gabinet kosmetyczny -- LUBLIN - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-02, 18:40   #151
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
oj nie pamiętam dokładnie,ale dobrych parę miesięcy temu,nie wróciłam tam więcej,byłam tam na różnych drobnych rzeczach i się zraziłam, na hennie,regulacji,manicurz e,ale nikt nie zadbał o to żebym chciała wrócić i poziom usług mi nie zadowolił,nie lubie byc obsługiwana byle jak
a co dokładnie tam ci nie odpowiadało że nie wróciłaś, bo piszesz że byłaś kilka razy, po co iść do salonu który ci nie odpowiada klika razy? Brak logiki... Widzę że TWOIM zdaniem kiepski ten salon jak tak piszesz ??
hmmmm skoro tak piszesz to lepiej nie iść do WENY na ul. sapiehy... pewnie jeszcze jakiegoś grzyba tam można złapać.... lepiej nie ryzykować

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2013-11-24 o 22:43
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 18:14   #152
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

byłam na hennie z regulacja,na pedicurze i malowaniu paznoki, bywałam w róznych miejcach i usługi były wykonywane lepiej,takie są moje odczucia,mój chłopak nadal chodzi sie tam obcinac bo ma blisko z uczelni,ja nie chodze tam bo mi nie pasuje,jeśli Ty jesteś zadowolona to ok,zdania są podzielone
a moja pedicurzystka ma na imie Marta,zajmuje sie pedicurem ale takim z problemami,mi wrastał paznokiec i ona mi go wyprowadziła,mam problem z głowy,dlatego polecam

Edytowane przez Iwon8558
Czas edycji: 2013-03-04 o 17:15
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 12:37   #153
samanta19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 46
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

A jakiś gabinet godny polecenia odnośnie depilacji woskiem?
samanta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 10:38   #154
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

To jest forum na którym raczej się odradza gabinety... Ja moge polecić kilka salonów. Zależy na jakiej dzielnicy... w centrum to ja polecam - Galatea, okolice Kaliny - SkySpa, Czuby - salon Invidia, LSM - Anett, Kunickiego - Gabriela

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2014-02-23 o 11:04
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 05:36   #155
nowa2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ja polecam revitę na głowackiego, byłam na oczyszczaniu i shelacu. nie polecam galatei byłam na kwasach.
nowa2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-31, 21:24   #156
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez nowa2013 Pokaż wiadomość
ja polecam revitę na głowackiego, byłam na oczyszczaniu i shelacu. nie polecam galatei byłam na kwasach.
Nie byłam u nich na kwasach więc nie będę się wypowiadała.
Ja byłam u nich na masażu i kilkakrotnie na saunie parowej i byłam bardzo zadowolona. Salon średniej wielkości, ładnie urządzony i sauna bardzo fajna. Te usługi sprawdziłam więc mogę polecić.
Jeśli chodzi o oczyszczanie manualne podobało mi się w Anet. Duży ładny salon. Mają też solarium. Solarium jest też na ul. Głębokiej ale nie pamiętam jak się nazywa
Jeśli chodzi o kwasy to polecam Ellamis, Byłam zadowolona, robią wywiad z klientem, szczegółowo tłumaczą co i jak, obsługa miła i widać, że mają pojęcie co robią.

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2014-02-23 o 11:05
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 09:11   #157
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ja cały czas nosze manicure hybrydowy i jestem zadowolona,moja kosmetyczka tłumaczyła mi na czym polega różnica,tylko na nazwie którą oni sobie opatentowali,ale składem te lakiery nie różnią sie od innych,to jest droga firma i płacisz za nazwe a nie za jakość,wiele innych firm jest równie dobrych ale nie przeginają z cena
to tak jakby jedna firma jako pierwsza wypuściła np dżinsy i tylko ona mogłaby używać tej nazwy,a reszta marek nie mogłaby nazwać tak tych spodni
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 09:20   #158
inniejszaaa
Raczkowanie
 
