje włosy wkroczyły w fazę "robimy, co chcemy", więc nawet nie próbuję ich ujarzmiać Mają już ok. 3-4 cm i zaczęły się kręcić. Podejrzewam, że za jeden-dwa miesiące będę baranem
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 08:29   #3856
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Chimay, dzięki za polecenie tej maski. Niebawem będę robiła większe zakupy w DE, to pewnie się w nią zaopatrzę

Wolha, napisz coś więcej o kosmetykach Vianka, jestem ich bardzo ciekawa

A ja wracam do Vatiki, ale tylko raz na dwa tygodnie. Moje włosy nadal mają poolejowy przyklap, natomiast tak uwielbiam ten kosmetyk, że gdy mam w planach spięcie włosów, to bez problemu nakładam olej.

Co do długości, to moje włosy właśnie przeżywają kryzys Są półdługie, najdłuższe pasma sięgają ok. 1 cm za obojczyk. W dodatku drugie cięcie grzywki było tak nieudane, że teraz tylko błagam i modlę się, aż to cholerstwo odrośnie, bo wyglądam jak własna ciotka

Edytowane przez fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Czas edycji: 2017-02-02 o 08:30
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:01   #3857
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Hy, też mam kryzys, z racji wejścia w etap "parszywej długości" włosów nie da się zdyscyplinować już nawet wsuwkami, najlepiej założyć czapkę i radośnie udawać bezwłose stworzenie bo fryzjer w tym miesiącu raczej nie jest mi pisany xD
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:29   #3858
krystianhapa2
Przyczajenie
 
Avatar krystianhapa2
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziewczyny, ja mam pytanie - czy sądzicie, że podcinanie włosów przyspiesza ich wzrost? Mam teraz około 45cm i jakieś 4-5cm zniszczonych końcówek. Zastanawiam się, czy nie podciąć.
__________________
Lubisz MMA? Czytaj nasz DBX Sport poradnik treningowy!

Edytowane przez krystianhapa2
Czas edycji: 2017-02-10 o 10:15
krystianhapa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-02, 13:31   #3859
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez krystianhapa2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam pytanie - czy sądzicie, że podcinanie włosów przyspiesza ich wzrost? Mam teraz około 45cm i jakieś 4-5cm zniszczonych końcówek. Zastanawiam się, czy nie podciąć.
Sądzę, że każdy Ci tu powie, że nie tylko sądzi, ale wręcz jest pewien, że podcinanie nie ma żadnego wpływu na tempo wzrostu włosów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-02, 17:40   #3860
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A ja dalej piję codziennie ziemię okrzemkową i coś tam ruszyło z przyspieszeniem porostu ale nie jest to jakieś zawrotne tempo Przez 3 miesiące przybyło mi około 4 cm. W między czasie łykałam calcium pantothenicum ale za krótko żeby się wypowiedzieć i chyba muszę te tabletki dołączyć do ziemi i może wtedy jakoś to nabierze rozpędu
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 08:19   #3861
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;70457261]Wolha, napisz coś więcej o kosmetykach Vianka, jestem ich bardzo ciekawa [/QUOTE]

