Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 12:10   #91
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
to jest chyba najgorsze
'a znalazłaś już sobie chłopaka, dziewczyno marnujesz się tyle fajnych facetów na tym świecie a ty...'przerabiałam to mimo młodego wieku
albo: znajdź sobie kogoś

taaakkkk biorę koszyczek, idę do lasu i znajduję faceta niczym dorodnego borowika !!!

(a pozatym większość facetów to muchomory.)

albo: poszukaj sobie kogoś

i oto ja, największy łowca głów udaję sie na poszukiwania i wytrwale szukam... !

(a najczęściej gdy człowiek szuka, to wtedy z kolei mówią o nim, że desperat... )


__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 13:59   #92
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
No tak się zastanawaim nad tym władowywaniem.

Szereg lat wolałam być sama niż tkwić w związku z przypadku, gdzie miłość byłaby słowem abstrakcyjnym... Wolałam i szczerze mówiąc, było mi dobrze.

Jak pomyślałam, że mogłabym się związać, z którymś z moich absztyfikantów, do których nic głębszego nie czułam, wydawało mi się takie...hmmm.... żałosne.

Sytuacja byłaby jeszcze załośniejsza, gdyby dodatkowo okazało się, że wybranek z przypadku, ma potężne wady jak np. wrodzony brak szacunku do kobiet a ja nadal z nim byłabym, byle tylko koleżanki wiedziały, że mam kogoś...
no właśnie...

to nie jest tak, że ja strasznie nie chcę mieć faceta i marzy mi się samotność do usranej śmierci

ale za bardzo siebie kocham i szanuję żeby oddać swoje boskie ciało w byle jakie łapy

i w nosie mam opinie ludzi, że jak będę tak wybrzydzać i czekać na księcia z bajki to nigdy nikogo nie będę miała
to moje życie i mój problem
chcę albo wszystko albo nic, albo białe albo czarne - jako komuś odpowiada życie w odcieniach szarości, z przeciętną pracą i w badziewnych związkach to proszę bardzo, ale ode mnie i mojego żywota proszę się odczepić

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
albo: znajdź sobie kogoś

taaakkkk biorę koszyczek, idę do lasu i znajduję faceta niczym dorodnego borowika !!!

(a pozatym większość facetów to muchomory.)

albo: poszukaj sobie kogoś

i oto ja, największy łowca głów udaję sie na poszukiwania i wytrwale szukam... !

(a najczęściej gdy człowiek szuka, to wtedy z kolei mówią o nim, że desperat... )


tjaaa


w moim przypadku to wygląda jeszcze śmieszniej

- jak tam Twój narzeczony/ gdzie jest Twój facet (pytanie zależne od płci )
- nie mam czegoś takiego jak facet
- co??!!?? to niemożliwe!! taka dziewczyna jak Ty??!!?? ale jak to, dlaczego??

i w tym momencie mam ochotę szczelić: A CO CIĘ TO OBCHODZI??

jak już jestem bardzo zła to strzelam pogadankę o niedorozwoju emocjonalno-intelektualnym współczesnych mężczyzn, tudzież składam samokrytykę w postaci stwierdzenia, że jestem brzydka i nikt mnie nie chce

może jak ludziom trochę głupio się zrobi to im się na przyszłość odechce takich subtelnych zapytanek
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:19   #93
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Benito,uwielbiam te głupie miny gdy palnę coś w odpowiedzi na "dlaczego" nikogo nie mam.A poza tym masz świetny avek
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:28   #94
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
no właśnie...

to nie jest tak, że ja strasznie nie chcę mieć faceta i marzy mi się samotność do usranej śmierci

ale za bardzo siebie kocham i szanuję żeby oddać swoje boskie ciało w byle jakie łapy

i w nosie mam opinie ludzi, że jak będę tak wybrzydzać i czekać na księcia z bajki to nigdy nikogo nie będę miała
to moje życie i mój problem
chcę albo wszystko albo nic, albo białe albo czarne - jako komuś odpowiada życie w odcieniach szarości, z przeciętną pracą i w badziewnych związkach to proszę bardzo, ale ode mnie i mojego żywota proszę się odczepić



tjaaa


w moim przypadku to wygląda jeszcze śmieszniej

- jak tam Twój narzeczony/ gdzie jest Twój facet (pytanie zależne od płci )
- nie mam czegoś takiego jak facet
- co??!!?? to niemożliwe!! taka dziewczyna jak Ty??!!?? ale jak to, dlaczego??

