Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 21:48   #1411
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Hej, dołączam do wątku

Wczoraj ściągnęłam hybrydę (dzięki której, swoją drogą, udało mi się zapuścić paznokcie po raz pierwszy od dawna ) i zauważyłam, że moje (kompulsywne wręcz) używanie olejków daje efekty. Na zdjęciu, które zrobiłam po moczeniu w ciepłych olejkach, widać dokładnie jaki przyrost się pojawił, bo koniec paznokcia zrobił się na chwilę przezroczysty ;-).

Zużyłam całe opakowanie Alterrowskiego Migdała i Papai, takie cudeńko z Kinetics, które kupiłam na promocji w Hebe, a którego dużym plusem jest opakowanie z pipetką (teraz wlewam sobie do niego inne olejki); teraz używam serum z Evree i "autorskiej" mieszanki - oliwa z oliwek, olej kokosowy, olej z czarnuszki, olej monoi, olej z orzeszków ziemnych, masło shea, oliwka Hipp, do tego kilka kropelek olejku z drzewa herbacianego.

Najbardziej lubię używać olejków na ciepło. Wlewam je do miseczki, stawiam na kubku z wrzątkiem i moczę paznokcie przy oglądaniu serialów, a później delikatnie masuję.

Do tego maniakalnie wcieram kremy do rąk, na noc nakładam rękawiczki bawełniane, a do zmywania kupiłam całe pudełko rękawiczek nitrylowych.

Dzięki temu wszystkiemu mam najdłuższe od dawna paznokcie, które się nie rozdwajają (a kiedyś przy obcinaniu potrafiły mi odpadać 3 warstwy paznokcia ), skórki w idealnym stanie - a kiedyś wiecznie walczyłam z zadziorkami i rozrastający się ciągle przyrost .

Efekty na zdjęciach . Mam nadzieję, że jak zdejmę hybrydę, którą założyłam dzisiaj, przyrost będzie jeszcze wyraźniejszy
NAJPIĘKNIEJSZE PAZNOKCIE JAKIE W ŻYCIU WIDZIAŁAM NIE ŻARTUJĘ!!! TO PIERWSZE ZDJĘCIE TO... AHHHHH DAŁABYM SIĘ POKROIĆ, ŻEBY MIEĆ TAKIE... TAKIE ŚLICZNE RÓŻOWE, BŁYSZCZĄCE, DŁUGA PŁYTKA, KSZTAŁT PIĘKNY... IDEALNE. CZEGO TY JESZCZE CHCESZ KOBIETO?

Cytat:
Napisane przez lopilili Pokaż wiadomość
Już 205 dni nie obgryzam. Dużo waszej zasługi, waszego wsparcia.
Brawo!!!! zapomnij, że je kiedykolwiek obgryzałaś! nie wracaj nigdy do tego, fuj
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 09:53   #1412
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55157681]NAJPIĘKNIEJSZE PAZNOKCIE JAKIE W ŻYCIU WIDZIAŁAM NIE ŻARTUJĘ!!! TO PIERWSZE ZDJĘCIE TO... AHHHHH DAŁABYM SIĘ POKROIĆ, ŻEBY MIEĆ TAKIE... TAKIE ŚLICZNE RÓŻOWE, BŁYSZCZĄCE, DŁUGA PŁYTKA, KSZTAŁT PIĘKNY... IDEALNE. CZEGO TY JESZCZE CHCESZ KOBIETO?



Brawo!!!! zapomnij, że je kiedykolwiek obgryzałaś! nie wracaj nigdy do tego, fuj[/QUOTE]

nie masz pojęcia jak mi miło . Kilka lat w dzieciństwie obgryzałam paznokcie, co zepsuło mi kształt paznokci, bardzo długo to było moim kompleksem. Do tej pory u prawej ręki mam zepsuty kształt u kilku palców. Tym bardziej cieszy mnie Twój komplement

