Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 17:13   #1
Schlecht
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2

Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?


Witam
Chciałbym coś z robić z opadającym konturem twarzy najbardziej widoczny na konturze żuchwy, brodę też mam taką trochę „zaokrągloną”. Chirurg plastyczny, z racji na mój młody wiek, odmówił mi operacji podnoszenia skóry twarzy i szyi (Face Lift), więc chcę zrobić bezoperacyjny lifting twarzy. Ostatnio natknąłem się w swoim mieście na salon kosmetyczny który wykonuje zabiegi liftingująco – przeciwzmarszczkowe. Jeden z nich, na który najbardziej zwróciłem uwagę to „Top Lifting - Zabieg wykonywany za pomocą aparatu do bezoperacyjnego liftingu, sądami emitującymi mikroprądy. Stymuluje cyrkulację krwi ulepszając dotelenienie mięśni. Przeciwdziała przesuszaniu tkanki podskórnej i skóry właściwej. Wygładza zmarszczki, aktywuje komórki, poprawia mikrokrążenie.” Cena 100 zł. nie jest wysoka więc mam obawy, że nie osiągnę mojego zamierzonego celu tym zabiegiem. Myślę też nad „Revitalift” a cena to 140zł. i jak jest napisane „Przeznaczony dla cery wymagającej natychmiastowego odświeżenia i wygładzenia. Wykonywany na bazie kwasów AHA oraz BIOSKINLIFTINGU.” Gdy miesiąc temu robiłem (Pogrubienie ust – korium), czy mogę przystąpić do tego zabiegu? Który jest najlepszy? Czy efekt jest długotrwały? Ile zabiegów jest potrzebne, by osiągnąć zamierzony cel? Co jaki czas zabieg powinien być wykonywany? Jeśli macie jakieś inne sposoby liftingu twarzy, sprawdzone, chętnie się tym zainteresuję. Najlepiej by umiejscowienie było w okolicach Gliwic, lub ostatecznie na terenie śląska. Z góry dziękuję…
Schlecht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 08:31   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Widac, ze podchodzi do tego inwazyjnie... zaraz jakies pojscie pod noz itp... wiesz, o takie rzeczy powinienes zapytac specjalistow, a nie nas... zwyklych ludzi poprawiajacy sobie urode w mniej drastyczny sposob i z dziura w kieszeni
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 13:42   #3
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ja zdecydowanie odradzam. Zabieg za 100 zlotych da marne efekty. Po Twoim poscie wnioskuje, ze szukasz bardziej spektakularnych rezultatow.
Przede wszystkim wybierz sie do lepszego chirurga plastyka. Tamten raczej nie byl zbyt dobry. Powinien zaproponowac Ci inne, nieinwazyjne zabiegi np zlote nici.
Przede wszystkim nie wybieraj sie do gabinetu plastyka, ale idz do kliniki.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 07:28   #4
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Poczytaj o radiofrekwencji... podnosi owal twarzy, zagęszcza skórę, pobudza naturalny kolagen do produkcji... Na Śląsku masz Szwedo Group, oni są specjalistami. Chirurga zostaw na później
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 14:40   #5
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Cytat:
Napisane przez muscat Pokaż wiadomość
Poczytaj o radiofrekwencji... podnosi owal twarzy, zagęszcza skórę, pobudza naturalny kolagen do produkcji... Na Śląsku masz Szwedo Group, oni są specjalistami. Chirurga zostaw na później
Szwdo Group faktycznie to fajna klinika i doradzają, bo moja koleżanka (córka sąsiada która mieszka teraz pod Wrockiem) miała też różne pomysły na poprawę urody i tam jej odradzili i poradzili i jest zadowolona i teraz np. tam chodzi sobie na zabiegi z twarzą związane.
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 11:48   #6
angelosa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Ja polecam lifting Zaffiro. Wlasnie zrobilam zabieg we Wroclawiu w klinice Wellderm. Wszystko poszlo sprawnie, nikt mi niczego nie spalil i naprawde widze efekty. Polecam z całego serca zabieg i klinike!
angelosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 15:03   #7
Basia2404
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 11
Dot.: Bezoperacyjny lifting twarzy, co polecacie?

Jeśli bezoperacyjny lifting to tylko Scarlet Rf. Nie ma żadnych skutków ubocznych, poparzonej skóry. Skóra jest lekko zaczerwieniona bezpośrednio po zabiegu, ale po upływie 2 godzin rumień znika. Wykonałam ten zabieg z polecenia koleżanki. Skóra jest bardziej jędrna, rozświetlona, zmarszczki się spłyciły. Na prawdę jestem miło zaskoczona działaniem i polecać będę każdemu.
Basia2404 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-15 16:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.