Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-03, 12:08   #5041
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

również jestem posiadaczką kręconych włosów, kiedyś nawet specjalnie o nie nie dbałam, chodziłam 3 razy w roku do fryzjera na pasemka i myłam 2 razy w tyg głowę zazwyczaj jakimś gliss kurem i nakładałam odżywkę z tej samej serii i tyle, włosy miałam takie, że każdy mi ich zazdrościł, ale potem na początku nieudana wizyta u fryzjera który pozbawił mnie 1/5 długości włosów, potem fryzjerka spaliła mi włosy no i nieszczęsny zabieg w szpitalu który również kosztował mnie utratę wielu włosów, tym bardziej ,że po zabiegu musiałam przyjmować leki które również powodowały utratę włosów, to wszystko zdarzyło się raptem w ciągu jednego roku i od 2 lat próbuje przywrócić moim włosom stan sprzed tego feralnego czasu , niestety bezskutecznie, chciałabym , żeby włosy mi odrosły zgęstniały, kręciły sie jak kiedyś, były puszyste i się układały, mam na tym punkcie hopla, już wydalam na to majątek a nie widzę poprawy, czasami nawet nie mam ochoty pokazywać ludziom z tym co mam na głowie, nie nosze nawet kręconych tylko nawijam włosy na wałki i noszę pofalowane, potrafi to mnie wpędzić w lekką depresję!

Ja też mam wymagające studia i mam teraz sesje, ale posty na tym forum są dla mnie ciekawym przerywnikiem i pretekstem do oderwania się od nudnej nauki.
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:09   #5042
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

a może wcześniej przyjmowałaś jakieś tabletki, przed vitapilem i capivitem i dopiero teraz ich działanie sie uaktywniło?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:11   #5043
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

a tak w ogóle to , skoro nakładasz odżywkę nissim u nasady , to nie przeszkadzałoby gdybyś na pozostałe włosy nakładała jeszcze coś?
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:14   #5044
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
a może wcześniej przyjmowałaś jakieś tabletki, przed vitapilem i capivitem i dopiero teraz ich działanie sie uaktywniło?
Kitey to zalezy tez (jak wlosy rosna) np. czy sa zniszone,ale tez torche od genow.
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:18   #5045
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

włosów nie mam bardzo zniszczonych, może same końcówki, a geny hmm,trudne pyt, za jakieś 2 tyg planuje iść do fryzjera na pasemka, poczekam aż trochę odrosną czyli pewnie minie z 2-3 mc , w międzyczasie będę sie zastanawiać nad zakupem nissimu i jednocześnie zbierać fundusze, i po tym czasie zdecyduje czy nabyć czy nie to cudo.
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:28   #5046
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to , skoro nakładasz odżywkę nissim u nasady , to nie przeszkadzałoby gdybyś na pozostałe włosy nakładała jeszcze coś?
Wczesniej bralam magnez, przez chwile zelazlo, bo myslalam, ze mam anemie. Nie dalo to w sumie 3 miesiecy. Nie mam pojecia, czy mozna tak laczyc kosmetyki Na konce wlosow bym sie chyba nie wahala nalozyc...
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 12:30   #5047
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Wczesniej bralam magnez, przez chwile zelazlo, bo myslalam, ze mam anemie. Nie dalo to w sumie 3 miesiecy. Nie mam pojecia, czy mozna tak laczyc kosmetyki Na konce wlosow bym sie chyba nie wahala nalozyc...
a to ile ci urosły odkad zaczelas stosowac nisim ? Chyba pisałas 2 cm ( ale w ile?) ;D
PS. to ty na avku ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 13:36   #5048
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
również jestem posiadaczką kręconych włosów, kiedyś nawet specjalnie o nie nie dbałam, chodziłam 3 razy w roku do fryzjera na pasemka i myłam 2 razy w tyg głowę zazwyczaj jakimś gliss kurem i nakładałam odżywkę z tej samej serii i tyle, włosy miałam takie, że każdy mi ich zazdrościł, ale potem na początku nieudana wizyta u fryzjera który pozbawił mnie 1/5 długości włosów, potem fryzjerka spaliła mi włosy no i nieszczęsny zabieg w szpitalu który również kosztował mnie utratę wielu włosów, tym bardziej ,że po zabiegu musiałam przyjmować leki które również powodowały utratę włosów, to wszystko zdarzyło się raptem w ciągu jednego roku i od 2 lat próbuje przywrócić moim włosom stan sprzed tego feralnego czasu , niestety bezskutecznie, chciałabym , żeby włosy mi odrosły zgęstniały, kręciły sie jak kiedyś, były puszyste i się układały, mam na tym punkcie hopla, już wydalam na to majątek a nie widzę poprawy, czasami nawet nie mam ochoty pokazywać ludziom z tym co mam na głowie, nie nosze nawet kręconych tylko nawijam włosy na wałki i noszę pofalowane, potrafi to mnie wpędzić w lekką depresję!

