kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-28, 16:10   #4051
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Też będę z niecierpliwością czekać na zdjęcia jaśniejszych podkładków Luśki, zwłaszcza z porównaniem do Annabelle. Obecnie nie ma dla mnie u nich idealnego odcienia, bo zimą ok jest Sunny Fairest ale teraz trochę za jasny więc mieszam. Wcześniej Golden Fairest z domieszką Natural Fairest żeby go trochę rozjaśnić.
Chętnie bym zmieniła minerały bo Annabelle używam już od ładnych 4 lat (oczywiście próbując od czasu do czasu czegoś innego), a wcześniej zamawiałam ze Stanów właśnie Lucy tylko wtedy nie wiedziałam nic o kolorze swojej cery i jakoś tak to testowanie mi nie wyszło.
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 19:06   #4052
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Też będę z niecierpliwością czekać na zdjęcia jaśniejszych podkładków Luśki, zwłaszcza z porównaniem do Annabelle. Obecnie nie ma dla mnie u nich idealnego odcienia, bo zimą ok jest Sunny Fairest ale teraz trochę za jasny więc mieszam. Wcześniej Golden Fairest z domieszką Natural Fairest żeby go trochę rozjaśnić.
Chętnie bym zmieniła minerały bo Annabelle używam już od ładnych 4 lat (oczywiście próbując od czasu do czasu czegoś innego), a wcześniej zamawiałam ze Stanów właśnie Lucy tylko wtedy nie wiedziałam nic o kolorze swojej cery i jakoś tak to testowanie mi nie wyszło.
a jaki kolor od nich zamawiałaś kiedyś? LIGHT z lucy jest jasniejszym odpowiednikiem golden fairest z am, tylko light jest delikatnie zolto-brzoskwinowo-neutralny, a golden fairest mocno zolty z oliwkowymi tonami
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 20:04   #4053
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Skoro wyrazasz chec do pomocy, to ja mam pytnie odnosnie odcienia Creamy Bisque to jest z gamy tych jasniejszych czy ciemniejszych? Bo w sumie Cream moze byc za jasny, Bisque jest dobry latem, gdy sie opale. Wiec myslalam, ze Creamy Bisque bedzie idealny, ale na zdjeciach wychodzi jakis ciemny. I juz sama nie wiem.
Lirriel podała link do kopii bloga Cathy - ona była wierną użytkowniczką Creamy Bisque, a używała generalnie podkładów z poziomu 3.
W podkładach Lucy rewelacyjne jest to, że one są wielotonowe - neutral+ żółty+ brzoskwinia+róż/zieleń - i w zaleznosci od cery dany ton bierze górę, dlatego na jednej osobie Creamy Bisque będzie bardziej żółtawy, na innej bardziej jak kość słoniowa. U mnie łapał żółtawe tony, ale znów miał za mało oliwki i jak znalazłam Medium Olive to wymieniłam go. Lucy też nie ma wyraźnie oddzielonych poziomów ciemności, nie ma przepaści pomiędzy kolejnymi poziomami (jak np w Annabelle), nawet trochę trudno te poziomy wyodrębnić, bo się przenikają, dlatego Creamy Bisque może być i traktowany jako ten jaśniejszy odcień, i jako ciemniejszy myślę że to takie light medium lub medium light, w stosunku do Bisque chyba podobny poziomem, ale Bisque jest mniej żółty, bardziej górę biora tony pomarańczowo - różowe dlatego Creamy Bisque może bardziej cerę rozjaśniać (o ile ma ona żólty podton, a Twój zdaje się ma).
Podobnie jest z Oliwkami Pale-Creamy-Medium - tak naprawdę żaden z nich pomiędzy dużego pozornie rozrzutu poziomów nie był dla mnie zdecydowanie zły. One się różnią nie tyle ciemnoscią, co głebią, intensywnoscią, dlatego tak róznie wypadają na swatchach.
Ja teraz też się zastanawiam nad probkami dla siebie i choć Cream jest zdecydowanie jaśniutki to nie wątpię, ze wtopiłby się dość dobrze, bo one się wszystkie wtapiają. Aha, i trochę jaśnieją na twarzy potem.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-28, 21:12   #4054
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ktorych formul uzywalas? Czy ten sam kolor w roznych formulach bardzo sie rozni?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 07:35   #4055
Lirriel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Zabierzów
Wiadomości: 1 751
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
A ktorych formul uzywalas? Czy ten sam kolor w roznych formulach bardzo sie rozni?
Nie różnią się.
Lirriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 20:42   #4056
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Lirriel podała link do kopii bloga Cathy - ona była wierną użytkowniczką Creamy Bisque, a używała generalnie podkładów z poziomu 3.
W podkładach Lucy rewelacyjne jest to, że one są wielotonowe - neutral+ żółty+ brzoskwinia+róż/zieleń - i w zaleznosci od cery dany ton bierze górę, dlatego na jednej osobie Creamy Bisque będzie bardziej żółtawy, na innej bardziej jak kość słoniowa. U mnie łapał żółtawe tony, ale znów miał za mało oliwki i jak znalazłam Medium Olive to wymieniłam go. Lucy też nie ma wyraźnie oddzielonych poziomów ciemności, nie ma przepaści pomiędzy kolejnymi poziomami (jak np w Annabelle), nawet trochę trudno te poziomy wyodrębnić, bo się przenikają, dlatego Creamy Bisque może być i traktowany jako ten jaśniejszy odcień, i jako ciemniejszy myślę że to takie light medium lub medium light, w stosunku do Bisque chyba podobny poziomem, ale Bisque jest mniej żółty, bardziej górę biora tony pomarańczowo - różowe dlatego Creamy Bisque może bardziej cerę rozjaśniać (o ile ma ona żólty podton, a Twój zdaje się ma).
Podobnie jest z Oliwkami Pale-Creamy-Medium - tak naprawdę żaden z nich pomiędzy dużego pozornie rozrzutu poziomów nie był dla mnie zdecydowanie zły. One się różnią nie tyle ciemnoscią, co głebią, intensywnoscią, dlatego tak róznie wypadają na swatchach.
Ja teraz też się zastanawiam nad probkami dla siebie i choć Cream jest zdecydowanie jaśniutki to nie wątpię, ze wtopiłby się dość dobrze, bo one się wszystkie wtapiają. Aha, i trochę jaśnieją na twarzy potem.
Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz

Przyznam, ze z z zaciekawieniem przeczytalam to co napisalas, szczegolnie o wielowymiarowosci podkladow Lucy, tym ze sie kolorystycznie przenikaja i nie maja za bardzo ustalonych poziomow jasnosci/ciemnosci. Oczywiscie patrzac na zdjecia pogladowe da sie je wydorebnic, no ale jednak

W kazdym razie mysle sobie nawet na wlasnym przykladzie, ze jest sporo prawdy w tym co napisalas. Np. podklad Bisque, niby pomarancza, niby z tych ciemniejszych, ale mi jakims cudem pasowal. Zupelnie inaczej zachowywal sie, gdy np. sprawdzalam kolor na opalonej dloni albo na nadgarstu gdzie nie bylam opalona i tez odnosilam wrazenie, ze podklad sie dostosowywal sie do kolorytu cery

Jezeli mowisz, ze Creamy Bisque poziomem jest podobny do Bisque, ale ma wiecej zolci, to dla mnie powinien byc idealny. Bo ja wlasnie mam cere zolto-brzoskwiniowa (moje ostatnie odkrycie ). Natomiast Bisque jest zbyt brzoskwiniowy, gdy nie jestem opalona.

Znowu mam probke Cream i jest troche za jasny. Ale chyba poczekam az mi opalenizna zejdzie. Choc nie wiem czy sobie nie wymieszac ta probke z Bisque albo light medium, ktory az razi pomaranczowoscia
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 11:28   #4057
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Zamawiałam kilka razy, próbki najjaśniejszych i chyba w końcu używałam Pale Olive - ale nie pamiętam za nic czy było ok, i czemu właściwie przeszłam na Annabelle
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 11:48   #4058
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Bo swojego czasu prawie wszyscy przeszli na Anabelle
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 13:24   #4059
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Pewnie dlatego ze byly latwiej dostepne

Ja sie zastanawiam nad Lucy ale waham sie odnosnie koloru. Szukam czegos jasnego ale wszystkie odcienie (oprocz Light ktory bedzie za jasny) z bloga Cathy wydaja mi sie zolto-pomaranczowe :/
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 20:39   #4060
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego ze byly latwiej dostepne

Ja sie zastanawiam nad Lucy ale waham sie odnosnie koloru. Szukam czegos jasnego ale wszystkie odcienie (oprocz Light ktory bedzie za jasny) z bloga Cathy wydaja mi sie zolto-pomaranczowe :/
A jaki masz ton dominujący skóry? Bo to on Ci się wydobędzie, Lucy nie zmienia koloru twarzy, ona się raczej dopasowuje do niego. Moze Pale olive? Albo Cream?
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 21:00   #4061
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego ze byly latwiej dostepne

Ja sie zastanawiam nad Lucy ale waham sie odnosnie koloru. Szukam czegos jasnego ale wszystkie odcienie (oprocz Light ktory bedzie za jasny) z bloga Cathy wydaja mi sie zolto-pomaranczowe :/
Cream jest zdecydowanie typowo zolty , ja nie odnotowalam pomaranczowych tonow.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 21:11   #4062
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Cream jest zdecydowanie typowo zolty , ja nie odnotowalam pomaranczowych tonow.

