Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 06:36   #4981
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Moja mama ma tę szafę i tę komodę (tylko że w sosnowym kolorze). Są u niej równo rok i nic się złego nie dzieje, więc jakość jest dobra. Mogę polecić

kasshia - w jakim programie robisz te plany? Dałabyś namiary?

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------


Jak coś może być ZA SEXY?!? Matka to przede wszystkim KOBIETA, a nie tylko inkubator i męczennica!
Ojoj!!Nie napisałam w tym sensie, że kobieta będąca matką jest już męczennicą!Chodziło mi bardziej o to, że w niektórych strojach po prostu nie wypada( z resztą zależy jaką ma się figurę-ja ze swojej to tak średnio zadowolona jestem)-czyli, że np. za krótka, tzn. aby zakryje tyłek i koniec, a z przodu brzuszek-to nie współgra ze sobą.

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Z nudów poszłam do lumpka
I nazbierałam chyba z 7 rzeczy dla siebie a na koniec wyszłam ze spodenkami i kamizelką dla robalka Stwierdziłam ze skoro nic dla mnie nie znalazłam to chociać coś dzidziusiowego kupię Teraz pozostaje mi się modlić, żeby w czwartek okazało sie ze to będzie synek Jutro jak wyschną to się pochwalę zdobyczami

Oliweczka1985 ta sukienka w kwiatuszki jest boska I widziałam ją na mamusi w ciąży i pięknie się prezentowała
No i mi sie strasznie podoba

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
super ta czarna kieca ale mi sie podoba ta z tej stronki
http://www.happymum.pl/sklep3/?kod_p...a_pom=sukienki

tez mam wesele ( chyba 2 nawet) to akurat by była
Śliczna, tylko droga...

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
co na to reszta?
Oczywiście, że ty ZANKA!!
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 06:51   #4982
JustPi
Rozeznanie
 
Avatar JustPi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 535
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

witam porannie
dzięki dziewczyny komplementy brzuchalkowi przekazane
kolina super zakupy muszę też się zebrać do lumpka i pogrzebać

dusia81 a nie myslałaś żeby Wasze łóżko dostawić najbliżej do okna (niestety jedna osoba wtedyy musi przechodzić przez drugą) a łóżeczko postawić po prawej stronie od drzwi, wzdłuż ściany? powinno chyba jeszcze trochę miejsca na przejście zostać. Był kiedys na stronie Ikei taki programik do projektowania, też całkiem fajny.

Brunetko super, że Cię w końcu wypuścili

mamy fridę i się sprawdza.

w tematach kulinarnych: wzięło mnie wczoraj wieczorem na jajecznicę z pomidorami i szczypiorkiem. Na szczęście tż był tak kochany i pojechał po pomidory i dymkę i moja zachcianka została zaspokojona już dawno mi tak jajecznica nie smakowała i jakoś tak wiosną powiało w taki zimowy wieczór
JustPi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 06:53   #4983
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
brunetka, w koncu w domu
moze w koncu doczekasz sie pierogow ruskich (o ile nadal masz na nie ochote )

gratuluje udanych wizyt

ja dzis oddalam krew i mocz do badan, wyniki maja byc jutro
a w sobote mamy wizyte kontrolna

no i dzis zaczynamy 16 tc


w zalczniku zdjecie wozka ktory nabylismy
dokladnie w tej wersji kolorystycznej
Bebecar style at - wersja gleboka + spacerowka
wybrany ze wzgledu na zawieszenie i kola, odpowiedni na wertepy, czyli odpowiedni na droge dojazdowa do naszego domu

zdjecia ciuszkow mam juz w komputerze, wstawie jak je zmniejsze
Ładny, a za ile jak można wiedzieć?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 06:59   #4984
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Ja dzisiaj nie mam kompletnie koncepcji co na obiad zrobić A musze i zupke i drugie wykombinować Może macie jakis przepis na fajna zupkę
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:07   #4985
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez JustPi Pokaż wiadomość
witam porannie
dzięki dziewczyny komplementy brzuchalkowi przekazane
kolina super zakupy muszę też się zebrać do lumpka i pogrzebać

dusia81 a nie myslałaś żeby Wasze łóżko dostawić najbliżej do okna (niestety jedna osoba wtedyy musi przechodzić przez drugą) a łóżeczko postawić po prawej stronie od drzwi, wzdłuż ściany? powinno chyba jeszcze trochę miejsca na przejście zostać. Był kiedys na stronie Ikei taki programik do projektowania, też całkiem fajny.

