Jak to rozegrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-29, 15:02   #1
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95

Jak to rozegrać?


Witajcie,
jestem już jakiś czas ze swoim partnerem i jestem psychicznie gotowa na swój pierwszy raz. Fizycznie nie do końca. Zmagam się z pewnym schorzeniem skórnym, które pojawiło się w miejscu intymnym i jego zleczenie będzie trwało jeszcze przynajmniej 2 miesiące. Do tego czasu skóra ze względu na stosowane leki jest w opłakanym, "niewyjściowym" stanie. Znajduję się stale pod kontrolą lekarza. Nie jest to dla mnie jakieś super wielkie wydarzenie, ten pierwszy raz, ale wymyśliłam sobie, że przeżyję go w sylwestra, co niestety nie będzie możliwe. Jak mam w deliaktny sposób powiedzieć chłopakowi, że jest super, bardzo, bardzo mnie nakręca, aż tracę przy nim głowę, ale, że musi jeszcze trochę poczekć, chcę pominąć wdawanie się w szczegóły schorzenia, a odpowiedź 'nie jestem jeszcze gotowa' jest zbyt ogólna.

Drugie pytanie, zmagam się z nadmiernym śluzem. Cytologia ok, w posiewie tylko e coli. Lekarka uznała, że mam taką naturę, bo mam lekko podwiniętą? szyjkę, czemu można zaradzić poprzez zamrożenie kiedyś w przyszłości, niestety teraz nie stać mnie na ten zabieg. Doprowadza mnie to do szału, większość dziewczyn nie ma z tym problemu, a ja będę musiała się czuć niekomfortowo pokazując bieliznę z wkładką oraz w innych sytuacjach, gdy będę nago i pojawi się ten ciągnący się śluz... Wszystko inne mnie nie przeraża, proszę o wsparcie doświadczonych koleżanek.
_ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 15:21   #2
_Schmetterling
Zakorzenienie
 
Avatar _Schmetterling
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12 112
Dot.: Jak to rozegrać?

Cytat:
Napisane przez _ee Pokaż wiadomość
Witajcie,
jestem już jakiś czas ze swoim partnerem i jestem psychicznie gotowa na swój pierwszy raz. Fizycznie nie do końca. Zmagam się z pewnym schorzeniem skórnym, które pojawiło się w miejscu intymnym i jego zleczenie będzie trwało jeszcze przynajmniej 2 miesiące. Do tego czasu skóra ze względu na stosowane leki jest w opłakanym, "niewyjściowym" stanie. Znajduję się stale pod kontrolą lekarza. Nie jest to dla mnie jakieś super wielkie wydarzenie, ten pierwszy raz, ale wymyśliłam sobie, że przeżyję go w sylwestra, co niestety nie będzie możliwe. Jak mam w deliaktny sposób powiedzieć chłopakowi, że jest super, bardzo, bardzo mnie nakręca, aż tracę przy nim głowę, ale, że musi jeszcze trochę poczekć, chcę pominąć wdawanie się w szczegóły schorzenia, a odpowiedź 'nie jestem jeszcze gotowa' jest zbyt ogólna.

Drugie pytanie, zmagam się z nadmiernym śluzem. Cytologia ok, w posiewie tylko e coli. Lekarka uznała, że mam taką naturę, bo mam lekko podwiniętą? szyjkę, czemu można zaradzić poprzez zamrożenie kiedyś w przyszłości, niestety teraz nie stać mnie na ten zabieg. Doprowadza mnie to do szału, większość dziewczyn nie ma z tym problemu, a ja będę musiała się czuć niekomfortowo pokazując bieliznę z wkładką oraz w innych sytuacjach, gdy będę nago i pojawi się ten ciągnący się śluz... Wszystko inne mnie nie przeraża, proszę o wsparcie doświadczonych koleżanek.

hmmm powiedzieć prawdę?
Kochasz go, chcesz z nim to zrobić, pewnie wiążesz z nim przyszłość to wydaje mi się, że należy mówić sobie o takich rzeczach

Co do drugiego problemu - wkładkę zawsze można zdjąć przed jakimiś poczynaniami seksualnymi
_Schmetterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 15:43   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak to rozegrać?

