Inwentaryzacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-09, 17:47   #31
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez Blair Pokaż wiadomość
Ja byłam dwa razy . A wygląda to tak :

Przychodzisz na umówioną porę pod sklep z swoim długopisem , wpisujesz się na tak zwaną listę obecności ( zanim wszyscy się powpisują mija około godzina ) . Potem wchodzisz do marketu i dostajesz przydzielony regał z artykułami ,które masz liczyć .

(Jeżeli cię przydzielą na lodówki to uciekaj stamtąd jak najszybciej !!!!! Nie ma nic gorszego niż liczyć przez całą noc lody w zamrażalce ! brrrr )

Jak już zostaniesz przydzielona do danego regału dostajesz pliczek karteczek i taśmy no i zaczynasz liczyć . Musisz policz każdy produkt z danego rodzaju czyli np. osobno liczysz chipsy lays cebulowe , a osobno chipsy lays paprykowe , a jeszcze osobno chipsy lays cebulowe duża paczka . Jak juz coś policzysz to piszesz na karteczce ile tego jest , podpisujesz swoim nazwiskiem i przyklejasz do produktu na półce. No i tak mniej więcej do drugiej w nocy.

Około 12 jest przerwa 15 minutowa , a jak już wszystko zostanie policzone bierzesz wózek i pakujesz tam wszystkie towary które liczyłaś , które mają ta karteczke z liczbą sztuk (ale towary tylko z jednej półki) i jedziesz do kasy. Przy kasach robią sie automatycznie gigantyczne kolejki wiec sobie czekasz i czekasz. Jak wreszcie skasują twoje towary to jedziesz je odłożyć na miejsce i idziesz po taki wydruk ( na który tez trzeba czekać ) wydruk kładziesz na półce na która odłożyłaś towar . No i zaczynasz pakować artykuły z kolejnej półki i tak w kółko ...

Podobno jak się trzy razy pomylisz w liczeniu to wywalają i nie płacą , nie wolno gadać i sobie spacerować , u mnie był wyjatkowo głupi kierownik który cały czas na wszystkich wrzeszczał , ale ogólnie jest fajnie

Pamiętaj żeby się nie dać wrobić w lodówki, jakieś pocztówki , które się miło liczy ale potem przez całą wieczność odkłada na miejsce i jakieś głupie grzebyczki, gumeczki, ozdoby do paznokci . Bo każde takie małe gównienko ma inny kod kreskowy i jest nie fajnie .

Miłej pracy :
kiedyś myślałam,żeby na inwentaryzację iść,ale tyle bawienia się w tym,szok heh
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 13:35   #32
highhope
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 166
Dot.: Inwentaryzacja

a jak to wyglada w sklepach z ciuchami ?
highhope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 18:23   #33
lenciaaa9123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Inwentaryzacja

ja się trochę naczytałam o firmie INVENT ... raczej negatywnych opini jakies kary itp :/ ale nie wiem jutro ide pierwszy raz najpierw na jakies spotkanie dowiedziec sie co i jak takze zobaczymy wrazenia opisze juz po pierwszej inwentaryzacji pozdrawiam
__________________

lenciaaa9123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 16:38   #34
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Inwentaryzacja

Ja byłam ostatnio na inwentaryzacji w Smyku Jako że dwa takie sklepy mamy w mieście, to praca była na dwie noce.

Gdzieś tydzień przed mieliśmy krótkie (godzinne :P) szkolenie, gdzie facet mówił nam, jak się posługiwać skanerem. No i w nocy już wszystko wiadome, skanery do łap i jedziemy. Produkt po produkcie pyk do skanowania, koniec półki, klik fkt+9, i następna półka. Koniec strefy, to do następnej. Jak już wszystko było obcykane, to pora na sprawdzanie. Były wydrukowane raporty, i znowu po kolei trzeba było wszystko liczyć i sprawdzać z tym, co jest na kartce.
Ogólnie siedziałam tam od 21 do 3.
Za dwie noce 72zł na czysto. Ale ogólnie spoko było, atmosfera fajna, pracownicy (ci stali, nie takie my , co tylko na dwie noce przyszliśmy) sympatyczni i fajnie szło się z nimi dogadać
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 09:43   #35
lenciaaa9123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Ja byłam ostatnio na inwentaryzacji w Smyku Jako że dwa takie sklepy mamy w mieście, to praca była na dwie noce.

