owłosienie intymne - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-02, 16:06   #61
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
(...)
Skad w ogole Twoj powyzszy wymysl?
To nie pomysł, to pytania, na które nie musisz odpowiadać. Poprzedniej dziewczyny się wstydził, bo była nieogolona, więc... Macie zdaje się z facetem takie same poglądy, więc po prostu jestem ciekawa czy czujesz presję z tego powodu i czy ruszyłby Cię palcem, gdybyś z jakiegoś powodu nie mogła ogolić wzgórka.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:07
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:15   #62
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość

ale to zyjemy w latach 50tych, czy XXI wieku?
nie ma kremow, woskow, kremow przeciwzapalnych, kremow po depilacji, depilatorow elektrycznych, czy laserowej trwalej depilacji?

to jakby powiedziec mam uczulenie na lateks, wiec nie stosuje antykoncepcji

jak sie nie chce, to sie powod zawsze znajdzie i w druga strone, jak sie chce, to cos sie wykombinuje
no ja się depiluję, raz w tygodniu zazwyczaj, próbowałam wszystkiego poza laserem na który mnie nie stać a zapalenie mieszków włosowych przynajmniej raz na kilka depilacji mam (wyobraź sobie że ciężko usiedzieć), niezależnie od metody i zastosowanych środków ostrożności i kosmetyków po.
wyobrażam sobie, że są takie osoby, które mają tak za każdym razem. chyba bym zrezygnowała z depilacji w takim wypadku bo się to powinno robić dla siebie, a skoro dla siebie, to nie cierpieć z tego powodu.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:16   #63
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: owłosienie intymne

Echh Yeti, ironii nie wyczuwasz? Prócz tego tematu jest pełno takich , które prawią też o męskim owłosieniu i też jako powód do golenia, podcinania podaje się HIGIENĘ.. więc tak sobie napisałam.

Wiecie co jest najlepsze? Teraz każdy wszystko wie.. każdy kształcony w prawie, medycynie, polityce.. każdy jest expertem.

Przytoczcie badania naukowe, które dowodzą waszej racji.. Nie artykuł z Bravo, Naj, albo Przyjaciółki.

Co do smrodu z dolnych rejonów.. uwierz mi, że jeśli ktoś się nie myje to czuć od razu. Pacjent na stole operacyjnym jest rozebrany, cewnikowany ( dla tych expertów we wszystim-cewnikowanie-wsadza się gumową rurkę do cewki moczowej) TAK , trzeba się nad pacjentem pochylić.. i jak ktoś się nie myje, to czy jest ogolony, czy nie to ten smród czuć.

Na szczęście naprawdę nie zależy to od tego, czy pacjentka jest ogolona czy nie.

Jeszcze raz żeby było jasne- nie jestem przeciw goleniu- sama się golę.
Co do zapalenia mieszków włosowych- mam chroniczne, przebarwienia też. Stosowałam już wszystko- wosk, depilator, maszynkę jednorazową , elektrycznę, krem.. po wszystkim jest to samo;( I nie zależy to od tego czy maszynka jest brand new, czy użyta poprzednio 10 razy.

Co do tego , że ktoś umarł z powodu zakażenia wzgórka łonowego w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat- nie wierzę.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:17   #64
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
To nie pomysł, to pytania, na które nie musisz odpowiadać. Poprzedniej dziewczyny się wstydził, bo była nieogolona, więc... Macie zdaje się z facetem takie same poglądy, więc po prostu jestem ciekawa czy czujesz presję z tego powodu i czy ruszyłby Cię palcem, gdybyś z jakiegoś powodu nie mogła ogolić wzgórka.
czulabym dyskomfort przed kazdym mezczyzna z ktorym bylam, gdybym wyszla z "futrem"
taki sam, jak w wypadku gdybym miala znaczna nadwage i cellulit, okropny trądzik, grzybice paznokci u nog itp

marchewkowe depilacja teraz kosztuje 200zl
wydac co poltora miesiaca to 200 zl tak 3-4 razy to nie tragedia finansowa
mysle,z e taka kwote mozna oszczedzic, ot zeby miec spokoj i pozbyc sie dyskomfortu, a nawet wziac kredyt na te 800 zl na 3 lata, przeciez to beda grosze do splaty co miesiac
po co cierpieć?

