Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-13, 10:32   #91
Chantalle
Raczkowanie
 
Avatar Chantalle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 478
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

mam pytanie,czy kazda osemke sie chirurgicznie wyrywa,czy jak jest wyrosnieta cala to dentysci moa ją wyrwac jak kazdy inny zab?czeka mnie dolna prawa osemka....
__________________
Aparatka:
góra i dół-system DAMON od 23.12.2009

SLEEP WITH ME, SLEEP WITH MY PIT BULL !!!
Moje dziewczynki:
http://www.suwaczki.com/tickers/ug37k6nlp0b0isba.png
Chantalle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 09:10   #92
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

wyrwalam 8 wczoraj. polecam dr. Kornela Krasnego.bardzo sympatyczny, odciaga uwage od zabiegu. i przystojny co prawda wyrywalam u siebie w miescie ale chyba przyjmuje tez przy akademii medycznej w klinice chirurgii czaszkowo-szczekowo-twarzowej.

zabek w polowie wyrosniety. znieczulenie 1 nie zadzialalo wiec sie poplakalam z bolu na fotelu zanim pan zauwazyl ze cos nie tak. ale po drugim juz mogl robic ze mna co chcial. zalozone szwy. dzis nic nie boli, szwy nie ciagna. praktycznie nie spuchlam i bardzo dobrze sie czuje. jem normalnie. jak bede jeszcze kiedys wyrywac to na pewnoe do niego zawitam
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-12, 12:58   #93
xdariax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

czesc miałam usuwana dolną prawą ósemke w poniedizałek i chciałm sie was zapytac czy tez miałyscie nie przyjemny zapach w ustach i czy jest to normalne czy trzeba isc z tym do dentysty
xdariax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:34   #94
madziunia233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Witam ja moge z czystym sumieniem polecic najlepszego chirurga szczekowo twarzowego ale niestety nie w Warszawie tylko w woj. lubuskim a dokldniej w Zielonej Gorze. Jest to Jacek Cichy - konsultant wojewodzki i przyjmuje w poniedzialki srody i piatki a tel do gabinetu to 068 324 50 22. Mialam dlutowana osemke prawa dolna, ktorej korzen lezal poziomo.Bardzo sie balam bo duzo o tym czytalam i bylam przerazona jak nigdy. Zabieg mial trwac 40 min a trwal 15 mialam 1 znieczuleni i wszystko bylo na kase chorych. Tak od siebie powiem, ze moim zdaniem wazny jest profesjonalizm w tym co sie robi. Powiem, ze wczesniej zanim poszlam na konsultacje do pana Cichego, bylam gdzie indziej, Jak ta babka tez oczywiscie byla chirurgiem szczekowo twarzowym zobaczyla moje zdjecie zeba to powiedziala ze MOZE da rade i ze zabieg bedzie trwal okolo godziny i ze miala taki przypadek na studiach ze tego na co dzien nie robi. Po takich slowach kazdemu by sie odechcialo isc do takiego chirurga i ja tez nie poszlam. Szukalam dalej ... i znalazlam wlasnie w Zielonej Gorze. Ten chirurg u ktorego mialam dlutowana osemke takie zabiego kiljka razy dziennie, takze ma obycie. Ichoc do Warszawy daleko od Zielonej Gory to chcialabym zeby inni z lubuskiego wiedzieli ze ten chirurg jest sprawdzony i jest najlepszy.
madziunia233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 14:01   #95
asia_sia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: a to zależy
Wiadomości: 16
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

__________________
"...Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia..."

Edytowane przez asia_sia
Czas edycji: 2007-11-10 o 09:54
asia_sia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 22:48   #96
szewczyk
Przyczajenie
 
