Sanotint naturalne farby do włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 17:37   #31
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Alunia1982
Zgadzam się z tobą, i dodam że czasami nawet niepozorny kosmetyk, niekoniecznie drogi, ale z fajnym prostym składem będzie dawał dużo lepsze efekty. Jednak reklama robi swoje, kusi...cóż nie każdy da się nabrać, ja zaczęłam czytac i analizować składy, ciężko jest mi teraz co kolwiek kupic drogeryjnego.
Chętnie bym używała tych farb, ale obawiam się że nie osiągnę wybranego koloru ponieważ farbuję na kolor rudy 2 tony jaśniejszy od mojego. Jeśli masz jakąś fajną i sprawdzoną odżywkę do włosów lub inne kosmetyki to proszę napisz na forum lub PW.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:29   #32
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez alunia1982 Pokaż wiadomość
Kathy ja robię dokładnie jak Ty! Nawet czasami znajomym wyszukuje lepsze zamienniki mamy też klientów którzy mają sieć drogerii w pewnych częściach PL i podnosimy ich zyski czasami nawet o 50% w 3m za pomocą jednego triku - zamieniamy asortyment tylko na ten z reklam tv - zero gazet! Ludzie są poprostu leniwi i nie chce im się wyszukać czegoś dobrego - odpowiedniego dla siebie! Farbę spokojnie możesz spróbować zaufaj mi bo przetestowałam już mogę powiedzieć w tej chwilii wszystkie biokap,herbatint,naturitn t,logona... duuuuużo wynalazków aż trafiłam na sanotint, polecam wszystkim koleżankom i ani jedna nie zrezygnowała (oprócz jednej sknery która żałuje 49zł na ładne włoski - wiem że tu zaglądasz Madziu nie obraź się to taki żarcik ) możesz mi przesłać na priv foto to może będę mogła Ci pomóc bo w moim dziale mam aż 3 rudzielce które stosują

Jeśli chodzi o sprawdzone i naprawdę dobre skuteczne odżywki to zdecydowanie polecam ten sanotint colurcare do farbowanych i delikatny olejek rekonstruujący olio non olio który nie przetłuszcza włosków, poczytaj sobie opisy na allegro

ok, dziękuję zapisałam sobie bo jestem włosomaniaczką, poniżej link do mojego obecnego koloru - farbowane przed wczoraj, właśnie takiego koloru oczekuję a mój naturalny to bardzo ciemny brąz
http://img823.imageshack.us/img823/4858/744i844.jpg
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:06   #33
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ok, dziękuję zapisałam sobie bo jestem włosomaniaczką, poniżej link do mojego obecnego koloru - farbowane przed wczoraj, właśnie takiego koloru oczekuję a mój naturalny to bardzo ciemny brąz
http://img823.imageshack.us/img823/4858/744i844.jpg
kathy579 jaką Ty masz cudowną burzę loków
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 13:09   #34
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

dziękuję Denise
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:41   #35
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

A czy ktoś farbował blondem z Sanotint i mógłby się na ten temat wypowiedzieć? Byłabym ogromnie wdzięczna .
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:02   #36
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Denise ja rowniez czekam na opinie odnosnie blondu, chociaz, jak tylko uda mi sie zakupic to chyba w ciemno zrobie i obiecuje wstawic zdjecia. Maialam nadzieje, ze w Biocopie dostane, przynajmniej takie informacje wyczytalam o dostepnosci u mnie, ale nie bylo, tylko Logona, a z tej marki blondy w palecie byly wstretne. Jak nie dostanie gdzie indziej to chyba tylko zamowienie przez net pozostaje a do tego mi nie speiszno bo lubie zmieniac zdanie i wole do ostatniej chwili decydowac jakiej farby uzyc. W kazdym razie gdybys uzyla odcienia to prosze Cie slicznie wstaw zdjecie efektow. Na poprzedniej stronie wstawilam odcien ktory mnie interesuje z pytaniem czy zdjecie dobrze oddaje kolor ajki wychodzi po farbie (wiadomo na necie mozna kolor podrasowac dla celow marketingowych) ale nikt mi nie odpowiedzial wiec jak dla mnie nadal wielka niewiadoma sa te farby. Czy dobrze zrozumialam, ze w skladzie farby jednak amoniakopochodne sa? Jesli masz linka do jakiegos artykulu nt tej substancji badz jej toksycznego dzialania podaj linka

