Animatorka czasu wolnego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-06, 14:29   #1
Animatornati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1

Animatorka czasu wolnego


Cześć wszystkim
otóż mam kilka pytań do pracy jako animatorka czasu wolnego w okresie letnim. Mam dopiero 16 lat(w lutym 17) od kilku lat moim największym marzeniem jest bycie animatorką. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym bez jakichkolwiek problemów w rozmowie i język niemiecki w stopniu komunikatywnym( ale mam jeszcze przecież dwa lata) No i chciałabym jak najszybciej zostać animatorką, co roku gdy jeżdżę na wakacje poznaje mnóstwo animatorów, w tym roku byłam w Egipcie i poznałam również kilku i powiedzieli, że mogłabym jechać w przyszłym roku,ale z firmy egipskiej. Naczytałam się wszystkiego chyba co możliwe na temat tych firm i stwierdzam, że pojade tylko z polskiego biura podróży, chyba dobrze,prawda? Wiem, że ta praca to nie wakacje i jestem młoda,i pewnie nic nie wiem, ale ja na prawdę jestem pewna, że chce to robić. Moi rodzice też są za tym abym pracowała, chciałabym wyjechać jak będę w 2 klasie liceum(18 lat), czy to możliwe? Czy muszę mieć skończoną szkołę ponadgimnazjalną? Jestem w stanie poukładać sobie rok szkolny, tak aby mieć już oceny wystawione w maju i wyjechać zaraz czerwiec-lipiec-sierpień bo czytałam, że kontrakty są w większości na co najmniej 3 miesiące. Czy mogliby się jacyś animatorzy wypowiedzieć na ten temat? No i który kraj najlepszy na pierwszy raz?

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc! I wiem, że jest pełno na ten temat w internecie ale 90% już przeczytałam i nie znalazłam informacji na nurtujące mnie pytania. Przepraszam za chaos w tekscie
Animatornati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-06 15:29:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.