"kurzajki" - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 11:31   #121
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez AyoAya Pokaż wiadomość
no nie wiem, ja tam nie uznaje zasady "na łatwiznę" kupuje to co jest skuteczne i sprawdzone, i tutaj muszę się zgodzić z aigon, bo wartner to obecnie najlepszy tego typu środek na rynku :p
Miałam oba preparaty w dłoni i czytałam ich skład jest taki sam Wartnera i Wartixu (eter dimetylu, propan), więc działają tak samo, po co przepłacać wtedy! Mało tego Wartix łatwiej się aplikuje i ma w zestawie bardzo przydatne plastry.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:07   #122
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: "kurzajki"

I w zestawie do Wartixu też są takie gaziki dezynfekujące, nasączone jakimś preparatem dezynfekującym żeby wytrzeć końcówkę aplikatora.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 16:03   #123
emilka192
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Wink Dot.: "kurzajki"

Na różnego rodzaju zmiany na skórze typu brodawki czy kurzajki, bardzo pomaga krem ALDARA 5%.
Sama niedawno leczyłam się z brodawek i efekty rewelacyjne.
Przyznam nawet że lekarz uwarzał że kuracja będzie znacznie dłuższa i z tego wszystkiego zostało mi kilka saszetek.
Jesli by ktoś potrzebował, mogę odsprzedać
Pozdrawiam walczących.
emilka192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 01:07   #124
Anna Warszawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez Agaluk Pokaż wiadomość
Miałam oba preparaty w dłoni i czytałam ich skład jest taki sam Wartnera i Wartixu (eter dimetylu, propan), więc działają tak samo, po co przepłacać wtedy! Mało tego Wartix łatwiej się aplikuje i ma w zestawie bardzo przydatne plastry.

Jedni lubią oryginały a inni kopie, czy tańsze zamienniki kwestia gustu. Niby skład ten sam a jednak nie zawsze w przypadku kopii leku składniki są tej samej jakości, czystości. Tak mi mówił znajomy z branży farmaceutycznej. Podobno nawet taka prosta aspiryna aspirynie nierówna, podobno mogą nie miec tych samych "parametrów". Właściwie tak jest z każdym produktem, trzeba pamiętać o jakości podstawowych składników, ich pochodzeniu. Tak jest przy robieniu kotletów mielonych, i tak samo przy kosmetykach czy lekach No ale to kwestia gustu, co kto lubi.

Edytowane przez Anna Warszawska
Czas edycji: 2010-06-14 o 01:12
Anna Warszawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 13:48   #125
quasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: "kurzajki"

Kiedyś miałam problem z kurzajką na ręce i strasznie nie estetycznie to wyglądało. I zastosowalam taki preparat nie pamietam właśnie nazwy... ale się smarowało chyba pędzelkiem wysychało to na biało i po kilku dniach stosowania odpadały.Nie jestem pewna, ale możliwe że to brodacid jeżeli tak to rewelacyjnie i szybko się spisał.
__________________
''Człowieku nie prorokuj,jak mnie nie znasz to nie plotkuj''
quasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 21:37   #126
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: "kurzajki"

Ale jak można porównywać wymrażacz na kurzajki z tabletkami aspiryna. Przecież oczywiste jest to, że na skład tabletek o wiele bardziej zwracamy uwagę bo łykamy je. A wymrażacz tylko aplikujemy sobie na palec, więc bez przesady, nie zagraża to naszemu zdrowiu.
A ja napisała, że skoro Wartix mi pomógł, to po co mam kupować Wartnera skoro nie mam kurzajek, bez sensu ta dyskusja.
A czy ktoś czytający kupi jeden czy drugi produkt, to wyłącznie Jego wybór, my tutaj tylko możemy napisać o własnych doświadczeniach.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 11:39   #127
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: "kurzajki"

A'propos wymrażaczy (wymrażaczów - nie wiem czy to słowo w ogóle się odmienia ), to z pewnością jest różnica pomiędzy tymi dostępnymi typu wartix, a tymi dostępnymi z gabinetach lekarskich. Ciekły azot z apteki, a ciekły azot z gabinetu musza się różnić. Co prawda nie jestem żadnym chemikiem czy farmaceutą i nie znam się na ciśnieniu i sile wymrażania, ale widziałam kiedyś wymrażaną kurzajkę w gabinecie i myślałam, że padnę!! Ręka dziewczyna wyglądała jak balon, kurzajka zrobiła się kilkukrotnie większa i cała podeszła krwią. Miała kolor czerwono-siny i budziła grozę! Z kolei ciekły azot dostępny w aptekach jest mniej inwazyjny, co nei znaczy, że nie jest skuteczny. Z pewnością poradzi sobie ze stosunkowo młodymi kurzajkami. No, jeżeli ktoś nosi kurzajkę na palcu od dwudziestu lat, to pozostaje chyba tylko i wyłacznie dermatolog.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 19:22   #128
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: "kurzajki"

