Pędzle Hakuro - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 00:14   #421
LadySansa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Pędzle hakuro

witam jestem bardzo początkująca chcialam kupić sobie pierwsze pędzle o makijażu twarzy padło na hakuro-bo nie są aż tak drogie jak te rozsze i aż tak beznadziejne jak tandetne-przynajmniej z opini czyli produkt w średniej cenie w średniodrobnej jakości
i mam parę pytań
1.do pudru mineralnego sypkiego i ewentualnie innych sypkich chciałam H55-będzie dobry?
2.do podkładu powiedzmy o konsystencji rzadszego fluidu to który najlepiej myślałam 0 H50s-czy nada sie dla niewprawionej ręki di naprawdę delikatnej cienkiej warstewki podkładu?
3Coś do różu i bronzera -i tu mam problem czy na sam początek wystarczy mi 1 pendzel do obu tych rzeczy czy muszę od razu 2 (chcę ograniczyć jak najbardziej ilość pędzli bo dopiero zaczynam wzasadzie od 3 dni kompletować kosmetyczkę i sporo kasy już poszło na kosmetyki)więc jak 1 czy 2 osobne jeśli jeden to jakiH24 a moze jakiś inny łatwiejszy -bardzo proszę o porady
LadySansa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 23:54   #422
saxa21
Raczkowanie
 
Avatar saxa21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ze Swiata
Wiadomości: 151
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez LadySansa Pokaż wiadomość
witam jestem bardzo początkująca chcialam kupić sobie pierwsze pędzle o makijażu twarzy padło na hakuro-bo nie są aż tak drogie jak te rozsze i aż tak beznadziejne jak tandetne-przynajmniej z opini czyli produkt w średniej cenie w średniodrobnej jakości
i mam parę pytań
1.do pudru mineralnego sypkiego i ewentualnie innych sypkich chciałam H55-będzie dobry?
2.do podkładu powiedzmy o konsystencji rzadszego fluidu to który najlepiej myślałam 0 H50s-czy nada sie dla niewprawionej ręki di naprawdę delikatnej cienkiej warstewki podkładu?
3Coś do różu i bronzera -i tu mam problem czy na sam początek wystarczy mi 1 pendzel do obu tych rzeczy czy muszę od razu 2 (chcę ograniczyć jak najbardziej ilość pędzli bo dopiero zaczynam wzasadzie od 3 dni kompletować kosmetyczkę i sporo kasy już poszło na kosmetyki)więc jak n1 czy 2 osobne jeśli jeden to jakiH24 a moze jakiś inny łatwiejszy -bardzo proszę o porady
moim skromnym zdaniem h50 bedzie najlepszy do mineralow. plynny podklad najlepiej dla mnie sie rozprowadza h51 ale jak z kazdym pedzlem to rzecz gustu. Posiadam wszystkie hakuro do podkladu oprocz tego typowego jezyczka. uzywam podkladow bardzo mocno kryjacych jakEstee Lauder camouflage albo double wear i H51 dziala cuda, co prawda trzeba sie namachac bo te podklady szybko zasychaja.
Do rozu i bronzera mozesz miec ten sam pedzel. nie ma zadnej ku temu przeszkody, pamietaj tylko o dobrym rozcieraniu. Ja uzywam do bronzera h13 i h21 do rozu. Mam tez inne pedzle np z Real Techniques i ELFa ale tymi dwoma najlepiej mi sie operuje h13 pieknie rozciera bronzer. h24 nada sie do obu.
powodzenia
__________________
Baby Jane Hudson
Sleekowe Maniactwo http://babyjanehudson.blogspot.co.uk
TWITTER: @BabyJHudson
YouTube: http://www.youtube.com/user/saxa21/videos

Edytowane przez saxa21
Czas edycji: 2012-05-26 o 23:55 Powód: bledy
saxa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 06:37   #423
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pędzle hakuro

saxa21, czyli do podkładu lepszy ten h51 niż tradycyjny języczek?