A czego chcę? Wzmocnienia i przyrostu, jak wszyscy . Coś jeszcze z nich wyciągnę
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 10:37   #1413
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Hej dziewczyny! Dołączam do Was, nie pierwszy, ale mam nadzieję, że ostatni raz
Też obgryzałam lata, później przestałam typowo obgryzać, ale został mi nawyk wkładania palców do buzi i grzebania pod paznokciami. A jak już coś się zahaczyło to oczywiście ząbkami go... jak się pewnie domyślacie moja płytka pozostawia bardzo wiele do życzenia, a same paznockie mam słabe, cienkie, łamią się (tu nie wiem na ile to też "zasługa" genów, moja mama ma również bardzo słabe paznokcie). Samego olejowania już próbowałam, tłuste paluchy nie stanowią dla mnie problemu, mam tylko problem z brudkami pod paznokciami. Przy olejowaniu zbiera mi się sporo dziadostwa i od razu mam chęć to wydłubać... szczoteczka niespecjalnie daje radę. No ale tym razem się zaparłam, nie dłubię od wczoraj Jak tym razem się nie uda, zakładam hybrydy czy inne ustrojstwo na amen Trzymajcie kciuki

Czego używam?
- kapsułki keratynowe Gal
- Alterra do masażu papaja
- olej kokosowy (mam nierafinowany - czy on jest ok? podobno pozbawiony jest wartości...)
- oliwka Hipp
- do tego krem Isana oliwkowy dużo częściej niż zwykle
- odżywka Sally Hansen As Hard As Nails jako utwardzenie mechaniczne.
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 10:39   #1414
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam do Was, nie pierwszy, ale mam nadzieję, że ostatni raz
Też obgryzałam lata, później przestałam typowo obgryzać, ale został mi nawyk wkładania palców do buzi i grzebania pod paznokciami. A jak już coś się zahaczyło to oczywiście ząbkami go... jak się pewnie domyślacie moja płytka pozostawia bardzo wiele do życzenia, a same paznockie mam słabe, cienkie, łamią się (tu nie wiem na ile to też "zasługa" genów, moja mama ma również bardzo słabe paznokcie). Samego olejowania już próbowałam, tłuste paluchy nie stanowią dla mnie problemu, mam tylko problem z brudkami pod paznokciami. Przy olejowaniu zbiera mi się sporo dziadostwa i od razu mam chęć to wydłubać... szczoteczka niespecjalnie daje radę. No ale tym razem się zaparłam, nie dłubię od wczoraj Jak tym razem się nie uda, zakładam hybrydy czy inne ustrojstwo na amen Trzymajcie kciuki

Czego używam?
- kapsułki keratynowe Gal
- Alterra do masażu papaja
- olej kokosowy (mam nierafinowany - czy on jest ok? podobno pozbawiony jest wartości...)
- oliwka Hipp
- do tego krem Isana oliwkowy dużo częściej niż zwykle
- odżywka Sally Hansen As Hard As Nails jako utwardzenie mechaniczne.
To rafinowane oleje są pozbawione wartości, bo są oczyszczone. Dlatego lepiej wybierać nierafinowany.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 10:43   #1415
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Dołączam do Was, nie pierwszy, ale mam nadzieję, że ostatni raz
Też obgryzałam lata, później przestałam typowo obgryzać, ale został mi nawyk wkładania palców do buzi i grzebania pod paznokciami. A jak już coś się zahaczyło to oczywiście ząbkami go... jak się pewnie domyślacie moja płytka pozostawia bardzo wiele do życzenia, a same paznockie mam słabe, cienkie, łamią się (tu nie wiem na ile to też "zasługa" genów, moja mama ma również bardzo słabe paznokcie). Samego olejowania już próbowałam, tłuste paluchy nie stanowią dla mnie problemu, mam tylko problem z brudkami pod paznokciami. Przy olejowaniu zbiera mi się sporo dziadostwa i od razu mam chęć to wydłubać... szczoteczka niespecjalnie daje radę. No ale tym razem się zaparłam, nie dłubię od wczoraj Jak tym razem się nie uda, zakładam hybrydy czy inne ustrojstwo na amen Trzymajcie kciuki

