rozjaśniane włosy się sypią!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-26, 00:41   #1
pusia okrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8
GG do pusia okrusia

rozjaśniane włosy się sypią!!!


Mam bardzo geste wlosy do ramon.Z powodu czestych siwych zrobilam sobie blond.Rezultatem sa suche,kruszące sie wlosy.Bez prostownicy i mnóstwa specyfików wstyd mi wychodzic na ulicę bo bez tego mam na głowie,hmmm,kupę splątanego czegos.Wypróbowalam wszystko co kosztowalo nawet do 80zł za odżywke,kuracji u fryzjera,diety,suplementó w.Bez większego rezultatu.Prosze o poradę jak zrobic z tego co mam na głowie prawdziwe włosy.pusia okrusia.
pusia okrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 01:02   #2
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Moim zdaniem nic nie pomoze jak powinnas je sciac,chociaz troche
Przestac uzywac prostownicy i roznych kosmetykow(lakiery,pianki ,itd) do wlosow oprocz dobrego szamponu i odzywki.Dziewczyny dosc duzo na ten temat pisaly ze dobrze pomaga olejek rycynowy i wax

P.S polecam rowniez maske regenerujaca do wlosow suchych zniszczonych z Dove granatowa,nakladasz raz na tydzien.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 01:16   #3
pusia okrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8
GG do pusia okrusia
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Nie uzywam lakierów i pianek.Mam na tyle podatne wlosy ze same sie trzymaja jak je wymodeluje.A olejek rycynowy stosuje od rozpoczecia okresu dojrzewaniaMaske Dove uzywam od 2 lat akosmetyki ktorych uzywam sluza mi wylacznie do regeneracji i odbudowy.Nawet tu w UK gdy ide do fryzjera pytaja sie mnie czy mialam przeszczep ze mam ich tak duzo?
pusia okrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 01:17   #4
pusia okrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8
GG do pusia okrusia
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Aaaa,podcinam je regularnie,o 4-6 cm.sa coraz krotsze.
pusia okrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 01:18   #5
pusia okrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8
GG do pusia okrusia
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

a ten "wax" to co to takiego?
pusia okrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 09:21   #6
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Mialam dwa razy rozjasniane wlosy- 1 raz w sierpniu(pasemka blond), 2 raz tydzien przed ostatnimi swietami wielkanocnymi( balejaz: blond + wisnia).
Mam wielki problem: moje wlosy sa strasznie zniszczona , suche i lamliwe,
a od polowy dlugosci totalne siano!!!. Po umyciu cale mi sie rozlatuja, nie moge ich ulozyc, a jak wezme pianke do wlosow to skolei wygladaja na tluste i jeszcze wiecej sie niszcza od tej pianki..nie mowiac juz o lakieru.
Aha! i po umyciu moich pasemek wogle nie widac, tylko moje wlosy wygladaja jak by bylo "siwe".
Blagam poradzcie mi cos a odwdziecze sie 100 krotnie!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 11:22   #7
leukon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród :)
Wiadomości: 37
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Cytat:
a ten "wax" to co to takiego?
Jest wiele wątków na temat wax-a na tym forum.Jak poszukasz to na pewno coś znajdziesz.

pozdrawiam
leukon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 14:32   #8
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

ja też zniszczyłam włosy pasemkami, co najgorsze dalej chcę je rozjaśnić:/
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:05   #9
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Pusia widze, ze mieszkasz w UK to masz szczescie bo tam Henna Treatment Wax jest ponoc dziesiec razy lepsza od tej polskiej. gdzies tu byl nawet watek o tej angielskiej, czytalam ze kosztuje tylko 3 funty. Poszukaj w sklepie lub aptece, na pewno bedziesz zadowolona.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 20:44   #10
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Witaj
Pusia-zgadzam sie z dziewczynami,postaw na Wax oraz olejek rycynowy na ciepło.Wpisz w wyszukiwarke jest mnósto wątków.
Pozdrawiam i powodzenia w ratowaniu włosów
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 21:23   #11
pusia okrusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8
GG do pusia okrusia
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

dzieki bardzo,jutro pójde poszukac.pozdro
pusia okrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 21:34   #12
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Jejku dziewczyny nie pozwalajcie fryzjerkom niszczyć waszych włosów!!!!