Chcesz z nim iśc do łózka i jest to twoj chlopaka wstydzisz sie powiedziec, że masz problem dermatologiczny?
Wkładka- ja nosze non stop, nie krepuje się tego-a przed figlami mozna wyciągnąć.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 17:40   #4
Dyziax3
Raczkowanie
 
Avatar Dyziax3
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 153
Dot.: Jak to rozegrać?

Cóż. Rozumiem Cię doskonale. Ja też mam ten problem i noszę wkładki i to nie widzę w tym problemu podobnie jak mój TŻ Jeśli chcesz mu powiedzieć to zawsze możesz powiedzieć że dostałaś okres :P Chociaż nie widzę sensu w okłamywaniu się, bo załóżmy że problem wróci po jakimś czasie?
__________________
` Aby oszukać kobietę potrzebny był wąż, aby oszukać mężczyznę potrzebna była kobieta. `
Dyziax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 17:47   #5
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Jak to rozegrać?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Chcesz z nim iśc do łózka i jest to twoj chlopaka wstydzisz sie powiedziec, że masz problem dermatologiczny?
Wkładka- ja nosze non stop, nie krepuje się tego-a przed figlami mozna wyciągnąć.

Otóż to, najlepiej to wyciągnąć ją, co zajmuje 2 sekundy lub zwinąć majtki tak, żeby nie było jej widać. Też mam zawsze i przed po prostu ją wyjmuję

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Dyziax3 Pokaż wiadomość
Cóż. Rozumiem Cię doskonale. Ja też mam ten problem i noszę wkładki i to nie widzę w tym problemu podobnie jak mój TŻ Jeśli chcesz mu powiedzieć to zawsze możesz powiedzieć że dostałaś okres :P Chociaż nie widzę sensu w okłamywaniu się, bo załóżmy że problem wróci po jakimś czasie?

Po co kłamać z taką błahą wg mnie rzeczą. To jest naturalne, że kobieta ma swoje wydzieliny, raz mniejsze a raz większe. Mój TŻ wie o co chodzi, nie ma z tym problemu. Zdejmuję w wc szybko, podmywam się jeszcze raz i gotowe
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 01:21   #6
ujagny_blog
Raczkowanie
 
Avatar ujagny_blog
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 164
Dot.: Jak to rozegrać?

A ja nie widzę tego w kategoriach kłamstwa. To nie jest tak, że w związku człowiek musi drugiemu wszystko mówić jak na spowiedzi. Nie chcesz się czymś podzielić z partnerem - nie masz takiego obowiązku. Tak długo jak nie zdradzasz, a przemilczenia płynął tylko i wyłącznie z pewnych zahamowań, czy zwykłego wstydu to nie widzę w tym ani perfidnego kłamstwa, ani nic zdrożnego.

Jak mnie mój narzeczony pyta o czym myślę, to nie mówię mu: stary, ale chce mi się srać, zaraz mi dupsko rozsadzi; tylko przemilczam, co niewygodne i rzucam jakieś zdawkowe: o pierdołach kochanie.

Na tej samej zasadzie możesz nie wdawać się w szczegóły tego co Ci dolega, o ile nie istnieje ryzyko, że możesz tym zarazić partnera. Powiedz, że jesteś pod opieką lekarza, nie możesz teraz podjąć współżycia i nie chcesz o tym rozmawiać.
Generalnie, to moim zdaniem w ogóle nie musisz się tłumaczyć, dlaczego nie chcesz uprawiać seksu - święte prawo kobiety.
__________________
<ciach_reklama>
ujagny_blog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:43   #7
Ballantines_1
Rozeznanie
 
Avatar Ballantines_1
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 830
Dot.: Jak to rozegrać?

Cytat:
Napisane przez ujagny_blog Pokaż wiadomość
A ja nie widzę tego w kategoriach kłamstwa. To nie jest tak, że w związku człowiek musi drugiemu wszystko mówić jak na spowiedzi. Nie chcesz się czymś podzielić z partnerem - nie masz takiego obowiązku. Tak długo jak nie zdradzasz, a przemilczenia płynął tylko i wyłącznie z pewnych zahamowań, czy zwykłego wstydu to nie widzę w tym ani perfidnego kłamstwa, ani nic zdrożnego.