Ja też mam wymagające studia i mam teraz sesje, ale posty na tym forum są dla mnie ciekawym przerywnikiem i pretekstem do oderwania się od nudnej nauki.
Wspolczuje Ci bardzo W jakim stanie sa teraz Twoje wlosy? Jaka maja dlugosc? Na Twoim miejscu zaprzestalabym wszelkich zabiegow wplywajacych zle na kondycje wlosa, w tym wszelkich pasemek/balejazy. Na pewno dodatkowo "dokopuja" wlosom. Nie myslalas o tym, zeby ich zaprzestac? Pewnie intensywnego nawilzania tez probowalas? Czy obecne ciecie jest korzystne dla Twoich lokow(zle ciecie tez moze wplywac na jakosc skretu)?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:57   #5049
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dziękuje za zainteresowanie i zmartwienie myślę, że moje najdłuższe włosy mają 45 cm, do fryzjera muszę iść ponieważ stosowałam i jeszcze nadal stosuje zalecany tutaj sposób ze spaniem ze startą cebulą i żółtkiem na głowie to sprawiło że moje dość jasne włosy nabrały koloru zielonkawego, ostatni raz byłam na pasemkach w maju 2007 roku, przez ten rok starałam się unikać wszelkich sytuacji , które mogą szkodzić włosom, ale teraz już jestem zmuszona, ale ponieważ tyle czasu poświęciłam moim włosy to postanowiłam zainwestować w dobrego fryzjera i udać się do pani Basi w Kiss Paris. Co do ścinania to od maja jedyna styczność moich włosów z nożyczkami to własne próby ścinania milimetrów oczywiście w fazie wzrostowej księżyca, strasznie się boję ścinania odkąd tamten fryzjer mi wyciął tyle włosów, tym bardziej ze zrobił różniące sie 2 stopnie w dodatku asymetryczne i nierówne, wiec jak chodziłam do zaufanego fryzjera prosiłam o "postraszenie końcówek nożyczkami" i cięcie jedynie tego dolnego stopnia, żeby w miarę wyrównać tą kolosalną różnicę, mam świadomość , że cięcie wpływa na skręt itp , ale muszę bardziej dojrzeć do tak poważnej decyzji , żeby ponownie przez następne dwa lata nie żałować, teraz moim priorytetem jest wzmocnienie, wydłużenie i zgęstnienie włosów.

Wydaje mi się , że włosów nie mam bardzo zniszczonych, może tylko na końcach, nadal stosuje waxa, total repair bc, farouk fruit coctail wszystko na zmianę, jedwabie z tej samej firmy, wcierkę robioną z miłorzębu japońskiego, pokrzywy itp, piję również herbatkę z pokrzywy, oraz stosuje cebule na noc a na końcówki nakładam raz w tyg olejek tara jasmine, doustnie : kończę obecnie opakowanie double x z nutrilite i zamierzam zakup belissy.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-02-03 o 14:24
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:05   #5050
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
Dziękuje za zainteresowanie i zmartwienie myślę, że moje najdłuższe włosy mają 45 cm, do fryzjera muszę iść ponieważ stosowałam i jeszcze nadal stosuje zalecany tutaj sposób ze spaniem ze startą cebulą i żółtkiem na głowie to sprawiło że moje dość jasne włosy nabrały koloru zielonkawego, ostatni raz byłam na pasemkach w maju 2007 roku, przez ten rok starałam się unikać wszelkich sytuacji , które mogą szkodzić włosom, ale teraz już jestem zmuszona, ale ponieważ tyle czasu poświęciłam moim włosy to postanowiłam zainwestować w dobrego fryzjera i udać się do pani Basi w Kiss Paris. Co do ścinania to od maja jedyna styczność moich włosów z nożyczkami to własne próby ścinania milimetrów oczywiście w fazie wzrostowej księżyca, strasznie się boję ścinania odkąd tamten fryzjer mi wyciął tyle włosów, tym bardziej ze zrobił różniące sie 2 stopnie w dodatku asymetryczne i nierówne, wiec jak chodziłam do zaufanego fryzjera prosiłam o "postraszenie końcówek nożyczkami" i cięcie jedynie tego dolnego stopnia, żeby w miarę wyrównać tą kolosalną różnicę, mam świadomość , że cięcie wpływa na skręt itp , ale muszę bardziej dojrzeć do tak poważnej decyzji , żeby ponownie przez następne dwa lata nie żałować, teraz moim priorytetem jest wzmocnienie, wydłużenie i zgęstnienie włosów.
Nie ma za co! Rozumiem. Mozesz jeszcze sprobowac salon fryzjerski Roman na Golebiej. Pan Darek za czasow prostowania wlosow namawial mnie, ze zetnie mi je tak, zeby podkreslic ich skret i chcial zrobic mi jakas kapiel podkreslajaca skret wlasnie. To znakomity fryzjer Wiem, ze stosuja tez farby bez amoniaku, ktore trzymaja sie dlugo, a nie niszcza tak wlosow Moze pomysl o tym salonie Mam wrazenie, ze ten Kiss Paris to taki chwilowy BOOM, jakos bardziej ufam salonom z tradycja, historia i faktycznymi osiagnieciami Czekam na relacje, jak maja sie Twoje wlosy! I bede na biezaco relacjonowac tutaj, jak sprawuje sie Nissim