Brunetko super, że Cię w końcu wypuścili

mamy fridę i się sprawdza.

w tematach kulinarnych: wzięło mnie wczoraj wieczorem na jajecznicę z pomidorami i szczypiorkiem. Na szczęście tż był tak kochany i pojechał po pomidory i dymkę i moja zachcianka została zaspokojona już dawno mi tak jajecznica nie smakowała i jakoś tak wiosną powiało w taki zimowy wieczór
Pychota taka jajecznica, muszę w sobotę wypróbować, bo tak to codziennie praca. A propo! Ile dziewczyn jeszcze pracuje i jak długo zamierza?

---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nie mam kompletnie koncepcji co na obiad zrobić A musze i zupke i drugie wykombinować Może macie jakis przepis na fajna zupkę
Aktualnie w domu mam barszcz ukraiński-robiony przez mamusię, może Ci podpasuje?
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:28   #4986
JustPi
Rozeznanie
 
Avatar JustPi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 535
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Oliweczka właśnie ze względu na pracę jadłam jajecznicę na kolację
Ja na razie pracuję i pewnie jak wszystko będzie dobrze to bym chciała pracować jak nadłużej. Myślałam, żeby tak miesiąc przed porodem pójść na zwolnienie, co by w domu wszystko przygotować na spokojnie, ale zobaczymy jak to się potoczy.
JustPi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:30   #4987
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Pychota taka jajecznica, muszę w sobotę wypróbować, bo tak to codziennie praca. A propo! Ile dziewczyn jeszcze pracuje i jak długo zamierza?
No ja planuje jak długo się da. Jestem z tych, co nie lubią w domu siedzieć. Śmieje się nawet, że ja mogę nawet z prosto z pracy w przerwie śniadaniowej na porodówkę jechać, do szpitala nie mam daleko. A poważnie, to jak już będę wielka jak wieloryb i ciężko będzie mi się do pracy dotoczyć, to się nad zwolnieniem zastanowię.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 07:31   #4988
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Dziewczyny wybiera sie któraś na zakupy dziecięce z tej nowej gazetki co jest od jutr do reala ?? Maja byc koszule i piżamy ciążowe i ciekawa jestem jakie one sa jakościowo Musze sobie kupić nową bo stara piżamka już mnie w brzuch ciśnie
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:35   #4989
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez JustPi Pokaż wiadomość
Oliweczka właśnie ze względu na pracę jadłam jajecznicę na kolację
Ja na razie pracuję i pewnie jak wszystko będzie dobrze to bym chciała pracować jak nadłużej. Myślałam, żeby tak miesiąc przed porodem pójść na zwolnienie, co by w domu wszystko przygotować na spokojnie, ale zobaczymy jak to się potoczy.
A!Bo jajecznica odrazu skojarzyła mi się ze śniadaniem! Bo ja w weekendy na śniadanie zawsze jem albo jajecznicę, albo płatki na mleku
Ja to z tym zwolnieniem chcialam prawie odrazu iść, ale zmieniłam zdanie, w domu bardzo szybko by mi się znudziło i aby bym marudziła, a teraz to niewiem od kiedy-ale chyba od czerwca...nie mam ochoty siedzieć tu w upały...czas pokaże.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybiera sie któraś na zakupy dziecięce z tej nowej gazetki co jest od jutr do reala ?? Maja byc koszule i piżamy ciążowe i ciekawa jestem jakie one sa jakościowo Musze sobie kupić nową bo stara piżamka już mnie w brzuch ciśnie
no niestety-u mnie nie ma reala, ale zdobyczami się pochwal.
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:36   #4990
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Margaret, ja mam właśnie taki plan, żeby przed pracą rano skoczyć i te koszule obadać.
Oliwka, u mnie w pracy właśnie klima jest, więc w biurze może być przyjemniej niż w domu.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 07:38   #4991
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Margaret, ja mam właśnie taki plan, żeby przed pracą rano skoczyć i te koszule obadać.
Oliwka, u mnie w pracy właśnie klima jest, więc w biurze może być przyjemniej niż w domu.
O to daj znać Jak bedą w miare to sobie kupię bo do spania w domu to jakiejś ekstra mieć nie muszę
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 07:43   #4992
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość
O to daj znać Jak bedą w miare to sobie kupię bo do spania w domu to jakiejś ekstra mieć nie muszę
OK, tylko odezwę się wieczorem, bo w pracy nie wizażuje.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:01   #4993
aania_20
Zakorzenienie
 
