jakie mini gadżety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-13, 20:23   #31
rihno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 129
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

perfidne świnie reklamy wrzucają!!!! Feeee!
rihno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 15:59   #32
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Kubki. Ja uwielbiam kubki. Długopis nie. Każdy wrzuci długopis byle gdzie, a nawet jak będzie nim pisał, to nie zwróci uwagi na nazwę firmy. Gadżet ma się wrzucać w oczy, przypominać nam skąd go mamy. Długopis się wypisze, a kubek mamy na długo. Albo jakiś fajny brelok czy smycz do kluczy. Jeszcze mi przychodzi na myśl zapach do auta czy malutka skrobaczka do szyb.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 14:42   #33
Arleta34
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 19
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Mam firmę w okolicach Poznania i zmagałam się z podobnym problemem. Znalazłam agencję reklamową (grupa lava), która poleciła mi parasole. Uznałam, że to rzeczywiście dobry pomysł, bo dzięki temu więcej osób zobaczy nazwę firmy.
Arleta34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 12:01   #34
bozydarciemiaczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Warto zainwestować w coś niebanalnego - np. gadżety reklamowe z filcu . Ludzie dość już mają kubków z logo czy breloczków.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-06-01 o 13:15 Powód: link
bozydarciemiaczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-02, 00:20   #35
vixchicks
chicks
 
Avatar vixchicks
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 18
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Uważam, że gadżet powinien być użyteczny.
Długopisy powinny się wyróżniać, teraz fajną opcją są te, które z drugiej strony mają "rysik" do telefonu. Wiele ludzi będzie z tego zadowolonych.
Co do smyczy - dla mnie to największy badziew. O wiele lepiej zrobić notesy one są przydatne, a smycze są okropne, już niewiele ludzi z nich korzysta, a szczególnie nie z tych 'brandowanych'.
Teczki też nie są głupim pomysłem - można właśnie do nich wrzucić notes, może jakiś magnes, ulotkę, przypiąć do tego długopis i robi się taki 'firmowy pack'
vixchicks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 11:31   #36
Sito0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Dla osób starszych proponuje jakiś długopis z nadrukiem, otwieracz lub torbę na zakupy. Lecz dla dzieci coś w stylu drewnianego jojo czy opaski odblaskowej. Zobacz sobie na stronę xxx znajdziesz tam produkty, o których pisałem.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-02 o 11:53 Powód: Link.
Sito0o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-22, 13:13   #37
olamona80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 155
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Ja uważam, że breloczki lub smycze to trochę już przereklamowane. Cukierki to świetny pomysł. Ja dorzuciłabym parasole. Przydatne, a jak kogoś złapie deszcz, kiedy będzie w sklepie to przy wyjściu może kupi, jak nie będzie miał ze sobą
olamona80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-24, 12:44   #38
natalaa33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

A mnie się wydaje, że te wszystkie breloki, smycze to przeżytek. Może jakieś piłeczki antystresowe, kalendarze trójdzielne, lizaki z logo?
Ale na klientów najlepiej będą działać karty lojalnościowe oczywiście z logo sklepu.

Edytowane przez natalaa33
Czas edycji: 2015-09-09 o 12:24 Powód: Link.
natalaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 10:36   #39
rubensdesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Drogie Panie.

Oczywiście, że Breloczki!!! <chamska reklama >

Średni czas jaki brelok wisi przy kluczach to 3 lata! Koszt breloczka to w zależności od ilości nawet 1-2 zł za sztukę. Nie ma innego gadżetu reklamowego gdzie za 2 zł kupuje się 3 lata w ręku klienta. A klient ma go przy sobie codziennie.

Zdecydowanie polecam breloki np. ze wspomnianym już żetonem, bo ma proste i praktyczne zastosowanie i jest chętnie zawieszany przy kluczach.
rubensdesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 12:08   #40
Alexandra1971
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Idzie jesień, więc może dobrym pomysłem będą parasole? Planowałam takie zamówić z xxx z okolic Poznania. Wydaje mi się, że to bardzo fajny i praktyczny gadżet.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-02 o 17:41 Powód: Reklama.
Alexandra1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 15:58   #41
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

U mnie w pracy są takie parasole z jednym logo i nikt z nich nie korzysta, wszyscy tylko się śmieją ,,hej, a może chcesz parasol z logiem X bo pada?'' - także to nie jest dobry pomysł.

Ja bym się ucieszyła z długopisu, notesu albo z torby bawełnianej z logo (takiej na zakupy).
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-02, 17:47   #42
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Ja parasolem nie pogardzę, bo czasem jakieś brakuje, gdy akurat jest potrzebny.
Kubki są fajne.
Nie lubię firmowych długopisów. Logo małe, nie czyta się tego, na dodatek długopisy i tak wiecznie się gubią. Już lepszy byłby ołówek - średnio długopisem można zrobić linię długości 2 km, a ołówkiem 3 km. Poza tym ja osobiście mam
swoje ulubione długopisy i na inne nawet nie patrzę.
Fajna byłaby taka mała podkładka pod kubek.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 09:13   #43
Kobieta89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Myślę, że długopisy są dobrym pomysłem. Zawsze się przydają.

