jaki kolor wlosow dla mnie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Pokaż wyniki sondy: jaki kolor bedzie idealny?
czarny 3 14,29%
ciemny brąz 11 52,38%
średni/jasny brąz 3 14,29%
karmel 2 9,52%
rudy 1 4,76%
balejaż/blond 1 4,76%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 21. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 01:37   #31
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
jest tak dobrze czy tak zle ze nikt juz nie ma zadnych sugestii? ;P
dzisiaj troche zmian, nowy kszalt brwi, podciecie koncowek u fryzjera, oczyszczanie cery u kosmetyczki i troche kombinacji makijazowych by po ciaglym smokey eyes dopracowac nude look no i tyje ;D

---------- Dopisano o 02:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:18 ----------

a tak w delikatnym makijazu (puder + błyszczyk) i naturalnie ukladajacych sie wlosach.. . Brwi za mocne (dzis henna byla). Dziewczyny dla odmiany prostuja wlosy i robia makijaz a ja wszystko zmywam ;D Stroj tez inny (na codzien nosze czern, cwieki itp.)
Co myslicie o takiej malej zmianie?

jakosc beznadziejna (zdj z tel), niestety nie mam innej mozliwosci.
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-23 o 08:27 Powód: post pod postem
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 12:20   #32
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

jakies pomysly na makijaz?
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 14:07   #33
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

kurczę, rzeczywiście zrobiła Ci mocne te brwi włosy ciemne do Ciebie pasują najbardziejco najwyżej zrobiłabym kilka jaśniejszych pasemek z przodu, żeby rozświetlić twarz, ale tak 2 tony jaśniejszych, żeby się mocno nie odznaczały, najlepiej u fryzjera

jesteś straaaaaasznie szczuplutka, za bardzo pracuj nad tym przytyciem, bo Twoja buźka traci na tym

Masz ładne duże oczy, wyraźną tęczówkę, możesz sobie na wiele pozwolić w makijażu oka

nie dawałabym perłowych pomadek na usta, zwłaszcza tak jasnych jak na foto, moim zdaniem przy Twojej karnacji nie wygląda to najlepiej

pokaż zdjęcie en face robione nie od góry, odsłoń czoło to coś jeszcze pomyślę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 15:04   #34
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
dzielnie pracuje nad tym tyciem, dzis 3 kawalki sernika poszly w ruch a w nocy cala tabliczka czekolady ;D
no to troche Was postrasze, zdjecie calkowicie bez makijazu w ulizanych wlosach, koszmarnie, ale wydaje mi sie ze po takim bedzie najlatwiej dobrac makijaz.

1,2- bez makijazu obecne
3 - ja 8kg wiecej temu
4 - tez 8kg temu, z prostą grzywką, raz w zyciu sie skusilam

nie wszystkie zdj sie wgraly
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-23 o 08:26 Powód: post pod postem
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:28   #35
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

dlaczegóż Ty się dziewczyno odchudzałaś, ale Ci się baty normalnie należą!!! wyglądałaś ślicznie, a teraz trochę smutno, buźka się wyszczupliła

Nie jestem żadnym ekspertem, nigdy nikogo nie malowałam ale z tego co widać masz trójkątną twarz ze szpiczastym podbródkiem, najszerszą w strefie I (czyli czółko)

1.Cerę masz ładną wystarczy lekki podkład i nieco korektora, nie ma co przeginać (pod oczka, bo widzę cienie lekkie i na ewentualne zaczerwienienia) Powinnaś za to zniwelować dysproporcję czoło-broda. Dążymy do kształtu owalnego. Można skrócić i poszerzyć brodę nakładając ciemniejszy podkład/bronzer na jej czubek i rozcierając ku górze, żeby nie było wyraźnych granic. To samo możesz zrobić po bokach i u góry czoła na linii włosów. Na policzki róż w kierunku boków twarzy, żeby je poszerzyć nieco. Na youtube jest masa filmików jak modelować twarz. (jednak z moim kiepskim netem Ci niczego nie poszukam, bo tydzień by minął ) ale mam nadzieję, że sobie poradzisz!