Powiedzcie mi proszę czy z tych pędzli nadaje się jakiś do szminki albo oślepłam albo rzeczywiście nie mają pędzelka do ust
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 22:37   #424
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pędzle hakuro

Zamówiłam dziś na all H50S, już się prawie zdecydowałam na H50, ale po obejrzeniu recenzji na YT jak dla mnie za duży Zobaczymy jak się sprawi, to mój pierwszy pędzel do podkładu) Zastanawiam się nad jakimś do rozcierania, ale to na razie sfera zastanawiania się, bo w ogóle nie umiem się malować cieniami, a liczę na to, że taki do rozcierania uratowałby sprawę w przypadku mojej nieumiejętności Który do rozcierania polecacie?
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 11:11   #425
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Pędzle hakuro

Z pędzli do podkładu hakuro mam:
- H50
-H50S
-H51
-H54
-H52

Używam gęstego, kryjącego podkładu (Revlon Colorstay) i w tym wypadku najlepiej sprawdził się mi H51, gdyż ma gęste, zbite włosie oraz H50S z racji iż jest mniejszy i dotrze tam, gdzie H51 nie da rady

Po za tym, mam także pędzle "jajka" H56 i H14 ale nie przepadam za nimi. Uwielbiam za to pędzel duży do pudru H55 - jest świetny
Pędzel H21 ścięty, o jasnym włosiu - lubię i używam Pędzel do blendowania H79 też bardzo lubię i jest to podstawa mojego makijażu oka. Pędzel do korektora H60 jest ok chociaż i tak wolę pędzle z sigmy-mini kabuki do tego celu używać. Pędzel H77 do blendowania to totalna porażka jak dla mnie.

Ogólnie dobra jakość w dobrych pieniądzach (nie wszystkie egzemplarze) Na pewno je bardziej lubię niż osławione Maestro.
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 12:02   #426
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Z pędzli do podkładu hakuro mam:
- H50
-H50S
-H51
-H54
-H52

Używam gęstego, kryjącego podkładu (Revlon Colorstay) i w tym wypadku najlepiej sprawdził się mi H51, gdyż ma gęste, zbite włosie oraz H50S z racji iż jest mniejszy i dotrze tam, gdzie H51 nie da rady

Po za tym, mam także pędzle "jajka" H56 i H14 ale nie przepadam za nimi. Uwielbiam za to pędzel duży do pudru H55 - jest świetny
Pędzel H21 ścięty, o jasnym włosiu - lubię i używam Pędzel do blendowania H79 też bardzo lubię i jest to podstawa mojego makijażu oka. Pędzel do korektora H60 jest ok chociaż i tak wolę pędzle z sigmy-mini kabuki do tego celu używać. Pędzel H77 do blendowania to totalna porażka jak dla mnie.

Ogólnie dobra jakość w dobrych pieniądzach (nie wszystkie egzemplarze) Na pewno je bardziej lubię niż osławione Maestro.
Czyli poniekąd odpowiedziałaś na moje pyt dot pędzla do rozcierania H79
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 12:15   #427
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Czyli poniekąd odpowiedziałaś na moje pyt dot pędzla do rozcierania H79
zdecydowanie tak
BTW mam też pędzel do blendowania z maestro i hakuro zdecydowanie lepszy

Edytowane przez limonka_89
Czas edycji: 2012-05-28 o 12:17
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 12:26   #428
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

H79 jest okej chociaż szału nie robi.Ale to dobry pędzel taki na mocną 4.

Tylko przeżyłam szok jak go pierwszy raz uprałam.A piorę pędzle delikatnie w szamponie dziecięcym.H79 się napuszył a włosy zaczęły mu sterczeć na wszystkie strony.Ale mam na to sposób:po myciu nakładam na niego warstwę maski do włosów, po kilkunastu minutach spłukuję, delikatnie odciskam i zawijam ściśle w chusteczkę lub papier(pewnie by sie też sprawdził jakiś brush guard ale nie mam), zostawiam na jakieś 15-20 minut a potem delikatnie ściągam w kierunku z włosem i juz nie dotykam.Jako tako udaje mi się utrzymać jego formę.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 15:04   #429
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Pędzle hakuro