Aigon widzisz to kolejny przykład na to jak nasze organizmy są różne na jednego zadziała coś a na innego nie. Dlatego często leczenie polega na metodzie prób i błędów. Tobie pomógł warten i wartix i możemy się tylko cieszyć, że nie mamy kurzajek.
Klaudia no co Ty piszesz, jestem w szoku.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 20:09   #129
arpka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 86
Dot.: "kurzajki"

Ja kiedys miałam też tzw. zamrażanie miejsowe kręgosłupa - krioterapia. Nowość w gabinecie fizjoterapeutycznym. Dla mnie skończyło się to poparzeniami które pozostawiły blizny. Niedoświadczenie personelu i mamy skutki. Tak mi wymrozili kręgosłup że po wyjściu zeskrobywałam sobie lód z pleców. Masakra. Co do kurzajki to do gabinetu nie poszłam tylko sama zastosowałam wartix. Wolałam wziąć sprawy w swoje ręce a nie znów oddać się w ręce pożal się boże lekarza.
arpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:12   #130
florencja76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
I w zestawie do Wartixu też są takie gaziki dezynfekujące, nasączone jakimś preparatem dezynfekującym żeby wytrzeć końcówkę aplikatora.
racja bardzo praktyczne rozwiązanie te chusteczki
florencja76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 09:17   #131
florencja76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 19
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
A'propos wymrażaczy (wymrażaczów - nie wiem czy to słowo w ogóle się odmienia ), to z pewnością jest różnica pomiędzy tymi dostępnymi typu wartix, a tymi dostępnymi z gabinetach lekarskich. Ciekły azot z apteki, a ciekły azot z gabinetu musza się różnić. Co prawda nie jestem żadnym chemikiem czy farmaceutą i nie znam się na ciśnieniu i sile wymrażania, ale widziałam kiedyś wymrażaną kurzajkę w gabinecie i myślałam, że padnę!! Ręka dziewczyna wyglądała jak balon, kurzajka zrobiła się kilkukrotnie większa i cała podeszła krwią. Miała kolor czerwono-siny i budziła grozę! Z kolei ciekły azot dostępny w aptekach jest mniej inwazyjny, co nei znaczy, że nie jest skuteczny. Z pewnością poradzi sobie ze stosunkowo młodymi kurzajkami. No, jeżeli ktoś nosi kurzajkę na palcu od dwudziestu lat, to pozostaje chyba tylko i wyłacznie dermatolog.
Musi być jakas różnica. W gabinetach lekarskich aplikuje je lekarz, w domu - my sami. Zdarza sie że leki trafiają w ręce dzieci - a wtedy nie bywa wesoło. Gdyby azot w preparatach ogolnodostępnych miał większe stężenie, do lekarzy trafialoby wielu pacjentow nie tylko z brodawkami, ale i powaznymi odmrozeniami skory. Wiec teoria ma sens. Klaudia 844 ma rację, ciekly azot z apteki jest na pewno bezpieczniejszy do stosowania w domu. Co oczywiscie nie znaczy ze spray'e tego typu wartix nie sa skuteczne. Są, przekonałam sie na własnej skórze.
florencja76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 10:23   #132
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: "kurzajki"

Wartix jest skuteczny, ale w dalszym ciagu wkurza mnie gdy ktoś piszę, że wartner lepszy, bo to on jako pierwszy pojawił się w aptekach i.... reklamach. Poza tym niech każdy robi i myśli jak tam sobie chce - ja tylko stwierdziłam fakt, że w moim przypadku wartix sprawdził się bardzo dobrze. Najważniejsze, że kurzajka odpadła.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 22:06   #133
tamburyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
Wartix jest skuteczny, ale w dalszym ciagu wkurza mnie gdy ktoś piszę, że wartner lepszy, bo to on jako pierwszy pojawił się w aptekach i.... reklamach. Poza tym niech każdy robi i myśli jak tam sobie chce - ja tylko stwierdziłam fakt, że w moim przypadku wartix sprawdził się bardzo dobrze. Najważniejsze, że kurzajka odpadła.
to ty? MISSbutterfly?
tamburyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 21:39   #134
AyoAya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: "kurzajki"

ja idąc za radą farmaceutki kupiłam wartix - niestety nic nie dał, później kupiłam wartnera i kurzajki znikły, może dziwne ale tak włąśnie było, zatem wartix mimo ze tańszy to uważam ,ze kasa na niego wydana to kasa stracona :/
AyoAya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 10:53   #135
OnaJuzNieZyje
Zadomowienie
 