Jak mnie mój narzeczony pyta o czym myślę, to nie mówię mu: stary, ale chce mi się srać, zaraz mi dupsko rozsadzi; tylko przemilczam, co niewygodne i rzucam jakieś zdawkowe: o pierdołach kochanie.

Na tej samej zasadzie możesz nie wdawać się w szczegóły tego co Ci dolega, o ile nie istnieje ryzyko, że możesz tym zarazić partnera. Powiedz, że jesteś pod opieką lekarza, nie możesz teraz podjąć współżycia i nie chcesz o tym rozmawiać.
Generalnie, to moim zdaniem w ogóle nie musisz się tłumaczyć, dlaczego nie chcesz uprawiać seksu - święte prawo kobiety.
Bardzo mądra wypowiedź. Spowiadanie się partnerowi z każdych problemów nie jest naszym obowiązkiem, tym bardziej, że są to problemy natury estetycznej. Można mówić, że jak kocha to to i tamto, ale na chłopski rozum jak moja siostra przychodzi z ropnym wypryskiem do zamaskowania, to chociaż ją kocham, to jest to dla mnie lekko odrzucające
A powiedziałabym dokładnie to samo, co ujagny_blog.
Z resztą pomyśl w drugą stronę.. czy koniecznie chciałabyś wiedzieć, że Twój partner ma podobne problemy? Bo mi informacja, że się leczy i za jakiś czas zaczniemy współżyć by wystarczyła do szczęścia
Ballantines_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-30, 14:21   #8
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Jak to rozegrać?

Czy to schorzenie zakaźne? Zakładam, że tak, bo chyba tylko alergią nie da się zarazić, nic innego do głowy mi nie przychodzi. Więc według mnie powinnaś powiedzieć chłopakowi. Nie mów szczegółów, ale wystarczy, że masz problemy intymne i leczenie potrwa jeszcze 2 miesiące - tyle.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 21:56   #9
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95
Dot.: Jak to rozegrać?

Nie jest to schorzenie zakaźne, niestety to łuszczyca. Właśnie zawsze sądziłam, że szczerość szerością, ale jest też pewna sfera intymności. Ciekawa jestem czy ściągając wkładkę przed akcją nie ubrudzę sobie bielizny czy np. pościeli podczs gry wstępnej...
On szanuje moją decyzję, że jeszcze nie teraz, ale chciałabym mu powiedzieć, że to już niedługo, ale dziwnie zabrzmi 'za miesiąc będę gotowa'.
_ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 08:50   #10
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Jak to rozegrać?

Cytat:
Napisane przez _ee Pokaż wiadomość
Nie jest to schorzenie zakaźne, niestety to łuszczyca. Właśnie zawsze sądziłam, że szczerość szerością, ale jest też pewna sfera intymności. Ciekawa jestem czy ściągając wkładkę przed akcją nie ubrudzę sobie bielizny czy np. pościeli podczs gry wstępnej...
On szanuje moją decyzję, że jeszcze nie teraz, ale chciałabym mu powiedzieć, że to już niedługo, ale dziwnie zabrzmi 'za miesiąc będę gotowa'.
Łuszczycy nie da się wyleczyć, można tylko zaleczyć, więc radzę poinformować chłopaka, że masz ten problem, żeby spodziewał się, iż nie zawsze możesz mieć perfekcyjną skórę, bo nawroty są prawie, że pewne. To nie jest estetyczna choroba, ale nie przesadzajmy - to tez nic niesamowicie nie do pokazania.
Co do brudzenia bielizny - podczas podniecenia chcąc nie chcąc i tak bieliznę pobrudzisz, musiałabyś rozbierać się do naga jeszcze przed grą wstępną, więc po prostu przestań o tym myśleć. To naturalne.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 10:38   #11
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95
Dot.: Jak to rozegrać?

Poinformować mogę, ale pokazać w tych okolicach zdecydowanie nie... Kurczę, jestem na zmianę wściekła i pogodzona ze swoim losem, czemu nie może być normalnie? Sama chciałbym już dawno podjąć współżycie.
Co do brudzenia bielizny to mnie pocieszyłaś, nie stanowi to już takiego problemu.
_ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 11:08   #12
ancooora
Wtajemniczenie
 
Avatar ancooora
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Paris <3
Wiadomości: 2 700
Dot.: Jak to rozegrać?