Avatar szewczyk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dąbrowa górnicza/kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

witam, mialam ponad dwa tygodnie temu wyrywane dwie osemki po jednej stronie, 3 dni temu wyjęli mi szwy i tu sie pojawia problem. zrobila mi sie spora dziura w dziąśle!!! to znaczy nie zrosło mi sie za dobrze i mam taka jakby kieszonke!!!!! troche to niefajne bo cały czas mi tam włazi jedzienie i obawiam sie ze juz sie nie zrosnie skoro wszystko tam mam zagojone. miał ktoś może taki problem??? co sie z tym robi??? mam nadzieje ze nie bede musiala tego jakos nacinac badz wycinac i znów sie męczyc?
szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 07:39   #97
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

szewczyk to normalne. zebodol goi sie do pol roku.
tez mialam na poczatk dziure wielka,przeszkadzalo. ale jestem 2,5 miesiaca po wyrwaniu i juz sie wszystko zaroslo
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 15:22   #98
szewczyk
Przyczajenie
 
Avatar szewczyk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dąbrowa górnicza/kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

serio to sie zagoi??? rany wielkie dzięki bo się przeraziłam że juz tak będe miala ,albo że trzeba będzie to jakoś znów ciąć!!!brrrr. no to w takim razie chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko sie z nim zaprzyjaźnić i cierpliwie czekać:-D dzięki wielkie
szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 10:29   #99
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Cytat:
Napisane przez szewczyk Pokaż wiadomość
serio to sie zagoi??? rany wielkie dzięki bo się przeraziłam że juz tak będe miala ,albo że trzeba będzie to jakoś znów ciąć!!!brrrr. no to w takim razie chyba nie pozostaje mi nic innego jak tylko sie z nim zaprzyjaźnić i cierpliwie czekać:-D dzięki wielkie
pewnie ze tak. tez na poczatku czulam ze niby jest zagojone a dziura wielka. po kazdym posilku duzo jedzenia wydlubywalam. ale teraz jest juz praktycznie rowno.malutki dolek ale w to nawet jedzenie nie wchodzi.
po prostu trzeba poczekac
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 18:26   #100
M-lenka
Raczkowanie
 
Avatar M-lenka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Cześć dziewczyny
Ja miałam już 2 ósemki wyrwane z góry i wszystko bylo ok, oczywiście przed zabiegiem ogromna panika i strach,ale nic nie bolało ani przed ani po. W czwartek idę na wyrwanie dolnej ósemki i znowu mnie ściska żółądek :/. Podobno wyrywanie dolnych zębów jest o wiele gorsze, tak słyszałam i stosuje się inne znieczulenie, jakieś przewodowe. Czy ktoś mi może wyjaśnić na czym ono polega i jak wygląda wyrywanie dolnych ósemek?
__________________
Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.
Oto jedna z zagadek.

Tom T. Hall
M-lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 23:26   #101
szewczyk
Przyczajenie
 
Avatar szewczyk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dąbrowa górnicza/kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

ja 3 tygodnie temu miala wyrywane dwie osemki i mimo że mam dziure w piątek idę wyrywać następne dwie bo skoro ma mi się goić pół roku to nie będe tyle czekała z wyrywaniem następnych.i będzie spokój na całe życie.już się nie mogę doczekać aż sie ich pozbede. też sie strasznie boje tymbardziej ze wiem juz jak to jest. ale chce miec już z głowy.
na znieczuleniu se nie znam ale o ile dobrze pamietam malam takie same na dole jak i na górze ( bo jedna strzykawka) tyle ze na dole musial mi wbijac chyba ze dwa razy bo troche mnie jeszcze po pierwszym bolało. a jak wyglada wyrywanie dołu? no wyrywanie jest chyba gorsze, z tego względu chyba ze to jest w żuchwie wiec ruchomej częsci i ja miałam wrażenie podczas wyrywania że zaraz mi ją wyrwie i wgniecie mnie w fotel!!! ale to tylko takie wstrętne odczucie, a teraz wszystko jest ok ( oprócz cudnego zębodołu)no i jeszcze nie do konca moge otwierać szczenkę, ale mam nadzieje ze to przejdzie, bo powoli puszcza. ale nie ma się czego bać:-D damy radę:-D:-D
szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 19:18   #102
M-lenka
Raczkowanie
 