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2011-01-06 o 21:03
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 09:33   #37
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Hej TLU

Ja z racji, że jestem bardzo zadowolona z efektów farbowania - już sanotintem farbuje połowe rodziny Siostrę na rudo a przyjaciółkę na blond (Nordic Blonde 13) Włosy wyszły jej fajne- taki zimny blond. Z tym, że najpierw użyłyśmy rozjaśniacza (bo miała ciemne włosy) dopiero farbę. Blond bardzo zblizony do tego ze zdjęcia, które wstawiłaś na poprzedniej str.

Mówisz o MEA wiesz to substancja służąca do produkcji emulgatorów, past, farmaceutyki - w farbach używa się go by otworzyć łuskę włosa tak by uzyskać głębszy, intensywniejszy kolor.

Farba podczas aplikacji wogole nie "śmierdzi" jak zwykłe farby amoniakowe.
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 11:19   #38
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Dziewczy a powiedzcie czy ta farba jest zmywalna?chodzi mi oto czy bede po niej miał odrosty czy zmywa się po jakims czasie? z góry dzieki za odp.
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:07   #39
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Denise ja rowniez czekam na opinie odnosnie blondu, chociaz, jak tylko uda mi sie zakupic to chyba w ciemno zrobie i obiecuje wstawic zdjecia. Maialam nadzieje, ze w Biocopie dostane, przynajmniej takie informacje wyczytalam o dostepnosci u mnie, ale nie bylo, tylko Logona, a z tej marki blondy w palecie byly wstretne. Jak nie dostanie gdzie indziej to chyba tylko zamowienie przez net pozostaje a do tego mi nie speiszno bo lubie zmieniac zdanie i wole do ostatniej chwili decydowac jakiej farby uzyc. W kazdym razie gdybys uzyla odcienia to prosze Cie slicznie wstaw zdjecie efektow. Na poprzedniej stronie wstawilam odcien ktory mnie interesuje z pytaniem czy zdjecie dobrze oddaje kolor ajki wychodzi po farbie (wiadomo na necie mozna kolor podrasowac dla celow marketingowych) ale nikt mi nie odpowiedzial wiec jak dla mnie nadal wielka niewiadoma sa te farby. Czy dobrze zrozumialam, ze w skladzie farby jednak amoniakopochodne sa? Jesli masz linka do jakiegos artykulu nt tej substancji badz jej toksycznego dzialania podaj linka
Witaj TLU , obiecuję , że jeśli tylko zdecyduję się na ten blond , to po użyciu wstawię fotki . Tak etanoloamina jest pochodną amoniaku , jak i wszystkie z grupy amin , nie wiem czy jest bardziej, czy mniej toksyczna od samego amoniaku , informację na ten temat przeczytałam w artykule napisanym w języku angielskim , oto link http://ezinearticles.com/?Ammonia-Fr...ure&id=4132030 .Tak jak napisała MEGA gwiazda , amoniak lub jego pochodne otwierają osłonkę włosa , aby barwnik mógł wniknąć do jego wnętrza i to jest właśnie ten składnik , po którym nasze włoski są przesuszone lub mają rozdwojone końcówki , ale niestety, nie unikniemy go w żadnej farbie Tutaj pomaga tylko intensywna pielęgnacja . Mega gwiazdo ja mam do Ciebie pytanie , załączam fotkę mojego naturalnego koloru włosów , czy do uzyskania zimnego odcienia blondu np: nordyckiego , również powinnam je rozjaśnić , żeby wybić pigment z włosa ? Czy sama farba wystarczy? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 059.jpg (24,9 KB, 176 załadowań)
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 13:55   #40
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Smile Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