No właśnie Cream mi najbardziej podchodzi na swatchach.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 19:45   #4063
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

margitea czy bylabys tak uprzejma i wkleilabys wyniki konkursu z Lucy gdyby sie pojawily? Moja wyszukiwarka nawet nie znajduje facebooka polskiej Lucy, jedynie ta zagraniczna

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
No właśnie Cream mi najbardziej podchodzi na swatchach.
Jezeli szukasz tyowego zoltka to jak najbardziej, Cream na moje oko ma minimalna ilosc brzoskwini. Na pewno przewazaja zolte tony.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:00   #4064
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
margitea czy bylabys tak uprzejma i wkleilabys wyniki konkursu z Lucy gdyby sie pojawily? Moja wyszukiwarka nawet nie znajduje facebooka polskiej Lucy, jedynie ta zagraniczna
https://www.facebook.com/lucymineralsonline?fref=ts - to link bezpośredni do facebooka polskiego z Lucy Minerals. Wyniki miały być dzisiaj z tego co widzę, ale nie widzę ich jeszcze, pewnie będą opóźnienia.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:00   #4065
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
margitea czy bylabys tak uprzejma i wkleilabys wyniki konkursu z Lucy gdyby sie pojawily? Moja wyszukiwarka nawet nie znajduje facebooka polskiej Lucy, jedynie ta zagraniczna [COLOR="Silver"]
Polski sklep na FB funkcjonuje jako 'lucyminerals.net'
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:37   #4066
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Polski sklep na FB funkcjonuje jako 'lucyminerals.net'
już to pisałam wcześniej, ale podobno koleżanka nie może znaleźć go wpisując w szukajkę "lucyminerals.net".
może odnośnik coś pomoże

a wyniki jak będą i ktoś mnie tu nie ubiegnie, to wkleję
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 20:50   #4067
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
margitea czy bylabys tak uprzejma i wkleilabys wyniki konkursu z Lucy gdyby sie pojawily? Moja wyszukiwarka nawet nie znajduje facebooka polskiej Lucy, jedynie ta zagraniczna

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------



Jezeli szukasz tyowego zoltka to jak najbardziej, Cream na moje oko ma minimalna ilosc brzoskwini. Na pewno przewazaja zolte tony.
No wlasnie chcialabym teraz cos z domieszka brzoskwini (ale nie pomaranczy ani rozu) lub neutrala.
A czy Lucy sa wydajne? Opakowanie 4g wydaja mi sie malenkie
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:08   #4068
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
No wlasnie chcialabym teraz cos z domieszka brzoskwini (ale nie pomaranczy ani rozu) lub neutrala.
A czy Lucy sa wydajne? Opakowanie 4g wydaja mi sie malenkie
Opakowanie 4g jest przerażająco małe,pewnie widziałaś na moich zdjęciach zestawienie jego z np 4g z annabelle. Ten pojemniczek wygląda jak od cieni... Ale napakowany jest po brzegi. Lucy daje się bardzo mało, trzeba to ogarnac.z początku pakowalam za dużo,choć innych minerałów i tak daje malo.są mega wydajne.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:10   #4069
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/lucymineralsonline?fref=ts - to link bezpośredni do facebooka polskiego z Lucy Minerals. Wyniki miały być dzisiaj z tego co widzę, ale nie widzę ich jeszcze, pewnie będą opóźnienia.
Dzieki, ale niestety dalej mi ten link nie dziala i nie moge wejsc na ich profil, wyskakuje mi ze nie mam uprawnien. Pewnie dlatego, ze nie mam w ogole konta na FB :d

Ale np. z Biochemii Urody moge normalnie wchodzic, mimo ze nie mam konta. A lucy minerals z Polski nawet w wyszukiwarce( google. pl )mi nie wyskakuje


Odnoszac sie do opakowan z Lucy, to one maja teraz tylko 4 g? Bo te ktore ja mam sa zecydowanie wieksze Te ktore ja mam, maja o 10 g I nie wygladaja jk pudelka od cieni.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-08-31 o 21:15
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 21:11   #4070
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dzieki, ale niestety dalej mi ten link nie dziala i nie moge wejsc na ich profil, wyskakuje mi ze nie mam uprawnien. Pewnie dlatego, ze nie mam w ogole konta na FB :d