Avatar M-lenka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Cześć dziewczyny!
Właśnie wróciłam od dentysty już bez dolnej prawej ósemki , znieczulenie było ok,nic nie bolało a ząb wyszedł w 3 sekundy. Jestem mega szczęśliwa. Na razie trzyma mnie znieczulenie aż po ucho , ale mam nadzieję,że jak zejdzie to też nie będzie bolało. Pozdrawiam.
__________________
Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.
Oto jedna z zagadek.

Tom T. Hall
M-lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 07:18   #103
szewczyk
Przyczajenie
 
Avatar szewczyk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dąbrowa górnicza/kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

no widzisz:-D nie takie straszne.ale zazdroszcze ze tak latwiutko Ci wyszedl. z moim dolnym facet mocowal sie z 15 minut zanim puscil.tylko ze milama jakies dziwne zmutowane wielkie zęby z 4 korzeniami rozchodzącymi si e nia boki ale nie bylo zle. równiutko za tydzien koncze z reszta moich ósemek.w koncu.
szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 21:37   #104
M-lenka
Raczkowanie
 
Avatar M-lenka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Mi zostala jeszcze jedna dolna,ale na razie ja zostawie w spokoju,bo mam dosc stresów . To trzymam kciuki za pomyślne wyrwanie
__________________
Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.
Oto jedna z zagadek.

Tom T. Hall
M-lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 17:22   #105
agata:D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

tez mi beda wyrywac cztery 8 a mam 14 lat zlecila tak ortodontka poniewaz bede miala zakldany aprat staly i te ósemki moga mi skrzywic potem zeby jak czytam ze mi twarz spuchnie to zastanawiam sie nad stalym aparatem
agata:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 20:12   #106
szewczyk
Przyczajenie
 
Avatar szewczyk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dąbrowa górnicza/kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Ale czemu? nie masz sie co zastaniawac nad aparatem! serio ! ja też zakładałam mniej wiecej w Twoim wieku i niczego nie załuje!!!! jakby mi sie cos nie daj Boże znów pokrzywiło to bez zawahania bym znów taki aparat założyła. i tylko zaluje wlasnie ze nie mialam tych osemek wczesniej i nie wyrwalam ich przed zalozeniem aparatu. zaczely wyrastac mi dopiero niestety w wieku okolo 21 lat. i troche pokrzywily zeby, ale teraz po ich wyrwaniu reszta zebow wraca powoli na swoje miejsca wiec mam nadzoeje ze niebawem bede miala znow idealnie proste zeby. i nad aparatem sie nie zastaniawiaj bo mimo ze moze to nie jest jakies przyjemne to na prawde warto!!!! i wszystkim zawsze aparat bede polecała! wyprostuje Ci idealnie ząbki!!! a spuchniecie przy wyrywniu to pikuś , też warto:-D!!!!! powodzenia życzę:-D i zazdroszcze ze masz osemki juz teraz i nie bedziesz miala takich problemów jak ja mialam z tymi nieszczęsnymi zębami!
szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 17:54   #107
agata:D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

akurat zakładania aparatu sie nie boje i nawet sie z tego ciesze gdyby nie wyrywanie tych zebow :P
agata:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 10:35   #108
szewczyk
Przyczajenie
 
Avatar szewczyk
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dąbrowa górnicza/kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Mówiłaś ze sie zastanawiasz nas stalym aparatem wiec Ci tlumacze ze nie ma co. i pomyśl ze bez wyrwania zebow cale pzniejsze prostowanie moze byc bez sensu!! co prawda samo zakladanie aparatu i pierwsze kika dni to też mordęga, jak po wyrwaniu! ( przynajmniej i mnie tak bylo)ale warto troche pocierpiecpozniej bedziesz powalała uśmiechem powodzenia.
szewczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 12:02   #109
agata:D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 10
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

aparat juz mam zalozony nie bolalo tak bardzo
agata:D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 17:09   #110
luckystar
Przyczajenie
 