helołł proszę o odp.
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 16:52   #41
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Jeśli chodzi o zmywalność to chyba tylko linia Sanotint REFLEX ma w palecie odcienie , które schodzą po około 6 myciach http://www.onlynature.pl/farba-sanot...category_id=49
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 17:39   #42
herbuta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 33
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Dzieki bardzo!
herbuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 10:56   #43
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez alunia1982 Pokaż wiadomość
hej Kathy, przepraszam że dopiero teraz, ale urlop od pracy trzeba wykorzystać widziałam fotkę, masz śliczne włosy, polecam kolor 23-sprawdzony, na pewno Ci się spodoba
pozdrawiam

ps.Denise http://naturalnefarby.pl/Farba_Sanotint_Classic-74.html
idealnie kolor 13 pasuje, chciałabym mieć takie jak Ty, bardzo ładne!

ps2.lece na zakupki, przeceny grudniowe
...czy musiała bym wcześniej rozjaśnic, bo mój naturalny odrost to bardzo ciemny brąz?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 10:57   #44
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Witaj TLU , obiecuję , że jeśli tylko zdecyduję się na ten blond , to po użyciu wstawię fotki . Tak etanoloamina jest pochodną amoniaku , jak i wszystkie z grupy amin , nie wiem czy jest bardziej, czy mniej toksyczna od samego amoniaku , informację na ten temat przeczytałam w artykule napisanym w języku angielskim , oto link http://ezinearticles.com/?Ammonia-Fr...ure&id=4132030 .Tak jak napisała MEGA gwiazda , amoniak lub jego pochodne otwierają osłonkę włosa , aby barwnik mógł wniknąć do jego wnętrza i to jest właśnie ten składnik , po którym nasze włoski są przesuszone lub mają rozdwojone końcówki , ale niestety, nie unikniemy go w żadnej farbie Tutaj pomaga tylko intensywna pielęgnacja . Mega gwiazdo ja mam do Ciebie pytanie , załączam fotkę mojego naturalnego koloru włosów , czy do uzyskania zimnego odcienia blondu np: nordyckiego , również powinnam je rozjaśnić , żeby wybić
pigment z włosa ? Czy sama farba wystarczy? Pozdrawiam

Hey Denise,

Masz piękny naturalny kolor włosów - tylko pozazdrościć
U Ciebie przy tak jasnych włoskach nie trzeba rozjaśniacza, kolor wyjdzie raczej na pewno. Z tego co widze włosy masz długie - ten pierwszy raz chyba powinnaś użyć 2 opakowań farby by je całkowicie równomiernie pokryć.
Nordic blonde - ten kolor bym polecała dla Ciebie! On z doświadczenia wiem wychodzi extra!

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 11:11   #45
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Bardzo , bardzo dziękuję dziewczynki , MEGA gwiazdo , a powiedz mi , czy ten odcień very light blonde i nordic blonde , bardzo się od siebie różnią ? Bo jakby je tak zestawić ze sobą , to wyglądają prawie identycznie.... Widziałaś może efekt tego drugiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dwa odcienie.jpg (41,3 KB, 81 załadowań)
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:26   #46
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

[QUOTE=Denise;24260109]Bardzo , bardzo dziękuję dziewczynki , MEGA gwiazdo , a powiedz mi , czy ten odcień very light blonde i nordic blonde , bardzo się od siebie różnią ? Bo jakby je tak zestawić ze sobą , to wyglądają prawie identycznie.... Widziałaś może efekt tego drugiego?[/Q





Rzeczywiście na zdjęciu te dwa kolory wyglądają podobnie.
Jednak Denise w tym przypadku nie mogę pomóc bo osobiście na żywo widziałam tylko efekt koloryzacji blondu nordyckiego...