Czego używam?
- kapsułki keratynowe Gal
- Alterra do masażu papaja
- olej kokosowy (mam nierafinowany - czy on jest ok? podobno pozbawiony jest wartości...)
- oliwka Hipp
- do tego krem Isana oliwkowy dużo częściej niż zwykle
- odżywka Sally Hansen As Hard As Nails jako utwardzenie mechaniczne.
Też mam tę alterrę
Nierafinowany olej jest właśnie pełen wartości, to ten rafinowany można o ścianę rozbić.
Taki olej też posiadam, ale używam go wyłącznie do włosów.
Z grzebaniem pod paznokciami zawsze miałam problem, ale jakoś sobie przestawiłam w mózgu żeby tego nie robić + codziennie wieczorem alterra na i pod paznokcie i ku mojemu zdumieniu zaczęła wydłużać mi się płytka.
Przestały się też łamać, piłam przez pewien czas pokrzywę, ale z tego co wiem to ona może miec wpływ tylko na to co wyrośnie, a nie już jest, mam racje czy nie? Bo nie wiem co tak wpłynęło na ich stan.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 10:51   #1416
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Też mam tę alterrę
Nierafinowany olej jest właśnie pełen wartości, to ten rafinowany można o ścianę rozbić.
Taki olej też posiadam, ale używam go wyłącznie do włosów.
Z grzebaniem pod paznokciami zawsze miałam problem, ale jakoś sobie przestawiłam w mózgu żeby tego nie robić + codziennie wieczorem alterra na i pod paznokcie i ku mojemu zdumieniu zaczęła wydłużać mi się płytka.
Przestały się też łamać, piłam przez pewien czas pokrzywę, ale z tego co wiem to ona może miec wpływ tylko na to co wyrośnie, a nie już jest, mam racje czy nie? Bo nie wiem co tak wpłynęło na ich stan.
U mnie lakier na paznokciach zapobiega grzebaniu pod nimi . Jak nie widzę tego, co się dzieje pod spodem, to mnie nie kusi
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 11:00   #1417
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
U mnie lakier na paznokciach zapobiega grzebaniu pod nimi . Jak nie widzę tego, co się dzieje pod spodem, to mnie nie kusi
Hahaha i to jest rozwiązanie :-D
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 11:58   #1418
szurabura
Raczkowanie
 
Avatar szurabura
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 133
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
To rafinowane oleje są pozbawione wartości, bo są oczyszczone. Dlatego lepiej wybierać nierafinowany.
Pomyliłam pojęcia oczywiście Mam rafinowany. Na włosy spisuje się super, moje włosy go lubią. Czyli na paznokcie niekoniecznie?

Z tym lakierem też prawda, ale przy krótkich obgryzkach lakier kryjący wygląda często śmiesznie. Trzeba by najpierw ciut zapuścić, nadać kształtu, żeby to jakoś wyglądało. No chyba, ze się w domu siedzi, to wszystko jedno

To prawda, że trzeba sobie to w głowie poukładać. Mam silną wolę w innych kwestiach, jakoś problem paznokciowy dotyczy mnie od zawsze Tym razem mam nadzieję, że wygram. Ułożyłam sobie w głowie, że NIE WOLNO mi tykać paznokci, a dzięki temu zwiększę prawdopodobieństwo posiadania pięknych, albo choć przyzwoitych pazurków
szurabura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:11   #1419
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez szurabura Pokaż wiadomość
Pomyliłam pojęcia oczywiście Mam rafinowany. Na włosy spisuje się super, moje włosy go lubią. Czyli na paznokcie niekoniecznie?

Z tym lakierem też prawda, ale przy krótkich obgryzkach lakier kryjący wygląda często śmiesznie. Trzeba by najpierw ciut zapuścić, nadać kształtu, żeby to jakoś wyglądało. No chyba, ze się w domu siedzi, to wszystko jedno

To prawda, że trzeba sobie to w głowie poukładać. Mam silną wolę w innych kwestiach, jakoś problem paznokciowy dotyczy mnie od zawsze Tym razem mam nadzieję, że wygram. Ułożyłam sobie w głowie, że NIE WOLNO mi tykać paznokci, a dzięki temu zwiększę prawdopodobieństwo posiadania pięknych, albo choć przyzwoitych pazurków
Na paznokcie też możesz go użyć.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:37   #1420
jutynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 42
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja codziennie robię paznokciom kąpiel w ciepłej oliwie i w żaden sposób nie wpływa to na trwałość hybrydy
Dzięki za odpowiedź, w takim razie ja też spróbuję