Gdzieś tydzień przed mieliśmy krótkie (godzinne :P) szkolenie, gdzie facet mówił nam, jak się posługiwać skanerem. No i w nocy już wszystko wiadome, skanery do łap i jedziemy. Produkt po produkcie pyk do skanowania, koniec półki, klik fkt+9, i następna półka. Koniec strefy, to do następnej. Jak już wszystko było obcykane, to pora na sprawdzanie. Były wydrukowane raporty, i znowu po kolei trzeba było wszystko liczyć i sprawdzać z tym, co jest na kartce.....
dokładnie takie samo szkolenie miałam :P ale pierwszą inwent. mam dopiero 1 wrzesnia tyle ze w TESCO.. ciekawe na jaki dzial mnie dadzą mam nadzieje ze nie na jakies proszki do prania po 25 kg hehe ale zobaczymy.. w sumie we wrzesniu zapisalam sie na 7 inwent.. zobaczymy jak bedzie ;P
__________________

lenciaaa9123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 11:42   #36
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez lenciaaa9123 Pokaż wiadomość
dokładnie takie samo szkolenie miałam :P ale pierwszą inwent. mam dopiero 1 wrzesnia tyle ze w TESCO.. ciekawe na jaki dzial mnie dadzą mam nadzieje ze nie na jakies proszki do prania po 25 kg hehe ale zobaczymy.. w sumie we wrzesniu zapisalam sie na 7 inwent.. zobaczymy jak bedzie ;P
Ja byłam raz w Tesco i jakoś na razie nie mam ochoty na wiecej Rzucili same baby na magazyn. Nadzwigalam sie okropnie, bo wszystko było na takich wysokich koszach z pólkami. A tam bajzel, czyli wszytsko na kupie powrzucane, kartony a w nich 10 rodzajów szamponów, proszki itp... Niektore kartony trzeba bylo rozcinac bo byly pozaklejane, wiec dobrze ze miałam dlugopis, ale łapy po 6 godzinach i tak mialam cale pociete. Kiedy jesli w ogole pojde na taka inwentaryzacje wezmę rękawiczki A potem skanowanie zeszycików gdzies okolo 4 tys sztuk , kazda sztukę trzeba było osobno klikac - prca na 4 godziny Ogolnie gdyby taka inweneryzacja byla za dnia może byloby latwiej bo i czlowiek ma wiecej sily, ale o 5 rano czulam się mega zmęczona o obolala.
Ale mozna jak sie chce
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 14:42   #37
yhymmmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Inwentaryzacja

72 zł to jakos mało jak za dwie noce... ja byłam na inwentaryzacjach w biedronce, tesco itd i za nocke wychodziło mi ok 60 zł juz na czysto... placili nam ok 8 zl za godzine na reke juz (dokladnie chyba 8,12) a po 5 inwentaryzacjach stawka sie zwiekszala do 9 zł, tez mielismy skanery itd ale sprawdzal nas ktos inny nie my sami i sprawdzano tylko wybrane strefy
yhymmmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 13:55   #38
lenciaaa9123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Inwentaryzacja

ja będę mieć 8zł brutto .. mało ale lepsze to niż nic.. po pierwszej inwentaryzacji zobaczę czy w ogóle warto
__________________

lenciaaa9123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 09:22   #39
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Inwentaryzacja

dziewczyny mało strasznie. Ja mialam 10 zł brutto.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:23   #40
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez yhymmmm Pokaż wiadomość
72 zł to jakos mało jak za dwie noce... ja byłam na inwentaryzacjach w biedronce, tesco itd i za nocke wychodziło mi ok 60 zł juz na czysto... placili nam ok 8 zl za godzine na reke juz (dokladnie chyba 8,12) a po 5 inwentaryzacjach stawka sie zwiekszala do 9 zł, tez mielismy skanery itd ale sprawdzal nas ktos inny nie my sami i sprawdzano tylko wybrane strefy
U mnie było 8zł brutto, czyli na rękę około 6zł. No a że nie pracowalam całej nocy, tylko 6h, to miałam 36zł za raz.. hmm niby mieszkam w dużym mieście, a tak mało płacą ale w nocy i tak zwykle spędzam czas bezproduktywnie (bo śpię), więc dwie nocki mogłam zarwać, i mieć te drobne na waciki
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 21:30   #41
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
U mnie było 8zł brutto, czyli na rękę około 6zł. No a że nie pracowalam całej nocy, tylko 6h, to miałam 36zł za raz.. hmm niby mieszkam w dużym mieście, a tak mało płacą ale w nocy i tak zwykle spędzam czas bezproduktywnie (bo śpię), więc dwie nocki mogłam zarwać, i mieć te drobne na waciki
ja pracowlam ok 10 godzin i w rezultacie miałam zepsuta caly następny dzien, bo do południa spala, a potem regenerowałam sily. Wykonczylo mnie 10 godzin w tym wiekszość to było dzwiganie, ale zarobiłam jakos przeszło 80 zł.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 16:15   #42
alkaaa00
Rozeznanie
 
Avatar alkaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 971
Inwentaryzacja