2.Co do Twoich brwi to myślę, że powinnaś nadać trochę inny kształt w zewnętrzu, żeby nie kończyły się niżej niż się zaczynają, bo to nadaje buzi smutny wyraz

3. Moim zdaniem jesteś typową zimą! Ciemne włosy i oprawa oczu, ciemne tęczówki, jesteś wyrazista! (dlatego te karmele wszystkie na głowie Cię rozmywały )
Możesz poszaleć w makijażu, masz bardzo duże oczy i pole do popisu w tej materii ogromne! bardzo chciałaby Cię zobaczyć w pin-upie z mocną kreską jaskółką uniesioną ku górze, do tego niekoniecznie czerwone usta

4. Masz ładny kształt ust, jeśli chcesz je optycznie powiększyć, nałóż jasny cień lub białą kredkę nad ustami tam na środku (łuk kupidyna to się chyba nazywa) i tuż pod nimi, za to nieco niżej możesz dać ciemniejszy podkład/bronzer, to je uwypukli. I żadnych zastrzyków! będziesz wyglądać moim zdaniem niekorzystnie. modelowanie i błyszczyk robią swoje, uwierz mi tylko pamiętaj, żeby rozcierać granice tylko unikaj tych delikatnych jasnych perłowych pomadek, nie dla Twojej urody one


Moje rady traktuj z rezerwą, to tylko moje postrzeganie Twojej osoby mam nadzieję, że chociaż cokolwiek Ci si ę przyda, przepraszam za mentorski ton i wykład powtarzam, że ja się nie znam
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:47   #36
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

taaa widzialam Twoje makijaze w MM ;p wiec juz mi nie cuduj, specjalnie sie Ciebie poradzilam ;p lepsze robisz niz niektore babki jak bylam na kursie makijazu;p bo one uznaly ze jestem jesien i namawialy na brazy i rozjasnianie wlosow, mama ciagle mi powtarzala ze zima.

Hehe z brzucha bylam niezadowolona i wlasnie z tych puckowatych policzkow to przegielam, ale chce wrocic tak do tych 46kg chociaz. jednak BMI nie klamie i waga prawidlowa wyglada najlepiej (to zdj co buzke wstawilam to bylo 50kg). po serniku poszla w ruch pizza ;D i obzeram sie juz od tygodnia, zobaczymy co z tego wyniknie.

Wezme Twoje rady do serca, otworze moj magiczny kuferek i cos z make-up'em pokombinuje

Z brwiami nie problem bo mi kosmetyczka z henny to przedluzenie zrobila po zewnetrznej stronie i za pare dni sie zmyje

Wlosy po tej dekoloryzacji wciaz sie splukuja, jak je odzywie pofarbuje na jakis ladny sredni/ciemny braz

i perlowa pomadka do kosza, jak zawsze mama tez ma racje haha, macie podobny gust

jak cos wykombinuje znow sie pokaze

Dziekuje slicznie za wyczerpujace rady
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 17:03   #37
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
taaa widzialam Twoje makijaze w MM ;p wiec juz mi nie cuduj, specjalnie sie Ciebie poradzilam ;p lepsze robisz niz niektore babki jak bylam na kursie makijazu;p bo one uznaly ze jestem jesien i namawialy na brazy i rozjasnianie wlosow, mama ciagle mi powtarzala ze zima.

Hehe z brzucha bylam niezadowolona i wlasnie z tych puckowatych policzkow to przegielam, ale chce wrocic tak do tych 46kg chociaz. jednak BMI nie klamie i waga prawidlowa wyglada najlepiej (to zdj co buzke wstawilam to bylo 50kg). po serniku poszla w ruch pizza ;D i obzeram sie juz od tygodnia, zobaczymy co z tego wyniknie.

Wezme Twoje rady do serca, otworze moj magiczny kuferek i cos z make-up'em pokombinuje

Z brwiami nie problem bo mi kosmetyczka z henny to przedluzenie zrobila po zewnetrznej stronie i za pare dni sie zmyje

Wlosy po tej dekoloryzacji wciaz sie splukuja, jak je odzywie pofarbuje na jakis ladny sredni/ciemny braz

i perlowa pomadka do kosza, jak zawsze mama tez ma racje haha, macie podobny gust

jak cos wykombinuje znow sie pokaze

Dziekuje slicznie za wyczerpujace rady
a to henna barwi skórę? a ja myślałam, że tylko włoski muszę uważać to po co ona Ci tak w dół zrobiła, już ja bym jej


pozdrów mamę, chyba byśmy się dogadały (bo ja w ogóle w makijażu to raczej zachowawcza jestem ) u mnie w domu z kolei zawsze marudzą jak sobie paznokcie pomaluje na niebiesko lub zielono---że wyglądam jak chora

Pocieszę Cię, ja mam 164 i ważę jakieś 63 kilo teraz...zadowolona? och Ty... pućki na policzkach są super, dodają takiego uroku jak dziewczyna się uśmiechnie dzięki różowi polubiłam moje pućki

normalnie bym Cię przez kolano przełożyła i trzy szybkie na gołą pupę!

