Przestraszona, zaskoczona - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-30, 15:48   #31
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Myślę, że powinnaś zadać pytanie sama sobie, czy masz ochotę na takie zabawy i do jakiego stopnia. Czy ma toi być wszystko co zaproponuje Ci TŻ, że tylko jakaś łągodniejsza wersja.

Ważne, żebyś w trakcie tych zabaw jak i po nich nie miała sobie nic do zarzucenia. Jedni się do nich nadają i je lubią, a niektyrzy nie. I jeśli zaczniesz, to wcześniej zastanów się, czy widok Twojego TŻ w jakiejś takiej sytuacji nie będzie później wpływała na to, co myślisz o nim
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 16:17   #32
doriss1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez kasia083 Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś zadać pytanie sama sobie, czy masz ochotę na takie zabawy i do jakiego stopnia. Czy ma toi być wszystko co zaproponuje Ci TŻ, że tylko jakaś łągodniejsza wersja.
Ważne, żebyś w trakcie tych zabaw jak i po nich nie miała sobie nic do zarzucenia. Jedni się do nich nadają i je lubią, a niektyrzy nie. I jeśli zaczniesz, to wcześniej zastanów się, czy widok Twojego TŻ w jakiejś takiej sytuacji nie będzie później wpływała na to, co myślisz o nim
Chciałabym by był szczęśliwy i usatysfakcjonowany swoim/naszym życiem erotycznym. Jednak wcześniej nie znalazłam się w takiej sytuacji. Wszystko w naszym współżyciu było 'normalne'. Tego typu pomysły są dla mnie dużym zaskoczeniem. I właśnie tego się obawiam - co będę o nim myśleć. Niektórych widoków bowiem się nie zapomina.
Pozdrawiam,
doriss
doriss1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 16:41   #33
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Dodam jeszcze, że jak sie kogoś kocha, to jest sie gotowym dla tej osoby zrobić wszystko i zgodzić się na wiele rzeczy, o których wcześniej bardzo negatywnie myśleliśmy. Ale nie jest to dobre. Decyzje podejmowane pod wpływem uczuć mogą mieć fatalne skutki i prowadzić nawet do rozstania.
Więc zastanawiając się nad propozycją swojego TŻ zapomnij o tym, że bardzo chcesz go uszczęśliwić, tylko pomyśl o sobie, czy ty sama z siebie, tak dla siebie tego chcesz. I tymi kryteriami się kieruj
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 16:49   #34
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Rozumiem, że chcesz go uszczęśliwić, ale jednocześnie musisz pomyśleć o sobie, poszukać takiego rozwiązania, które będzie dla Ciebie akceptowalne. Może jakaś "złagodzona" wersja...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 17:06   #35
doriss1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Rozumiem, że chcesz go uszczęśliwić, ale jednocześnie musisz pomyśleć o sobie, poszukać takiego rozwiązania, które będzie dla Ciebie akceptowalne. Może jakaś "złagodzona" wersja...
Staram się. Czytam o FemDom i kobiecej dominacji, a także o BDSM. Ma to na pewno w sobie jakiś przyjemny dreszczyk, czuć władzę, zmieniać dumnego samca w podnóżek albo pokojówkę, ale czy takie relacje nie przerzucą się na związek? Nie potrzebuję chwilowo pokojówki, a podnóżki dostanę w IKEI. Czy Wasi faceci próbowali z Wami czegoś "ostrzej"? Obojętnie co przez to rozumieć?
I jak mam podejść do tego, że bardzo zwraca uwagę na modny wygląd - fryzjera, wodę, buty, marynarkę, nawet bieliznę... Jak pisałam, sam mówi, że lubi styl metro... Czy to normalne?
Pozdrawiam,
doriss
doriss1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 17:40   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez doriss1976 Pokaż wiadomość
Staram się. Czytam o FemDom i kobiecej dominacji, a także o BDSM. Ma to na pewno w sobie jakiś przyjemny dreszczyk, czuć władzę, zmieniać dumnego samca w podnóżek albo pokojówkę, ale czy takie relacje nie przerzucą się na związek? Nie potrzebuję chwilowo pokojówki, a podnóżki dostanę w IKEI. Czy Wasi faceci próbowali z Wami czegoś "ostrzej"? Obojętnie co przez to rozumieć?
I jak mam podejść do tego, że bardzo zwraca uwagę na modny wygląd - fryzjera, wodę, buty, marynarkę, nawet bieliznę... Jak pisałam, sam mówi, że lubi styl metro... Czy to normalne?
Pozdrawiam,
doriss
Jak na osobę w tym wieku, od dwóch lat w związku, zadajesz bardzo wiele pytań w stylu nastolatki. Sorry, takie mam wrażenia. Poza tym nadal nie czytasz ze zrozumieniem - wcześniej dziewczyny już Ci bardzo jasno pisały, że to może się odbic na związku.