anagrat piszesz, ze jestes anestezjologiem tak?
a cewnikowania dokonuje pielegniarka nie?
dla mnie co innego nachylic sie nad taka osoba,a co innego uprawiac z nia seks oralny, gdzie wiadomo, masz nos w jej kroczu i wyczuwasz najdrobniejszy zapach

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:23
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:23   #65
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość

marchewkowe depilacja teraz kosztuje 200zl
wydac co poltora miesiaca to 200 zl tak 3-4 razy to nie tragedia finansowa
mysle,z e taka kwote mozna oszczedzic, ot zeby miec spokoj i pozbyc sie dyskomfortu
och tak, tylko że dla mnie 20zł miesięcznie na paczkę golarek to sporo nie wiem z czego miałabym zaoszczędzić.

ale cóż, może wezmę sobie kredyt co by się pozbyć tych straszliwych włosów, przy okazji przytnę też sobie wargi sromowe bo to wstyd jak jedna jest większa od drugiej, zrobię lifting i makijaż permanentny i bedę miała bożenę jak z żurnala
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:25   #66
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
czulabym dyskomfort przed kazdym mezczyzna z ktorym bylam, gdybym wyszla z "futrem"
taki sam, jak w wypadku gdybym miala znaczna nadwage i cellulit, okropny trądzik, grzybice paznokci u nog itp

(...)
Zaczęłaś się golić w wieku 12 lat (co dla mnie, przyznaję, jest trochę dziwne, że tak wcześnie - zamiast poznawać swoje ciało, o9bserwować zmiany, od razu to zakończyłaś, odrzuciłaś) - nie masz porównania za bardzo i nigdy nie zaakceptowałaś tego, że masz owłosienie łonowe - takie odnoszę wrażenie. To jest Twój wybór, ale bardzo radykalnie i jednostronnie się wyrażasz o nie goleniu owłosienia, o kobietach, które tego nie robią - to razi, dziwi mnie. Nawet teraz: owłosienie łonowe postawione obok grzybicy, trądziku etc. - czyli coś złego, nieakceptowalnego, brudnego. Generalnie trochę to smutne.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:25   #67
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
och tak, tylko że dla mnie 20zł miesięcznie na paczkę golarek to sporo nie wiem z czego miałabym zaoszczędzić.

ale cóż, może wezmę sobie kredyt co by się pozbyć tych straszliwych włosów, przy okazji przytnę też sobie wargi sromowe bo to wstyd jak jedna jest większa od drugiej, zrobię lifting i makijaż permanentny i bedę miała bożenę jak z żurnala
a cos zlego jest w makijazu permanentnym?
no i ja myslalam, ze go sie jednak na twarzy robi
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
. Generalnie trochę to smutne.
dlaczego? jedni lubia brunetki, jedni blondynki, inni rude
co w tym smutnego?
bylam wychowana w srodowisku lekarskim
jestem nauczona, ze nie wolno miec nadwagi, wstydzic sie nagosci, nalezy myc rece po kazdym wyjsciu z toalety, tykac swinstww stylu actimel i trzeba o siebie dbac (tu rowniez sie golic)

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:28
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 16:27   #68
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
a cos zlego jest w makijazu permanentnym?
no i ja myslalam, ze go sie jednak na twarzy robi
A jeżeli facet sobie zażyczy, aby zrobić taki na cipce? Cóż, faceta trzeba zadowalać.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:30   #69
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A jeżeli facet sobie zażyczy, aby zrobić taki na cipce? Cóż, faceta trzeba zadowalać.
mnie to krzywdy nie zrobi
jesli uszczesliwi go tatuaz na tej czesci ciala, to zrobie
niczego mi to nie ujme, przeciez to nie odciecie sobie ręki
on bedzie zadowolony, ja bede czula sie "piekniejsza" i bede miala ladny wzorek
nie widze minusow sytuacji

nie slyszalas o kobietach z tatuazami miejsc intymnych?
to jest coraz czestsze, dlaczego sie z tego smiac