Czekam na efekty, służę skromną radą
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 17:22   #38
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

tak, henna przynajmniej ta proszkowa barwi tez skore, poszlam tym razem do innej kosmetyczki niz zawsze i widze ze musze wrocic do poprzedniej albo zaczac robic sama w koncu jako przyszla kosmetolog tez musze sie w koncu nauczyc robic dobrze henne;p

pokazalam mamie Twoj wpis i sie usmiala "a ja Ci glupia od tylu lat to mówilam to nie sluchasz;D" Na pewno byscie sie dogadaly, macie podobny gust. ona sama jest zima i nosi ciemne wlosy, jasna cere i czerwona szminke, wiec chyba musze sie troche do niej upodobnic

ale Ty wcale na te 63 nie wygladasz! widzialam figurke w Twoim poscie, wszystko zalezy od proporcji chyba

Efekty pokaze jak pofarbuje wloski jakos pod koniec tygodnia i dorwe sie do aparatu, bo ten w tel to kicha.

ps. za to chudniecie nie tylko Ty masz ochote mnie zabic, na szczescie w koncu zrozumialam ze wcale nie wyglada to dobrze, i spodni za cholere nie znajduje bo rozm 32 za duze. powiedzialam sobie dosc i obzarstwo czas zaczac;p

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

a co do niebieskich i zielonych paznokci mam to samo. pomalowalam sliczna mieta to tata stwierdzil ze wygladam jak topielica w stanie rozkladu ;D
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:10   #39
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

Pomalutku pomalutku wszystko będzie cacy
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:34   #40
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

w sumie to zadna wielka przemiana a wychodzi na to ze to powrot do tego co juz bylo ;p chudnięcie jest łatwiejsze niż tycie
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 20:55   #41
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
chudnięcie jest łatwiejsze niż tycie
mnie tycie wychodzi znakomicie
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 21:30   #42
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

to musisz mi oddac pare swoich kg i bedziemy kwita;p wlasnie siedze z szamponetka ciemny braz na glowie
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 01:31   #43
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

chce pofarbowac wlosy trwala farba na dosc ciemny braz (ciemny braz w nazie czesto wychodzi czarny). Wybralam takie kolry...
Ktory zamówić?
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 11:40   #44
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

uwazaj bo tak jak mówisz brązy szczególnie takie ciemne częęęsto wychodzą czarne:| zawsze lepiej wybierac ton jaśniejszy czyli np jasny brąz bo on i tak najprawdopodobniej wyjdzie ciemNiutki
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:17   #45
niuniulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 75
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

karmel swietny
niuniulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:21   #46
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

4 wg farb to sredni braz a 5 to jasny wiec moze ten 5/77 , to wella koleston, profesjonalna farba wiec moze kolor wyjdzie lepszy niz z tych drogeryjnych, znaczy sie bardziej zblizony do opakowania, jeszcze profesjonalnych sama nie uzywalam, wiec to bedzie taki eksperyment
Jeszcze sie zastanowie i moze jeszcze cos jasniejszego. karmel sam w sobie sliczny kolor, ale bez makijazu czulam sie w nim troche mdło..
Dziękuje za porady

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

nie do opakowania tylko wzronika kolorow;D ah to przyzwyczajenie do drogeryjnych
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 14:36   #47
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
4 wg farb to sredni braz a 5 to jasny wiec moze ten 5/77 , to wella koleston, profesjonalna farba wiec moze kolor wyjdzie lepszy niz z tych drogeryjnych, znaczy sie bardziej zblizony do opakowania, jeszcze profesjonalnych sama nie uzywalam, wiec to bedzie taki eksperyment
Jeszcze sie zastanowie i moze jeszcze cos jasniejszego. karmel sam w sobie sliczny kolor, ale bez makijazu czulam sie w nim troche mdło..
Dziękuje za porady

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

nie do opakowania tylko wzronika kolorow;D ah to przyzwyczajenie do drogeryjnych
ten najjaśniejszy mi się najbardziej podoba