i w tym momencie mam ochotę szczelić: A CO CIĘ TO OBCHODZI??

jak już jestem bardzo zła to strzelam pogadankę o niedorozwoju emocjonalno-intelektualnym współczesnych mężczyzn, tudzież składam samokrytykę w postaci stwierdzenia, że jestem brzydka i nikt mnie nie chce

może jak ludziom trochę głupio się zrobi to im się na przyszłość odechce takich subtelnych zapytanek
podpisuje się obiema rękami pod pierwszą częścią wypowiedzi! a ostatnio byłam w knajpie, luzik, piwko, papierosek, koncercik, fajnie się bawię a tu nagle jakaś blondyna się mnie pyta gdzie mój facet... i humor mi zjechał. pojawiają się też delikatnie sugestie swatania "wiesz mam takiego kolegę..." albo hasła pocieszanki "gdybym była facetem to bym się za Ciebie brała" ja wiem że ludzie często chcą dobrze, ale tego tematu akurat nie lubię poruszać z ludzmi jakimikolwiek, nawet z przyjaciółmi o tym nie gadam
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:31   #95
_Magda
BAN stały
 
Avatar _Magda
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 950
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
-
Ale ja nie jestem stworzona do bycia singlem i mnie te zalety nie przekonują
Niestety tylko niektóre kobiety,które nie są stworzone do singlowania mają możliwość bycia w związku kiedy chcą i praktycznie jakby to był wybór-być czy nie w związku.
Ja widzę plusy bycia singlem,ale po prawei 1,5 roku samej mam ochote na odmiane w postaci związku...ale niestety u mnie to nie jest kwestia postanowienia.

EDIT:
Cytat:
Napisane przez Editaphx
pojawiają się też delikatnie sugestie swatania "wiesz mam takiego kolegę..."
Swatanie jest koszmarne.Zastanawia m się zawsze czy zamiar takich osób jest naprawde dobry czy to zwykły przytyk lub współczucie-no serio odnosze takie wrażenie!Dla mnie to wręcz takie jakieś poniżające gdy słysze,że mam iść na jakąś impreze z kimś bo tam będzie dużo ich wolnych kolegów lub pokazywanie mi jakiś znajomych na naszej klasie z podkreśleniem,ze to wolny kumpel
_Magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 14:50   #96
czarna_wiki
Raczkowanie
 
Avatar czarna_wiki
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 252
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

moim zdaniem oba stany i bycie i nie-bycie singielka sa spoko
+bycia jest taki ze mozesz flirtowac z roznymi chlopakami i nikt nei robi ci z tego powodu scen, mozesz wychodzi na imprezki i bawic sie do bolu z ludzmi rowniez bez scen zazdrosci
-bycia czasem fajnie przytulic sie do takiego Misia i dac mu buzi
czarna_wiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 15:34   #97
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez _Magda Pokaż wiadomość


Swatanie jest koszmarne.Zastanawia m się zawsze czy zamiar takich osób jest naprawde dobry czy to zwykły przytyk lub współczucie-no serio odnosze takie wrażenie!Dla mnie to wręcz takie jakieś poniżające gdy słysze,że mam iść na jakąś impreze z kimś bo tam będzie dużo ich wolnych kolegów lub pokazywanie mi jakiś znajomych na naszej klasie z podkreśleniem,ze to wolny kumpel
ludzie w związkach zapomnają jak to jest być samemu, są też tacy którzy nigdy samotni nie byli i nie wiedza jak to jest.. stąd te dobre rady, swatanie... wynika to z niewiedzy, nietaktu... i współczucia- nie oszukujmy się.

a swatanie nie jest dla mnie niczym pozytywnym. dla mnie to żałosne trochę... gdybym sie miala rzucac na wolnych kolegów...

gdy ja pocieszałam samotne koleżanki zawsze uciekałam od tematu faceta, za to starałam się im pokazać jakie są fajne, mądre, atrakcyjne. mysle ze takie podnoszenie ich samooceny, podkreslanie ich zalet było lepsze od rzucania banałami typu jeszcze spotkasz tego jedynego
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 15:53   #98
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
ludzie w związkach zapomnają jak to jest być samemu, są też tacy którzy nigdy samotni nie byli i nie wiedza jak to jest.. stąd te dobre rady, swatanie... wynika to z niewiedzy, nietaktu... i współczucia- nie oszukujmy się.