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:32
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:32   #70
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zaczęłaś się golić w wieku 12 lat (co dla mnie, przyznaję, jest trochę dziwne, że tak wcześnie - zamiast poznawać swoje ciało, o9bserwować zmiany, od razu to zakończyłaś, odrzuciłaś) - nie masz porównania za bardzo i nigdy nie zaakceptowałaś tego, że masz owłosienie łonowe - takie odnoszę wrażenie. To jest Twój wybór, ale bardzo radykalnie i jednostronnie się wyrażasz o nie goleniu owłosienia, o kobietach, które tego nie robią - to razi, dziwi mnie. Nawet teraz: owłosienie łonowe postawione obok grzybicy, trądziku etc. - czyli coś złego, nieakceptowalnego, brudnego. Generalnie trochę to smutne.
Cóż za profesjonalna psychoanaliza
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:33   #71
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
mnie to krzywdy nie zrobi
jesli uszczesliwi go tatuaz na tej czesci ciala, to zrobie
niczego mi to nie ujme, przeciez to nie odciecie sobie ręki
on bedzie zadowolony, ja bede czula sie "piekniejsza" i bede miala ladny wzorek
nie widze minusow sytuacji

nie slyszalas o kobietach z tatuazami miejsc intymnych?
to jest coraz czestsze
to co napisałaś, zupełnie zaprzecza temu, co masz w podpisie
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 16:33   #72
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
to co napisałaś, zupełnie zaprzecza temu, co masz w podpisie

omg

to nie jest moja dewiza zyciowa tylko zabawny cytat

blagam, tylko nei szukajcie w necie, czy kobieta, ktora mam w avatarze sie goli

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:34
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:37   #73
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: owłosienie intymne

Facetów cewnikuje lekarz;p
Kurcze no stoję nad/koło tych pacjentek, sama cewnikowałam też ileś kobiet jako stażysta. Myślisz, że wszystkie pielęgniarki w moim theatre są pozbawione węchu? Jak śmierdzi to mówią , że śmierdzi( o ile pacjent śpi)Skoro nie wierzysz, to nie wierz..
U mnie na dłuższe zabiegi cewnikuje się prawie każdego. Jeśli to jest GA- general anaesthesia, to dopiero jak pacjent śpi, a cewnik wyjmuje się na sam koniec zabiegu- przed wybudzeniem. Na krótsze w stylu- łyżeczkowanie- nie zakłada sie nic.

Faktycznie wybacz, nie uprawiam sexu oralnego z moimi pacjentkami

Marchewkowe Pole- to nie temat dla nas
Dziewczyny jak znajdziecie naukowe artykuły udowadniające, że niegolenie sfer intymnych idące w parze z podmywaniem się , sprzyja rozwijaniu się niepożądanej flory bakteryjnej, byłabym bardzo wdzięczna o poinformowanie mnie. Chętnie poczytam i dorobię sobie naukową teorię, po co od lat się męczę, goląc bikini
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:38   #74
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
a cos zlego jest w makijazu permanentnym?
no i ja myslalam, ze go sie jednak na twarzy robi
na wargach sromowych też, żeby były ładniutkie różowiutkie :P
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:43   #75
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
na wargach sromowych też, żeby były ładniutkie różowiutkie :P
no to wybacz, ja mam tylko na twarzy, chyba, ze to tez cos zlego
zapewne zrobilam, bo facet mi kazal

anagat, a jak wachasz perfumy, to z odleglosci 50 cm, czy nosem przy nadgarstku/szyi/fiolce?

przeciez jasne jest, ze lepiej czuc cos z odleglosci 1cm niz 50..