Avatar inniejszaaa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 56
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

a ja polecam http://www.kamilskrzypek.pl/ tam jest i salon fryzjerski i kosmetyczny, krakowskie przedmieście (wejście od ulicy zielonej - brama naprzeciwko kościoła, lub od krakowskiego przedmieścia koło subway .
Pracuje tam jedna kosmetyczka, jest właścicielką "swojej części" chodzę do niej od jakiś 8 lat i nigdy nie było problemów byłam głównie na oczyszczaniu, mikrodermabrazji, manicure, regulacja brwi, henna rzęs, ale moja mama i siostra uczęszczały do niej na zabiegi napinające skórę i odchudzające (?)
osoba godna polecenia, dokładna, bardzo miła atmosfera
inniejszaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 23:09   #159
Smyczka 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Ahh i zapomnialam, jeżeli chodzi o paznokcie żelowe to na roztoczu jest taki gabinet Uroda park. Tam paznokcie robi Pani Iwona, jeszcze nigdy nie widzialam tak perfekcyjnie zrobionych żelków więc szczerze polecam

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez nowa2013 Pokaż wiadomość
ja polecam revitę na głowackiego, byłam na oczyszczaniu i shelacu. nie polecam galatei byłam na kwasach.
Coś mi wywaliło posta więc napisze jeszcze raz. Jeżeli chodzi o Galatee, to byłam tam na kwasach z grupera i na oczyszczaniu płatnie. Jestem bardzo zadowolona. Byłam u Pani Moniki, bardzo sympatyczna i przede wszystkim dokładna osoba. Ja na 100% do tej PAni wróce. Nie wiem dlaczego się czepiłaś. Nachodzi mnie myśl, że Paniom z Revity nie spodobało sie, że Galatea sobie dobrze radzi ze sprzedażą.

Co do innych gabinetów, to też sporo moge polecić.
Księżycowe Spa - bardzo fajna łaźnia i sauna
Beyonce - hybryda - ślicznie zrobiona tylko troche krótko sie trzymała ale to chyba, przez moje sprzątanie
g-spa - zamykałam tam naczynka, super efekt i fajna cena
Harmonia - tu chodze na ćwiczenia i maja bardzo fajny kameralny klimat.

Absolutnie nie polecam LAtającej owcy - byłam na depilacji laserowej i trwałym malowaniu rzęs. Mało dokładnie, mało sterylnie , mało fajnie.
Smyczka 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 10:25   #160
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Co to za salon ta Revita? Nie byłam tam. Mały, duży, jaki zakres usług? Czemu nie maja strony www ze zdjęciami w dzisiejszych czasach to aż dziwne. Któraś może się wypowiedzieć?

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
ja cały czas nosze manicure hybrydowy i jestem zadowolona,moja kosmetyczka tłumaczyła mi na czym polega różnica,tylko na nazwie którą oni sobie opatentowali,ale składem te lakiery nie różnią sie od innych,to jest droga firma i płacisz za nazwe a nie za jakość,wiele innych firm jest równie dobrych ale nie przeginają z cena
to tak jakby jedna firma jako pierwsza wypuściła np dżinsy i tylko ona mogłaby używać tej nazwy,a reszta marek nie mogłaby nazwać tak tych spodni
No to ładnie nam tu piszesz... chcesz nam powiedzieć że idąc na wizytę do salonu kosmetycznego gdzie wydaje moje ciężko zarobione pieniądze i chce mieć JAKOŚĆ przez duże "J"ktoś mi robi paznokcie jakimś lakierm z "pod lady" kupiony na targówku i to jest ok ??? chyba masz coś z myśleniem nie tak albo.... nie jesteś zwykłą forumowiczką tylko kosmetyczką która oszczędza na klientach....