Avatar aania_20
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 494
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez agulaaabar Pokaż wiadomość
Hej mamusie.... widzę, że wątek ma sie ku końcowi, pewnie zajrze dopiero na nowy.... w domu znowu mam szpital....tż ma prawdopodobnie grype żołądkową.... horror!! przyjechał do domu, blady jak ściana, ledwo do kibla zdążył z haftowaniem.... gorączka 38, leży jak skóra z diabła i telepie go od godziny z zimna.....
Eh...naprawdę jakaś epidemia Ja się od mamy zaraziłam chyba, teraz czekam kiedy reszta w domu polegnie. Objawy miałam identyczne - gorączka a pod dwoma kocami w ubraniu trzepałam się z zimna...
Dobrze że TŻ w niedzielę na kurs wyjechał więc może chociaż jego ominie...
na szczęście dziś już lepiej, temp nie mam i nawet coś zjadłam, więc mam nadzieję że mężowi szybko przejdzie! A Wy się dziewczyny nie dajcie wirusowi!
__________________
"...Ale miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze... "

aania_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:05   #4994
Oliweczka1985
Zakorzenienie
 
Avatar Oliweczka1985
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 158
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Margaret, ja mam właśnie taki plan, żeby przed pracą rano skoczyć i te koszule obadać.
Oliwka, u mnie w pracy właśnie klima jest, więc w biurze może być przyjemniej niż w domu.
A, to super masz, ja we wcześniejszym miejscu, ale w tej samej firmie też miałam klimę, to wiesz co rzadko ją włączałam, bo strasznie wysusza powietrze-nie było czym oddychać, no i infekcje się mnie czepiały, ale ogólnie od czasu do czasu by się przydała
__________________

"...w małych rączkach mieści się cała miłość …''

Juleńka
Mateuszek
Oliweczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:10   #4995
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Hejka
Dopiero wstałam i w końcu się wyspałam

Siedzę teraz i szukam jakiegoś przepisu na obiadek dla mojej diety wątrobowej, a jednocześnie żeby mój mąż też to zjadł bo nie chce mi sie 2 obiadów szykowac

Następnie zabieram się w końcu za pisanie pracy magisterskiej bo czas szybko leci. Jak zrobię ankietę to będę Was prosiła o pomoc w wypełnieniu jej mam nadzieje, że pomożecie
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:18   #4996
kindzia890
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 96
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cześć dziewczyny
Mam takie pytanko.. Bo jestem w 12 tygodniu i od zeszłego piątku bardzo boli mnie brzuch na dole i plecy... miałam wczoraj USG i nic złego nie wykazało.. dzidzia zdrowa (strasznie ruchliwa) w piątek byłam w szpitalu, żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje.. i nie wiem czy ten ból to dlatego, że się tak wierci? Mój synek nie był jaki żywy i nie miałam takich bóli. A przez te 4 dni urosła ponad 1 cm. Czy wy też coś takiego odczuwacie?
kindzia890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:36   #4997
nerola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 430
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Crazy to Ciebie też czarne kupy dopadły po żelazie?
Na razie nie biore ale coś czuję,ze niebawem też będę miałą takie widoki.
Z Krystianem zaczęłam brać żelazo ok.34 tyg a ze starszymi jakoś 3-4 miesiac.

Margaret-a o to chodzi z bodziakami.
A masz takie rozcięcia na ramionkach?Główka ładnie wchodzi.Po kilku razach sie nauczysz

Ja dziś mam kapuśniaczek.
Ostatnio mam ochotę na zupy a nie przepadam za nimi bo wolę kawał mięcha i surówkę zjeść.

Dziewczyny pomóżcie-czy ja wychowuję buszmenów?
Moi dwaj chłocy cały czas chodzą na boso.Cały rok.A latem po podwórku też.Ściągają skarpetki,kapie wyrzucaja.
Moja mam nakładałam kilkadziesiat razy w ciagu 2 godzin skarpetki a jak tylko sie odwróciła już ich nie było.
Nogi lodowate,mną trzęsie a im ciepło.
Jedyny plus to taki,ze nie chorują.
Ale jak ktoś przychodzi a oni na boso to mi głupio.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kindzia890 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam takie pytanko.. Bo jestem w 12 tygodniu i od zeszłego piątku bardzo boli mnie brzuch na dole i plecy... miałam wczoraj USG i nic złego nie wykazało.. dzidzia zdrowa (strasznie ruchliwa) w piątek byłam w szpitalu, żeby sprawdzić czy nic się nie dzieje.. i nie wiem czy ten ból to dlatego, że się tak wierci? Mój synek nie był jaki żywy i nie miałam takich bóli. A przez te 4 dni urosła ponad 1 cm. Czy wy też coś takiego odczuwacie?
Niektóre kobiety tak odczuwają zmiany hormonalne,rozciaganie sie więzadeł.Mnie tak boli calusienka ciażę.Jeśli byłaś u lekarza,to nie ma się czym martwić tylko duzo odpoczywać,nie dzwigać...
A ,że dzidzia ruchliwa to nieistotne teraz bo jest bardzo maleńka i jej nie czujesz.
Zobaczysz później jak Cię kopnie np. w szyjkę macicy-to jest ból
Nie mogło dizeciątko w ciagu 4 dni tak urosnąć.Oba pomiary są z małym błędem i wynik się zbiegł.Każde wyprostowanie sie,skulenie dziecka to juz przybliżony pomiar.Nie ma dokładnosci co do 1 mm.To samo potem z wagą.Jest orientacyjna.
nerola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:37   #4998
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość

Dziewczyny pomóżcie-czy ja wychowuję buszmenów?
Moi dwaj chłocy cały czas chodzą na boso.Cały rok.A latem po podwórku też.Ściągają skarpetki,kapie wyrzucaja.
Moja mam nakładałam kilkadziesiat razy w ciagu 2 godzin skarpetki a jak tylko sie odwróciła już ich nie było.
Nogi lodowate,mną trzęsie a im ciepło.
Jedyny plus to taki,ze nie chorują.
Ale jak ktoś przychodzi a oni na boso to mi głupio.
Ja też tak mam. Nienawidzę chodzić w ciapach i skarpetkach Najlepiej jest mi na boso
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:37   #4999
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Dzień dobry

Jeszcze tu napiszę, niech wybije te 5000

CrazyMachine ja tez nie mam zaufania do tabel, ale zadzwonilam do konsultantki (na stronie jest podany nr telefonu) podałam jej dokładnie moje wszystkie wymiary, powiedziałam jakie spodnie mnie interseują, ona je dokładnie przy telefonie pomierzyla i pomogła dobrac rozmiar Mam nadzieje, że dobrze wybrałam, na dniach powinny przyjść spodnie to napiszę co i jak

kindzia890 ogólnie nie powinien boleć krzyż w ciąży, tak powiedział mi ginekolog, że jakby coś takiego wystapiło to zaraz się do niego zglosić. Mnie bolał krzyz i boli do dzisiaj, jestem w 19 tc a boli od 13tc, ale byłam u niego i nic się nie dzieje, tak poprostu mam, byc moze dlatego ze mam nisko dzidzie i gdzies cos uciska. Boli brzucha przy tym nie miałam... Ale skoro lekarz badal i powiedzial Ci, ze wszystko jest wporządku, to chyba nie masz sie co martwić
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 08:44   #5000
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

koniec watku przeskakujemy do nowego

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post25289804
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:07   #5001
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
Monia83 .
Kiedyś pisałam na wątku, że jesteśmy zaproszeni do Ostrzyc na wesele do Żabiego Dworu. To chyba Twoje okolice prawda? Byłaś tam może kiedyś?
nawet nie wiem o takiej miejscowości, niby to blisko, jakies 70 km ode mnie ale nieznane mi
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2011-02-23 o 09:10
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 09:11   #5002
Cud Malina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez Bartessa Pokaż wiadomość
ale mojego malego meczy, znow dostal goraczki... przez 1,5 h nie schodzila mu po leku... jak to jest z tymi lekami?

jak np daje ibum to po 2 godzinach moge dac paracentamol?

wogole mam wrazenie ze ma skore taką zaróżowiałą, pierwszy raz takie cos widze... od czego to moze byc????
Witaj Bartesso,


Lek Ibum zawiesina malinowy należy podawać dzieciom w wieku od 1 do 3 lat jednorazowo po 5ml czyli 100mg. Maksymalnie lek można stosować 3 razy na dobę po 5ml czyli w sumie 300 mg.

Po odpowiednim czasie zmierz ponownie temperaturę i jeśli nadal jest wysoka, podaj drugą dawkę preparatu. U dzieci jednorazowe podanie leku powyżej 400 mg może powodować objawy przedawkowania, więc należy uważać również przy podawaniu leków o podobnym składzie.

Jeżeli Twój maluszek jest wykończony gorączką są również domowe sposoby na walkę z chorobą. W czasie leczenia dziecko powinno jak najwięcej pić, ponieważ się poci i może się odwodnić (pamiętaj, że infekcjom wirusowym często towarzyszy biegunka, która może odwodnienie przyspieszyć). Podawaj mu do jedzenia letnie herbatki i napoje i bogate w witaminy np. jogurty i zmiksowane zupki, by łatwo je było przełykać.

 

Pozdrawiam,

Cud Malina.
__________________
Reprezentuję Hasco-Lek – producenta syropu przeciwgorączkowego dla dzieci o smaku malinowym - IBUM zawiesina.
Cud Malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-02, 10:40   #5003
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Czekamy na letnie maluszki, mamusie i ich małe brzuszki! Lipiec- Sierpień 2011

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
koniec watku przeskakujemy do nowego

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post25289804

Zapraszamy do nowego wątku
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.