Chcesz ostrych opowieści? Może odwiedź tego typu fora (mocno erotyczne) i strony z opowiadaniami erotycznymi. Tam zaspokoisz ciekawośc.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 19:06   #37
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez doriss1976 Pokaż wiadomość
Czy Wasi faceci próbowali z Wami czegoś "ostrzej"? Obojętnie co przez to rozumieć?

Zalezy co przez to rozumiec, dla niektorych ciaganie za wlosy czy lekka przemoc w lozku to cos ostrzejszego, dla innych bondage, dla jeszcze innych dominacja psychiczna...
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-30, 21:02   #38
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez doriss1976 Pokaż wiadomość
Staram się. Czytam o FemDom i kobiecej dominacji, a także o BDSM. Ma to na pewno w sobie jakiś przyjemny dreszczyk, czuć władzę, zmieniać dumnego samca w podnóżek albo pokojówkę, ale czy takie relacje nie przerzucą się na związek? Nie potrzebuję chwilowo pokojówki, a podnóżki dostanę w IKEI. Czy Wasi faceci próbowali z Wami czegoś "ostrzej"? Obojętnie co przez to rozumieć?
Co do przenoszenia relacji łóżkowych na związek, nie ma to miejsca jeżeli tylko partnerzy potrafią rozgraniczyć odgrywanie ról w sypialni i resztę życia. Ogólna zasada jest taka, że to co w sypialni - w niej już pozostaje. No i tu już kwestią partnerów jest czy umieją to wyraźnie rozgraniczyć, czy nie bardzo.

A co do stylu metro... Wcześniej nie wiedziałaś, że taki lubi??
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 09:15   #39
doriss1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Co do przenoszenia relacji łóżkowych na związek, nie ma to miejsca jeżeli tylko partnerzy potrafią rozgraniczyć odgrywanie ról w sypialni i resztę życia. Ogólna zasada jest taka, że to co w sypialni - w niej już pozostaje. No i tu już kwestią partnerów jest czy umieją to wyraźnie rozgraniczyć, czy nie bardzo.

A co do stylu metro... Wcześniej nie wiedziałaś, że taki lubi??
Co do zadawania pytań... Ja po prostu chcę wiedzieć, czy tylko ja mam takie problemy, a mój TŻ szalone pomysły. Co do stylu metro, wiedziałam, że lubi, jest naprawdę elegancki, na punkcie niektórych spraw ma wręcz hopla. Ale gdy łączę to z FemDom.... brak takiej "klasycznej" męskości i teraz chęć bycia zdominowanym przedstawia mi obraz jego osobowości, którego się nie spodziewałam.
Gdybym szukała opowiadań erotycznych, poszłabym na stronę z takimi, dziękuję za życzliwą radę doriss 1981.
Zauważyłam, ze w różnych wątkach, jesteście dość śmiałe w dzieleniu się osobistymi doświadczeniami.
Myślałam, że mnie też podniesiecie na duchu, że nie jestem sama z takim problemem. Może niesłusznie się tego spodziewałam.
Pozdrawiam,
doriss
doriss1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 11:24   #40
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Wiesz, na pewno nie jesteś sama, tylko nie dla każdego jest to problem. Niektórzy się dobrze odnajdują w jakiejś tam dominacji. Na pewno nie Ty jedna spotkałaś się z takimi pragnieniami TŻta, ale ten temat to trochę tabu i wiele osób nie będzie chciało o tym pisać. Być może łatwiej by było znaleźć osoby borykające się z podobnymi problemami na forach tematycznie skierowanych na dominację?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-10-31 o 11:24 Powód: literówka
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-31, 15:11   #41
doriss1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Na pewno nie Ty jedna spotkałaś się z takimi pragnieniami TŻta, ale ten temat to trochę tabu i wiele osób nie będzie chciało o tym pisać.
Dlaczego uważasz, że jest to temat tabu? Czyżby faceci aż tak się bali swych upodobań, a my za bardzo dbamy o ich image? A co do stron o dominacji, to nie to czego szukam. Nie interesują mnie wyznania lub wyzwania Domin i łaszenia piesków. Ja chciałabym wiedzieć, jak radzi sobie z czymś takim ktoś podobny do mnie - zwyczajny.
Pozdrawiam,
doriss
doriss1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 11:01   #42
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Tu masz pierwszy link z brzegu z tej tematyki: http://forestfoot.blox.pl/html/13107...21.html?192114

Przede wszystkim czemu nie zadałaś tych pytań swojemu facetowi? Czemu z nim o tym nie porozmawiałaś? Podstawą dominacji jest ZAUFANIE, a jeśli z nim nie potrafisz rozmawiac o tak poważnych sprawach, to widac albo słabo się znacie, albo mu nie ufasz.

Odpowiedz, proszę, na następujące pytania:
1) Jak długo jesteś z tym chłopakiem? Czy to związek, czy znajomośc, która dopiero przekształca się w związek?
2) Czy współżyjecie?
3) Po ile macie lat?