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2013-11-24 o 23:04
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 20:33   #161
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Ati_ME nie wiem skąd Twoich wypowiedziach tyle agresji. I tak napadasz na dziewczyny. Ja osobiście miałam robionego shellaca CND, gelisha i Indygo i jakiejś większej różnicy w trwałości nie zauważyłam. Czasami sama sobie robię, czasami ktoś. Ostatnio znajoma w salonie na Przyjaźni zrobiła mi paznokcie hybrydą o nieznanej mi nazwie (kolor nude bardzo mi sie spodobał ), i też się trzymało wszystko ok.Także wyluzuj dziewczyno.

Edytowane przez TOMASZKA
Czas edycji: 2013-04-03 o 20:43
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 21:08   #162
driveonecrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
GG do driveonecrazy
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Ati_ME skąd wiesz tyle aż o tym Shellacu i innych firmach kosmetycznych? Powiem szczerze, że jak na klientkę to wypowiadasz się jak profesjonalista.. Patrząc oczami profesjonalisty (gdyż nie ukrywam jestem kosmetyczką i robię bardzo wiele stylizacji hybrydowych) nie uważam, żeby inne firmy lakierów permanentnych odbiegały jakością od Shellaca, a pracowałam już na wielu. Nie mówię oczywiście o hybrydach no name za grosze. Są produkty firm jak Harmony, Mistero Milano itd. które trzymają i ściągają się bez zarzutu nawet spokojnie do 4 tyg
__________________
ilovemakeup.bloog.pl - to co kocham!
driveonecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 22:08   #163
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez driveonecrazy Pokaż wiadomość
Ati_ME skąd wiesz tyle aż o tym Shellacu i innych firmach kosmetycznych? Powiem szczerze, że jak na klientkę to wypowiadasz się jak profesjonalista.. Patrząc oczami profesjonalisty (gdyż nie ukrywam jestem kosmetyczką i robię bardzo wiele stylizacji hybrydowych) nie uważam, żeby inne firmy lakierów permanentnych odbiegały jakością od Shellaca, a pracowałam już na wielu. Nie mówię oczywiście o hybrydach no name za grosze. Są produkty firm jak Harmony, Mistero Milano itd. które trzymają i ściągają się bez zarzutu nawet spokojnie do 4 tyg
dziewczyny jak chcecie paznokcie z "pod lady" to ok nawet polecam
tylko czemu innym wmawiacie że tak ma być... czyżby wszystkie klientki pani iwon8558 nagle się skrzyknęły?

tu polecam coś ciekawego różnica pomiędzy paznokciami za 30 a 100 zł....
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

wy chcecie mi wmówić że te za 30 są ładne?? jakieś macie skrzywione poczucie estetyki....
ja wolę te za 100 bo wiem że je profesjonalistka zrobiła... i shellacka też wolę oryginalnego a nie podróbkę... strzeżmy się przed takimi salonami gdzie pracują na BYLE JAKICH produktach

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2013-11-24 o 23:03
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 08:12   #164
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

sorry a czy ty mi zabronisz mieć inne zdanie? nie sądzę,a ciągle sie czepiasz
ja też chodzę po różnych salonach i korzystam usług kosmetyczki tez ponad 10 lat,od nastolatki,bo miałam problemy z trądzikiem
mam takie zdanie i twoje przytyki tego nie zmienią
ja zrobiłam sobie szybki kurs kosmetyczki rok temu,taki dwu miesięczny i mniej więcej wiem jak co powinno wyglądać

zreszta nie będę sie tłumaczyć,niech każdy kto tu zagląda wyciąga własne wnioski,ile osób tyle opinii będzie o danym miejscu,czasem decydują drobne detale
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 13:17   #165
Anna_O2
Raczkowanie
 
