da się jakoś rozjaśnić pofarbowane włosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-12, 00:42   #1
vid
Przyczajenie
 
Avatar vid
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Question

da się jakoś rozjaśnić pofarbowane włosy?


zafarbowałam włosy kuzynce farbą z welli jakąś...wellaton czy coś ciemny brąz...a momentami wyszły takie prawie czarne(to zależy od światła ).. i nie chcę zostać zabitaaa ... da się to jakoś rozjaśnić??
vid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 08:54   #2
honeey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 79
GG do honeey
Dot.: da się jakoś rozjaśnić pofarbowane włosy?

) Znam bardzo dobrze ten problem.... Jest kilka sposobów: jesli kuzynka jest cierpliwa niech sie zaopatrzy w szampon przeciwłupieżowy i codziennie myje nim głowę - szampony przeciwłupiezowe i ziołowe maja to do siebie że "wyciągają" farbę (ale efekt nie jest natychmiastowy). Są też metody, które podniszczą włosy i szarpną za portfel. Można iść do fryzjera na jakieś jaśniejsze pasemka lub baleyage (drożej ale bezpieczniej) lub samemu zakupić dekoloryzator (moge polecić Decoloril bo innych nie używałam - nie pamiętam producenta ale jest w też w hipermarketach koszt ok 35 zł) i do tego farbę o jasniejszym kolorze i tu radze zainwestować w farbę z wyższej półki - farba jest Konieczna gdyż po dekoloryzatorach włosy są pomarańczowe Uwaga przy wyborze koloru unikajcie w nazwie złoty bo sie nie pozbedziecie pomarańczu, raczej cos chłodnego z popielem. Włosy ucierpią bo zabiegi robi sie w jednym dniu jeden po drugim. Możecie spróbować zrobic pasemka na czepku duzo cieniutkich. Mimo wszystko trzeba sie zaopatrzyć w naprawde dobre kosmetyki do regeneracji (naprawde dobre sa te z linii absolut repair z Loreal - na allegro mażna kupić w dobrych cenach). Jak widzisz samemu w domu może wyjść nawet drozej niż u fryzjera a efekt moze nie wyjść taki jakiego byście oczekiwały. Poleciłam drozsze kosmetyki bo przy tak "powaznych" zabiegach nie ma co kupować tanich, być rozczarowanym i o wiele bardziej zniszczyć włosy. Poza tym sama je przetestowałam i szczerze mówie że było ok.
Życzę powodzenia i daj znać co zrobiłyście i jaki był efekt...
honeey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 11:20   #3
aniaRek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bridgwater
Wiadomości: 24
Dot.: da się jakoś rozjaśnić pofarbowane włosy?

hooney
Ciekawy pomysl z tym szamponem przeciwłupiezowym (tez chcialabym szybciej sprac farbe) Czy mozna stosowac zwykly, z marketu szampon czy lepiej zainwestowac w jakas konkretna firme? polecasz jakisz szampon szczegolnie?
aniaRek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 12:08   #4
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: da się jakoś rozjaśnić pofarbowane włosy?

uwazajcie z tymi szamponami przeciwlupiezowymi itd bo one bardzo przetluszczaja wlosy a przy dluzszym stosowaniu moga wywolac nawet łojotok. Ja umylam 2 razy szamponem NIZORAL moje wloski bo tez chcialam sprac farbe..Moje wlosy przetluszczaly sie w mgnieniu oka i meczylam sie tak chyba 2 tgodnie. POzniej wrocily do dawnej kondycji
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 13:06   #5
fifi20
Przyczajenie
 
Avatar fifi20
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: da się jakoś rozjaśnić pofarbowane włosy?

ja słyszałam o rozjaśnieniu włosów poprzez ich utlenianie , można sporóbować wodą utlenioną
fifi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 07:01   #6
vid
Przyczajenie
 
Avatar vid
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9
Talking Dot.: da się jakoś rozjaśnić pofarbowane włosy?

ymm no ja też pomyślałam o szamponie przeciwłupieżowym kupiłam jej pantene pro v 2 w 1 hehehehhhhhhhh ... tylko ne wiem czy go zacznie używać, bo na 2 dzień włosy się same zjaśniły(już nie zachodzą na czarny tylko są ciemno brązowe)... nie zginę śmiercią tragiczną
vid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:13.