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:44
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:43   #76
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
omg

to nie jest moja dewiza zyciowa tylko zabawny cytat

blagam, tylko nei szukajcie w necie, czy kobieta, ktora mam w avatarze sie goli
Czy zabawny? Niezbyt. Banalny - to słowo lepiej do niego pasuje.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:47   #77
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: owłosienie intymne

jak czytam niektórych wypowiedzi to się czuję jak niehigieniczna z brzydką waginą bo czasem mam tam włosy. gdybym się nigdy nie goliła to bym się chyba czuła jak margines społeczny.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:48   #78
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
jak czytam niektórych wypowiedzi to się czuję jak niehigieniczna z brzydką waginą bo czasem mam tam włosy. gdybym się nigdy nie goliła to bym się chyba czuła jak margines społeczny.
nie musisz sie stosowac do tego, co pisza inni, ale musisz przyjac do wiadomosci, ze niektorych to obrzydza i juz
kazdy ma wlasny pogląd

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-04-02 o 16:50
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:52   #79
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: owłosienie intymne

Hmm jeśli o mnie chodzi, to perfumy wącham rzadko, i na pewno nie przystawiam ich do nosa- mam bardzo wrażliwy węch i zaczynam kichać..

W sumie nie mam interesu Cię przekonywać Pushit, że jeśli kobieta śmierdzi, to to czuć- i nie trzeba nosa przystawiać.
A narządy intymne nigdy nie będą bezwonne, swoj specyficzny zapach mają i powinny mieć i nei jest to związane z brakiem higieny.

A ze zdaniem DOris:
To jest Twój wybór, ale bardzo radykalnie i jednostronnie się wyrażasz o nie goleniu owłosienia, o kobietach, które tego nie robią - to razi, dziwi mnie. Nawet teraz: owłosienie łonowe postawione obok grzybicy, trądziku etc. - czyli coś złego, nieakceptowalnego, brudnego. Generalnie trochę to smutne.

zgadzam się w 100%

Spadam z tego wątku
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 16:54   #80
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
W sumie nie mam interesu Cię przekonywać Pushit, że jeśli kobieta śmierdzi, to to czuć- i nie trzeba nosa przystawiać.
A narządy intymne nigdy nie będą bezwonne, swoj specyficzny zapach mają i powinny mieć i nei jest to związane z brakiem higieny.
cos moze cuchnac, smierdziec mniej lub bardziej i od stopnia smrodu zalezy z jakiej odleglosci go czuc
ubrania smierdzace wilgocia trzeba powachac z bliska zeby poczuc, a przeciez to tez "smrod"

aha.. ja to nazywam wtedy brakiem higieny, bo narzady potrafia byc bezwonne, a zapach moczu i potu na nich nie jest "naturalny"
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:59   #81
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
nie musisz sie stosowac do tego, co pisza inni, ale musisz przyjac do wiadomosci, ze niektorych to obrzydza i juz
kazdy ma wlasny pogląd
no cóż, mnie lekko obrzydza całkowita golizna w tym miejscu bo mi się z pedofilią kojarzy i jest totalnie nienaturalne, ale się nie wypowiadam na ten temat i nie dorabiam ideologii higienicznej raczej uważam że każdy ma tak jak lubi.

a co do tych modelek to jednak artyści powinni być nastawieni na różnorodność ciał i mierzyć się z tym niezależnie czy to co widza ładne jest czy brzydkie...bez chamskich komentarzy i ograniczonego myślenia, że jest tylko jeden do zaakceptowania model kobiecych okolic intymnych.

bezwonne narządy no tak, włosy i skóra też są bezwonne. jak ktoś ma upośledzony węch
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2010-04-02 o 17:01
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:12   #82
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
no cóż, mnie lekko obrzydza całkowita golizna w tym miejscu bo mi się z pedofilią kojarzy i jest totalnie nienaturalne, ale się nie wypowiadam na ten temat i nie dorabiam ideologii higienicznej raczej uważam że każdy ma tak jak lubi.

a co do tych modelek to jednak artyści powinni być nastawieni na różnorodność ciał i mierzyć się z tym niezależnie czy to co widza ładne jest czy brzydkie...bez chamskich komentarzy i ograniczonego myślenia, że jest tylko jeden do zaakceptowania model kobiecych okolic intymnych.