Avatar Anna_O2
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Polecam SkySpa pełen profesjonalizm i świetny widok na miasto
Spa Orkana masaże i łaźnie super, Pani za każdym razem przed masażem robi wywiad
Willa Rosa świetne makijaże i salon urządzony z dużym smakiem
Salon Pani Ani Chołaty fryzury ślubne ale tylko u samej Pani Ani
Salon Invidia pracuje tam bardzo sympatyczna Pani Anetka która robi cuda z paznokciami
Nicole Fariani i fryzjerkę Panią Sylwię
Anna_O2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 22:19   #166
driveonecrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 38
GG do driveonecrazy
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Nie wiem gdzie doszukałaś się krytyki z mojej strony. Czytaj ze zrozumieniem - nie napisałam, że w butelce jest to samo w Shellacu i innych hybrydach, tylko że niektóre firmy mają porównywalną jakość i w użytkowaniu są identyczne. Każda hybryda z innej firmy pod względem chemicznym troszkę się od siebie różni. Mogłabym jeszcze wiele pisać na ten temat gdyż jestem osobą dobrze wykształconą w tej dziedzinie, ale myślę, że nie ma co dyskutować, bo wiesz swoje. Ja mam duże grono swoich zadowolonych klientek nie pracując na Shellacu, a Ty jak każda z nas masz prawo do wyboru salonu.

Szkoda tylko, że podważasz profesjonalizm kosmetyczek pracujący na innych produktach niż Shellac
__________________
ilovemakeup.bloog.pl - to co kocham!
driveonecrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 09:34   #167
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez driveonecrazy Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie doszukałaś się krytyki z mojej strony. Czytaj ze zrozumieniem - nie napisałam, że w butelce jest to samo w Shellacu i innych hybrydach, tylko że niektóre firmy mają porównywalną jakość i w użytkowaniu są identyczne. Każda hybryda z innej firmy pod względem chemicznym troszkę się od siebie różni. Mogłabym jeszcze wiele pisać na ten temat gdyż jestem osobą dobrze wykształconą w tej dziedzinie, ale myślę, że nie ma co dyskutować, bo wiesz swoje. Ja mam duże grono swoich zadowolonych klientek nie pracując na Shellacu, a Ty jak każda z nas masz prawo do wyboru salonu.

Szkoda tylko, że podważasz profesjonalizm kosmetyczek pracujący na innych produktach niż Shellac
ponownie napieszę i polecę https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&thea ter

panie kosmetyczki wypowiadające się na tym forum pozdrawiam.... pracujcie nadal na lakierach za "5zł" życzę wam dużo klientów ;-)

ja wolę paznokcie zrobione u profesjonalisty na profesjonalnych kosmetykach

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2013-11-24 o 23:12
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-05, 18:03   #168
Jula_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

driveonecrazy piszesz, że shellac trzyma sie do 4 tygodni i to hybryda no to powiedz mi gdzie takiego robią..?? bo widzisz nosze shellaca od paru miesięcy i nigdy jeszcze nie mialam jednego przez 4 tygodnie.. no chyba, ze lubisz meeeega odrost
Jula_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 09:24   #169
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

nie dam się sprowokować do dalszej dyskusji z tą osoba

powtarzam,jak ci pasuje schellack to spoko,ja mam porównanie nosiłam i ta firmę i ze dwie inne zwykłych hybryd i nie zauważyłam różnicy,więc dlatego powiedziałam że schellack nie jest wg mnie najlepszy,oczywiście sa pionierem na rynku,wprowadzili produkt,ma wysoką jakość,ale inne firmy mają równie dobre produkty i tyle w tym temacie

ja nie przywiązuje wagi do firmy,zależy mi na jakości produktu a nie znanej marce,to jest moje zdanie i KONIEC

ta głupia dyskusja nie ma sensu

a propo sky spy koleżanka mówiła że są tam bardzo dobre fryzjerki,ja osobiście nie byłam,ale nie wykluczam że wypróbuje ich usługi
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-06, 13:28   #170
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

To nie jest żadna prowokacja tylko dyskusja. Poza tym moje pytanie nie było skierowane do ciebie.... czytaj ze zrozumieniem.
Chyba zapominasz do czego służy forum - Do dyskusji- Widzę że chcesz tu nas wszystkich przekonać do swoich racji a ktoś kto ma inne zdanie niż ty, to już nie ma prawa się wypowiedzieć?