kuki, masz jakiś lepszy do blendowania? czaję się na maca ale cena odstrasza, póki co ten z hakuro jest ok, jednak kusi mnie legendarny 217 :P
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 15:59   #430
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
kuki, masz jakiś lepszy do blendowania? czaję się na maca ale cena odstrasza, póki co ten z hakuro jest ok, jednak kusi mnie legendarny 217 :P
No ja właśnie tak samo.H79 kupiłam specjalnie do cieni Macowych bo one nie chciały współpracować z pędzlami EDM i Ecotools, które miałam.
Myślałam, że pędzel za niemal 100zł to przesada i że co może być w nim takiego dobrego.Ale jednak im dłużej używam pędzli tym bardziej mam wrażenie, że warto i że faktycznie on może być świetny.

Chyba po prostu będzie trzeba zainwestować w tego 217
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 20:19   #431
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Pędzle hakuro

wiesz, dla mnie też cena 217 to przesada ale jak sobie tak podliczyłam ile wydałam w sumie na różne pędzle, które okazały się bublami to za tą kase miałabym jeden porządny pędzel. W sumie i tak z tych, które mam do blendowania to najbardziej lubię hakuro, ale myślę że z czasem jednak "szarpnę" się na 217
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-30, 16:28   #432
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Drogie użytkowniczki a możecie mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy H50, H51 i H50s?
H50 jak mniemam jest największy ale czym się od siebie różnią dwa pozostałe?
Czy według was różnica w wielkości pędzla przekłada się jakoś na jego jakość?Oczywiście wiem, że tym dużym H50 może być niewygodnie manewrować wokół oczu czy nosa ale chodzi mi tak ogólnie i samą jakość nakładania podkładu?
__________________



Edytowane przez kuki9
Czas edycji: 2012-05-30 o 16:30
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:43   #433
limonka_89
Raczkowanie
 
Avatar limonka_89
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 321
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Drogie użytkowniczki a możecie mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy H50, H51 i H50s?
H50 jak mniemam jest największy ale czym się od siebie różnią dwa pozostałe?
Czy według was różnica w wielkości pędzla przekłada się jakoś na jego jakość?Oczywiście wiem, że tym dużym H50 może być niewygodnie manewrować wokół oczu czy nosa ale chodzi mi tak ogólnie i samą jakość nakładania podkładu?
Największy z nich jest H50. Włosie długie, nie aż tak bardzo zbite. Dobrze nadaje się do malowania dużych powierzchni np policzków. Jego mniejszą wersją jest H50S. Włosie krótsze, oczywiście mniejsza średnica przekroju no i włosie także nie jest aż tak bardzo zbite. Dobrze nadaje się do okolic nosa, oczu, wszędzie tam gdzie jego "większy brat" nie może dotrzeć z taką precyzją. Z kolei pędzel H51 ma inne włosie niż dwa pozostałe. Jego włosie jest krótkie i bardziej zbite. Średnica jego przekroju jest mniejsza niż H50.
limonka_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 18:36   #434
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Pędzle hakuro

Dziewczyny, ja jestem trochę zawiedziona Kupiłam pędzel do eyelinera H85. Niby nie duży wydatek, ale zawiodłam się, bo jest tak bardzo wszędzie chwalony. Kilka pierwszych użyć - rewelacja. Myję go po każdym użyciu, czyli z 8-9 razy już go prałam. I rozlazły mu się włoski nie tak na boki, ale zrobił się taki "szerszy", a co za tym idzie - mniej precyzyjny. Czy trafiłam na jakiś felerny egzemplarz? Mój pędzelek skośny z essence teraz jest nawet od niego cieńszy.
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:44   #435
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez limonka_89 Pokaż wiadomość
Z pędzli do podkładu hakuro mam:
- H50
-H50S
-H51
-H54
-H52

Używam gęstego, kryjącego podkładu (Revlon Colorstay) i w tym wypadku najlepiej sprawdził się mi H51, gdyż ma gęste, zbite włosie oraz H50S z racji iż jest mniejszy i dotrze tam, gdzie H51 nie da rady

Po za tym, mam także pędzle "jajka" H56 i H14 ale nie przepadam za nimi. Uwielbiam za to pędzel duży do pudru H55 - jest świetny
Pędzel H21 ścięty, o jasnym włosiu - lubię i używam Pędzel do blendowania H79 też bardzo lubię i jest to podstawa mojego makijażu oka. Pędzel do korektora H60 jest ok chociaż i tak wolę pędzle z sigmy-mini kabuki do tego celu używać. Pędzel H77 do blendowania to totalna porażka jak dla mnie.