Czasami obserwuję znajomych. Wiadomo zbiorowisko różnych ludzi i charakterów

No i czasami się zdarza, że ktoś przy stole w pubie zaczyna temat samotnych, którzy siedzą przy stoliku i muszą wysłuchiwać dobrych rad, odpowiadać na pytania.

Ja siedząc z tż mam ochotę zapaść się pod stolik. Zazwyczaj coś mówię do pytających, w zależności od humoru - w złości, ironicznie, obracając w żart.

W sumie to osoby udzielające rad uważam za płytkie, żałosne i ośmieszające się na własne życzenie...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:09   #99
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Ja od miesiąca jestem singlem,rozstalam się z facetem po 3 latach bycia w związku.To ja odeszłam

Nie jestem stwożona do bycia singlem.Potrzebuje czułości itd ale nie mam zamiaru szukać kogoś na siłe.
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:12   #100
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Jako minus zwiazku czyli + dla singli to niezaleznosc.
Jak widze jak kolezanki butow nie moga kupic bez faceta( bo sie obrazi lub mu sie nie spodobaja) to zalamka

Nie moge isc na babski wieczor/do kina/do sklepu bo maja chlopaka a on tam nie pojdzie czyli one tez nie moga.

Daja sie tresowac chlopakom- masz kupic te buty a nie te bo bedziesz wygladala jak wiesniara(autentyki)
To nie są normalne związki.
W normalnym związku można robić praktycznie to samo, co singiel, poza flirtami, seks - friendsami, znajomościami na jedną noc, itp.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:14   #101
Arissa
Zadomowienie
 
Avatar Arissa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 781
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
To nie są normalne związki.
W normalnym związku można robić praktycznie to samo, co singiel, poza flirtami, seks - friendsami, znajomościami na jedną noc, itp.

Dokładnie,zgadzam się z Tobą.
Arissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 16:46   #102
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość
To nie są normalne związki.
W normalnym związku można robić praktycznie to samo, co singiel, poza flirtami, seks - friendsami, znajomościami na jedną noc, itp.
No ja nie twierdzilam ze to byly normalne zwiazku ale wlasnie chore.
Jeden kolezanki zwiazek co bez faceta sie wysr.. nie mogla rozpadl sie po 3 latach
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 16:58   #103
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Jeden kolezanki zwiazek co bez faceta sie wysr.. nie mogla rozpadl sie po 3 latach
Jeżeli tak rzeczywiście było, to się dziewczyna załamać musiała.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 17:09   #104
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez cbc6429be45513368b51b71e3 40d921ce6d338a3 Pokaż wiadomość
Jeżeli tak rzeczywiście było, to się dziewczyna załamać musiała.
Wydaje mi sie ze to ona zerwala- i tak z tym idiota wytrzymala tak dlugo
To jakis psychopata- potrafil jej dogadac:chodz tu idiotko
Nie kupisz tych butow bo ja tak mowie! itd..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:55   #105
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

ilo16na Faktycznie jakiś nienormalny

Najgorsze jest to, że czasmi dziewczyny starają się zmienić faceta na swojego księcia, którym ten nie jest

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini
jak już jestem bardzo zła to strzelam pogadankę o niedorozwoju emocjonalno-intelektualnym współczesnych mężczyzn, tudzież składam samokrytykę w postaci stwierdzenia, że jestem brzydka i nikt mnie nie chce
Ja zawsze odpowiadam:

-bo chce zostać starą panna

i gadka sie kończy...
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 20:48   #106
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Ja się tak czasem zastanawiam jakby to było być singlem... jedyne za czym tęsknie to to, żeby iść na imprezę, poflirtowac z kimś, może coś więcej Taka gra jest super emocjonująca, a początki wszystkiego najciekawsze

Ale jak sobie pomyślę, że nie miałabym mojego kochanego TŻ-ta to normalnie nie wiem co ja bym robiła Koleżanki owszem, ale na dłuższą metę nie czuję się z nimi dobrze. Chyba siedziałabym w domu gapiąc się w sufit albo czytając nałogowo romanse