Ja robię pasemka na włosy do ramion(2 kolory-rozjaśniacz i ciemny brąz).Fryzjerka nakłada mi farbę ok 1h i 15 min.Po nałożeniu całości spłukuje dół a z górą jeszcze siedzę 20-30 min.wszystko to po to zeby włosy mi się nie popaliły tak jak wam.Nie można zbyt długo siedzieć z tymi rozjaśniaczami!!I większość fryzjerek ma tendencję do używania jak najmocniejszych rozjaśniaczy.
Fryzjerka tym spłukiwaniem dołu przyspa ża sobie roboty i przez cały czas musi być zajęta tylko mną ale moje włosy nie są zniszczone.
Znam przypadki kiedy fryzjer nakłada jednej klientce rozjaśniacz a potem obsługuje inną a bidulka siedzi z rozjaśniaczem na głowie i cierpi.

Zniszczonych koncówek nie uratuje nic jak tylko ich ścięcie bo włos jest martwy a żywa tylko cebulka.
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:22   #13
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

To co nikt nie da mi rzadnej rady???
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 11:28   #14
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Dziewczyny wlasnie wpadlam na taki pomysl zeby fotografowac sobie co jakis czas wloski ( np co tydzien , dwa tygodnie, miesiac itp.) i wtedy tak naprawde bedziemy wiedzialy czy nam sie poprawily i od czego czy tez pogorszyly
---> w efekcie bedziemy wiedzialy co pomaga a co szkodzi itd
oczywiscie zdjecia najlepiej robic o tej samej porze dnia i w tym samym miejscu ( bo wlosy w jednym swietle wygladaja lepiej , w innym gorzej i taka jest niestety prawda )
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 11:09   #15
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

no niech ktos odpisze......plisssssss
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 11:33   #16
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Dziewczyny ja tez mialam kiedys ten problem co wy- rowniez rozjasnialam wlosy, czasem prostowalam lub suszylam- wlosy mam z natury proste i delikatne jak u dziecka - a wtedy wygladaly jak kopa polamanego siana i wtedy powiedzialam dosc- zrobilam u fryzjera balejaz w kolorze mojego naturalnego ciemnego blondu -ktory jest praktycznie identyczny jak moj naturalny kolor- dzieki temu juz od ponad roku nie musze ich rozjasniac-mam swoj naturalny- jak sie okazalo bardzo ladny ciemny blond- uzywam mase specyfikow profesjonalnych do wlosow- glownie Loreal Prof.. Kerastase,Inebrya,Tigi ,Eks,Dora i wiele innych - wiem ze nie kazdy moze sobie na nie pozwolic ale naprawde jesli wlosy sa bardzo zniszczone to tylko specjalistyczne srodki moga pomoc,a wbrew pozorom sa to srodki bardzo wydajne i kupowane w wiekszych pojemnosciach naprawde sie oplacaja . Myje delikatnym szamponem bez SLS ( dwlikatny szampon poradzi sobie tylko w przypadku gdzy nie uzywa sie duzo preparatow do stylingu- ja po umyciu nakladam tylko serum wygladzajace lub jedwab a na koniec tylko ewentualnie nablyszczacz w sprayu - nie utrwalajacy) raz lub dwa razy w tygodniu nakladam maske i robie kompres- czyli owijam glowe folia aluminiowa i podgrzewam suszarka - z reguly maske nakladam na wlosy a na skore glowy Wax a w pozostale dni dobra odzywcza odzywke rowniez profesjonalna, co jakis czas nakladam ampulki z Loreala Prof. ktore swietnie odzywiaja wlosy, czesto przed myciem nkladam na nie olejek kokosowy ktory rowniez dobrze nawilza wlosy ,potem normalnie myje i nakladam maske lub odzywke . Staram sie nie uzywac prostownicy ani suszarki- a jesli juz to robie to uzywam sprzetu ktory dodatkowo jonizuje wlosy i nakldam preparat termoochronny, a na codzien po umyciu i odzywieniu nakladam kilka kropli serum lub jedwabiu i pozwalam im samym wyschnac Po tych zabiegach ciesze sie znow zdrowymi, gladkimi i prosciutkimi wlosami Mam nadzieje ze troszke pomoglam, jesli bedziecie miec jakies pytania to chetnie odpowiem
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 11:47   #17
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