Avatar OnaJuzNieZyje
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z Nieba
Wiadomości: 1 232
Dot.: "kurzajki"

Osobiście też polecam Wartnera. Miałam kurzajki na palcu u ręki orac na stopie ...Obie znikły bardzo szybko i nie widzę nowych !
__________________
"Wyjatkowosc nie polega na idealnosci"

2014r:
Skalpel x 1
Bez slodyczy 1/30
OnaJuzNieZyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 21:21   #136
AyoAya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: "kurzajki"

no najważaniejsze żeby był skuteczny, ja wydałam na wartix mniej, ale jak się okazało to wogólnie nie potrzebie na niego kase wydałam :/ co z tego ze tańszy jak kasa stracona
AyoAya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 23:00   #137
CarmenSandiego
Raczkowanie
 
Avatar CarmenSandiego
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 336
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
A'propos wymrażaczy (wymrażaczów - nie wiem czy to słowo w ogóle się odmienia ), to z pewnością jest różnica pomiędzy tymi dostępnymi typu wartix, a tymi dostępnymi z gabinetach lekarskich. Ciekły azot z apteki, a ciekły azot z gabinetu musza się różnić. Co prawda nie jestem żadnym chemikiem czy farmaceutą i nie znam się na ciśnieniu i sile wymrażania, ale widziałam kiedyś wymrażaną kurzajkę w gabinecie i myślałam, że padnę!! Ręka dziewczyna wyglądała jak balon, kurzajka zrobiła się kilkukrotnie większa i cała podeszła krwią. Miała kolor czerwono-siny i budziła grozę! Z kolei ciekły azot dostępny w aptekach jest mniej inwazyjny, co nei znaczy, że nie jest skuteczny. Z pewnością poradzi sobie ze stosunkowo młodymi kurzajkami. No, jeżeli ktoś nosi kurzajkę na palcu od dwudziestu lat, to pozostaje chyba tylko i wyłacznie dermatolog.
Wg mnie i tak najlepszym rozwiązaniem jest pojscie i wymrozenie u dermatologa. Ja kiedys mialam problem z kurzajkami, obecnie juz nie. Bylam na wymrozeniu 3 razy chyba, co roku w wakacje, bo wlasnie po tym roku czasem wyskakiwala jakas. To co opisujesz jest troche przesadzaone, co prawda robia sie pęcherze ale tylko raz mi się zdarzylo ze byl taki czerwony. To chyba zalezy od czasu kontaktu tego azotu ze skora. Zreszta te pecherze sa tylko 2-3 dni, potem juz nie bola i stopniowo znikaja. Naprawde polecam lekarza, moja Pani dermatolog była strasznie miła i to jeszcze w ramach umowy z NFZ wyszlo za darmo.
__________________


CarmenSandiego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:05   #138
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez tamburyn Pokaż wiadomość
Widocznie się komuś mój opis spodobał zresztą mało mnie to interesuje


CarmenSandiego,
Zapewne masz rację - to musi zależeć zarówno od siły, jaką się działa na kurzajkę, jak i od skóry, jej wrażliwości etc. Jednak ja nie kłamię, bo widziałam to na własne oczy i byłam przerażona. Podobno ból wtedy jest niesamowity - zresztą się nie dziwię, skoro ona tak urosła i podeszła krwią
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:29   #139
tamburyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez klaudia844 Pokaż wiadomość
Widocznie się komuś mój opis spodobał zresztą mało mnie to interesuje


CarmenSandiego,
Zapewne masz rację - to musi zależeć zarówno od siły, jaką się działa na kurzajkę, jak i od skóry, jej wrażliwości etc. Jednak ja nie kłamię, bo widziałam to na własne oczy i byłam przerażona. Podobno ból wtedy jest niesamowity - zresztą się nie dziwię, skoro ona tak urosła i podeszła krwią

hmm.... chodzi raczej oto, że mało prawdopodobne jest żebym szukając rzetelnej informacji o problemie kurzajek na 3 forach spotkał słowo w słowo takie same wypowiedzi w dodatku z tego samego dnia :/ żal
tamburyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 13:36   #140
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: "kurzajki"

