Minus 10 kg do pełni szcześcia!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-12, 23:07   #1
Dadzia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42

Minus 10 kg do pełni szcześcia!!


Wiatm!!Jestem tu nowa jak widac po ilości postów Zakładam nowy wątek by miec lepszą motywacje bo to mój główny problem.Mam nadzieje że to nie bedzie wilekim kłopotemPróbowałam już wiele razy sie odchudzac wszystko bez skutku.
Teraz troche o mnie:mam 23 lata ,wzrost 172 i ok 77 kg.Nie jestem fanką diety cud czy radykalnego odchuadzania.Wierze w odchudzanie sie z głową.Mimo kilku prób i bitew stoczonych z waga przegywam.Przegrywam w tym starciu z własna słaba wola i motywacja.Od zawsze akceptowałam siebie i swoje ciało nawet mimo kilku dodatkowych kilogramów.Teraz zaczynam jednak powoli zle sie czuc we własnym ciele.Wiem ze nie robie tego dla innych czy dlatego by spełnic jakies wizje otoczenia o ideale.Robie to dla siebie.Mam cudownego meża który mnie kocha i akceptuje taka jaką jestem ale mam poczucie dyskomfortu jesli chodzi o ciało i jego sprawnośc.Kiedyś byłam typem aktywnej nastolatki,uprawiałam sport.Teraz czuje sie w tej kwesti emerytką.
Moim przekleństwej jest zbyt szybkie poddawanie sie i wmamianie sobie że jeszcze nie jest tak zle.Przecież wszyscy mnie akceptuja.Wiem jednak że już nie jest dobrze!Marze by zrzuci tak z 10 kg choc bede sie cieszyc z każdego zrzuconego kg!Życie przecież jest po to by z niego korzystac a nie tylko ściśle trzymac się zasad Bardzo chce schudnąc ale nic na siłe i nic wbrew własnej woli.
Maja zgubą jest nieregularny tryb żcyia ,fast foody, obrzeranie się(ale z tym wiem że moge wygrac) i od czasu do czasu alkohol.
Kobitki które mają podobne podejscie zapraszam i jednoczescie prosze o pomoc bo wsparcie jest mi bardzo potrzebne.Grupowe działanie mocno mnie motywuje!!Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do wspólnego odchudzania!!
Buziole!!

Edytowane przez Dadzia23
Czas edycji: 2008-09-13 o 00:16
Dadzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 23:49   #2
francaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

ja mogę się przyłączyc, bo tez zaczynam
myślę że jak wyeliminujesz fast foody i zaczniesz pić duuuużo wody to od razu schudniesz.
i posiłki o ustalonych porach. na pewno się uda
__________________

francaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:08   #3
Kizianna
Przyczajenie
 
Avatar Kizianna
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Trzymam kciuki i zaczynam się odchudzac razem z Tobą. Chciałabym pozbyć się 4kg. Może to i mało, ale od dwóch miesięcy próbuje i nic. Pewnie moje odchudzanie wyda wam się śmieszne, bo ważę 54 kg i mam 162 wzrostu, ale 4 kg umiejscowiły się akurat na biodrach i kiepsko to wygląda. Dlatego dołaczam do grupy wsparcia .
W "Kwadransie na kawę" (teraz "Chudnij") na tvp1 polecali wypić szklankę ciepłej wody z sokiem z cytryny na czczo co rano. Podobno przyspiesza przemianę materii. Spróbowałam dziś i zastanawiam się, czy to napewno dobrze działa na żołądek. W końcu to bardzo kwaśny 'soczek"..
Kizianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:34   #4
Ilona456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Hej chciaałabym się przyłączyć do was.Odchudzam się po ciąży.Od lutego schudłam ok 12-15 kg.Mam 162 cm wzrostu i aktualnie waże 66 kg, do wagi sprzed ciąży brakuje mi -5 kg, ale moim marzeniam byłoby 55kg.Nie stosuje diet, ale biegam codziennie ok.30-40 min, czasami też ćwiczę.Ogólnie to nie obadam się jem mało, ale czasami podjem za dużo słodyczy.
Ilona456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 12:38   #5
Ilona456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Widzę, że Francaise masz podobną wagę i wzrost do mnie będzie nam rażniej
Ilona456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 13:37   #6
topka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 450
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