Czy ktoś może się orientuje, czy po zrezygnowaniu z umowy ponoszone są jakieś konsekwencje ?
__________________
blog: http://alicelook.blogspot.com/
alkaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 16:33   #43
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez alkaaa00 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może się orientuje, czy po zrezygnowaniu z umowy ponoszone są jakieś konsekwencje ?
Rodzaj pracy nie ma znaczenia, za to znaczenie ma rodzaj umowy i jej treść.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 16:55   #44
alkaaa00
Rozeznanie
 
Avatar alkaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 971
Dot.: Inwentaryzacja

Już znalazłam na umowie , że "Zleceniobiorca jest zobowiązany do poinformowania Zleceniodawcy najpozniej na 7 dni roboczych przed przystapieniem do wykonania zlecenia o odstąpienie od umowy. W przypadku nie zachowania powyższego terminu Zleceniobiorca zaplaci Zleceniodawcy kare umowna w wysokosci 200 zł"
Czyli jeśli mam trzy tygodnie do inwentaryzacji to bez konsekwencji mogę zrezygnować.
__________________
blog: http://alicelook.blogspot.com/
alkaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 16:59   #45
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Inwentaryzacja

Cytat:
Napisane przez alkaaa00 Pokaż wiadomość
Już znalazłam na umowie , że "Zleceniobiorca jest zobowiązany do poinformowania Zleceniodawcy najpozniej na 7 dni roboczych przed przystapieniem do wykonania zlecenia o odstąpienie od umowy. W przypadku nie zachowania powyższego terminu Zleceniobiorca zaplaci Zleceniodawcy kare umowna w wysokosci 200 zł"
Czyli jeśli mam trzy tygodnie do inwentaryzacji to bez konsekwencji mogę zrezygnować.
Wystarczy przeczytać, co się podpisuje zamiast zakładać wątek na wizażu
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 03:42   #46
kolejoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Inwentaryzacja

Czyżby firma ISSP ?
kolejoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 20:15   #47
alkaaa00
Rozeznanie
 
Avatar alkaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 971
Dot.: Inwentaryzacja

tak ;p
__________________
blog: http://alicelook.blogspot.com/
alkaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 00:47   #48
kolejoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: Inwentaryzacja

Jeśli chcesz zrezygnować bo przestraszyłaś się tego co wypisują o nich w necie to mogę Ci powiedzieć, że jest to mocno przesadzone. Pracowałem trochę dla tej firmy i nie było źle, jedyne co to czasem mają burdel w papierach więc trzeba sobie wszystkiego samemu pilnować i najlepiej ze 2 razy sprawdzać czy wszystko dobrze zapisane itp.
kolejoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 23:14   #49
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Inwentaryzacja

Rezygnacja z inwentaryzacji -obecnie 14 dni przed datą zlecenia -droga na skróty- załatw sobie L4! Kara za niestawienie się- 300zł! Paranoja! Kara za nie oddanie koszulki- 20zł , wynoszenie poufnych informacji- 5 ooozł , nie może przyjść to ktoś idzie na Twoje miejsce i ponosisz odpowiedzialność jeżeli osoba zastępująca Cię coś źle zrobi! ISSP nie jest rajem na ziemi a umowy są napisane w taki sposób ,że agencja pracy tymczasowej może wiele a pracownik niestety jest postawiony w tej gorszej pozycji! W skrócie- pracuj dla nas i nie marudź ,bo zostaniesz wypisany he he

Lepiej jednak zarobić sobie parę złotych niż siedzieć w domu.
A burdel ISSP zostawić gdzieś daleko za sobą..oczywiście po tym jak dostanie się wynagrodzenie za wykonaną pracę!
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 01:15   #50
majjka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Inwentaryzacja Job Impulse - jak to wygląda?

Witam, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda wyjazd na inwentaryzację? Jak wygląda liczenie przede wszystkim? Liczę w pamięci, po kolei słoiki np? Czy liczy ten skaner? I jak wygląda test na liczenie przy rekrutacji?
majjka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 16:01   #51
Ryś
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6
Dot.: Inwentaryzacja Job Impulse - jak to wygląda?

...

Edytowane przez Ryś
Czas edycji: 2013-08-06 o 23:53 Powód: do usunięcia
Ryś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:26   #52
majjka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Inwentaryzacja Job Impulse - jak to wygląda?

Aha... a jak ktoś ma policzyć napoje, czy jakieś dżemy, to ciężko to policzyć. Chodzi mi o to, że półka jest głęboka i wtedy co? Trzeba wyjąć te z końca półki i policzyć i od nowa jest wstawić na miejsce?

A generalnie co sądzić o tej pracy? Ciężko? Opłaca się?
majjka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 18:25   #53
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Inwentaryzacja Job Impulse - jak to wygląda?