Czy któraś z Was używała w jakiś sposób naturalnego olejku eterycznego cytrynowego na paznokcie? Wiem, że cytryna np. dodana do ciepłej oliwy pomaga rozjaśnić płytkę, wybielić wolny brzeg, ale nie znalazłam nigdzie informacji czy można w takim lub innym połączeniu używać takiego olejku :P Bo solo pewnie by wysuszał.
jutynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:49   #1421
martynna_a
Przyczajenie
 
Avatar martynna_a
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 8
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

W regenerum jest olejek cytrynowy i wlasnie ma za zadanie rozjasnic plytke wiec moze dodany do jakiejs mieszanki zadziala podobnie
martynna_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 14:55   #1422
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez jutynkaa Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, w takim razie ja też spróbuję

Czy któraś z Was używała w jakiś sposób naturalnego olejku eterycznego cytrynowego na paznokcie? Wiem, że cytryna np. dodana do ciepłej oliwy pomaga rozjaśnić płytkę, wybielić wolny brzeg, ale nie znalazłam nigdzie informacji czy można w takim lub innym połączeniu używać takiego olejku :P Bo solo pewnie by wysuszał.
wpływa na wzmocnienie paznokci, parę kropli dodaj do oliwy z oliwek i mocz paznokcie. taki przepis mam w książce o kosmetyce naturalnej natomiast olejek z pomarańczy (który też jest eteryczny) pomaga na zgrubiałe skórki lub zgrubiałe paznokcie. rozmarynowy pomaga na rozgrzanie dłoni, sama dodaję sobie do podgrzanego olejku i jeszcze na długo po moczeniu czuję lekkie pulsowanie w koniuszkach palców a słabe krążenie i zimne dłonie / stopy to mój odwieczny problem. w aptece widziałam te trzy olejki, po 10 ml w takich cenach -rozmarynowy 7,50zł, cytrynowy - już go nie ma ale był chyba za 5 zł z groszami, a pomarańczowy 3,99 zł. czaję się na grejpfrutowy (ok. 7,50 zł), bo pisze, że też pobudza krążenie. no i musi ładnie pachnieć
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 15:53   #1423
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;55194961]wpływa na wzmocnienie paznokci, parę kropli dodaj do oliwy z oliwek i mocz paznokcie. taki przepis mam w książce o kosmetyce naturalnej natomiast olejek z pomarańczy (który też jest eteryczny) pomaga na zgrubiałe skórki lub zgrubiałe paznokcie. rozmarynowy pomaga na rozgrzanie dłoni, sama dodaję sobie do podgrzanego olejku i jeszcze na długo po moczeniu czuję lekkie pulsowanie w koniuszkach palców a słabe krążenie i zimne dłonie / stopy to mój odwieczny problem. w aptece widziałam te trzy olejki, po 10 ml w takich cenach -rozmarynowy 7,50zł, cytrynowy - już go nie ma ale był chyba za 5 zł z groszami, a pomarańczowy 3,99 zł. czaję się na grejpfrutowy (ok. 7,50 zł), bo pisze, że też pobudza krążenie. no i musi ładnie pachnieć [/QUOTE]
Ja do mojej mieszanki dodaję olejek pomarańczowy, ale nie umiem stwierdzić, czy w jakiś konkretny sposób działa
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 15:57   #1424
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Nalewacie te rzeczy do miski i trzymacie w tym palce po prostu?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:04   #1425
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Nalewacie te rzeczy do miski i trzymacie w tym palce po prostu?
Tak różne olejki+olejki eteryczne w małej miseczce, którą stawiam na kubku z wrzątkiem .
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 16:10   #1426
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Tak różne olejki+olejki eteryczne w małej miseczce, którą stawiam na kubku z wrzątkiem .
Kiedys próbowałam, ale strasznie duzo trzeba tego wlać żeby wygodnie zamoczyć pazury
Planuje zamówić sobie witamine A i E to od razu się do włosowych spraw przyda.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:03   #1427
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Kiedys próbowałam, ale strasznie duzo trzeba tego wlać żeby wygodnie zamoczyć pazury
Planuje zamówić sobie witamine A i E to od razu się do włosowych spraw przyda.
Można wlać mniej, kosztem wygody