Ogólnie dobra jakość w dobrych pieniądzach (nie wszystkie egzemplarze) Na pewno je bardziej lubię niż osławione Maestro.
spróbuj h74 do rozcierania, moim zdaniem lepszy niż h77 i ma włosie jak h79
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Drogie użytkowniczki a możecie mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy H50, H51 i H50s?
H50 jak mniemam jest największy ale czym się od siebie różnią dwa pozostałe?
Czy według was różnica w wielkości pędzla przekłada się jakoś na jego jakość?Oczywiście wiem, że tym dużym H50 może być niewygodnie manewrować wokół oczu czy nosa ale chodzi mi tak ogólnie i samą jakość nakładania podkładu?
ja używam h51 i h50s do podkładu - h50s do okolic oczu, nosa i ust, do reszty h51 i to połączenie sprawdza się świetnie, h51 nie ma, więc się nie wypowiem
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:51   #436
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Drogie użytkowniczki a możecie mi powiedzieć jaka jest różnica pomiędzy H50, H51 i H50s?
H50 jak mniemam jest największy ale czym się od siebie różnią dwa pozostałe?
Czy według was różnica w wielkości pędzla przekłada się jakoś na jego jakość?Oczywiście wiem, że tym dużym H50 może być niewygodnie manewrować wokół oczu czy nosa ale chodzi mi tak ogólnie i samą jakość nakładania podkładu?
Miałam ten sam dylemat co Ty, ale oglądnęłam filmik na YT gdzie były omówione te 3 pędzle i definitywnie wybrałam H50S, dziś przyszedł, jestem po pierwszych testach i mogę powiedzieć tylko
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 22:11   #437
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Miałam ten sam dylemat co Ty, ale oglądnęłam filmik na YT gdzie były omówione te 3 pędzle i definitywnie wybrałam H50S, dziś przyszedł, jestem po pierwszych testach i mogę powiedzieć tylko
Ja wybrałam H50 i H54(ale to kulka więc trochę inny).
Poza tym mam tez FT EDM.

Tylko właśnie zastanawiają mnie różnice pomiędzy włosiem H50,50s i51.Ech no nic, poużywam i najwyżej dokupię następne

Na razie jestem po jednokrotnym użyciu i stwierdzam, że one są chyba ciut zbyt miękkie.Włosie w porównaniu do EDM jest jakby "porowate" i obawiam się czy nie będzie chłonąć za bardzo podkładu.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:45   #438
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Pędzle hakuro

Dziewczyny a do cieni z firmy sleek będzie lepszy pędzel naturalny czy syntetyczny ?
Może lepiej będzie się nakładać syntetykiem.
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 21:54   #439
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Amizu Pokaż wiadomość
Dziewczyny a do cieni z firmy sleek będzie lepszy pędzel naturalny czy syntetyczny ?
Może lepiej będzie się nakładać syntetykiem.
moim zdaniem naturalnym jednak, ale jedne i drugie się nadają, natomiast jeśli chodzi o pędzle hakuro do oczu to wolę zdecydowanie w większości te naturalne
__________________


Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 22:36   #440
IvieDalia
Rozeznanie
 
Avatar IvieDalia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 711
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
moim zdaniem naturalnym jednak, ale jedne i drugie się nadają, natomiast jeśli chodzi o pędzle hakuro do oczu to wolę zdecydowanie w większości te naturalne
Ponoć syntetyki lepiej przenoszą kolor? A sleeki potrafią stracić kolor przy nieodpowiednim nakładaniu. (dlatego ja nakładam palcem, tak w nawiasie )
__________________
Zakochana! 10.2010.
R.

Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

IvieDalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 13:28   #441
Amizu
Rozeznanie
 
Avatar Amizu
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 942
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez Aalicia24 Pokaż wiadomość
moim zdaniem naturalnym jednak, ale jedne i drugie się nadają, natomiast jeśli chodzi o pędzle hakuro do oczu to wolę zdecydowanie w większości te naturalne
Cytat:
Napisane przez IvieDalia Pokaż wiadomość
Ponoć syntetyki lepiej przenoszą kolor? A sleeki potrafią stracić kolor przy nieodpowiednim nakładaniu. (dlatego ja nakładam palcem, tak w nawiasie )
Dzięki dziewczyny
Zamówiłam sobie 3 pędzle hakuro
H76
H70
H77

Zobaczymy jak się sprawdzą
Amizu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 16:49   #442
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Pędzle hakuro

Ja nakładam cienie Sleek naturalnymi pędzlami na bazę i nie ma problemu. Choć są to cienie mineralne, a takie wolą ponoć syntetyki.
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:08   #443
Aniulek89
Przyczajenie
 
Avatar Aniulek89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6
Dot.: Pędzle hakuro

Ja posiadam kilka pędzelków Hakuro już od dobrych kilku miesięcy i jestem zadowolona Najbardziej uwielbiam H50S. Nakładam nim podkład codziennie, kiedyś tylko palcami a teraz nie wyobrażam sobie go nie mieć... Prałam go wielokrotnie i nie wyszedł mi z niego ani jeden włosek... ŻADEN Mam jeszcze H70 do nakładania cieni, też bardzo dobry pędzel ale z niego muszę przyznać że już kilkakrotnie włoski wypadały, H79, H18 który kupiłam też do podkładu ale o wiele bardziej wolę H50S bo H18 czasami zostawia smugi, chociaż jest taki mięciutki i sprężysty I H76. Ogólnie za taką cenę warto kupić Na pewno H50S Najlepszy z tych co mam
Aniulek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:16   #444
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Pędzle hakuro

Od paru dni używam h50s i muszę przyznać, że pracuje się na nim tak samo dobrze jak na maestro foundation III (jak nie lepiej, bo jest drobniejszy i można nim od razu dopracować skrzydełka nosa i skórę nad górną wargą). Zdecydowanie pędzelek wart polecenia. Zobaczymy za parę tygodni jak z jego wytrzymałością.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:53   #445
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Pędzle hakuro

Moje pędzle Hakuro
H52
H13
H78
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0664_zmniejszacz-pl_525312.jpg (42,1 KB, 80 załadowań)
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:48   #446
nulcia_7
Przyczajenie
 
Avatar nulcia_7
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 20
Dot.: Pędzle hakuro

Na profilu fejsbukowym sklepu mineralnie.pl pojawiła się informacja o nowym modelu hakuro H22. Niedługo ma się pojawić w ofercie. Ciekawa jestem co to będzie. Może nowy pędzelek do różu bo znalazł się między H21 a H24. Jak myślicie dziewczyny?

Moja kolekcja hakuro to : H51, H24, H79, H78, H85
nulcia_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:19   #447
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

pomyłka

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2012-06-19 o 17:31
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 17:31   #448
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=5U2jt...e=context-vrec

MrOlimpia i nakładanie podkładu brudnym pędzlem, pudru brudnym puszkiem... A potem stękanie "nie wiem co się dzieje z moją twarzą", "coś mi wyskakuje"
ała ;/

Ale co chwilę spotykam się z wielkim zaskoczeniem u modelek/klientek, że pędzle to się myje i dezynfekuje.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 18:01   #449
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pędzle hakuro

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
ała ;/

Ale co chwilę spotykam się z wielkim zaskoczeniem u modelek/klientek, że pędzle to się myje i dezynfekuje.
pomyliłam wątki
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 17:18   #450
andzia017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pędzle hakuro

a czy w Łodzi można dostać gdzieś te pędzle czy tylko na allegro??
andzia017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-10 18:19:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.