"Uderz w stół a nożyce się odezwą".... pytanie zadałam osobie która jest ekspertem. Nie tobie.

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2013-04-06 o 14:19
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-07, 10:32   #171
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Ati_ME Pokaż wiadomość
Chyba zapominasz do czego służy forum - Do dyskusji- Widzę że chcesz tu nas wszystkich przekonać do swoich racji a ktoś kto ma inne zdanie niż ty, to już nie ma prawa się wypowiedzieć?

"Uderz w stół a nożyce się odezwą".... pytanie zadałam osobie która jest ekspertem. Nie tobie.
te słowa idealnie pasują do twojego zachowania,bo ty wszystkim na siłę próbujesz udowodnić że masz racje,a czepiasz wszystkich innych i łapiesz za słówka
masz racje ja ekspertem nie jestem,bo gdybym była to miałabym swój salon,a nie była klientka
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 17:16   #172
nowa2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Smyczka 1983 Pokaż wiadomość
Ahh i zapomnialam, jeżeli chodzi o paznokcie żelowe to na roztoczu jest taki gabinet Uroda park. Tam paznokcie robi Pani Iwona, jeszcze nigdy nie widzialam tak perfekcyjnie zrobionych żelków więc szczerze polecam

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------



Coś mi wywaliło posta więc napisze jeszcze raz. Jeżeli chodzi o Galatee, to byłam tam na kwasach z grupera i na oczyszczaniu płatnie. Jestem bardzo zadowolona. Byłam u Pani Moniki, bardzo sympatyczna i przede wszystkim dokładna osoba. Ja na 100% do tej PAni wróce. Nie wiem dlaczego się czepiłaś. Nachodzi mnie myśl, że Paniom z Revity nie spodobało sie, że Galatea sobie dobrze radzi ze sprzedażą.

Co do innych gabinetów, to też sporo moge polecić.
Księżycowe Spa - bardzo fajna łaźnia i sauna
Beyonce - hybryda - ślicznie zrobiona tylko troche krótko sie trzymała ale to chyba, przez moje sprzątanie
g-spa - zamykałam tam naczynka, super efekt i fajna cena
Harmonia - tu chodze na ćwiczenia i maja bardzo fajny kameralny klimat.

Absolutnie nie polecam LAtającej owcy - byłam na depilacji laserowej i trwałym malowaniu rzęs. Mało dokładnie, mało sterylnie , mało fajnie.
ja się nie czepiam, co mi zależy? zabieg w galatei kwasy trwał może z 10 minut demakijaż kwas zmycie krem- dla mnie to słabo-. zabieg w revicie 1 h 10 minut oczyszczanie peeling maska algowa. to i to z grupera. nie często chodzę do kosmetyczki, więc piszę co uważam. na shelacu też byłam w tamtym roku z grupera, trzymał się 2 tygodnie.
nowa2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 01:11   #173
Smyczka 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Spoko, każdy ma prawo do swojego zdania. Też się nie czepiam. Ja byłam zadowolona. Wg. mnie nie można za bardzo porównac tych ofert. Skoro mówisz, że w Galatei w ofercie którą miałaś były same kwasy to za to zapłaciłaś i to Ci wykonano (kupiłam chyba ta sama ofertę). Jeżeli w Revicie miałaś oczyszczanie, algi do tego i coś tam jeszcze to taką kupiłaś ofertę i nikt Ci tego za darmo nie robił . Więc nie można porównac wykonania bo są to kompletnie inne zabiegi. Oczyszczanie samo w sobie trwa długo. U mnie trwało chyba nawet wiecej niż 1,5 h, bo dziewczyna jest bardzo dokładna. Zaskarbiła sobie moje zaufanie, bo podchodzi do tematu z sercem. Dzięki temu zawsze bedę ją polecać. Kwasy to króciutki zabieg więc nie ma co po nim oczekiwac sensacji. Takie moje zdanie. A do revity też sie wybiorę, bo mam do nich kuponik na mikro, peeling i sonoferezę.