Avatar luckystar
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Cytat:
Napisane przez agata:D Pokaż wiadomość
tez mi beda wyrywac cztery 8 a mam 14 lat zlecila tak ortodontka poniewaz bede miala zakldany aprat staly i te ósemki moga mi skrzywic potem zeby jak czytam ze mi twarz spuchnie to zastanawiam sie nad stalym aparatem

Gorąco polecam doktora Piotra Cichonia na Górczewskiej "Extradent". Jest niesamowity. usunał mi wszystkie ósemki bezboleśnie bardzo miły i profesjonalny stomatolog. Na zapisy czeka się 3 tygodnie i wszystko refundowane przez kase chorych. tylko za dodatkowe znieczulenie płaci się 30 zł i zdjęcie szwów 20 zł.
Też mam aparat na zębach i ortodonta powiedział że jeżeli nie "wyjmę" chirurgicznie ósemek to aparat nic nie pomoże bo gdy będą chciały wyjść wszystko mi się cofnie. Także dziewczyny poważnie pomyślcie nad tym czy chcecie kilka dni być opuchnięte a później mieć piękne ząbki czy wolicie je zaniedbać. Mnie bolała szczęka 4 dni (ale jest to do wytrzymania. dostałam Ketonal) a opuchlizna zeszła po 6 dniach.
luckystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 13:31   #111
matuszanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 19
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

ja mialam 1,5 tyg temu usowana co prawda 6-tke, tez dr Piotr Cichon, faktycznie, mily, fachowy ale, ze niemal stracilam przytomnosc na fotelu (chyba za goraco bylo na dworze tego dnia)to sie musial spieszyc zeby mi opatrunek zalozyc, teraz jak sie dziura zasklepia okazalo sie, ze mam chyba pozostalosc korzenia w zebodole, mam jutro przyjsc zeby sprawdzil co sie tam dzieje, boje sie troche bo ledwie mi sie rana zagoila to znou bedzie mi grzebal wrrr, no ale wole zeby to bylo teraz niz jak mi sie wsyztsko zarosnie

a i znieczulenie mialam na NFZ bylo ok, nic nie culam poza wsomnianym wgniataniem w fotel
matuszanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 22:52   #112
brzanka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Witam,
Wczoraj miałam usuwanie ósemki bo nie mogła wyjść do końca i i 3/4 miałam zarośnięte dziąsłem. Chowało mi się pod nie jedzenie i było to bolesne i niehigieniczne.
Sama zabieg był strasznie męczący mimo znieczulenia trwał z 40 minut. Założono mi mnóstwo szwów i strasznie opuchłam wyglądam jakbym zeszła z ringu bokserskiego jest sobota a w poniedziałek zaczynam pracę i będę wyglądać jak idiotka Dostałam silne środki przeciwbólowe i antybiotyki. Ledwo co mówię i nie mogę prawie nic jeść bo nie mogę rozchylić ust a nie wspomnę o gryzieniu, to nie wchodzi w rachubę mam nieprzespaną noc za sobą i ciągle okładam się lodem. Powinnam usunąć jeszcze jedną ósemkę, lecz nie jest to aż tak pilne jak to co juz zrobiłam. Na następny zabieg nie mam odwagi
brzanka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 23:37   #113
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