Ale np. z Biochemii Urody moge normalnie wchodzic, mimo ze nie mam konta. A lucy minerals z Polski nawet w wyszukiwarce mi nie wyskakuje
Aa no jak się nie ma konta na fb to często nic zobaczyć nie można. Nie kusilo cie założyć, nawet bez zdjęcia? :-D
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:23   #4071
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
No wlasnie chcialabym teraz cos z domieszka brzoskwini (ale nie pomaranczy ani rozu) lub neutrala.
A czy Lucy sa wydajne? Opakowanie 4g wydaja mi sie malenkie
Oj Lucy jest bardzo wydajna. Przez to, ze sa kremowe i jak to ujmuje margitea mocno skondensowane naklada sie ich w naprawe malych ilosciach, a to z kolei przeklada sie na ich wydajnosc

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Aa no jak się nie ma konta na fb to często nic zobaczyć nie można. Nie kusilo cie założyć, nawet bez zdjęcia? :-D
W takich momentach troche kusi, ale z drugiej strony mam dzika awersje do portali spolecznosciowych Jakos nie odnajduje sie na nich. Poza tym i tak juz jestem rozkojarzona przez Wizaz Wiec jak doszedlby mi facebook do tego z masa znajomych i roznych profili to moje rozkojarzenie osiagneloby zenit
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 21:56   #4072
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Oj Lucy jest bardzo wydajna. Przez to, ze sa kremowe i jak to ujmuje margitea mocno skondensowane naklada sie ich w naprawe malych ilosciach, a to z kolei przeklada sie na ich wydajnosc

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



W takich momentach troche kusi, ale z drugiej strony mam dzika awersje do portali spolecznosciowych Jakos nie odnajduje sie na nich. Poza tym i tak juz jestem rozkojarzona przez Wizaz Wiec jak doszedlby mi facebook do tego z masa znajomych i roznych profili to moje rozkojarzenie osiagneloby zenit
Też mam dziką awersję, ale mnie to nawet nie kusi. jak nie da się obejść (np informacje dotyczące klubu fitness, do którego chodzę, sa tam zamieszczane) to proszę męża albo koleżankę, żeby mi przeczytali
Kiedyś słyszałam, że jak Cię nie ma na fb to nie istniejesz, więc okazuje się, ze jest całkiem sporo "nieżywych"

Co do Lucy to tez się dziwię tej pojemnosci - kiedyś to było 10 g i na stronie amerykańskiej sa te większe pojemnosci-16$ - 20% zniżki to chyba nawet z przesyłką wyszłoby taniej, zwłaszcza na wspólnych zakupach. nawet chciałam zamówić, póki istnieją wysyłkowo, ale jeszcze raz musiałabym się przebić przez próbki. Póki co domówiłam jeszcze kolejne bigi Lauress, bo to mój absolutny święty Graal, choć Lucy wspominam dobrze.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2015-08-31 o 21:59
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 22:15   #4073
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mnie by się nie chciało angażować ludzi do sprawdzania, skoro mogę założyć profil i sama ogarnąć :-D co do lucy mówiąc skondesowana mam na myśli że napakowana dobrymi składnikami, bardzo kremowa i ciężka.dlatego zajmuje mniej miejsca. Ps.nie wiem czy już nie są dostępne podkłady 10g z Lucy a nie tylko małe 4g na polskiej stronie.A przynajmniej tak chyba miało być.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jednak 10g nie ma w Polsce z podkladow lucy,ale pamiętam że coś mi o nich mówiono,może jeszcze będą?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 23:31   #4074
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Mnie by się nie chciało angażować ludzi do sprawdzania, skoro mogę założyć profil i sama ogarnąć :-D co do lucy mówiąc skondesowana mam na myśli że napakowana dobrymi składnikami, bardzo kremowa i ciężka.dlatego zajmuje mniej miejsca. Ps.nie wiem czy już nie są dostępne podkłady 10g z Lucy a nie tylko małe 4g na polskiej stronie.A przynajmniej tak chyba miało być.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Jednak 10g nie ma w Polsce z podkladow lucy,ale pamiętam że coś mi o nich mówiony co,może jeszcze będą?
Wiesz Generalnie nie lubie angazowac innych i jak moge cos zrobic sama to to robie. Ale w sumie nie widze sensu by zakladac konto z ktorego wiem, ze i tak nie bede korzystac. Wiec dla tego jenego razu juz wole zaangazowac wtajemniczone osoby W sumie to jest pierwsza sytuacja iedy spotykam sie z takim ograniczeniem. Na wiekszosci facebookowych profili, ktore mnie interesuja moge bezproblemu wejsc i poczytac co tam jest napisane.