Co do innych wypowiedzi odnośnie hybrydy, też już sporo nosze hybryde na paznokietkach i w wielu salonach miałam ja robiona. Z tego co zauważyłam, shellac najłatwiej sie chyba kładzie ale nosiłam też inne lakiery i z wiekszości byłam zadowolona. Bardziej trwałość wg, mnie zależy od tego jak i kto robi te paznokcie. Mało tego raz miałam taki przypadek, ze dziewczyna robiła hybryde na lakierach po 10 zł z allegro i trzymały mi sie chyba ze 4 tygodnie problem był tylko ze ściągnięciem tego dziadostwa ale kolorek był piękny

I dziewczyny nie kłóćcie się ! wiosna idzie ! Pozdrawiam Was gorąco !
Smyczka 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 18:10   #174
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ooo to ja chętnie na oczyszczanie się tam wybiore,mam bardzo zanieczyszczoną skórę,miałam kiedyś straszny trądzik,mi kiedyś jedna dziewczyna robiła dobrze oczyszczanie,na nowomiejskiego,ale chyba sie zwolniła bo wróciłam po jakimś czasie na kolejny zabieg i już jej nie było
zazwyczaj robiono mi oczyszczanie manualne w godzine i nie była zadowolona,a ta kosmetyczka robiła to baardzo dokładnie,fakt bolało,ale dla efektu ja wytrzymam
często robie ten błąd, że jak kosmetyczka mi przypasuje to nie biore od niej telefonu prywatnego,później jest zaskoczenie że zmieniła prace i nie moge jej znaleśc,bo nie lubie szukac gdzie indziej i próbować nowych osób
chyba zacznę tak robic,ale zawsze jakos nie mysle o tym na wizycie
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 00:26   #175
Jombusiowa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 16
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Dziewczyny daleka jestem od negatywnych wypowiedzi ale podzielę się z wami moją wiedzą. Znajoma mojej znajomej była jakiś czas temu w jakiejś Wenie? Nie wiem czy nazwy nie przekręciłam, to podobno koło pętli trolejbusowej na unickiej, obywatelskiej jest, gdzieś koło biedronki. Widziałam że ktoś tu ten salon wychwalał...i szczerze.... podobno to miejsce bez klimatu ... ale to jeszcze nic paznokcie robi podobno jakaś Pani z mega mniemaniem o sobie, która nie słucha tego co mówi do niej klientka o do tego opowiedziała mojej znajomej cały swój życiorys.... po prostu masakra. Już nie wspomnę o tym że sama kosmetyczka to chodząca ANTYreklama kosmetyczki, gruba, cera i włosy tłuste... i zaczęło się jaka to ona jest pokrzywdzona bo pracować musi i zaczęła się obchwalać w jakich salonach pracowała i wszystkie po kolei oczerniać, obsmarowywać,.... nazw tych salonów nie będę wymieniać. Ale kilka z nich jest na tym forum obsmarowywanych i już teraz się wcale nie dziwię dlaczego. Moja znajoma opowiadała mi że więcej tam nie wróci. Nie wspomnę już że sam manicur wykonany niestarannie widziałam te paznokcie widać że tej Pani brak doświadczenia. Nie polecam usług tej pani po tym co zobaczyłam na palcach mojej znajomej. Zaznaczam jak na wstępie że ja tam nie byłam piszę co usłyszałam od osoby trzeciej. Nic nie mam do tego salonu. Pewnie ma swoje klientki i zwolenniczki bo gdyby nie miał to już dawno nie było by go na rynku. Ale nie polecam pracownicy która jest antyreklamą salonu. Ja sama wolę wolę salony z wyższej półki bo mnie na to stać, takie moje prawo i miejsca gdzie człowiek odpoczywa bo w końcu wydajemy nasze pieniądze więc człowiek ma prawo do relaksu jak idzie do salonu a nie wysłuchuje lamentu rozżalonej życiem kosmetyczki.
polecam i potwierdzam Spa Orkana masaże i łaźnie super,
Nie polecam
Agaty na Lwowskiej na Kalinie byłam tam osobiście jakiś czas temu i miejsce nie wzbudziło mojego zaufania
Salon urody na wyżynnej, nie wiem jak teraz ale 5 lat temu paznokcie robiła jakaś stażystka do której akurat trafiłam.... Nie polecam