W naszym związku nie ma mowy o żadnym ograniczaniu się, czasem chodzimy na osobne imprezy, większość dnia spędzamy osobno. I ciągle za sobą tęsknimy A to już trzeci rok razem

Ale ja to już jestem stracona
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:02   #107
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Od pół roku jestem sama, w sumie nigdy nie byla jakoś strasznie ograniczana w związkach, ale jest pewna róznica. Plusy:zdecydownie niezalezność, mozliwość umawiania się i wychodzenia z kim sie chce, kiedy się chce i gdzie się chce. I to mi się podoba Minusy: oczywiście brak bliskiej osoby, konieczność szukania osoby towarzyszącej na wszelkie imprezy, na które idzie sie parami, no i głupie teksty rodziców o rzekomym staropanieństwie ale zawsze wtedy mówię, zeby mnie nie wkurzali, bo do 40 bedę z nimi mieszkać
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 21:33   #108
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez Lucyy Pokaż wiadomość
no i głupie teksty rodziców o rzekomym staropanieństwie ale zawsze wtedy mówię, zeby mnie nie wkurzali, bo do 40 bedę z nimi mieszkać


dobre


na moich niestety by nie zadziałało
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 08:41   #109
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość

Ale jak sobie pomyślę, że nie miałabym mojego kochanego TŻ-ta to normalnie nie wiem co ja bym robiła Koleżanki owszem, ale na dłuższą metę nie czuję się z nimi dobrze. Chyba siedziałabym w domu gapiąc się w sufit albo czytając nałogowo romanse
raz moja kumpela powiedziala mi, że jakby nie miała faceta to by z okna skoczyła bo nie miałaby co robić... no to jedno z takich dziwniejszych haseł (ja jakoś z okna nie wyskoczyłam jeszcze, a może powinnam ??) piszesz że chodzisz bez niego na imprezy, a jednocześnie że gdybyś go nie miała to gapiłabyś się w sufit
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 09:10   #110
gocha335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Jestem singielka dosc długo i nie jest mi z tym dobrze wrecz przeciwnie jest coraz gorzej i nie widze plusów tego stanu. W ostatnim czasie bardzo mi kogos brakuje a z drugiej strony nikogo do siebie nie dopuszczam, nie pozwalam zeby sie do mnie zblizył choc czasem chce. Moze ni wiem jak to zrobic ? Kiedys kolega powiedział mi ze chlopacy mnie sie boja. |Nie wiem dziwnie sie z tym poczułam. Raczej uwazja mnie za atrakcyjna osobe ale jestem wygadana i mam odpowiedz na kazde pytanie i to moze troche przerazacv i odstraszac. ( no cuz natura kobiety - gaduły)
gocha335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 15:08   #111
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

noo to ja mam podobnie :|
plusow nie widze, jakichkolwiek
nie ma sie do kogo przytulic, nie wstajesz z mysla ze jestes kochana, nie masz z kim chodzic na spacery, a kolezanki na dluzsza mete nie zadowola jak chlopak
mialam kilka razy szanse, ale nie wiem czemu w osttnim momencie ZAWSZE uciekam.

zawsze moja wina :|

Boże, jak ja tesknie za nie wiem czym
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 15:13   #112
joshuam
Raczkowanie
 
Avatar joshuam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 194
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Hmmm.... Same minusy... Więc może powypisuje troszkę plusów:
- nikt Cię nie ogranicza,
- możesz robić to, co chcesz, flirtować z kim chcesz,
- masz więcej czasu na swoje pasje, na naukę itd.,
- z niczego się nie musisz tłumaczyć,
- jesteś WOLNA
__________________
Strach przed lataniem i głód doświadczeń...
joshuam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:33   #113
gocha335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 9
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

To sa plusy tylko przez krotka chwile. Nikt nie powinien byc sam tak mi sie wydaje i nikt taK naprawde nie chce byc sam nawet jak przez chnwile mu sietak wydaje. Poprostu czasem kazdy potrzebuje troche czasu dla siebie ale nikt nie lubi miec tego czasu dla siebie za duzo. Poprostu czasem robi sie tam smutno. Nie wiem niepotrafie zaufac choc bardzo bym chciała taka bariera ochornna mi sie włacza za kazdym razem. Poprostu nie chce zeby ktos mnie skrzywdził tak jak ostatnio. Wszyscy mi mowia ze nie ma co zyc przeszloscia ale ciezko tak. Chyba sie troche zaczełam wywnetrzac :PP pozdrawiam wszystkie wizazanki
gocha335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:43   #114
Loczka
Raczkowanie
 
Avatar Loczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk. !
Wiadomości: 170
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez backie Pokaż wiadomość
Do założenia tego wątku zainspirowały mnie... Wizażanki.