bezwonne narządy no tak, włosy i skóra też są bezwonne. jak ktoś ma upośledzony węch
no i ja sie nie oburzam, ze cie to obrzydza, bo mi to lotto

ehh widze i brak higieny mozna sobie jakos wytlumaczyc...
nie wiedzialam, ze wlos ma swoj naturalny zapach
no hcyba,z e ten naturalny zapach, to smrodek z braku mycia, to owszme ma "zapach"...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:18   #83
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość

ehh widze i brak higieny mozna sobie jakos wytlumaczyc...
nie wiedzialam, ze wlos ma swoj naturalny zapach
no hcyba,z e ten naturalny zapach, to smrodek z braku mycia, to owszme ma "zapach"...
weź jakąś godzinę po prysznicu (zakładając że nie było potem wysiłku fizycznego, nie smarowałaś się niczym i żel nie ma intensywnego zapachu) powąchaj zagłębienie łokcia. jak nie czujesz niczego to znaczy że raczej słaby masz węch. inaczej pachnie (również czysta, niedawno umyta i niespocona) skóra głowy, czy okolic intymnych. każde stworzenie ma swój zapach, człowiek również, choć słabo wyczuwalny w porównaniu z innymi zwierzętami i maskowany różnymi sposobami. i nie jest to zapach brudu.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:23   #84
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
weź jakąś godzinę po prysznicu (zakładając że nie było potem wysiłku fizycznego, nie smarowałaś się niczym i żel nie ma intensywnego zapachu) powąchaj zagłębienie łokcia. jak nie czujesz niczego to znaczy że raczej słaby masz węch. inaczej pachnie (również czysta, niedawno umyta i niespocona) skóra głowy, czy okolic intymnych. każde stworzenie ma swój zapach, człowiek również, choć słabo wyczuwalny w porównaniu z innymi zwierzętami i maskowany różnymi sposobami. i nie jest to zapach brudu.
poczytaj troche w necie
to co nazywasz zapachem naturalnym to pot, narzady plciowe poca sie szczegolnie nieprzyjemnie z powodu bakterii

wech mam niestety doskonaly, jestem w stanie powiedziec po zapachu koszulki chlopaka, ze byl u babci, ktora gotowala rosol, a po jego oddechu, ze tankowal tego dnia samochod
powonienie jest wrecz moim przeklenstwem, potrafie poznac kolegow po zapachu


tylko ja po prostu potu, czy zapaszku moczu nie nazywam "naturalnym"
bo swoj naturalny zapach, to ma np kwiatek na łące, albo guma czesto ma "swoj" zapach, ktorego nie zniweluje sie myciem
zapach, ktory znika po myciu nie jest zapachem przypisanym, a jedynie skutkiem takim jak rozkladanie loju przez bakterie itp
im czesciej wiec sie myjemy, tym bardziej niwelujemy owy "zapach", im rzadziej sie myjemy, tym intensywniejszy zapach - a im rzadziej sie myjemy, tym mniej higeniczni jestesmy

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-04-02 o 17:27
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:27   #85
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez cytryna21 Pokaż wiadomość
nie tylko mi to przeszkadza, w czasie przerwy na korytarzu lecą komenty typu "fuj, jakiego ma kocura" (tekst łagodny) itp. Chodzi o to, że to obrzydza, kanapki na pracowni nie zjesz, bo masz przed sobą obrzydliwy busz. Raczej chodzi o estetykę. A realizować się realizuje bez szczegółów
Cudnie. Znaczy, jak widzisz ogoloną to już zjesz kanapkę normalnie?


