Czy zdecydować się na trwałe prostowanie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-25, 16:59   #1
XxXYourLittleStarXxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1

Czy zdecydować się na trwałe prostowanie?


Witam. Mam kręcone włosy, ale one niestety kręcą się dopiero od połowy długości, a u nasady są takie "przylizane". Poza tym zawsze gdy chciałam mieć loczki, musiałam suszyć je naturalnie bo od suszarki strasznie się puszyły. Potem jeszcze musiałam nakładać na nie wiele różnych preparatów i z efektu nigdy nie byłam zadowolona Dlatego więc co dzień je prostowałam aż w końcu stały się suche, łamliwe i "sianowate". Postanowiłam więc je obciąć i fryzurkę mam taką jak na zdjęciu. Ale teraz pojawił się kolejny problem. Te włoski dłuższe po bokach wciąż się podwijają a tył jest tak krótki ze zwykłą prostownicą nie potrafię ich tak idealnie wyprostować. Zastanawiam się nad tym żeby zrobić sobie trwałe prostowanie, ale czy to w ogóle jest możliwe na tak krótkich włosach? I czy nie będę potem tego żałować i znów każdego dnia płakać przed lusterkiem?:P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5180006.jpg (42,4 KB, 42 załadowań)
XxXYourLittleStarXxX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 18:12   #2
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Czy zdecydować się na trwałe prostowanie?

Bardzo ładna, nowoczesna fryzura. Moim zdaniem jeśli układanie włosów sprawia Ci takie trudności, to trwałe prostowanie będzie dobrym wyjściem. Przynajmniej nie będziesz się musiała codziennie męczyć przed lusterkiem
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 21:10   #3
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Czy zdecydować się na trwałe prostowanie?

Hmmm .... jeśli chodzi o trwałe prostowanie włosów to nie jest to odpowiednie dla zniszczonych włosów... dzięki temu zabiegowi możesz pozbyć się juz kompletnie włosów Ja też posiadam włosy kręcone i też musze czekać aż naturalnie wyschną ale każdy mi ich zazdrości i się nawet dziwią , że to moje prawdziwe ... wracajac do tematu:
Takie prostowanie niszczy bardzo włosy , po miesiącu już niestety końcówki twoich włosów się bedą podkręcać ... po upływie jakiś 5-6 miesięcy zostanie Ci tylko siano na głowie ... taki zabieg kosztuje w granicach 200 zl .... ja osobiście uwazam , że nie warto ) Może lepiej zainwestować w jakieś kosmetyki chroniące włosy przed wysoką temperaturą i do tego prostownica oczywiscie jakas dobra ja posiadam z firmy ,,BRAUN'' i jestem z niej bardzo zadowolona )Pozdrawiam !
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.