czesc dziewczyny!i ja zdecydowalam sie w koncu porzadnie wziasc za siebie.4 miesiace temu urodzilam synka.moje cialo bardzo sie zmienilo.oczywiscie na niekorzyscobwisly,du zy biust,rozciagnieta skora,zmiany potradzikowe,masa rozstepow i nadprogramowe kilogramy.waze ok.60kg.do wagi sprzzed ciazy pozostalo mi jakies 6kg.ale chcialabym schudnac 8.wtedy czuje sie najlepiej.do dawnego wygladu nie wroce to pewne alczkolwiek postaram sie o jak najlepsze rezultaty mojej pracy
topka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 14:08   #7
Cindy90
Zakorzenienie
 
Avatar Cindy90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 909
GG do Cindy90
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

ja się dołączę odchudzam się już tydzień i 4 kg za mną
__________________
166cm/ 62-> 58,4 -> 54


Mój blog active-and-healthy-lifestyle
Cindy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 15:17   #8
medeah23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

witam. Chciałam Wam wszystkim przybliżyć historię mojego narzeczonego. Ma 24 lata i rok temu wazył 121kg. mial juz poczatki nadcisnienia, nie mial zupelnie kondycji i sily na jakikolwiek sport. Pochłaniał duze ilosci slodyczy i w ogole duzo jadl. Wczesniej probowal roznych diet, ale nie starczalo mu determinacji glownie dlatego, ze wszystkie te diety polegaly na ograniczaniu jedzenia i kalorii, a przy intensywnym tybie zycia jest bardzo ciezko byc "na glodzie". I znajoma polecila mu produkty HERBALIFE i zaoferowała fachową pomoc i wsparcie- TO NAPRAWDE BARDZO WAZNA SPRAWA ZEBY KTOS DOSWIADCZONY PROWADZIL ZA REKE!!!. Te produkty sa REWELACYJNE. F akt, moze troche drogie, ale zastepuje sie nimi 2 posilki dziennie, wiec wlasciwie nie chdzi sie na zakupy posilki sa tak perfekcyjnie zbilansowane, ze dopstarczaja kalorii potrzebnych do funkcjonowania podczas dnia, i dzieki temu nie czuje sie glodu. wszystkie produkty sa naturalnego pochodzenia. Te produkty tak regulują gospodarke hormonalna, ze nie ma sie ochoty na slodycze itp. bo wszystkie skladniki sa dostarczone do ogranizmu. Mój mężczyzna schódł w poł roku 38kg!!! Nie ma mowy o zadnym efekcie jo-jo itp. czuje się swietnie, zaczął uprawiac sport i jest z niego naprawde niezłe ciacho>!! polecam wszystkim

Edytowane przez medeah23
Czas edycji: 2008-09-14 o 19:23
medeah23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 19:20   #9
Calliope90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Witam wszystkie Panie Postanowilam sie przyłaczyc do Was Musze sie w koncu wziac porzadnie za siebie bo z kazdym dniem jest coraz gorzej.. Mam 163 cm wzrostu i waze 67 kg ;(;( W ciagu wakacji schudlam 2 kg ale szybko je nadrobilam.. Moj cel to schudnac conajmniej do 58 kg a jesli wytrwam to jeszcze wiecej Od jutra chce zaczac jesc pięć w miare mozliwosci regularnych posilkow dziennie, pic duzo wody niegazowanej i co najtrudniejsze w moim przypadku - zaczac cwiczyc Mam nadzieje ze w grupie bedzie nam łatwiej i ze wspierajac sie wzajemnie wszystkie damy rade
Calliope90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 20:22   #10
___just_me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wiocha
Wiadomości: 857
GG do ___just_me
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

przyłączam sie !

co prawda od jutra XD
ale już dziś ogłaszam to wszem i wobec ; )
forum jest super motywacją !
już raz probowalam


a więc co dziewczynki od jutra planujecie ?
jakie postanowienia ?
__________________
SZAFA .