Kolory są zbliżone wiec i na włoskach powinny wyjść podobnie- teraz do ciebie decyzja, który bardziej ci się podoba
w razie czego służę pomocą

Co do pielęgnacji, o ktorej pisałaś wcześniej - zakupiłam dziś odżywkę Sanotintu - Maschera Seta (podobno super odżywcza, nadaje się na saunę na włosy i super użyć jej przed prostowaniem) --> Czekajcie Ladies na opinie jak tylko kurier mi ją dostarczy i użyję 1 raz to odrazu dam znać jaki efekt ;P

kiss kiss
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 11:13   #47
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

[QUOTE=MEGA gwiazda;24273547]
Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
Bardzo , bardzo dziękuję dziewczynki , MEGA gwiazdo , a powiedz mi , czy ten odcień very light blonde i nordic blonde , bardzo się od siebie różnią ? Bo jakby je tak zestawić ze sobą , to wyglądają prawie identycznie.... Widziałaś może efekt tego drugiego?[/Q





Rzeczywiście na zdjęciu te dwa kolory wyglądają podobnie.
Jednak Denise w tym przypadku nie mogę pomóc bo osobiście na żywo widziałam tylko efekt koloryzacji blondu nordyckiego...

Kolory są zbliżone wiec i na włoskach powinny wyjść podobnie- teraz do ciebie decyzja, który bardziej ci się podoba
w razie czego służę pomocą

Co do pielęgnacji, o ktorej pisałaś wcześniej - zakupiłam dziś odżywkę Sanotintu - Maschera Seta (podobno super odżywcza, nadaje się na saunę na włosy i super użyć jej przed prostowaniem) --> Czekajcie Ladies na opinie jak tylko kurier mi ją dostarczy i użyję 1 raz to odrazu dam znać jaki efekt ;P

kiss kiss
Kolejny raz serdecznie dziękuję za odpowiedź i oczywiście czekamy na opinie nt odżywki
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 11:14   #48
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Hello. Te farby są super. Włosy są miękkie, gładkie i lśniące. Zakupiłam w ciemno na allegro odcień hell blond 10 ( sanotint classic). Pokrył równo całe włosy. Jestem mega zadowolona... Próbki szamponów i odżywki super. Po użyciu odżywki byłam w szoku, że moje puszyste włosy nagle stały się zdyscyplinowane...Polecam .
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 21:15   #49
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Szkoda tylko, że Ci którzy chwalą sanotint nie pokazują zdjęć i generalnie nie posiadają zbyt wielu postów... a miałam nadzieję na rzetelne opinie..
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 10:12   #50
kasiaiseba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów



Uploaded with ImageShack.us
kasiaiseba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 10:51   #51
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez kasiaiseba Pokaż wiadomość


Uploaded with ImageShack.us
Bardzo ładny kolor
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 10:09   #52
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez alunia1982 Pokaż wiadomość
nie jesteśmy same
alunia1982 jesteś wielka gdzie to wyszperałaś? Żeby tak jeszcze fotki były pozałączane...

kasiaiseba naprawdę piękny kolorek
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 17:11   #53
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Witam! Dziewczyny może któraś z Was wie czy w Krakowie można dostać w jakimś sklepie farbę Sanotint? Czy tylko można ją dostać przez internet?
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 09:18   #54
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Hej dziewczynki...

Tak jak obiecałam - napisze jak się sprawuje odżywka/maska maschera seta którą ostatnio zakupiłam.
Jeśli któraś z was ma niesforne włosy, często prostuje, rozdwajają się końcówki czy są bardzo suche - to odzywka ta na te problemy naprawdę działa!!!! Używam jej przed prostowaniem - efekt 2x lepszy Mam też po rozdwajane, suche końcówki - wiec robię nią raz w tygodniu saunę (nakładam na 30min - pod gorący ręcznik) powoli widze różnice.....

ogólnie polecam!
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 09:41   #55
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki...