Od dzisiaj zaczynam nakładać olej też na paznokcie u stóp, bo o dłonie dbam jak maniaczka, a stopy mam w strasznym stanie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 18:30   #1428
emciak
Raczkowanie
 
Avatar emciak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 95
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Można wlać mniej, kosztem wygody

Od dzisiaj zaczynam nakładać olej też na paznokcie u stóp, bo o dłonie dbam jak maniaczka, a stopy mam w strasznym stanie
Powodzenia! Ja próbowałam olejować paznokcie u stóp, ale coś mi nie idzie. Mam nadzieję, że Tobie się uda.

A ja dostałam dziś od mojej mamy serum Evree! Nie podpasowało jej niestety, miała po nim wysuszone skórki (mimo tego, że smarowała ręce kremem nawilżającym) i postanowiła mi je oddać. Niedługo wykończę to serum z biedronki i będę je testować.
emciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:54   #1429
waid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziewczyny ja olejuje juz prawie 2 lata tylko różnie z systematycznością, a szczególnie teraz po porodzie.Ale na pewno warto, mam grubsza płytkę, nie rozdwajają się, co do przyrostu to efektów hmm nie było ale ja mam zły nawyk jeżdżenia zębami po bokach i nie tylko. Olejuje Alterra m&p, babydeam, olej kokosowy jak sobie przypomnę to czasami wkropię herbaciany. Praktycznie cały czas miałam pomalowane pazurki i takie olejowałam i efekty są może nie porywające na chwilę obecną ale tak jak wspomniałam mam teraz miesięcznego bobaska wiec i ciąża swoje wyżarła, ale co tam pokaze jak teraz wyglądają jak znajdę z stare z poczatku to dołączę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160203_03_42_04_Pro.jpg (46,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160203_03_42_39_Pro.jpg (52,7 KB, 57 załadowań)
__________________
Spokojnie dążyć do celu, ach tylko żebym dała radę...
04.06.2006
11.08.2007
02.05.2012 Basia
waid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 11:38   #1430
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dzisiaj przychodzę z moimi. Wprawdzie nie robią wrażenia, nie mam superkształtnej płytki i ogromnego przyrostu, a i ich forma nie zawsze jest dobra, ale ja je lubię, są zadbane, zdrowe, lakier się na nich dłużej trzyma. Po wyleczeniu zastrzałów mam miękkie i zdrowe skórki, sama płytka wydaje się być nieco rozjaśniona, ogólnie lubię swoje pazurki i to jest ważne.

Przy okazji wklejam zdjęcie całej mojej łapki prosząc Was o poradę-jaki kształt paznokci będzie najlepszy do takich dłoni?

Przy okazji wstawiam zdjęcie porównawcze z końcówki roku 2014. Robienie zdjęć pomaga, ja zmiany widzę i mnie one motywują.

Co sądzicie o dodaniu kilku kropel soku z cytryny do olejku? Boję się, że to rozwali mi mój i tak marny przyrost, z drugiej strony cytryna rozjaśnia płytkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06.02.2016 II.jpg (57,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.02.2016 III.jpg (62,3 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.02.2016 IV.jpg (68,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 06.02.2016.jpg (47,6 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.11.2014.jpg (43,3 KB, 59 załadowań)
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 11:47   #1431
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ja codziennie robię paznokciom kąpiel w ciepłej oliwie i w żaden sposób nie wpływa to na trwałość hybrydy
Super paznokcie duża ładna płytka.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 11:52   #1432
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;55240541]Dzisiaj przychodzę z moimi. Wprawdzie nie robią wrażenia, nie mam superkształtnej płytki i ogromnego przyrostu, a i ich forma nie zawsze jest dobra, ale ja je lubię, są zadbane, zdrowe, lakier się na nich dłużej trzyma. Po wyleczeniu zastrzałów mam miękkie i zdrowe skórki, sama płytka wydaje się być nieco rozjaśniona, ogólnie lubię swoje pazurki i to jest ważne.

