Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody??????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 16:34   #1
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416

Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????


Witam Was Drogie Wizażanki

Mam problem...
Wstaję codziennie o 5-tej, 2x w tyg o 4-tej ... prostuję i modeluję codziennie włosy , myję je codziennie wieczorem... niestety, nawet nie zdąże dojść na przystanek ... włosy są "okłapłe" przy czubku głowy ,a "boki" odstają na wszystkie strony... przed prostowaniem uzywam takiej odżywki spec ,żeby prostownica nie niszczyła mi aż tak włosów,do modelowania używam pasty wygładzająco-prostującej, czasem całośc zpryskuję sprayem nabłyszczającym + lakier...

nie mam siły już do tych włosów

proszę o pomoc
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:49   #2
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

spryskaj calosc po wyprostowaniu lakierem. jesli chcesz "odbic" wlosy od skory glowy, to spryskaj lakierem pasma wlosow od spodu

ale tak na prawde- zaden lakier nie sprawi ze nic sie nie wywinie... nawet taft niby na kazda pogode

najskuteczniejszy- kaptur na glowe zeby fryzurka nie zwilgotniala i juz
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 16:56   #3
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

yhym ,ale przecież, jak je przykryję kapturem ,to mi się "przyliżą" ;(
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:17   #4
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

no ale przeciez kaptur nie uciska Cie w glowe prawda?! haha zazwyczaj jest w nim troche przestrzeni poza tym jesli wczesniej bedziesz miala od spodu przylakierowane wlosy, to wystarczy je roztrzeoac reka i wroca do poprzedniego stanu... ale nie sadze zeby przyklapnely pod kapturem- ja zawsze tak robie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 17:25   #5
gothic_lencia
Zadomowienie
 
Avatar gothic_lencia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 416
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

spróbuję ...dzięki*
__________________
PROFIL NIEAKTUALNY
gothic_lencia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 18:35   #6
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

Tak, na taką pogodę jak jest teraz, nie ma rady. Nie Ty jedna masz ten problem Aby miały większą objętość, susz włosy nachylając się i popryskaj lakierem od nasady. i obowiązkowo ten kaptur. Wiem to nie takie łatwe...
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 18:40   #7
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

mi kaptur nie pomaga- zdejmuje go a pod nim z fryzyry robi się przyliz albo druga wersja bo kaptur mam z futerkiem - wszystkie włosy mi stoją naelektryzowne! No tragedia po prostu!! Nienawidze takiej pogody. Mam za krótkie włosy na kucyk więc tez się męcze
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 23:28   #8
M.e.w.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

Ja używam od dłuższego czasu Matrix sleek.look smoothing system, niby tylko chroni włosy przed temperaturą od prostownicy, ale też uskutecznia trochę jej działanie. Żeby włosy nie były takie "oklapłe", używam pianki lub lakieru na pasemka przy nasadzie. Jednak one i tak płatają mi figle i po swojemu się często układają, jednak po tych zabiegach trochę mniej
Ogólnie to dochodzę do wniosku, że tak naprawdę to chyba trzeba się urodzić z włosami, które się dają ładnie ułożyć - moja koleżanka ma śliczne, idealnie proste włosy. Jak chce je podnieść od nasady to nie ma z tym problemu, jak chce zakręcić - kręci i też się trzymają. Szczęściara
M.e.w. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:50   #9
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

Ja też codziennie rano myję, modeluję i prostuje włosy, a na koniec tona lakieru. Jak pada mzawka albo snieg po dojsciu na przystanek juz mam wszystko powywijane :/ Może dla niektórych to nie będzie dobry pomysł, ale dla mnie okazała się czapka! Chowam w niej wszystkie włosy (bo mam średnie), po dojściu do szkoły pędzę do toalety i układam je, nie są super podniesione, ale chociaż nie pokecone. Kaptur nie pomaga i tak ta wilgoć się dostaje do środka!
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:13   #10
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

moze was to pocieszy - mam ten sam problem. nie zdaze dojechac do pracy a jusz mam oklaple ulizane straki (w wersji naturalnej) lub pudla (z trwala). zdecydowanie najlepsza jesyt schodzaca - kilkumiesieczna trwala ale to niestety tylko stan przejsciowy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-17, 14:33   #11
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

Ja to z kaptura wyjełam prawie cały puch :haha:żeby był lżejszy i nie przyklepywał mi włosów i ich tak nie ogrzewał.
Nie ma rady na taką pogodę. Na dworzu niestety tylko kaptur.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-17, 18:42   #12
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

oj i ja to mam zrobie sie w domu na bostwo, wyjde przed klatke, troche wiatru cos z nieba kapnie i juz po fryzurze, po calej nocy spania w walkach... kaptur to moje wybawienie tapiruje je od skory, lakier, wczesniej pianka i jakos to leci
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 09:59   #13
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Pogoda psuje mi fryzurkę... pomóżcie,proszę !!! jakie preparaty ,metody???????

no właśnie kaptur to chyba najlepsze wyjscie, ja stosowałam rozne preparaty chroniace przed wilgocia, nawet te profesjonalne z salonów fryzjerskich nie działaja...
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.