żadnych karmeli, znikniesz
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 22:51   #48
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

no i pofarbowalam wlosy trwala farbą... ciemny brąz, wyszly prawie czarne, bylo to do przewidzenia. czuje sie w nich beznadziejnie, nic mi chyba juz nie pomoze. nie moge patrzec w lustro.. dawno nie mialam az tak ciemnych. ciesze sie ze na czern sie nie zgodzilam. ja to juz nie wiem co mam ze soba zrobic..
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 00:40   #49
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
symulacje, moze cos wam sie spodoba i doradzicie ;D
fryzury moglam dobrac lepsze, wiem.
mi sie podoba najbardziej 3 symulacja, ale to za pare lat zapuszczania heh, te z 4-6 moglabym sobie zrobic z mojej dlugosci.
Co myslicie?

W koncu sie okazalo jakbym w blondzie wygladala

ja tam nadal uwazam ze blond nie jest az tak tragiczny, ale nie zrobie, zal wlosow
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-23 o 08:27 Powód: post pod postem
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 11:51   #50
madzias1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 40
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

a mnie sie najbardziej podobasz w 4 fryzurce zarowno kolorek jak i ciecie choc dodalabym grzyweczke na bok
madzias1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 13:41   #51
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

tez sie zastanawialam nad ta fryzurka teraz mam sciete na prosto ciut za ramiona i wlasnie grzywke na bok (z grzywka nie znalazlam fryzury;p), ale to by byla odwazna decyzja, bo tyl tam jest krotszy i lipa pozniej z zapuszczaniem , juz kiedys tak mialam, ale wwersji z jeszcze dluzszym przodem.
tak widze po symulacjach ze raczej sredni braz lepiej sie komponuje niz zupelnie ciemne..
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 23:18   #52
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
uznaje metamorfoze za ukonczona
wlosy - ciemny braz (myslalam ze bedzie czarny, ladnie sie wyplukal i jest bardzo ladny), dzielnie tyje, waga pokazuje coraz wiecej, policzki coraz mniej zapadnięte, zapuszam wlosy i nie chodze na hennę do nawiedzonych kosmetyczyek z osiedla;D ust jednak nie powiększam, modeluje ksztalt twarzy.
do mocniejszego makijazu nie mam cos weny i tylko tusz do rzęs by podkreslic wielkie ślepia.

dziękuje wszystkim za porady! CIEMNY BRĄZ WYGRAŁ i tak zostanie juz na długo ;p chociaz kto wie..

no to zalaczam zdjecie. ostatecznie taki kolor to zdjecie dobrze go oddaje. znow z telefonu wiec nieco niewyrazne.
wczesniej nie dalam bo po farbowaniu byly okrutnie czarne i zle sie w nich czulam, bo bladzioch sie ze mnie zrobil. Lepiej? nieco ponad 2 tygodnie temu byl zoltawy blond wiec chyba zmiana spora

mam nadzieje ze widac na twarzy ze cos przytylam, powiedzcie ze tak
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-25 o 14:23 Powód: post pod postem
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 05:02   #53
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

Chodzisz do solarium, że masz taką ciemną cerę? Według mnie pasuje Ci tylko czarny. Blond nawet w baleyage'u odpada.

---------- Dopisano o 06:02 ---------- Poprzedni post napisano o 05:49 ----------

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
to znowu ja.. dalej nie jestem do konca zadowolona z koloru wlosow, tym razem zastanawiam sie czy nie wrocic do CZARNEGO.

Od pol roku kusi mnie zabieg powiekszania ust preparatem Restylane, pytalam sie kolezanek i czesc mnie namawia a czesc odradza. Pieniądze odlozone juz mam, ale by nie zalowac postanowilam spytac się tez Was o opinie. DECYDOWAC SIE NA POWIEKSZENIE UST?

1 - moj obecny kolor wlosow - spierajaca sie czekolada
2- ja w czerni, totalnie nieopalona (zima to bylo)
3- ja w ciemnym brazie, jeszcze z dlugimi wlosami, mina glupia, bo to bylo jak sie zastanawialam czy wieksze usta by mi pasowaly, stad ten "dzióbek"

chlopak namawia mnie na powrot do czerni, ale kolezanki sa przeciw, twierdza ze w jasniejszych lagodniej.

naturalny kolor to ciemny brąz (cos jak na 3 zdjeciu)

W ramach zmian zaczelam tez uzywac Lumigan na porost rzęs, ale skonczylo sie to tragicznie, moze zaloze na ten temat oddzielny wątek ;-/