Przy okazji wklejam zdjęcie całej mojej łapki prosząc Was o poradę-jaki kształt paznokci będzie najlepszy do takich dłoni?

Przy okazji wstawiam zdjęcie porównawcze z końcówki roku 2014. Robienie zdjęć pomaga, ja zmiany widzę i mnie one motywują.

Co sądzicie o dodaniu kilku kropel soku z cytryny do olejku? Boję się, że to rozwali mi mój i tak marny przyrost, z drugiej strony cytryna rozjaśnia płytkę. [/QUOTE]

Ładne efekty i wydaje mi się, że kwadraty Ci pasują.


Kupiłam dzisiaj olej rycynowy i dolałam do mojej mieszanki, a wczoraj nałożyłam oleje na stopy, razem z kropelką olejku herbacianego
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:24   #1433
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Prezentuję różową odżywkę Eveline. Dawno nie pokazywałam tu pazurów, ale one się w sumie niewiele zmieniają...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160206_114759.jpg (68,0 KB, 99 załadowań)
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 18:57   #1434
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;55240541]Dzisiaj przychodzę z moimi. Wprawdzie nie robią wrażenia, nie mam superkształtnej płytki i ogromnego przyrostu, a i ich forma nie zawsze jest dobra, ale ja je lubię, są zadbane, zdrowe, lakier się na nich dłużej trzyma. Po wyleczeniu zastrzałów mam miękkie i zdrowe skórki, sama płytka wydaje się być nieco rozjaśniona, ogólnie lubię swoje pazurki i to jest ważne.

Przy okazji wklejam zdjęcie całej mojej łapki prosząc Was o poradę-jaki kształt paznokci będzie najlepszy do takich dłoni?

Przy okazji wstawiam zdjęcie porównawcze z końcówki roku 2014. Robienie zdjęć pomaga, ja zmiany widzę i mnie one motywują.

Co sądzicie o dodaniu kilku kropel soku z cytryny do olejku? Boję się, że to rozwali mi mój i tak marny przyrost, z drugiej strony cytryna rozjaśnia płytkę. [/QUOTE]


wydłużyła i wysmukliła ci się płytka moim zdaniem będą ci pasować migdałki / owale, bo zauważ, że linia skórek jest bardzo okrągła, a jaka linia skórek przy macierzy taki zazwyczaj kształt pasuje zapuść je jeszcze i wtedy spiłuj w migdały. może uzbierasz 30-40 zł i wybierzesz się do dobrej kosmetyczki by nadała ci kształt?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 11:15   #1435
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dziewczyny, czy przyrastają Wam paznokcie również po bokach? Mnie tylko na środku i się zastanawiam, czy to się zmieni :<
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 15:23   #1436
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy przyrastają Wam paznokcie również po bokach? Mnie tylko na środku i się zastanawiam, czy to się zmieni :<
Spokojnie, z czasem pewnie i po bokach zaczną przyrastać.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 15:25   #1437
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Prezentuję różową odżywkę Eveline. Dawno nie pokazywałam tu pazurów, ale one się w sumie niewiele zmieniają...
Ale piękna płytka i ten kształt
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 18:25   #1438
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy przyrastają Wam paznokcie również po bokach? Mnie tylko na środku i się zastanawiam, czy to się zmieni :<
Mam ten sam problem. Z tego względu noszę kwadraty i czekam cierpliwie. Przyrosną na pewno!
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 21:18   #1439
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
U mnie lakier na paznokciach zapobiega grzebaniu pod nimi . Jak nie widzę tego, co się dzieje pod spodem, to mnie nie kusi
U mnie tak samo, jak mam lakier to nie grzebie, ani nic nie skubie przy brzegach, są ładne w lakierze aż mi żal to psuć.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 22:07   #1440
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem. Z tego względu noszę kwadraty i czekam cierpliwie. Przyrosną na pewno!
Czekam w takim razie cierpliwie. Dzisiaj mam dzień takieego ciągnięcia na kilku paznokciach
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.