Odnosnie gramatury to widze, ze na rodzimej stronie lucy minerals jest podana cena za 10 g. Wiec Panowie troche zaszaleli z cena za 4 g , choc az taka wygorowana tez nie jest. Ale biorac pod uwage to, ze na stronie lucy sa czesto promocje, koszt przesylki i czekanie tez nie sa jakies kosmiczne, to bardziej moze sie oplacic zamawianie z zagranicznej strony.

---------- Dopisano o 00:31 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Też mam dziką awersję, ale mnie to nawet nie kusi. jak nie da się obejść (np informacje dotyczące klubu fitness, do którego chodzę, sa tam zamieszczane) to proszę męża albo koleżankę, żeby mi przeczytali
Kiedyś słyszałam, że jak Cię nie ma na fb to nie istniejesz, więc okazuje się, ze jest całkiem sporo "nieżywych"

Co do Lucy to tez się dziwię tej pojemnosci - kiedyś to było 10 g i na stronie amerykańskiej sa te większe pojemnosci-16$ - 20% zniżki to chyba nawet z przesyłką wyszłoby taniej, zwłaszcza na wspólnych zakupach. nawet chciałam zamówić, póki istnieją wysyłkowo, ale jeszcze raz musiałabym się przebić przez próbki. Póki co domówiłam jeszcze kolejne bigi Lauress, bo to mój absolutny święty Graal, choć Lucy wspominam dobrze.
Lucy zrezygnowala z wysylki do Polski, a pozniej ja wznowila Wiec chyba musza isc stad jakies zamowienia, skoro sa takie tendencje do powrotow Choc teraz w kontekscie tego, ze ruszyl sklep, poki co nie ma co sie martwic, ze nie bedzie dostepu do jej podkladow . Mnie taka mozliwosc bardzo cieszy, bo swojego czasu podklady Lucy nie byly nigdzie dostepne i musialam polowac na wymiankach

A dla mnie pod wzgledem formuly to sa najlepsz mineraly, tylko koloru nie moge dobrac. Ale coraz czesciej zastanawiam sie czy nie kupic probki i nie wymieszac z soba.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 09:37   #4075
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/lucymineralsonline?fref=ts - to link bezpośredni do facebooka polskiego z Lucy Minerals. Wyniki miały być dzisiaj z tego co widzę, ale nie widzę ich jeszcze, pewnie będą opóźnienia.
Wyników wciąż nie ma. Ktoś coś wie, dostał na maila, cokolwiek?
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 10:55   #4076
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Wyników wciąż nie ma. Ktoś coś wie, dostał na maila, cokolwiek?
wysłałam zapytanie na facebooku, jak coś się dowiem to dam znać

edit: wyniki mają się pojawić dzisiaj późnym wieczorem
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-09-01 o 11:27
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 11:36   #4077
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
wysłałam zapytanie na facebooku, jak coś się dowiem to dam znać

edit: wyniki mają się pojawić dzisiaj późnym wieczorem
Mogliby podać oficjalny komunikat, bo w ogłoszeniu konkursowy wyraźnie napisali że wyniki 31.08
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 12:05   #4078
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Już są ...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 12:45   #4079
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Mogliby podać oficjalny komunikat, bo w ogłoszeniu konkursowy wyraźnie napisali że wyniki 31.08
no tak napisali. później, że wyniki będą wieczorem, a jak już to napisałam wam, to napisali, że wyniki zaraz będą

no więc są:

''Dziękujemy wszystkim uczestniczkom konkursu !
Jak zwykle wybór był trudny
Konkurs wygrały:
Kurczak Patrycja
Krystyna Gruszeczka
Marta Serafin
Zwyciężczynie prosimy o kontakt mailowy na adres:
info@lucyminerals.net
Wszystkie Panie które brały udział w konkursie zapraszamy do uczestniczenia w kolejnym już wkrótce.''
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 13:39   #4080
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
no tak napisali. później, że wyniki będą wieczorem, a jak już to napisałam wam, to napisali, że wyniki zaraz będą

no więc są:

''Dziękujemy wszystkim uczestniczkom konkursu !
Jak zwykle wybór był trudny
Konkurs wygrały:
Kurczak Patrycja
Krystyna Gruszeczka
Marta Serafin
Zwyciężczynie prosimy o kontakt mailowy na adres:
info@lucyminerals.net
Wszystkie Panie które brały udział w konkursie zapraszamy do uczestniczenia w kolejnym już wkrótce.''
Gratulacje jeśli udało się którejś z wizażanek
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.