Jak widzicie lubie zmieniac swoj wizerunek, dlatego czekam na wszelkie propozycje, opinie wiem ze macie dobry gust
Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
to mowicie ze usta nie sa az tak waskie i nie ma co szalec? widzisz tttusiu, tyle tu negatywow o tym karmelu bylo ze zwatpilam ale ciesze sie ze komus sie podobalo

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

cos jeszcze moglabym w sobie zmienic by lepiej wyglądać?
Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
ja poznalam w zyciu tylko 1 swoja imienniczke, Ty jestes drugą, bardzo mi milo
Fakt, jestem szczupla, co tez odbija sie na twarzy, 42kg/163cm , ale pracuje nad tym;D przegielam jak chcialam troche polepszyc figurke (bylo 47kg- widac ze jestem "wieksza" na pierwszym zdjeciu w calym wątku) i teraz ciezko przytyc.

Zaluje ze obcielam wlosy, ale coz.. kobieta zmienną jest, zostaje zapuszczac. Ostatnio myslalam o bobie ale wtedy patrze na zdjecia dlugich i mi przechodzi.

Dziekuje bardzo za wszystkie rady

podlicze glosy jaki kolor dla mnie, bo sa dosc zroznicowane i postanowie ;D
Uważam, że mocno przesadzasz ze skupieniem na własnym wyglądzie. Nie jesteś brzydka, żeby tak szaleć i cudować z preparatami na porost rzęs, czy powiększanie ust. Zaakceptuj się taka jaka jesteś

Co do Twojej wagi sprzed schudnięcia to powinnaś dostać. Ważyłaś tyle na swój wzrost, że żadnego odchudzania nie powinno być! Nawet jakbyś przytyła troszkę to by Ci to i na zdrowie i na wygląd wyszło na dobre. Szczerze Ci powiem, że jesteś zdecydowanie za chuda i z 47 kg wyglądałaś zdecydowanie lepiej. Ja np. mam 177 cm wzrostu i ważę 61 kg i jestem za chuda (chcę przytyć do 62 kg).
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 06:59   #54
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

w czarnych włosach wyglądasz starzej
ciemna czekolada...
albo kolor włosów ciemny szatyn....
w spierającej się czekoladzie też bardzo interesująco wyglądasz...
jeśli przesadzisz w jedną albo drugą stronę to wyjdziesz nie naturalnie...
poza tym nie ścinaj włosów, zapuszczaj! wyglądasz naprawdę ślicznie w długich włosach i bardzo ci z nimi do twarzy.. bardziej niż w krótkich

p.s. chłopa nie słuchaj oni praktycznie i tak potem nie widzą różnicy
O_O albo mówią po fakcie że jednak było ci w czymś innym lepiej...

tak jak ty się będziesz dobrze czuła tak zrób...

pozdrawiam
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:46   #55
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Hajja Hawwa -> na solarium nie chodzę, samoopalaczy nie używam itp., teraz jestem najbardziej blada jak moge byc, bo tego lata nawet sie nie opalalam zbytnio. moze zmylila Cie fota w karmelowych wlosach, to bylo dzien po powrocie z 3 tyg smazenia sie w cieplych krajach.
wlosy naturalnie mam ciemny brąz cos jak na ostatniej fotce i w totalnej czernii czulam sie dobrze dopiero jak zrobilam mocniejszy makijaz.
Masz racje z tym skupianiem się na wyglądzie, ale uważam, że mam dość charakterystyczną twarz i myslalam ze skoro mam duże oczy to moze usta tez powinny byc większe nigdy nie uwazalam, ze jestem brzydka w pelnym tego slowa znaczeniu, klasycznie śliczna też nie, raczej charakterystyczna przez te wszystkie moje wady.
Ale moze rzeczywiscie za duzo juz narzekam... I niepotrzebnie zaczyna to wyglądać tak, że mam świra i nie mogę na spojrzec w lustro i tylko marze o worku na głowę lub operacji plastycznej ;D
Po porstu chcialam waszych rad bo wiem ze ktos z zewnatrz moze nas widziec zupelnie inaczej i miec bardziej swieże spojrzenie i pomysly które zainspirują.

Oj to też szczuplutka jesteś, ale czy 1 kg zrobi Ci roznice? 61 a 62? ja juz z 42kg przytylam do 45,5, wiec jeszcze troszke i bedzie ok.
Chociaz z drugiej strony zdj co mam czarne wlosy i 47kg to 3 lata temu, a teraz mam 22, wiec rysy twarzy z wiekiem tez się wyostrzają. i moze nawet jak wrócę do tej wagi policzkow jakis pełnych nigdy nie będę miała.