Cytat:
Napisane przez ujagny_blog Pokaż wiadomość
A ja nie widzę tego w kategoriach kłamstwa.(...)
A ja tak, bo zakładając, jakby mój TŻ mi nie powiedział, że ma jakąś dolegliwość i mnie nie daj Boże zaraził, to przestałabym mu ufać. Nie kazuję jej o tym mówić całemu światu, ale w relacjach z facetem powinna mu powiedzieć Chyba na tyle to stać człowieka, jeśli się sobie ufa, bo to jest fair

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez ujagny_blog Pokaż wiadomość

Jak mnie mój narzeczony pyta o czym myślę, to nie mówię mu: stary, ale chce mi się srać, zaraz mi dupsko rozsadzi; tylko przemilczam, co niewygodne i rzucam jakieś zdawkowe: o pierdołach kochanie.
A ja właśnie mówię i to bardzo szczerze Przynajmniej się pośmiejemy a mój TŻ twierdzi, że podoba mu się we mnie to, że jestem szczera i jestem sobą

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Nie mów szczegółów, ale wystarczy, że masz problemy intymne i leczenie potrwa jeszcze 2 miesiące - tyle.


---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez _ee Pokaż wiadomość
Poinformować mogę, ale pokazać w tych okolicach zdecydowanie nie... Kurczę, jestem na zmianę wściekła i pogodzona ze swoim losem, czemu nie może być normalnie? Sama chciałbym już dawno podjąć współżycie.
Co do brudzenia bielizny to mnie pocieszyłaś, nie stanowi to już takiego problemu.

Kurczę, powiedź mu ! Ulży Ci, że ona także wie, że na pewno będzie Cię wspierał itp. A to poczucie bardzo buduje samopoczucie Wiem po co o tym myśleć, jak można po prostu szczerze o tym pogadać
__________________
Ł.
Żona
Tatromaniaczka ^^^
Pasjonatka fotografii i przyrody
Kocham zwierzęta a ludzi tylko lub
ancooora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:25   #13
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Jak to rozegrać?

[QUOTE=_ema_;43964533]
Święte słowa mądrej kobiety

Do autorki postu:
Jeżeli przed tą chorobą nie ma ucieczki, to naucz się z nią żyć. Przecież nie możesz szukać wymówki za każdym razem kiedy nastąpi nawrót, bo Ty będziesz się męczyła na maxa a Twój facet będzie totalnie skołowany Twoimi podchodami. Żadne słowa czy wyznania nie brzmią głupio, jeżeli są szczere, więc nie wstydź się prawdy. Pamiętaj, że mówisz to do faceta, który już niedługo stanie się dla Ciebie najważniejszą i najbliższą osobą w życiu. Powodzenia i dużo radości z inicjacji! @-}--
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 13:48   #14
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Jak to rozegrać?

Sugerowałabym, żebyś po prostu mu powiedziała, że bardzo pragniesz pierwszego razu, ale jeszcze bardziej pragniesz, by był bezpieczny i komfortowy - teraz właśnie potrzebujesz poczekać, żeby doleczyć infekcję. Jeśli nie chcesz od razu - poczekaj z wyjaśnieniem szczegółów problemów (w sensie wy tłumaczenie że to łuszczyca) jakiś czas, najwyżej zaznacz, że będą się czasem pojawiać nawroty i tyle.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 17:07   #15
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Jak to rozegrać?

a nie trochę dziwi jedna rzecz... to on Cię jeszcze nie widział nago? nie pieścicie się? tak wnioskuję z Twoich postów, jakbyś z niczego nagle chciała przejść do seksu...?
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-05, 19:44   #16
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95
Dot.: Jak to rozegrać?

Powiem mu, ale jeszcze nie teraz. On ma pewną przeszłość i też nie o wszystkim potrafi rozmawiać, oboje jesteśmy typami zamkniętymi w sobie...
Właśnie oczekiwałam takiej wypowiedzi jak napisała Hibiku, chciałam mu to w ten sposób powiedzieć, ale nie mogłam dobrać słów.

Pieścimy się, wsuwa mi ręce pod ubrania, poznajemy swoje reakcje, ale dla mnie jakieś dłuższe pieszczoty nago są bardziej intymne od samego stosunku.
_ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.