Ale mnie to naprawdę nie interesuje, kto pisze i co - czy się ktoś podszywa, robi mi koło "pióra" czy też nie. Ja na tym forum jestem od ponad roku i będę tutaj pisać, a Ty mnie nie atakuj. Atakuj jak chcesz innych użytkowników, co to według Ciebie są mną

Tyle co mam do powiedzenia/napisania na ten temat!!!
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 15:36   #141
Anna Warszawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez afadro Pokaż wiadomość
Ale jak można porównywać wymrażacz na kurzajki z tabletkami aspiryna. Przecież oczywiste jest to, że na skład tabletek o wiele bardziej zwracamy uwagę bo łykamy je. A wymrażacz tylko aplikujemy sobie na palec, więc bez przesady, nie zagraża to naszemu zdrowiu.
A ja napisała, że skoro Wartix mi pomógł, to po co mam kupować Wartnera skoro nie mam kurzajek, bez sensu ta dyskusja.
A czy ktoś czytający kupi jeden czy drugi produkt, to wyłącznie Jego wybór, my tutaj tylko możemy napisać o własnych doświadczeniach.

Wszystko co stosujemy, czy to doustnie, czy też na nasze ciało, musi być dokładnie testowane i stworzone z odpowiednich składników. Myślisz, że jak kupujesz maść w aptece to jest wszystko jedno co tam jest w środku bo tego nie łykasz? Albo jak stosujesz krem do twarzy to nie ma znaczenia z czego jest zrobiony? To po co są te wszystkie testy laboratoryjne i certyfikaty? Ja obstaję przy tym, że oryginalne produkty, w tym przypadku Wartner, są zawsze najlepsze i najbezpiezniejsze. I na pewno ktoś zadał sobie trud by sprawdzić, czy można to stosować samodzielnie a nie pod opieką lekarza .... Ponadto lekarze sami takie leki przepisują pacjentom, nie zawsze proponują wymrażanie w gabinecie, więc to coś o wymrażaczach domowych świadczy.
Anna Warszawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:50   #142
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez Anna Warszawska Pokaż wiadomość
Wszystko co stosujemy, czy to doustnie, czy też na nasze ciało, musi być dokładnie testowane i stworzone z odpowiednich składników. Myślisz, że jak kupujesz maść w aptece to jest wszystko jedno co tam jest w środku bo tego nie łykasz? Albo jak stosujesz krem do twarzy to nie ma znaczenia z czego jest zrobiony? To po co są te wszystkie testy laboratoryjne i certyfikaty? Ja obstaję przy tym, że oryginalne produkty, w tym przypadku Wartner, są zawsze najlepsze i najbezpiezniejsze. I na pewno ktoś zadał sobie trud by sprawdzić, czy można to stosować samodzielnie a nie pod opieką lekarza .... Ponadto lekarze sami takie leki przepisują pacjentom, nie zawsze proponują wymrażanie w gabinecie, więc to coś o wymrażaczach domowych świadczy.

Koleżanko droga,
Czy to wartner, czy wartix, czy kremy z Ziaji czy też Clareny - wszystkie poddawane są szeregowi badań i testów i zapewniam, że nawet najtańszy produky musi uzyskać stosowne certyfikaty, aby móc wejść na rynek.
Poza tym co nazywasz oryginalnymi produktami? Wszystko co jest reklamowane i drogie? A tańsze produkty są twoim zdaniem nieoryginalne?
Wybacz, ale uświadom mnie, bo nie rozumię twego toku myślenia...
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:19   #143
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: "kurzajki"

Cytat:
Napisane przez Anna Warszawska Pokaż wiadomość
Jedni lubią oryginały a inni kopie, czy tańsze zamienniki kwestia gustu. Niby skład ten sam a jednak nie zawsze w przypadku kopii leku składniki są tej samej jakości, czystości. Tak mi mówił znajomy z branży farmaceutycznej. Podobno nawet taka prosta aspiryna aspirynie nierówna, podobno mogą nie miec tych samych "parametrów". Właściwie tak jest z każdym produktem, trzeba pamiętać o jakości podstawowych składników, ich pochodzeniu. Tak jest przy robieniu kotletów mielonych, i tak samo przy kosmetykach czy lekach No ale to kwestia gustu, co kto lubi.
A skąd wiesz, który to oryginał? Wartner czy Wartix? Kierujesz się wtedy ceną? Jeśli masz takie kontakty z branża farmaceutyczną to powinnaś wiedzieć, że nie zawsze cena o tym świadczy. Ja znam kilka podróbek droższych od oryginału niestety.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:11   #144
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: "kurzajki"