To ja polecę dr Mazurek z kliniki na ul. Ludnej (w W-wie ofkors). Wyrywała, a właściwie wyciniała mi z dziąseł (obie ósemki miałam zakryte, rosły mi poziomo wykrzywiając zgryz, miodzio) mi chyba 2 lata temu ósemki. Mimo, że zabieg był dość skomplikowany - no bo i cięcie dziąsła i rwanie i szycie to za każdym razem trwało to... 20 minut? Chyba nawet nie tyle - nie żartuję. Dodam, że goiło się bezproblemowo i opuchlizna była niewielka - po jednym z zabiegów elegancko poszłam na ślub znajomej i nikt się niczego dziwnego nie dopatrzył

Jedyna wada: ta klinika należy moim zdaniem do dość drogich - zębów już tam nie leczę (moi rodzice nadal) ale jakiś większy zabieg (oby do tego nie doszło!) bym robiła u nich. Aha i jest całodobowo.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 22:04   #114
sebkowa mama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 232
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

CZesć !sorkizesię wtrącam no ale mam megaproblem -otóż mialam mieć wczoraj wyrywany dolny ząb [ z tyłu ],no własnie MIAŁAM !- dentystka dała mi 2 zastzyki i po 15 minutach zaczęła rwać -ból niemiłosierny -zaczęłam się wyrywać i po chwili dodała mi jeszcze 2 zstrzyki po kt,orych zaczęłam tracić przytomnośći bałam się że dostanę zawału-wszystko na to wskazywało -kołatanie serca ,drętwienie konczyn ,ale lekarka stwierdziła że to TYLKO WYKŁY STRES!!! i zastanawiała się -CO JA MAM Z PANIĄ ZROBIĆ ? w końcu zapisała mi Dalacid -[antybiotyk i Metromnidazol]i kazała przyjść za tydzień na rwanie -boję sie tego panicznie -nie wiem być może tam jest stan zapalny że po 2 zastrzykach bolał mnie niemiłosiernie?Już zaczynam się zastanawiać nad nadbudowaniem tego zęba -co pewnie doprowadzi mnie do ruiny finansowej ale przynajmniej nie będzie rwany ?Pomóżcie mi co mam robić ? chyba zaczne szukać innego dentysty ,bo nadmienię że cały czas chodzę z tym 'ruszonym 'zebem i jestem na lekach przeciwbólowych -wogóleto jest chora sytuacja -jak można puścić pacjenta z nie do końca wyrwanym zębem ?po tym zdarzeniuto już mam totalną traumę na całe życie!! Poprosze o poradę i OPINIĘ na temat tej pani stomatolog -chociaz zastanawiam sie czy to nie był felczer??pozdrawiam -Ania
__________________
Dzieci to największy skarb w życiu ,tylko czasami trochę za cięzki
sebkowa mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 22:17   #115
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Cytat:
Napisane przez matuszanka Pokaż wiadomość
ja mialam 1,5 tyg temu usowana co prawda 6-tke, tez dr Piotr Cichon, faktycznie, mily, fachowy ale, ze niemal stracilam przytomnosc na fotelu (chyba za goraco bylo na dworze tego dnia)to sie musial spieszyc zeby mi opatrunek zalozyc, teraz jak sie dziura zasklepia okazalo sie, ze mam chyba pozostalosc korzenia w zebodole, mam jutro przyjsc zeby sprawdzil co sie tam dzieje, boje sie troche bo ledwie mi sie rana zagoila to znou bedzie mi grzebal wrrr, no ale wole zeby to bylo teraz niz jak mi sie wsyztsko zarosnie

a i znieczulenie mialam na NFZ bylo ok, nic nie culam poza wsomnianym wgniataniem w fotel
również polecam p. Piotra wyrwane dwie dolne ósemki + wszystkie czwórki. Bardziej się stresowałam czekając na to kiedy znieczulenie zacznie działać i zacznie rwać. Zawsze brałam 'mocniejsze' znieczulenie, które kosztowało ok30zł, ale miałam pewność, że przy tym mnie nie będzie bolało.. i tak bardzo nie bolało:P wszystko to z powodu aparatu a za jakieś dwa lata jadę na wyrwanie górnych ósemek. pozdrawiam
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 23:05   #116
majashih
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 345
GG do majashih
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