Tak musisz wyjac wszystko i policzyc, czy to szklo, zabawki czy sloiki, nie ma roznicy. Ja liczylam na sklepie ale wspoczuje tym ludziom to liczyli na magazynie tam to dopiero wesolo ;d. Praca jak kazda inna, najgorsze, ze noca i czlowiek jest zmeczony przez caly dzien potem. Dla mnie sie nie oplacalo, najnizsza stawka jak ja pracowalam to bylo 7 z groszami po podatku, wiec wolalam zrezygnowac i pracowac za 6 z groszami w dzien i miec lzejsza prace.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 10:29   #54
Normalna9191
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 30
Invent- inwentaryzacja ;)

witam .wlasnie wrocilam z turnusu ,ktory mial trwac ponad 2 tyg a po trzech dniach odeslali ludzi do Polski z takiego powodu ze bylo nas za duzo.Zostawili czesc ludzi .Wie ktos na jakiej zasadzie to dziala i dlaczego tak robia ?po co nas wysylali skoro po trzech dniach z powrotem nas odwiezli z Niemiec do Polski,dlaczego nie dawaja szanse nowym tylko oceniaja ludzi po pozorach ?Zostawili ekipe ktora regularnie jezdzi;p czy jest sens jechac na kolejny turnus jesli sie odbedzie na dniach ? czy akurat teraz mialam pecha i zle trafilam ..? bo ludzie gadali ze pierwszy raz byl taki balagan .Doradzcie cos
Normalna9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 22:08   #55
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Invent- inwentaryzacja ;)

Poszukaj w googlach opinii o tej firmie i zobaczysz, że taka sytuacja nie zdarzyła się pierwszy raz.
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:25   #56
Normalna9191
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 30
Dot.: Invent- inwentaryzacja ;)

Czytalam opinie o firmie;p sa naprawde rozne ,dobre i zle;p nie sugerowalam sie nimi a ludzie z turnusu mowili ze jeszcze takiego balaganu nie bylo...to porazka byla;/
Normalna9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 10:50   #57
kingelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 18
Dot.: Inwentaryzacja Job Impulse - jak to wygląda?

Z tego co mówiło mi kilku znajomych to inwentaryzacje z Job Impulse są całkiem w porządku. Wiadomo- tak jak zawsze- praca w nocy i dość żmudna, ale to taka praca po prostu i wszędzie jest tak samo koordynatorzy spoko, tylko narzekali na te stawki.
Sama wybieram się w wakacje na inwentaryzacje do Carrefoura zrobiłam sobie mały research i trochę fajnych opinii znalazłam na Go Worku: http://tim.pe/4ed

Odezwę się jak skonfrontuje to z rzeczywistoscią
kingelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 17:45   #58
Muzykoholiczka_20
Przyczajenie
 
Avatar Muzykoholiczka_20
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 4
Inwentaryzacja - tylko w weekendy?

Cześć!

Mam do Was pytanie, odnośnie pracy przy inwentaryzacji. Jutro czeka mnie rozmowa w agencji pracy tymczasowej, ponieważ chcę dorobić sobie parę groszy i w związku z tym chcę podjąć się takiej pracy.
Czy inwentaryzacja odbywa się tylko i wyłącznie w weekendy, czy jest też możliwość pracy w dni robocze? Pytam, bo mam pierwszy raz z tym do czynienia. I jeszcze jedna ważna kwestia - sama mogę sobie ustalić dni, w które będę mogła pracować, np. od poniedziałku do piątku, czy to firma narzuca mi określone terminy, w które muszę się stawić?

Z góry dziękuję za pomoc.
Muzykoholiczka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-29, 21:53   #59
Krumcia
Raczkowanie
 
Avatar Krumcia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 200
Dot.: Inwentaryzacja - tylko w weekendy?

W dni robocze też są. Kiedy ja pracowałam przy inwentaryzacjach, dostawaliśmy grafik na dany miesiąc z informacjami, w które dni są inwentaryzacje (bo nie są codziennie), i wpisywaliśmy, kiedy nam pasuje.
Krumcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 22:04   #60
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Inwentaryzacja - tylko w weekendy?

Inwentaryzacje sa nie tylko w weekendy - w dni robocze tez, ale podejrzewam ,ze bedziesz liczyc glownie jakied markety itp a to oznacza nocne inwentarki jesli odbywaja sie w tygodniu(chodzi o to ,zeby nie zamykac sklepu)
- a to wcale nie jest takie fajne - ja pracowalam tak cale 4 dni bo podawali godziny(dni sobie wybierasz) i inwentarka miala trwac niby od 21 do np 6 rano a potem sie okazywalo ,ze konczylismy 2-3 w nocy i nie bylo jak wrocic do domu...takze ostrzegam,nocne nie sa takie fajne
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 14:37:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.