A skoro stosujesz tyle rzeczy na raz...to moze Twoje wlosy sa po prostu przeciazone? Tez to przerabialam, zadziwiajace jak zaczely odzyskiwac skret, kiedy dalam im swobode...Zrob sobie tydzien szamponu+odzywki i nic poza tym. Mi na wzmocnienie pomogl Radical do wlosow farbowanych ze skrzypem polnym. Kosztuje ok. 10zl.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:12   #5051
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
zdjęci z czasów świetności moich włosów teraz nawet nie mam ochoty robić sobie zdjęć

Radical również stosowałam i szampon i mgiełkę, co do salonu to mówisz o Romanie Chochole? mam też namiar na Tomka Maruta więc jeszcze mam czas się zastanowić , natomiast zasiałaś we mnie ziarno niepewności, a na jakich farbach działają u tego Romana? W tym momencie myślę jedynie o wydłużenie tak jak pisałam już wyżej, dlatego włosy nakładam na wałki i nie interesuje się ich skrętem, jak będą miały odpowiednia długość to pomyśle o skręcie i odpowiednim podcięciu. A wracając do kiss paris, przejrzałam cały wątek na temat fryzjerów w Krakowie i na temat pani Basi nie było żadnego złego słowa, wszyscy wychwalali dobór kolorów przez nią a na tym mi właśnie zależy w tym momencie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12-08-05_2246wizaz.JPG (31,3 KB, 802 załadowań)
kitay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 14:20   #5052
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kitay Pokaż wiadomość
Radical również stosowałam i szampon i mgiełkę, co do salonu to mówisz o Romanie Chochole? mam też namiar na Tomka Maruta więc jeszcze mam czas się zastanowić , natomiast zasiałaś we mnie ziarno niepewności, a na jakich farbach działają u tego Romana? W tym momencie myślę jedynie o wydłużenie tak jak pisałam już wyżej, dlatego włosy nakładam na wałki i nie interesuje się ich skrętem, jak będą miały odpowiednia długość to pomyśle o skręcie i odpowiednim podcięciu. A wracając do kiss paris, przejrzałam cały wątek na temat fryzjerów w Krakowie i na temat pani Basi nie było żadnego złego słowa, wszyscy wychwalali dobór kolorów przez nią a na tym mi właśnie zależy w tym momencie.
Prosba: edytuj posty, nie pisz jednego pod drugim.
Odpisze Ci na prv, bo juz sie ladny offtop zrobil z naszej rozmowy
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:21   #5053
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

czy nissim, vitapil i skrzyp polny do picia mozna kupic w każdej aptece.? no i ile m więcej razem wyjdzie.?

i jeszcze pyt. czy nissim o to samo co nisim .? bo nie wiem ;p

Edytowane przez laza
Czas edycji: 2008-02-03 o 14:24 Powód: ;p
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 14:32   #5054
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
czy nissim, vitapil i skrzyp polny do picia mozna kupic w każdej aptece.? no i ile m więcej razem wyjdzie.?

i jeszcze pyt. czy nissim o to samo co nisim .? bo nie wiem ;p
Ciebie i inne nowe dziewczyny w tym watku prosze o przeczytanie conajmniej paru stron do tylu, wszystko bylo napisane.

jestem zwolenniczka zasady :"nie wiem, to najpierw szukam, a potem pytam" i nie mam zamiaru jej zmieniac

jezeli ktos bedzie notorycznie pytal o rzeczy, ktore sa w watku, bede karac, bo zaczynam tracic cierpliwosc

a watek zamykam, bo przekroczyl 5000 postow, nakaz odgorny

dyskusje bedziemy kontynuowac w nowym watku
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6478292
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-03, 13:20   #5055
patrycja13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25
Dot.: Co zrobić by włosy szybciej rosły???

A gdzie jest to forum fryzjerskie??
patrycja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.