jak zdobyć pracę w wytwórni muzycznej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-21, 19:28   #1
peacelovex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1

jak zdobyć pracę w wytwórni muzycznej?


Witam, jestem tu nowa, szczerze mówiąc założyłam konto wyłącznie dlatego, aby uzyskać jakieś informacje na poniższy temat.

Jestem młoda, nie ukończyłam jeszcze nawet gimnazjum (w tym roku zaczynam ostatnią klasę), jednak jak większość ludzi - mam marzenia, większe i mniejsze, ale nie odchodźmy od tematu. Dużo myślę już o swojej przyszłości, co na pewno kiedyś wyjdzie mi na dobre. Moim ogromnym marzeniem jest praca w wytwórni muzycznej, z zespołami (nie ukrywam, że najbardziej interesują mnie wytwórnie opierające się głównie (albo i wyłącznie) na rapie). Moje całe życie jest wypełnione muzyką, a wiem, że robienie tego, co się kocha, sprawia tak ogromną przyjemność.

Nie przedłużając, chciałam Was o coś zapytać. Jak można zdobyć pracę w wytwórni muzycznej? Na czym dokładnie to polega? Co do tego potrzebuję? Czy są jakieś studia, kursy, czy zajęcia, które pomogą mi w zdobyciu takiej pracy kiedyś? I wszelkie inne informacje dotyczące tej jakże muzycznej pracy. Jeżeli ktoś coś wie, proszę o pomoc.

Już na 15 lat jestem w stanie zapewnić, że zrobię wszystko po to, aby w przyszłości robić to, co kocham.

Liczę na odzew, z góry dziękuję. Pozdrawiam
peacelovex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 21:36   #2
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: jak zdobyć pracę w wytwórni muzycznej?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.