a tak w ogóle to ponawiam pytanie

gdzie chodzicie na kwasy-takie niskie-20, 30%? Ja się boję, że nieumiejętnie położone też mnie poparzą

Edytowane przez Jombusiowa_
Czas edycji: 2013-04-10 o 19:10
Jombusiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 08:53   #176
SalonBeyonce
Przyczajenie
 
Avatar SalonBeyonce
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Pani Iwono Tęczo "Iwon8558" niech już się Pani sobie da spokój z tym obsmarowywaniem innych salonów w których Pani pracowała... świadczy to tylko o Pani braku profesjonalizmu.
Rozumiemy że poleca Pani studio krawieckie swojej siostry Pani Efir czy sklep Megan swojej koleżanki... ale troszkę trzeba mieć jakiejś kultury osobistej i szczerości wobec innych forumowiczek. Chyba już wszyscy w tym pości zdążyli się zorientować że jest Pani kosmetyczką....


Z poważaniem
SalonBeyonce.pl

Edytowane przez SalonBeyonce
Czas edycji: 2013-11-24 o 23:22
SalonBeyonce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 14:40   #177
daen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Zgadzam sie z przedmówcą. Również jestem właścicielem salonu kosmetycznego i wielokrotnie zdażaja się "życzliwe, mocno nie zadowolone". Problem w Lublinie ale chyba też w całej Polsce ( taka nasza natura) polega na tym, że zamiast wykazać sie profesjonalizmem i podejsciem do klienta, Panie z konkurencji wolą napisać bzdury na forum. Ja w zeszłym roku wygrałam sprawe z taką właśnie Panią. Po dochodzeniu okazało się, ze Pani, która była tak fatalnie potraktowana w naszym salonie jest kosmetyczką pracująca ulice dalej. Dziękujemy tej Pani, bo dzięki niej i odszkodowaniu była kasa na nowy sprzet Proponuję zatem zastanowić sie kilka razy zanim napisze sie brednie.

Czytając forum czy to czy inne zawsze mam wrażenie, ze te wszystkie wredne kosmetyczki otwierają salony po ty by być gburowate, niechlujne, niedokladne, brudne, grube, drogie, glupie, z problemami. Toż to oczywiste. Każda z nas zakłada firmy inwestuje kase i pracuje czasami po 12 h dziennie po to, żeby strzelić sobie w stopę i z premedytacją jak za komuny źle traktowac klientów. Zastanówcie sie czasem co piszecie i czasami postawcie sie po naszej stronie.