Jeśli znacie się słabo i krótko i nie jesteś bardzo zaangażowana w tą znajomośc, to zastanów się nad jej sensem. Dominą się albo jest, albo kompletnie to kogoś nie interesuje i nie kręci. Nie możesz się zmusic w seksie do czegoś co Cię kompletnie nie przekonuje (a wręcz przeraża - co można wyczuc po tonie postu). Brzmi to dla Ciebie dziwnie, nie kręci Cię, więc nie będzie to Was satysfakcjonowac, albo tylko jego. A on i tak w końcu poszuka satysfakcji u kogoś, kto to naprawdę lubi i praktykuje.
Dokładnie - z nim powinnas o tym porozmawiać, niech Ci wyjaśni czego oczekuje i wtedy stwierdź czt TY masz na to ochote
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 13:06   #43
doriss1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Dokładnie - z nim powinnas o tym porozmawiać, niech Ci wyjaśni czego oczekuje i wtedy stwierdź czt TY masz na to ochote
Prawie Wszystkie radzicie mi spróbować A czy któraś z Was bawiła się w łóżku podobnie - tj. FemDom lub BDSM?
Pozdrawiam,
doriss
doriss1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 13:14   #44
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez doriss1976 Pokaż wiadomość
Prawie Wszystkie radzicie mi spróbować A czy któraś z Was bawiła się w łóżku podobnie - tj. FemDom lub BDSM?
Pozdrawiam,
doriss
Ja nie radze Ci spróbować. Spróbuj - jezeli TY masz na to ochotę, jeżeli nie - to nie rób tego. Nikt nie siedzi w Twojej głowie, więc skąd ktokolwiek ma wiedzieć, czy sprawi Ci to przyjemność czy nie?
Ja luibię czaem podominować nad TŻ, czasem on nad mną, ale wszystko w formie gierki-zartu-przekomarzania. A czego Twój TZ oczekuje - o to spytaj JEGO.
Seks nie wpłynie negatywnie na związek, chyba że zrobicie coś co którejkolweik ze stron nie będzie bardzo odpowiadać,a czy Ci to odpiowiada/kręci - stwierdź sama
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 13:53   #45
doriss1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ja luibię czaem podominować nad TŻ, czasem on nad mną, ale wszystko w formie gierki-zartu-przekomarzania. A czego Twój TZ oczekuje - o to spytaj JEGO. Seks nie wpłynie negatywnie na związek, chyba że zrobicie coś co którejkolweik ze stron nie będzie bardzo odpowiadać,a czy Ci to odpiowiada/kręci - stwierdź sama
Mniej więcej coś takiego chciałam usłyszeć Jaką formę może przybrać taka zabawa i być wciąż normalną - żartu, przekomarzania, erotycznej niespodzianki. Ale bez przegięć w jakąkolwiek stronę. Dziękuję Ci, Miśka84.
Powiedzcie mi, czy zgodzić się na depilację, na którą się tak napalił? Czy może brutalnie mu jej zakazać Jak Waszym zdaniem facet wygląda bardziej męsko? A może w ramach dominacji "wyleczyć" go z metro ?
Pozdrawiam,
doriss
doriss1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 14:49   #46
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Cytat:
Napisane przez doriss1976 Pokaż wiadomość
Mniej więcej coś takiego chciałam usłyszeć Jaką formę może przybrać taka zabawa i być wciąż normalną - żartu, przekomarzania, erotycznej niespodzianki. Ale bez przegięć w jakąkolwiek stronę. Dziękuję Ci, Miśka84.
Powiedzcie mi, czy zgodzić się na depilację, na którą się tak napalił? Czy może brutalnie mu jej zakazać Jak Waszym zdaniem facet wygląda bardziej męsko? A może w ramach dominacji "wyleczyć" go z metro ?
Pozdrawiam,
doriss
Zalezy od gustu i co kto lubi Mojemu mezowi tak sie spodobal moj "pas startowy" po brasilianie, ze sam zaczal sobie tylko taki maly paseczek zostawiac i jak dla mnie strzal w 10, bo dalej jest zaj...e meski dla mnie, a w wiadomych sytuacjach nie mam problemu zeby mnie kudelki w nos laskotaly... same plusy
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 03:55   #47
feminista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
GG do feminista
Dot.: Przestraszona, zaskoczona

Niestety jest tylko jedna strona w sieci, jeden serwis, który poważnie zajmuje się zagadnieniami femdom i to nie od strony facetów - erotomanów, tylko tworzony z myślą o dominujących kobietach i dla kobiet. Moderatorkami też są wyłącznie kobiety. Wysoki poziom merytoryczny, kultura, szacunek, ma tylko jedną wadę (albo zaletę). Trzeba napisać list motywacyjny, dlaczego ktoś chce się zarejestrować na forum. Ponad 90% "podań" jest odrzucanych. Chamstwo jest banowane.
Podaję link dla zainteresowanych Pań:
http://femdom.one.pl/
feminista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.