Od dłuższego już czasu, wchodząc na forum, zwracam uwagę na tematy, w których poruszacie swoje relacje z TŻ-tami.

Przyznam, że im więcej czytam, tym bardziej cieszy mnie fakt statusu SINGIELKI.
Na chwilę obecną oczywiście.

Wiem, że Wizaż spełnia czasem rolę "powiernika", ale zdecydowanie za dużo tu problemów.
A problemy, z którymi niekiedy się borykacie...

Zapraszam do dyskusji wszystkie SINGIELKI i nie-SINGIELKI.
Jakie są Waszym zdaniem plusy i minusy tego stanu?
Czy dobrze się z tym czujecie?
Czy będąc z TŻ-tami nie macie czasem ochoty zrobić sobie "urlopu"?
Ja to bym dnia nie wytrzymała bez mojego Słoneczka...
i tyle na ten temat
__________________
Chcę dzielić z Tobą wszystkie moje sny...

_________________


Studentka Uniwersytetu Śląskiego..


Loczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:50   #115
Loczka
Raczkowanie
 
Avatar Loczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk. !
Wiadomości: 170
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez joshuam Pokaż wiadomość
Hmmm.... Same minusy... Więc może powypisuje troszkę plusów:
- nikt Cię nie ogranicza,
- możesz robić to, co chcesz, flirtować z kim chcesz,
- masz więcej czasu na swoje pasje, na naukę itd.,
- z niczego się nie musisz tłumaczyć,
- jesteś WOLNA

mało tych plusów wyliczyłaś

a gdzie:
- długie namiętne wieczory
- chwile, których się nie zapomina
- całuski
- buziaczki
- przytulenia
- czułe gesty i słowa
- wspólna radość ze wszystkiego
- możliwość "wypłakania się" na ramieniu ukochanego
- wspólne spacery
- wspólne dłuuugie rozmowy
- świadomość tego, że dla kogoś jest się najważniejszą osobą
- seks...
- czułość
- miłe spędzanie czasu
- wspólne milczenie
- myśli o ukochanym
- wspaniałe marzenia, plany na przyszłość
- spełnianie tych wszystkich wspólnych marzeń
- słodkie smsy
- kwiatuszkiii
- radość z tego, że można trzymać bliską osobę za rękę
- strojenie się 10h przed lustem..żeby MU się podobać
- wspólne wyjazdy, weekendy, wakacje
- wspólne oglądanie tv w długie zimowe wieczory
- wspólne słuchanie muzyki
- świadomość tego, że człowiek nie jest sam
- nigdy nie ma smutno...bo jest osoba, dla której warto żyć
- motywacja
- radość z tego, że zrobiliśmy jakąś niespodziankę ukochanej osobie
- te komplementy, które tak kochamy
- te spojrzenia w oczy...

i tysiąąące innych rzeczy..
faceci są okropni, to fakt..
ale bez nich nie da się żyć !
__________________
Chcę dzielić z Tobą wszystkie moje sny...

_________________


Studentka Uniwersytetu Śląskiego..


Loczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:55   #116
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez gocha335 Pokaż wiadomość
To sa plusy tylko przez krotka chwile. Nikt nie powinien byc sam tak mi sie wydaje i nikt taK naprawde nie chce byc sam nawet jak przez chnwile mu sietak wydaje. Poprostu czasem kazdy potrzebuje troche czasu dla siebie ale nikt nie lubi miec tego czasu dla siebie za duzo. Poprostu czasem robi sie tam smutno. Nie wiem niepotrafie zaufac choc bardzo bym chciała taka bariera ochornna mi sie włacza za kazdym razem. Poprostu nie chce zeby ktos mnie skrzywdził tak jak ostatnio. Wszyscy mi mowia ze nie ma co zyc przeszloscia ale ciezko tak. Chyba sie troche zaczełam wywnetrzac :PP pozdrawiam wszystkie wizazanki
no wlasnie. calkowicie sie zgadzam z tobą
a ponizej dowod, ze jednak lepiej nie byc samotnym

Cytat:
Napisane przez joshuam Pokaż wiadomość
Hmmm.... Same minusy... Więc może powypisuje troszkę plusów:
- nikt Cię nie ogranicza,
- możesz robić to, co chcesz, flirtować z kim chcesz,
- masz więcej czasu na swoje pasje, na naukę itd.,
- z niczego się nie musisz tłumaczyć,
- jesteś WOLNA
Cytat:
Napisane przez Loczka Pokaż wiadomość
mało tych plusów wyliczyłaś

a gdzie:
- długie namiętne wieczory
- chwile, których się nie zapomina
- całuski
- buziaczki
- przytulenia
- czułe gesty i słowa
- wspólna radość ze wszystkiego
- możliwość "wypłakania się" na ramieniu ukochanego
- wspólne spacery
- wspólne dłuuugie rozmowy
- świadomość tego, że dla kogoś jest się najważniejszą osobą
- seks...
- czułość
- miłe spędzanie czasu
- wspólne milczenie
- myśli o ukochanym
- wspaniałe marzenia, plany na przyszłość
- spełnianie tych wszystkich wspólnych marzeń
- słodkie smsy
- kwiatuszkiii
- radość z tego, że można trzymać bliską osobę za rękę
- strojenie się 10h przed lustem..żeby MU się podobać
- wspólne wyjazdy, weekendy, wakacje
- wspólne oglądanie tv w długie zimowe wieczory
- wspólne słuchanie muzyki
- świadomość tego, że człowiek nie jest sam
- nigdy nie ma smutno...bo jest osoba, dla której warto żyć
- motywacja
- radość z tego, że zrobiliśmy jakąś niespodziankę ukochanej osobie
- te komplementy, które tak kochamy
- te spojrzenia w oczy...

i tysiąąące innych rzeczy..
faceci są okropni, to fakt..
ale bez nich nie da się żyć !
ale tego wymienilyscie
az wam zazdroszcze
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 18:57   #117
Loczka
Raczkowanie
 
Avatar Loczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk. !
Wiadomości: 170
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość



ale tego wymienilyscie
az wam zazdroszcze

jest czego zazdrościć
ale Ty również możesz to wszystko mieć...
jak każda z nas...

pozdrawiam.
__________________
Chcę dzielić z Tobą wszystkie moje sny...

_________________


Studentka Uniwersytetu Śląskiego..


Loczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:09   #118
joshuam
Raczkowanie
 
Avatar joshuam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 194
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Niby każda może mieć... Ale... KIEDY ?
__________________
Strach przed lataniem i głód doświadczeń...
joshuam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:20   #119
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Cytat:
Napisane przez Loczka Pokaż wiadomość
jest czego zazdrościć
ale Ty również możesz to wszystko mieć...
jak każda z nas...

pozdrawiam.
teoretycznie tak
ale.. albo mnie nikt nie chce, a jak juz ktos zechce to podswiadomie uciekam.

nienawidze siebie za to

kupie sobie psa
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-24, 19:41   #120
Independent Women
Zadomowienie
 
Avatar Independent Women
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 597
Dot.: Bycie SINGIELKĄ - plusy/minusy.

Od razu mówię, że jestem SINGIELKĄ od kilku miesięcy.
Obecny stan znoszę... źle?
Tak, chyba mogę to nazwać 'źle'.

Nie potrafię jakoś odnaleźć żadnych plusów bycia singlem...
Natomiast minusów całe mnóstwo...
Nie ma się do kogo przytulić, nie ma się komu wygadać, nie ma z kim spędzić miło czasu... Ta samotność jest jednym wielkim minusem. Dla mnie trudnym do zniesienia. Ale pewnych rzeczy się nie przeskoczy.

Z zazdrością słucham dziewczyn, które są w związkach...
Naprawdę zazdroszczę...
__________________
Even the devil wouldn't recognize you! but I do.









Independent Women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.