ja mialam wczoraj usuwana osemke dolna z lewej strony bo mi cwaniak zrobila stan zapalny i nie mialam juz na co czekac. Poszlam na NFZ i mimo ze dostalam znieczulenie, dostalam jakies zwykle takie to wszystko bolalo mnie tak ze do tej pory jestem w szoku. Goi sie dobrze, nie spuchlam, ale sam moment wyrywania to bylo cos nie do opisania w zyciu nie przezylam takiego bolu ;( a czeka mnie jeszcze wyrwanie bardziej skomplikowanej 8 u tej samej chirurg, osemka dolna po prawej stronie rosnie mi w strone 7ki , kompletnie poziomo. Sama chirurg powiedziala ze ta osemke co mialam wyrwana to pikus przy tej co bedzie juz sie trzese na sama mysl powtorki z tego bolu
__________________
07.06.2009
majashih jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 23:20   #117
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Ja polecam gabinet Asdent przy Bora Komorowskiego przystanek chyba Abrahama. Miałam wyrywaną szóstke i leczonych pare dosc skomplikowanych zębów. Miły pan chirurg, najgorzej, że cały czas kawały opowiadał a ja sie smiac nie moglam
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 00:04   #118
Chandrika
Raczkowanie
 
Avatar Chandrika
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 204
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Tak sobie czytam i czytam o wyrywaniu tych piekielnych ósemek. I nadziwić się nie mogę. W zeszłym roku rwałam lewą górną, u zwykłego dentysty. Było znieczulenie, czekałam, aż zadziała i nie minęły może 2 minuty, a już było "po". Żadnego dłutowania nie było. Potem nic mnie nie bolało, nie spuchłam a na drugi dzień normalnie szłam do pracy. Nie mogłam tylko jakieś 2 godziny jeść po wyrwaniu.
Będę musiała znowu się do tej samej dentystki wybrać, bo prawa górna daje czadu od jakiegoś czasu i mam wielką ochotę się jej pozbyć.

Tak, wiem nie ten region, ale musiałam dać upust swemu zdziwieniu ;-)

Updejt- dzisiaj druga górna ósemka wyrwana. Koszt-40 zł ( 2 znieczulenia). Żyję i nie spuchłam ;-)

Edytowane przez Chandrika
Czas edycji: 2009-05-15 o 17:48
Chandrika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 08:58   #119
RueDeLidia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Witam
Ja mam do wyrwania wszystkie ósemki, których nawet nie widać. Lekarz jest w szoku bo twierdzi, że mam tak małą szczękę że nie ma miejsca nawet na 7, przez co górne 8 mam prawie w oczodołach i dostępu do nich nie ma- bo z jednej strony 7, minimetry dziąsla na górze (z boku to praktycznie od razu mam policzek ) i ósemki pochowane jakoś strasznie.
Na dole jest podobnie.

Panicznie boje sie dentysty, ale to raczej taki bezpodstawny strach przed wiertem- przed kazda wizytu stoje w poczekalni i rycze a jakby tego bylo malo, nie byłam u dentysty od 8 lat i mam troche zabkow do zrobienia

Przezyje jakos, mam nadzieje ze mnie uspia i nie orbazilabym sie jakby mi wzystko na raz usuneli i wyleczyli :P

Pozdrawiam
RueDeLidia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:58   #120
juska2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Chirurgiczne wyrywanie zęba - Warszawa

Ja też wybieram się za kilka dni na wizytę do chirurga po konsultację, czy wyrywać 8-emki. Robiłam pantomogram i wszystkie 4 prawdopodobnie mam do wyrwania, tak przynajmniej twierdzi moja dentystka. Ciekawa jestem czy zabieg lub znieczulenie pokrywa NFZ i ewentualnie jakich kosztów się spodziewać?
juska2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 13:38:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.