jezu pomóżcie nie mogę na siebie patrzeć... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 20:54   #1
milena18
Raczkowanie
 
Avatar milena18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 118

jezu pomóżcie nie mogę na siebie patrzeć...


dziewczyny nie wiem co juz mam zrobic.na stale mieszkam w lodzi ale przyjechałam do rodzicow i mam straszne uczulenie.nie wiem czy to z powodu zmiany wody, czy po solarium(nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu)ale pojawily mi sie przez noc duze plamy na buzi pokrywajace cale czoło i policzki.czerwone blamy z małymi białymi ropnymi czubkami
od kilku dni uzywam też nowy podkład maybelline z minerałąmi.czy mogł mnie uczuclic skoro nie ma żadnych konserwantów, i jest bezzapachowy i ma minerały?na razie ok,łądam twarz rumiankiem ale efektow zero.mama proponuje mi frucinar maść ale nie wiem czy nie zaszkodzi
milena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 11:45   #2
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: jezu pomóżcie nie mogę na siebie patrzeć...

Idz do lekarza.Dobry dermatolog powinien załatwić sprawe,jeśli nie wiesz jakie są przyczyny zapalena skóry on powinien je rozwiązać W końcu od tego jest
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:32   #3
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: jezu pomóżcie nie mogę na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez milena18 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiem co juz mam zrobic.na stale mieszkam w lodzi ale przyjechałam do rodzicow i mam straszne uczulenie.nie wiem czy to z powodu zmiany wody, czy po solarium(nigdy wczesniej nie mialam takiego problemu)ale pojawily mi sie przez noc duze plamy na buzi pokrywajace cale czoło i policzki.czerwone blamy z małymi białymi ropnymi czubkami
od kilku dni uzywam też nowy podkład maybelline z minerałąmi.czy mogł mnie uczuclic skoro nie ma żadnych konserwantów, i jest bezzapachowy i ma minerały?na razie ok,łądam twarz rumiankiem ale efektow zero.mama proponuje mi frucinar maść ale nie wiem czy nie zaszkodzi

Przede wszystkjim nie unikaj wizyty u specjalisty.

A jestes pewna ze podklad Maybelline z mineralami nie jest winowajca?to jest kosmetyk pseudomineralny (mozesz wrzuc jeszcze sklad ale stawiam na to,ze jest to typowy podklad mineralny)
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 15:55   #4
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: jezu pomóżcie nie mogę na siebie patrzeć...

moim zdaniem ten puder zapchał Ci pory....
Jeżeli o uczulenie to plecam Aleric plus wapno - mnie pomaga, jak jeżdzę do rodziców, gdzie jest inna woda i kiedyś zawsze miałam pełno pryszzcy po umyciu się tamtejszej wody....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.