KENZO a nie mozna miec ladne wlosy uzywajac mniej kosmetykow? bo z tego co ty piszesz to musiala bym wykupic cala drogerie i nie wiadomo czy wogle pomoze. Ja postanowilam zadbac o wlosy ale zeby jak cos kupie to zeby bylo naprawde dobre a nei tylko wydam pieniadze.....
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:09   #18
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

czyli nie można mieć jaśniejszych włosów, bo od razu się sypią?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:24   #19
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Dinulko na to nie ma reguly - ja mam z natury delikantne w dotyku wlosy - porownywalne z takimi jakie maja dzieci i mi rozjasnianie totalnie nie sluzylo, ale mam kolezanke ktora rozjasnia,prostuje juz od kilku lat systematycznie, uzywa tylko marketowych kosmetykow a wlosy ma jak z reklamy - poprostu natura obdazyla ja wlosami bardzo mocnymi i wytrzymalymi, a z kolei druga kolezanka miala sliczne grube wlosy, zadbane piekne i zaczela rozjasniac - po jakims czasie dorobila sie naprawde dorodnej szopy na glowie - jej wlosy wygladaj teraz poprostu masakrycznie i nikt nie powiedzialby ze miala tak piekne wlosy przed rozjasnianiem wiec to czy wlosy zniszcza sie po rozjasnianiu zalezy od gatunku wlosa i nawet jak sie bedzie o nie bardzo dbalo a rozjasnianie przeprowadzalo tylko w swietnym salonie nikt nie zagwarantuje nam ze wlosy na tym nie ucierpia

Anitaa - ja wyprobowalam mnostwo kosmetykow dlatego ze kazdy wlos reaguje inaczej na dany preparat- czasem na wizazu dziewczyny wychwalaja jakas odzywke lub inny preparat a po zakupie okazuje sie ze na moje wlosy sie zupelnie nie sprawdza, wiec ja kupuje i testuje - metoda prob i bledow.
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 12:28   #20
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

właśnie moje włosy sie zniszczyły po farbowaniu... nie tylko rozjaśnianiu. kiedys miałam gęste średni blond włoski, od 6 klasy podstawówki farbowałam na ciemno, teraz rozjaśniłam. włosy są cieńsze i jakby ich mniej:/ nie są tak miękkie jak kiedyś A do tego odrosty ciemniejsze:| Czy to normalne,że odrosty jakby ciemnieją??
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:40   #21
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

KENZO no cuz moze i masz racje jak sie nie eksperementje to sie nic nie ma .. ale moze doradzisz mi jakies kosmetyki do wlosow na dobry poczatek- jakis szampon i odzywke zebym nie miala zniszczonych wlosow ktore wygladaja jak siano zwlaszcza po umyciu. I zeby ladnie sie mylo- ja myje wlosy szamponem DOVE ale mam wrazenie ze za malo sie pieni, a jak wezme wiecej szamponu to tak sie zaczyna pienic ze potem nie moge tego zmyc i mam takie posklejane wlosy i szorstkie:/ nie wiem czy ma to cos wspolnego z moimi pasemkami a raczej balejazem.........
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:42   #22
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