Zbyt wiele nie napiszę, ale: miałam dotychczas olej z serii niebieskiej (nawilżającej) oraz fioletowej (chyba ujędrniającej), oleje dobierałam sprawdzając, czy w mieszankach są te, które wiem, że moje włosy lubią. Nie było niespodzianek, nie było szału, bo obydwa podpasowały. Dla mnie to taka trochę odskocznia od kuchennych olejów, których używałam ze 2-3 lata. Miałam ochotę na coś ładnie opakowanego i równie ładnie pachnącego. Dodam, że używane zgodnie z przeznaczeniem, czyli do ciała także mi się spodobały. Teraz jedzie do mnie olejek z serii pomarańczowej i tu już zaryzykowałam ponieważ w składzie ma jeden olej, który niekoniecznie może moim włosom pasować. Zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
A ja dalej piję codziennie ziemię okrzemkową i coś tam ruszyło z przyspieszeniem porostu ale nie jest to jakieś zawrotne tempo Przez 3 miesiące przybyło mi około 4 cm. W między czasie łykałam calcium pantothenicum ale za krótko żeby się wypowiedzieć i chyba muszę te tabletki dołączyć do ziemi i może wtedy jakoś to nabierze rozpędu
Pamiętaj, że wszelką suplementację powinno się przeprowadzać z przerwami.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 12:33   #3862
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mam też hit podbijąjacy loczki i fale. Różowy balsam do włosów Planeta Organica, tajski (chyba). Podbił skręt zarówno mnie jak i Viekki. Mamy różny typ włosów, a sprawdził się nam obydwóm więc wydaje się obiecujący.
To było to? http://triny.pl/maski-na-wlosy/1655-...la-300-ml.html
Z różowych i tajskich znajduje mi tylko tę maskę...
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 12:39   #3863
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Luinloth Pokaż wiadomość
To było to? http://triny.pl/maski-na-wlosy/1655-...la-300-ml.html
Z różowych i tajskich znajduje mi tylko tę maskę...
Podlinkowałaś maskę, a mnie chodzi o balsam, ale tak, to ta seria Czy maska będzie miała takie samo działanie jak balsam nie jestem pewna, bo nie sprawdzałam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 12:51   #3864
Luinloth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 101
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Podlinkowałaś maskę, a mnie chodzi o balsam, ale tak, to ta seria Czy maska będzie miała takie samo działanie jak balsam nie jestem pewna, bo nie sprawdzałam.
No właśnie gógiel chyba nie wie o balsamie, bo mi wypluwał albo maskę, albo balsamy z innych serii. Ale skoro to ta seria, to już wiem, za czym się rozglądać Dziękuję
Luinloth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 15:36   #3865
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że wszelką suplementację powinno się przeprowadzać z przerwami.
Ziemia okrzemkowa to nie suplement. To bardziej taki superfood pokroju młodego jęczmienia czy spiruliny.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 15:47   #3866
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Pozwolę sobie i tutaj wstawić mała aktualizacje po hennowaniu, z zeszłego tygodnia. Nadal niewdzięczna długość przejściowa .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (48,7 KB, 33 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 16:05   #3867
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Ziemia okrzemkowa to nie suplement. To bardziej taki superfood pokroju młodego jęczmienia czy spiruliny.
Ale CP już tak więc 3 miechy i przerwa

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie i tutaj wstawić mała aktualizacje po hennowaniu, z zeszłego tygodnia. Nadal niewdzięczna długość przejściowa .
Ale falki!! Ja nadal, od zawsze i na zawsze zakochana we wszelkich falach i lokach. Jestem ciekawa jak Twoje włosy będą wyglądać za 10 cm
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 16:41   #3868
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ale falki!! Ja nadal, od zawsze i na zawsze zakochana we wszelkich falach i lokach. Jestem ciekawa jak Twoje włosy będą wyglądać za 10 cm
Ano, beda sie pojawiać powoli takie luźne spirale w stylu Taylor Swift .
Pije znów drożdże i pokrzywe, w pielęgnacji niewiele zmieniłam. Tyle ze odstawiłam delikatne szampony bo niedomywaja. Używam przeważnie SLESiakow i metody OMO a raz w tygodniu mocniejszy szampon po całości, po olejach. I maska tez raz w tygodniu, na około 10 minut.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 16:50   #3869
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ale CP już tak więc 3 miechy i przerwa
A o tym mówiłaś . Tego to nawet 2 tygodnie nie brałam. Przyjmowałam chyba 4 tabletki dziennie (albo 6?) i jakoś opakowanie szybko się skończyło i może właśnie jak będę brała jednocześnie i CP i ziemię to jakoś te moje włosy w końcu przyspieszą z porostem bo do lata chciałabym tak z 10 cm więcej
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-02-03, 19:06   #3870
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Podlinkowałaś maskę, a mnie chodzi o balsam, ale tak, to ta seria Czy maska będzie miała takie samo działanie jak balsam nie jestem pewna, bo nie sprawdzałam.
Ja mam właśnie maskę, średnio ją lubię. Mam twarde włosy po niej, proste, ale takie nieprzyjemne druty. A zapach mega mocny Ciekawe, czy balsam działa lepiej, ale serio, zawsze widziałam tylko maskę
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:07.