Tak jak obiecałam - napisze jak się sprawuje odżywka/maska maschera seta którą ostatnio zakupiłam.
Jeśli któraś z was ma niesforne włosy, często prostuje, rozdwajają się końcówki czy są bardzo suche - to odzywka ta na te problemy naprawdę działa!!!! Używam jej przed prostowaniem - efekt 2x lepszy Mam też po rozdwajane, suche końcówki - wiec robię nią raz w tygodniu saunę (nakładam na 30min - pod gorący ręcznik) powoli widze różnice.....

ogólnie polecam!
Można prosic o skład
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:03   #56
MEGA gwiazda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

skład z pudełka :

Aqua - Cetearyl Alcohol - Cocamide Dea - Cetrimonium Chloride - Cyclopentasiloxane - Amodimethicone - Isopropyl Stearate - Hydrolyzed Silk - Dimethicone - Parfum - Dimethiconol - Lactic Acid - Panicum - Miliaceum Extract - Phenoxyethanol - Sorbic Acid - Caprylyl Glycol - Calcium Pantothenate - Biotin - Linalool

Maska ze złotym prosem ph 3,5 - 4
Bez parabenów, politlenków etylu, syntetycznych barwników
testowany na zawartość niklu
MEGA gwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:54   #57
naturalnefarbypl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
Witam! Dziewczyny może któraś z Was wie czy w Krakowie można dostać w jakimś sklepie farbę Sanotint? Czy tylko można ją dostać przez internet?
Witaj Collinko, w tej chwili nie ma w Krakowie farb Sanotint, powinny pojawić się w przeciągu 3m. Pozdrawiam
naturalnefarbypl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 15:13   #58
collinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 23
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

ogromnie dziękuję za odpowiedź!Pozostaje mi zamawianie przez internet i czekanie aż pojawią się w końcu w Krakowie a jeśli mogę spytać to gdzie te farby będą dostępne w Krakowie, w jakimś konkretnym sklepie czy drogerii? Pozdrawiam
collinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 16:26   #59
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez collinka Pokaż wiadomość
ogromnie dziękuję za odpowiedź!Pozostaje mi zamawianie przez internet i czekanie aż pojawią się w końcu w Krakowie a jeśli mogę spytać to gdzie te farby będą dostępne w Krakowie, w jakimś konkretnym sklepie czy drogerii? Pozdrawiam

Czasami farby tego typu dostępne są w większych aptekach
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 16:55   #60
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Sanotint naturalne farby do włosów

Cytat:
Napisane przez MEGA gwiazda Pokaż wiadomość
skład z pudełka :

Aqua - Cetearyl Alcohol - Cocamide Dea - Cetrimonium Chloride - Cyclopentasiloxane - Amodimethicone - Isopropyl Stearate - Hydrolyzed Silk - Dimethicone - Parfum - Dimethiconol - Lactic Acid - Panicum - Miliaceum Extract - Phenoxyethanol - Sorbic Acid - Caprylyl Glycol - Calcium Pantothenate - Biotin - Linalool

Maska ze złotym prosem ph 3,5 - 4
Bez parabenów, politlenków etylu, syntetycznych barwników
testowany na zawartość niklu
To może ja napiszę co jest w składzie Pochodne olejku kokosowego , substancje zapachowe , kombinacje dwóch silikonów z których jeden o lżejszej formule , nie powinien obciążać włosów , a nadać im jedwabistość i "śliskość" , poza tym składniki nadające miękkość i nawilżające , proteiny jedwabiu , inne rodzaje silikonów nadające połysk (dimethiconol) oraz pozostawiające ochronny film wodny na włosach , kwas mlekowy , który balansuje pH skóry ,ekstrakt ze złotego prosa , kwas sorbowy - to konserwant , który niszczy i hamuje aktywność drobnoustrojów utrzymując czystość mikrobiologiczną kosmetyku w czasie jego użytkowania , związki grzybobójcze , witamina B-5 , biotyna (wit.H) , substancje zapachowe (kwiatowe) . Krótko mówiąc jest to odżywka o zróżnicowanej kombinacji silikonów.
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 05:27:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.