Jednak na mnie najlepiej działają torby reklamowe. Gdy w jakimś sklepie dostaję taką torbę od razu lepiej na tą markę patrzę. Moja koleżanka, która prowadzi niewielki butik w Warszawie torby reklamowe zamawiała w firmie xxx. Była z nich zadowolona.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-26 o 10:22 Powód: Reklama.
Kobieta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 13:41   #44
lovecrush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 13
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Torby są bardzo fajne, extra też są kalendarze, właśnie załapałam się w galeri na taką promocję xxx i mam fajny kalendarz na 2016

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-27 o 12:10 Powód: Link.
lovecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 06:24   #45
Sito0o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Teraz bardzo modna jest ekologia, dlatego też zastanowiłbym się na gadżetami drewnianymi. Dzieciakom możesz zaproponować fajne zabawki z wygrawerowanym logotypem Twojej firmy a dorosłym jakiś użyteczny kuchenny gadżet.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-27 o 12:12 Powód: Link.
Sito0o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 20:01   #46
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Ja lubię magnesy...a w zasadzie mało dostałam takich gadżetów firmowych w życiu, w zasadzie, może ze 2 jak już.
Dzieciaki chyba bez wyjątku lubią magnesy na lodówkę, no i przydają się, żeby przypiąć korespondencję rodzinną na lodówkę

Prawdę mówiąc, chyba sama skorzystam z tego pomysłu, bo też będę robić jakieś pierdółki firmowe a faktycznie, długopisów nie chcę.
U mnie też występuje ciągły brak karteczek na listy zakupowe, takich większych niż te małe kolorowe z klejem. Więc nawet w pracy używam notesiku zupełnie innej firmy, co jest dziadostwem na dłuższą metę haha.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 15:53   #47
edytaszaler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Wszystko zależy od tego jaki biznes otwierasz oraz jaki masz budżet. Inne gadżety będą odpowiednie jak otwierasz sklep spożywczy a inne jak otwierasz gabinet spa
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez edytaszaler
Czas edycji: 2016-03-14 o 15:57
edytaszaler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 08:45   #48
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: jakie mini gadzety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Warto zainwestowac, wtedy klienci lepiej Cię odbierają i dłużej pamiętają. Ja zamawiam zawsze kilka pudełek czekoladek belgijskich od firmy xxx ze spersonalizowanym logiem dla potencjalnych klientów i to zawsze spełnia swoje zadanie

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-27 o 12:14 Powód: Reklama.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 12:52   #49
leprikonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: jakie mini gadżety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Oczywiście zależy jaki budżet itp, ale jeśli mowa o dzieciach, to myślę, że ciekawą sprawą może być gadżet w postaci puzzli reklamowych.
leprikonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 16:49   #50
krystyna1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: jakie mini gadżety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Stary temat, ale wciąż odświeżany i z pewnością aktualny. Myślę jednak, że jest tyle form nowoczesnej reklamy, np. w internecie, że takie gadżety reklamowe to już przeżytek Ludzie cenią indywidualne podejście - chcą pisać długopisami o ulubionym kolorze, pić z kubków z zabawnym napisem, a nie z logo jakiejś firmy, która nic dla nich nie znaczy. Uważam, że lepiej jest napisać samemu list z podziękowaniem za zakup niż wręczać długopisy reklamowe z logo. Gadżety reklamowe sprawdzają się jako upominki dla pracowników, mam tu na myśli np. wizytowniki na których można nadrukować logo, coś w tym stylu:

i które można zabrać na spotkanie z klientem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizytownik-imitacja-chromu-kc2206-16.jpg (6,8 KB, 35 załadowań)
krystyna1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 13:52   #51
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: jakie mini gadżety reklamowe zaproponujecie na otwarcie malego biznesu?? :)

Cytat:
Napisane przez krystyna1122 Pokaż wiadomość
Stary temat, ale wciąż odświeżany i z pewnością aktualny. Myślę jednak, że jest tyle form nowoczesnej reklamy, np. w internecie, że takie gadżety reklamowe to już przeżytek Ludzie cenią indywidualne podejście - chcą pisać długopisami o ulubionym kolorze, pić z kubków z zabawnym napisem, a nie z logo jakiejś firmy, która nic dla nich nie znaczy. Uważam, że lepiej jest napisać samemu list z podziękowaniem za zakup niż wręczać długopisy reklamowe z logo. Gadżety reklamowe sprawdzają się jako upominki dla pracowników, mam tu na myśli np. wizytowniki na których można nadrukować logo, coś w tym stylu:

i które można zabrać na spotkanie z klientem.
W obecnych czasach mało kto używa długopisu na co dzień, dominuje forma elektroniczna. Jak chcę coś sobie zapisać ku pamięci, to robię notatkę w kalendarzu w pracy albo w aplikacji na komórce. Kiedy piszesz jakiś dokument lub pracę, to też zazwyczaj na komputerze.

Dlatego nie mam jakiegoś ulubionego długopisu w ulubionym kolorze. W torebce mam same długopisy, które dostałam od jakiś firm z ich logo i wrzuciłam luzem do torebki. Długopis jest mi potrzebny bardzo rzadko i zazwyczaj wtedy wyciągam właśnie taki z torebki żeby coś na szybko zapisać. Dlatego od firmy wolę dostać długopis z logo lub kubek z logo (który zabiorę do pracy, bo nie będzie mi go szkoda zniszczyć) niż jakiś list z podziękowaniem za zakup, który większość ludzi wyrzuci bez czytania całości. Mnie jako klienta na pewno nie wzruszy list od prezesa, bo jestem świadoma, że identyczną kalke z podziękowaniem za zakup dostanie tysiąc następnych klientów.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-22 14:52:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.