SZUKAM KREMU NA NOC Z IWOSTINU oraz [COLOR="rgb(0, 100, 0)"]ŻELU DO MYCIA[/COLOR] TWARZY Z TEJ SAMEJ SERII ! ! !
___just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 23:04   #11
ingaga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Cindy 90 co zrobiłaś, że w tydzień schudłaś 4 kilo??? O.O
ingaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 08:52   #12
madzieja
Przyczajenie
 
Avatar madzieja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Dziewczyny, mogę i ja z Wami? zaczynam od nowa, wcześniej schudłam 5 kg, wrócilam z pielgrzymki, jakoś się nieogarnęłam...a tu 5kg na plusie :O dąże do 50kg przy wzroście 160 cm
__________________
...60..59...58...57...56...55...54...53...52 ...51...50


nie ma nic w umyśle, czego by przedtem nie było w zmysłach.
madzieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 19:39   #13
ewa284
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Witam dziewczyny
Ja również chciałam się dołączyć.mam 160cm i dziś na wadze zobaczyłam ponad 60, troche się prezeraziłam bo jak tak dalej pójdzie to za niedługo będzie ponad 70kg.
Zamierzam schudnąć 10 kg.
ewa284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:06   #14
chaldan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Zgubić 10kg to szczyt moich marzeń! Mam 162cm, 60kg żywej wagi i szczerą chęć dołączenia się
chaldan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:15   #15
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Hej kochane ja tez chciałabym sie przyłączyć ja mając 171 ważę 81,5 to juz mnie przeraża do prawidłowego BMI muszę stracić 9 kg

Cytat:
Napisane przez madzieja Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę i ja z Wami? zaczynam od nowa, wcześniej schudłam 5 kg, wrócilam z pielgrzymki, jakoś się nieogarnęłam...a tu 5kg na plusie :O dąże do 50kg przy wzroście 160 cm
ja będąc na pielgrzymce w tym roku schudłam aż 2 kg
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:45   #16
K_Kot_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Czesc dziewczyny Przyłączam się do Was Mam 155 cm wzrostu a ważę 58 Odchudzam sie juz tydzien ale nie ubylo mi nawet kilograma..moze dlatego,ze jestem teraz przed okresem i zatrzymala mi sie woda w organizmie..nie wiem:P a moze za duzo jem... Na sniadanie jem jedna lub 2 kanapki , pozniej obiad...bez ziemniakow, bez ryzu...samo miesko z salatka...i juz nic wiecej...no pijam ze 2 herbaty..kazda z 2 lyzeczkami cukru...nie umiem sie niestety ich wyzbyc z przyzwyczajenia:/ no i biegam codziennie 45 min, wolne robie tylko weekendy. Chcę schudnac do min 46kg....boziu ,zeby mi sie udalo Co jecie powiedzcie mi...moze ja cos robie nie tak..ile cwiczynie...co i jak?
K_Kot_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 20:56   #17
chaldan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Z taka ilością posiłkow tylko spowolnisz sobie metabolizm, musisz jesc częściej i mniej
chaldan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:01   #18
alexys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

ja także chcialabym sie przyłaczyc.
mam 168cm i po powrocie z anglii zauwazylam na wadze cos okropnego.. 8kg na plus.
waze 65kg. chcialabym zejsc do 55-52 kg.

zaczynam od jutra z Wami. ) musze dac rade.
duzo wody, na sniadanie chrupkie pieczywo z chuda wedlinka i pomidorem lub jogurt z platkami,
na obiad - pol porcji - nie smazone, nie tluste, - piers gotowana i suroweczka
kartofli i chleba bialego juz od dawna nie jadam
na kolacje - do 18.00 albo nic albo owoc.

moja kolezanka schudla tak przez 1,5 miesiaca 15 kg i super sie trzyma.



pozdrawiam)
alexys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:46   #19
elusia.pl
Przyczajenie
 
Avatar elusia.pl
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Brzozów
Wiadomości: 12
GG do elusia.pl
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

to i ja się przyłączam do -10, już udało mi się schudnąć 3kg ale chce jeszcze 10 bądzmy dobrej myśli
__________________
^75^73^72^71^70^^69^68^67^ 65^64^63^62^61^60^
elusia.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 22:22   #20
francaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Cytat:
Napisane przez Ilona456 Pokaż wiadomość
Widzę, że Francaise masz podobną wagę i wzrost do mnie będzie nam rażniej
jasne tez tak mysle