A swoja drogą to jeszcze, powiedzmy 15 lat temu musiał straszny smród na świecie panować Nikt się nie golił, śmierdział jak cap już po godzinie od umycia Spytajcie rodziców jak to sie działo, że ludzie przeżyli ten smród straszliwy
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:37   #86
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: owłosienie intymne

Jeśli ktoś sie myje to choćby rosły mu tam dwudziestocentymetrowe włosy to nie bedzie śmierdział, ale dla mnie, podobnie, jak dla Pushit, taki naturalny busz nie jest czymś estetycznym.
Odpycha mnie widok kobiety w bikini z wystającymi kłakami spod majtek, tak samo, jak odpycha mnie widok człowieka z włosami pod pachami i choćby nie wiem, jak te osoby pachniały, nie zmieni to tego, że dla mnie ktoś nieogolony=zaniedbany.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 17:39   #87
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
poczytaj troche w necie
to co nazywasz zapachem naturalnym to pot, narzady plciowe poca sie szczegolnie nieprzyjemnie z powodu bakterii

wech mam niestety doskonaly, jestem w stanie powiedziec po zapachu koszulki chlopaka, ze byl u babci, ktora gotowala rosol, a po jego oddechu, ze tankowal tego dnia samochod
powonienie jest wrecz moim przeklenstwem, potrafie poznac kolegow po zapachu


tylko ja po prostu potu, czy zapaszku moczu nie nazywam "naturalnym"
bo swoj naturalny zapach, to ma np kwiatek na łące, albo guma czesto ma "swoj" zapach, ktorego nie zniweluje sie myciem
zapach, ktory znika po myciu nie jest zapachem przypisanym, a jedynie skutkiem takim jak rozkladanie loju przez bakterie itp
im czesciej wiec sie myjemy, tym bardziej niwelujemy owy "zapach", im rzadziej sie myjemy, tym intensywniejszy zapach - a im rzadziej sie myjemy, tym mniej higeniczni jestesmy
och ten śmierdzący świat. mi się jednak wydaje że zapach potu osoby która się trzy dni nie myła to nie jest to samo co zapach skóry czystego człowieka, tylko zintensyfikowany. to raczej pachnie (no- śmierdzi) zupełnie inaczej, i przede wszystkim nieprzyjemnie. za to człowiek utrzymujący higienę, ale nie wypachniony niczym sztucznym, ma zapach ładny.
tak, to jest naturalny zapach, nawet jesli jest powodowany przez bakterie to nadal jest naturalny bo bakterie towarzyszą nam wszędzie i nie da się ich uniknąć.

znalazła artykuł o osmologii, o zapachu właściwym człowieka a nie nabytym wskutek brudu czy wskutek higieny
Cytat:
Zapach
człowieka "...warunkowany jest genetycznie, jest cechą indywidualną, nie zależy od diety,
ubrania, otoczenia domowego itp. ...", a więc i substancje determinujące zapach człowieka,
znajdujące się np.: w krwi, gruczołach potowych i łojowych, złuszczającym się naskórku,
włosach, wydzielinach jamy nosowo-gardłowej, zewnętrznych narządów płciowych itp.
warunkowane są genetycznie. Zapach tworzą cząsteczki, które odparowały bądź
wysublimowały z powierzchni lub wnętrza substancji.
nigdzie się nie doczytałam o roli procesów rozkładu bakteryjnego w zapachu człowieka, choć nie zaprzeczam, że takowe istnieją.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2010-04-02 o 17:52
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:01   #88
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
tak, to jest naturalny zapach, nawet jesli jest powodowany przez bakterie to nadal jest naturalny bo bakterie towarzyszą nam wszędzie i nie da się ich uniknąć.
pot jest bezwonny dopoki nie rozloza go bakterie, nie jest to wiec nijak naturalnym zapachem twojego ciala

http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...c8d38b12dcd749 to tlyko 1wsza strona wynikow, juz na podgladzie masz w kazdym artykule o nieprZyjemnym zapachu powstajacym w wyniku rozkladania potu przez bakterie

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-04-02 o 18:03
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:03   #89
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: owłosienie intymne

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
pot jest bezwonny dopoki nie rozloza go bakterie, nie jest to wiec nijak naturalnym zapachem twojego ciala
no i masz na to jakąś radę?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 19:58   #90
Jaryshka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rzeszow
Wiadomości: 241
Dot.: owłosienie intymne

.

Edytowane przez Jaryshka20
Czas edycji: 2012-10-24 o 18:26
Jaryshka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.