Jak ja uwielbiam ludzi, którzy wierzą w cenę a nie produkt-im droższe tym lepsze koń by się uśmiał. A jeszcze hasło, 'że to przecież ORYGINALNE' normalnie mnie zabija.
No ale nie kłóćmy się o drobiazgi. Napiszę tak, żeby nikogo w oczy nie raziło:
Kupiłam wartix, bo jest tańszy na nic droższego mnie nie stać bo zarabiam 1000zł koniec kropka.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 14:34   #145
Anna Warszawska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: "kurzajki"

Co do "oryginalności" produktu to chodziło mi o to, że produkt pierwotny jest długo badany a potem ktoś z tego korzysta, modyfikuje troszkę recepturę "żeby nie było", i robi swój produkt. Myślę, że to ma wpływ na jakość potem. Tu nie chodzi tylko o nazwę lub znaczek firmowy.
A co do ceny, to uważam, że przy tak rzadkim stosowaniu pewnych specyfików ona nie gra aż tak wielkiej roli jak przy zakupie produktów codziennego użytku. No i są różne miejsca, gdzie można Wartnera kupić i widziałam go w bardzo korzystnych cenach. Raz nawet taniej od podobnego nieoryginalnego produktu, bo tylko za 40,-.
Anna Warszawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 16:27   #146
tereska1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: "kurzajki"

Wczoraj byłam na laserze,na razie mam dołki,piękne

białe dołeczki ,przemywam wodą utleniną i posypuje takim żółtym proszkiem na rany.
Miałam osiem kurzajek na dłoniach,na lewej naipierw były trzy potem doszły dwie i w tym roku zuważyłam kolejne dwie małe i na prawej też dwie małe.
Zastosowałam duofilm,kurzajki po kilku dniach smarowania urosły trzykrotnie conajmniej,te co były trzy obok siebie złoączyły się w jedną całość.Za każdym posmarowaniem kurzajki robiły się większe,jakby puchły ale to chyba normalne bo ten środek rozmiękcza skórę.Po tygodniu zeszła warstwa zewnętrzna ta która odstała po smarowaniu,zostały rany i resztki kurzajek.Po kolejnym posmarowaniu znowu zrobiły się większe.
Dałam sobie spokój z tymi smarowidłami,bo ból tylko przy tym ciągły i ryzyko rozniesienia kurzajek.
Poleciałam na laser,odrobina bólu tylko przy znieczuleniu(zastrzyk) a potem chwila i po wszystkim.
Niepotrzebnie je smarowałam,gdybym poszła od razu na laser miałbym dołeczki na dwa milimetry a tak największy ma z centymetr średnicy o pozostałe po pół centymetra.
Teraz czekam na efekty gojenia.
Ktoś miał taki zabieg może,jak to się goi i czy długo?
tereska1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:38   #147
klaudia844
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 241
Dot.: "kurzajki"

Ja swego czasu kupowałam wartix za 34 zł, a kilka miesięcy przed nim wartnera za 51 zł - różnica prawie 20 zł to dla mnie jest sporo. Tak, czy owak, oba produkty działają.
klaudia844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:55   #148
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: "kurzajki"

No ja też jakiś czas temu kupowałam go za 34zł. Warto szukać tez w aptekach promocji, bo na prawdę czasami można fajnie zaoszczędzić czy to na lekach, czy na kosmetykach aptecznych które jak wiemy są dość drogie.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 06:01   #149
akinom8004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 57
Dot.: "kurzajki"

Ja nie pamiętam ile zapłaciłam za Wartix na razie mam a dziś okazało się że mojemu mężowi zrobiła się kurzajka więc będziemy walczyć
akinom8004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 09:02   #150
Agaluk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 162
Dot.: "kurzajki"

Ja osobiście za Wartixa zapłaciłam niecałe 30 zł i był też Wartner ale już za 58 zł. Anno, to, że jakiś produkt pojawił się wcześniej, nie oznacza wcale, że ten późniejszy również nie jest poddawany różnym badaniom, bo podobny środek już był badany itd. Tego tak naprawdę nie wiemy jak to jest. Dla mnie są ważne testy i certyfikaty, no i skuteczność produktu.
Agaluk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-10 11:26:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:14.