I zeby nie obciazalo wlosy, bo mam je delikatne. Dam sie cos zrobic?
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:42   #23
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Wiesz co wydaje mi sie ze to jest takie zludzenie poniewaz rozjasniony wlos bardzo odcina sie od twojego naturalnego ciemniejszego koloru a poza tym wlosy zawsze ciemnieja z wiekiem- ja kilka lat temu mialam sporo jasniejsze wlosy
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:47   #24
Gosieńka25
Raczkowanie
 
Avatar Gosieńka25
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Krotoszyn
Wiadomości: 79
GG do Gosieńka25
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

A ja polecam również Wax, to dzięki Wizażankom go sobie zakupiłam i nie zamienie go na nic innego. Miałam włoski w dotyku jak u lalki, szorstkie, sztywne i łamliwe, chociaż są ciemne wyglądały strasznie od 2 miesiecy używam Wax-u i włoski sa nie do poznania.

Pozdrawiam!!
__________________
Kobiety trzeba kochać w każdym wieku. Zwłaszcza w dwudziestym. /Maurice Chevalier/
Gosieńka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:47   #25
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

A mam do was takie pytanie nie na temat ale..co mi tam Otoz niedlugo mam 18 urodziny i nie wiem jak mam sie ubrac co mi doradzacie? najlepiej zeby te ciuszki mozna bylo kupic w poznaniu albo w okolicy. mozecie podawac linki
Ps: wyprawiam 18-stke dla rodziny wiec nie proponujcie mi czegos jak na jakas dyske pozdro!
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:49   #26
anitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 439
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Cytat:
Napisane przez Gosieńka25
A ja polecam również Wax, to dzięki Wizażankom go sobie zakupiłam i nie zamienie go na nic innego. Miałam włoski w dotyku jak u lalki, szorstkie, sztywne i łamliwe, chociaż są ciemne wyglądały strasznie od 2 miesiecy używam Wax-u i włoski sa nie do poznania.

Pozdrawiam!!
a co to ten wax i gdzie mozna go kupic?????
anitaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:51   #27
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

A wiec tak mysle ze jesli sie malo pieni szampon to raczej dobrze poniewaz nie zawieraz zbyt duzo szkodliwych detergentow - a wlosy i tak sie umyja- tym sie nie martw Mysle ze na dobry poczatek moze powinnas sprobowac serii aptecznej Dory- nie sa to drogie kosmetyki a sa naprawde dobre- mozesz kupic sobie szampon slonecznikowy oraz maske z tej serii lub serie z bambusem - mysle ze to koszt w granicach 60 zl razem . Dodatkowo warto po umuciu i splukaniu nalozyc serum wygladzajace- tz. plynne krysztaly - dobre choc jak na mala pojemnosc 30 ml dosc drogie sa krysztalki Dory , polecam takze serum Renee Blanche lub gestsze Matrixa, albo poprostu jedwab- sa to kosmetyki bardzo wydajne wiec beda ci dlugo sluzyc A jesli wolisz serie profesjonalna to polecam do zniszczonych wlosow serie Loreala Absolut Repire - szampon i maske - maska jest gesta i bardzo tresciwa Ja osobiscie bardzo lubie maske Inebrya bananowa- super nawilza wlosy , jest tez papajowa do farbowanych wlosow - slicznie pachna
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 12:55   #28
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Wax to taka maseczka do kupienia w aptece- sa 3 rodzaje jest do wlosow blond,do wrazliwej skory glowy lub uniwersalna jest dobra i tania - okolo 28 zl za 480 ml duzo pisalo o niej na tym forum, wpisz w wyszukiwarke wax to sporo sie dowiesz
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:09   #29
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

no własnie, noszę się z zamiaraem na waxa, a moge kupić do włosów blond, gdy mem pasemka jasne nma ciemniejszych włosach?Cos się wtedy stanie?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 13:16   #30
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: rozjaśniane włosy się sypią!!!

Spokojnie mozesz kupic to nie jest odzywka ktora jakos zmienia kolor wlosow - nadaje im tylko delikatne refleksy na jasnych pasemkach choc ja zmiany nie widzialam dlatego teraz uzywam tej uniwersalnej
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.