Cytat:
Napisane przez K_Kot_ Pokaż wiadomość
(...) a moze za duzo jem... Na sniadanie jem jedna lub 2 kanapki , pozniej obiad...bez ziemniakow, bez ryzu...samo miesko z salatka...i juz nic wiecej...no pijam ze 2 herbaty..kazda z 2 lyzeczkami cukru...nie umiem sie niestety ich wyzbyc z przyzwyczajenia:/ no i biegam codziennie 45 min, wolne robie tylko weekendy. Chcę schudnac do min 46kg....boziu ,zeby mi sie udalo Co jecie powiedzcie mi...moze ja cos robie nie tak..ile cwiczynie...co i jak?
musisz jeść 5-6 małych posiłków dziennie, no i musza miec na pewno wiecej niz 1100 kcal, a tak jak teraz jesz to nie wiem czy jest 1000. tak to tylko spowolnisz sobie metabolizm, jak juz ktos napisał..

Cytat:
Napisane przez alexys Pokaż wiadomość
ja także chcialabym sie przyłaczyc.
mam 168cm i po powrocie z anglii zauwazylam na wadze cos okropnego.. 8kg na plus.
waze 65kg. chcialabym zejsc do 55-52 kg.

zaczynam od jutra z Wami. ) musze dac rade.
duzo wody, na sniadanie chrupkie pieczywo z chuda wedlinka i pomidorem lub jogurt z platkami,
na obiad - pol porcji - nie smazone, nie tluste, - piers gotowana i suroweczka
kartofli i chleba bialego juz od dawna nie jadam
na kolacje - do 18.00 albo nic albo owoc.

moja kolezanka schudla tak przez 1,5 miesiaca 15 kg i super sie trzyma.



pozdrawiam)
to samo, za mało posiłków, za mało kcal... no i owoce sie powinno jesc chyba do 16 jakos?? ale to tylko moje rady
__________________

francaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 09:57   #21
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Jeju dziewczyny bierzecie za cos o czym nie macie pojecia. Chcecie sie odchudzac a nie macie zadnej wiedzy na ten temat. Poczytajcie watki podwieszone. Poprostu nie moge na to patrzec jak piszecie. Rece opadaja. Tego typu wypowiedzi nadaja sie tylko na krzywe zwierciadlo. Poczytajcie tez watek Nasze codzienne jadlospisy. Dziewczyny pomoga wam komponowac pelnowartosciowe posilki.

Nie mowie tu oczywiscie o wszystkich dziewczynach ale o wiekszosci.
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:34   #22
Dadzia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Witam ponownie!!Trochę już się Nas zebrało co bardzo mnie cieszy
Ja ostatnio cierpie na brak czasu w związku z pewnymi kłopotami z pracy,dlatego dieta była chwilowo odwieszona.Nie było ani regularnie,ani zdrowo.Teraz powracam do diety!!
Posanowienia już są:
- 4-5 posiłki i o w miare regularnych porach(może byc problem ale postaram się),
- zero fast foodów,
- dużo herbaty czeronej i wody,
- dużo warzyw , mało tłuszczu,
- zero ziemniaków i białego pieczywa
- więcej aktywności fizycznej.
A jak u Was to wygląda??Coś jeszcze powinnam dodac,o czyms pamiętac?
Dziewczyny zadzam się z przedmówczyniami.Więcej posiłków.Mniejsze ale wiecej.2 czy 3 posiłki dziennie to za mało i wcale nie sprzyja dochudzaniu bo jak mówiły dziewczyny wpływa to zle na metabolizm.
Pozdrawiam!!
Dadzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:38   #23
francaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

hej, ja tez pije duzo czerwonej herbaty tylko jeszcze łykam centrum i magnez bo podobno ta herbata strasznie wypłukuje rozne mikro(makro?)elementy
__________________

francaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 13:49   #24
Dadzia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 42
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Herbatke pije już do dłuższego czasu bo po prostu ją lubie O wypłukiwaniu słyszałam ale mysle że 2 kubki dziennie nie spustoszą mojego organizmu aż tak bardzo.Jak zwiększe ilośc a zamierzam to pomyśle o jakiś witaminkach dodatkowo.
Chyba zaraz polece do kuchni i zaparze Smaka narobiłas
Dadzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:03   #25
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

ja muszę wyeliminować słodycze to przede wszystkim
no a tak poza tym to 4-5 posiłków ostatni najpóźniej do 18:30
codziennie 30 min steperku a czasami trochę dłużej
i przede wszystkim więcej ruchu

ja popijam sobie od soboty herbatke ziołową Receptury Natury sposób na figurę
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:14   #26
francaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

ja wlasnie popijam czerwona

martusia, musisz jesc po 18:30, chyba ze kładziesz się spać o 21:30? nie-jedzenie po 18 to mit, ostatni posiłek powinno się jesc 3 godizny przed snem, ja jem o 21:30-22 mniej wiecej. polecam, bo inaczej to się metabolizm spowalnia
jakby co, polecam tez własnie czerwoną herbatę, grejpfruty często! chyba ze jestes na I fazie SB grejpfruty maja same dobre własciwosci, i zmniejszają apetyt
__________________

francaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 14:50   #27
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

francaise to w takim bądź razie w moim przypadku kolację powinnam jeść o 19
ja jak narazie żadnej diety typu SB nie stosuję ale kto wie może w najbliższym czasie się przekonam i zaczne stosować
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 15:06   #28
francaise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

trzymam za Ciebie kciuki, wiem jak trudno jest sie odchudzac w liceum - cały dzien w szkole nic nie jesz albo najczesciej niezdrowe rzeczy, wracasz do domu i jestes bardzo głodna wiec jesz bardzo duzo na wieczor ;/ SB jest super ale chyba najlepiej pierwsza faze zrobic w wakacje bo to co mozna jesc srednio nadaje sie na przerwy szkolne (chociaz mozna sobie jakos poradzic ). No i obys osiagneła swoj cel do studniowki
__________________

francaise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 15:34   #29
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Cytat:
Napisane przez francaise Pokaż wiadomość
trzymam za Ciebie kciuki, wiem jak trudno jest sie odchudzac w liceum - cały dzien w szkole nic nie jesz albo najczesciej niezdrowe rzeczy, wracasz do domu i jestes bardzo głodna wiec jesz bardzo duzo na wieczor ;/ SB jest super ale chyba najlepiej pierwsza faze zrobic w wakacje bo to co mozna jesc srednio nadaje sie na przerwy szkolne (chociaz mozna sobie jakos poradzic ). No i obys osiagneła swoj cel do studniowki

ah nie dziekuję żeby nie zapeszyć tak mam nadzieję że do studniówki uda mi sie trochę zgubić
co do Sb to właśnie chodzi mi o to że nie można pieczywa a ja bez niego sobie posiłków w szkole nie wyobrażała no chyba że jakieś owoce no ale taki owoc to nic takiego u mnie problem polega na tym ze ja do szkoły mam np 2 kanapki jabłko i praktycznie co drugą przerwę coś jem
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 16:46   #30
Ilona456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Minus 10 kg do pełni szcześcia!!

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
Jeju dziewczyny bierzecie za cos o czym nie macie pojecia. Chcecie sie odchudzac a nie macie zadnej wiedzy na ten temat. Poczytajcie watki podwieszone. Poprostu nie moge na to patrzec jak piszecie. Rece opadaja. Tego typu wypowiedzi nadaja sie tylko na krzywe zwierciadlo. Poczytajcie tez watek Nasze codzienne jadlospisy. Dziewczyny pomoga wam komponowac pelnowartosciowe posilki.

Nie mowie tu oczywiscie o wszystkich dziewczynach ale o wiekszosci.
Ale czy ktoś zapraszał cię na to forum.Nie musisz tego czytać i pisać obrażliwe rzeczy skoro nie znasz żadnej z nas. Nudzi ci sie czy co?
__________________
78-75 -66-65-64,2
Ilona456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.