Ivonea >> mam nadzieje ze nie myslisz o tych co mam obecnie, bo to juz nie jest czarny, w sloncu ma nawet zlocisty poblask czekolada tez mi sie podobala, ale po wczesniejszej dekoloryzacji blyskawicznie sie sprala, 3 mycia i nie bylo

Co do mężczyzn masz rację
Faceci rzeczywscie często zle radzą i proponuja skrajne kolory, zauwazylam ;D dla nich jest blond, czarny, rudy a nie ma barw posrednich

Włosy tak jak postanowilam zapuszczam, zostaje przy brązach i daje im święty spokój na jakieś pół roku. A moze sobie tez dam spokoj i przestane tyle kombinowac z wyglądem, skoro uważacie, że nie jest tak zle. Dziękuję za rady

czyli do takiej wagi jak kiedys znow dążyć? sylwetka tak wygladala jak bylam grubsza.

styl ubierania juz mi sie zmienil, więc prosze sie nie czepiać, to stare zdjecie.. juz nie mam ochoty na wyzywające klimaty.

tylko z tym tyciem to troche brzucha szkoda, bo waziutkiej talii to ja z natury nie mam.. ale na twarzy bedzie duzo lepiej mysle, a to chyba wazniejsze. tak zle i tak nie dobrze;p
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-25 o 14:25 Powód: post pod postem
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:06   #56
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
Hajja Hawwa -> na solarium nie chodzę, samoopalaczy nie używam itp., teraz jestem najbardziej blada jak moge byc, bo tego lata nawet sie nie opalalam zbytnio. moze zmylila Cie fota w karmelowych wlosach, to bylo dzien po powrocie z 3 tyg smazenia sie w cieplych krajach.
wlosy naturalnie mam ciemny brąz cos jak na ostatniej fotce i w totalnej czernii czulam sie dobrze dopiero jak zrobilam mocniejszy makijaz.
Masz racje z tym skupianiem się na wyglądzie, ale uważam, że mam dość charakterystyczną twarz i myslalam ze skoro mam duże oczy to moze usta tez powinny byc większe nigdy nie uwazalam, ze jestem brzydka w pelnym tego slowa znaczeniu, klasycznie śliczna też nie, raczej charakterystyczna przez te wszystkie moje wady.
Ale moze rzeczywiscie za duzo juz narzekam... I niepotrzebnie zaczyna to wyglądać tak, że mam świra i nie mogę na spojrzec w lustro i tylko marze o worku na głowę lub operacji plastycznej ;D
Po porstu chcialam waszych rad bo wiem ze ktos z zewnatrz moze nas widziec zupelnie inaczej i miec bardziej swieże spojrzenie i pomysly które zainspirują.

Oj to też szczuplutka jesteś, ale czy 1 kg zrobi Ci roznice? 61 a 62? ja juz z 42kg przytylam do 45,5, wiec jeszcze troszke i bedzie ok.
Chociaz z drugiej strony zdj co mam czarne wlosy i 47kg to 3 lata temu, a teraz mam 22, wiec rysy twarzy z wiekiem tez się wyostrzają. i moze nawet jak wrócę do tej wagi policzkow jakis pełnych nigdy nie będę miała.
Zawsze kg w górę przy szczupłej sylwetce robi pozytywną różnicę Od sesji przytyłam już 2,5 kg
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:56   #57
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

hehe podczas sesji tez schudlam okrutnie, nie ma to jak stres egzaminacyjny to bedziemy razem tyć hehehe
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 23:57   #58
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

podsumowując swoje słowa
naturalizm jest w modzie

i dodam że im bardziej naturalniej tym bardziej młodziej się wygląda
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 02:13   #59
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

chyba polubie większą objętość włosów, wydaje mi się ze poszerzają mi twarz. zdjęcie z dzisiaj w lokach zrobionych na falownice i o dzwio w znacznie lepszym nastroju, mysle ze lepiej niz w prostych wlosach, co myslicie?
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 02:16   #60
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: jaki kolor wlosow dla mnie?

a jak przechyle głowę to nawet długie się wydają;D zmienilam szampon na zwykly i juz nie sa takie ulizane jak po kerastase, przeginanie z odzywkami tez nie robi dobrze, wiec musze rzadziej..
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.