Łatwo tak wymyślać pod pozornym brakiem konsekwencji. Proponuje właścicielom założenie wątku o problematycznych klientach i byłych pracownikach. Wtedy będzie dopiero powodów do smiechu. O tym jak Panie przychodza w zafajdanych gaciach na depilacje, o tym jakk Panowie dzwonią i chcą sie umawiac na erotyczne masaże,o tym ze wiecznie jest drogo chociaż na zabiegu zarabia się grosze. O tym jak zawsze nie ma terminów, bo przecież można dobudowac ze 2 pomieszczenia. O złodziejkach, naciagaczkach. O perfidnym kłamaniu i blokowaniu terminów. Można tak wymieniac w nieskonczoność. To nasz obowiązek obsługiwac takie osoby bo klient nasz Pan i jeżeli się nie przymknie oka lub nie zatka nosa to straci sie opinię. Prosze tylko o zastanowienie się chwilkę, czy znacie kogokolwiek, kto zakłada firme po to, zeby w niej zle pracować? Popatrzcie czasem krytycznie na siebie.
daen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 20:11   #178
Jula_18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
.....jedna dziewczyna robiła dobrze oczyszczanie,na nowomiejskiego,ale....
Nowomiejskiego?? Nie ma takiej ulicy w Lublinie. Na Nowomiejskiej nie ma żadnego salonu kosmetycznego ani fryzjerskiego i nigdy nie było... od kiedy mieszkam na Jaworowskiego a mieszkam 15lat.
Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
... wiem bo mieszkam blisko politechniki i mam tam blisko,ale wole dalej pojechać niż mieć na miejscu ale byle jak,chłopak mnie namówił,bo......
Nie wiesz jak się nazywa ulica która jest prawie, że visa a vis politechniki? A mieszkasz blisko? Albo naucz się kłamać albo pisać... NOWOMIEJSKA, każdy kto tam mieszka zna nazwy ulic... nawet studenci którzy mieszkania zmieniają jak rękawiczki...
Jula_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 21:16   #179
Smyczka 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

O kurcze jaki dym sie zrobił. To może ja dla rozluźnienia zapytam czy któraś z was była kiedyś na takim wyszczuplającym zabiegu zimnym laserem? Zastanawiam sie nad tym ale nie wiem co to warte. Jeżeli byłyście to chętnie poczytam opinie no i koniecznie dajcie cynk o jakims dobrym salonie, który to oferuje.
Smyczka 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 22:51   #180
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

no tak,najlepiej spiknąć wszystkie koleżanki przeciw jednej osobie albo pozakładać sobie 10 kont żeby pisać z nich groźby i straszyć sądem ta kobieta podobno często ludzi straszy swoimi prawnikami
prosze mi nie zarzucać oszczerstw bo znam osobę która tam pracowała i wiem kto jest właścicielem,ładne bajeczki tu wpisujecie ale wasza sprawa,reklamujcie sie jak chcecie
byłam u was,nie podobało mi się i koniec w tym temacie,komuś innemu może sie u was podoba,ja mam inne zdanie i mam do tego prawo

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Jula_18 Pokaż wiadomość
Nowomiejskiego?? Nie ma takiej ulicy w Lublinie. Na Nowomiejskiej nie ma żadnego salonu kosmetycznego ani fryzjerskiego i nigdy nie było... od kiedy mieszkam na Jaworowskiego a mieszkam 15lat. Nie wiesz jak się nazywa ulica która jest prawie, że visa a vis politechniki? A mieszkasz blisko? Albo naucz się kłamać albo pisać... NOWOMIEJSKA, każdy kto tam mieszka zna nazwy ulic... nawet studenci którzy mieszkania zmieniają jak rękawiczki...
jesli chodzi o to, to nie czepiaj sie,bo napisałam źle ulice,chodziła ma oczyszczanie na nowowiejskiego, jedna literka mi sie źle wpisała, salon chyba nazywał sie jakos hair and beauty, nie pamiętam, a kosmetyczka miala na imie agnieszka, a mieszkam na słonecznej jeśli kogoś to interesuje
nie wtrącaj sie jak nie znasz wątku i nie wyrywaj zdań z kontekstu, ewidentna zmowa,albo tak jak wczęśniej napisałam,ktoś załozył kilka kont i mysli że nikt sie nie zorientuje

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------


a swoją drogą Spa Orkana wymiata,ja tam wypoczywam,wszystko jest na wyskoki poziomie,chodze tam czasem na basen,a w kawiarni mają pyszna kawe

Edytowane przez Iwon8558
Czas edycji: 2013-04-11 o 06:20
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 10:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.