fantazje erotyczne mezczyzn,czy to normalne? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-22, 07:33   #61
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: fantazje erotyczne mezczyzn,czy to normalne?

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
jestem w szoku, naprawdę...Ale cieszę się, że trafiłam na ten wątek. Wiem już, że nigdy żadnemu partnerowi nie powiem o swoich fantazjach...Bo jest spora szansa, że będzie miał poglądy jak Wy.

Zanim przeczytałam odpowiedzi i widziałam tylko post założycielki, już z uśmiechem zaczęłam odpisywać, że to zupełnie normalne, że fantazja a chęć zrobienia czegoś to dwie różne sprawy...chciałam podać przykład fantazji o gwałcie itd...

Ale teraz to nie wiem co napisać...bo raczej nikt mnie tu nie zrozumie jak napiszę, że w życiu fantazjowałam chyba o połowie znanych mi osób...

Jak w ogóle Wy kontrolujecie swoje fantazje?? pytam szczerze. Kładziesz się w łóżku i hmmm...nie dobra o nim nie myśl, przestań, jakby Miś się czuł....oj o tym to w ogóle ciiii, przecież on jest za stary i ma żonę! dobra, koniec, nie będę fantazjować, jakby czuł się mój partner, przecież to zdrada, pofantazjuję lepiej o nim..

Mi po prostu żadna z takich osób nawet nie przychodzi do głowy. Naprawdę.
A może ja się obracam w kręgu osób, które mnie nie pociągają?
A może na tyle mocno kocham mojego narzeczonego, że z żadną ze znanych mi osób po prostu nawet nie chciałabym nic robić? Naprawdę. Po prostu nikt taki nie wpada mi do głowy...
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:50   #62
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: fantazje erotyczne mezczyzn,czy to normalne?

Fantazje to nic złego, póki zostają tylko fantazjami.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 10:52   #63
alexandraa13
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 888
Dot.: fantazje erotyczne mezczyzn,czy to normalne?

Cytat:
Napisane przez cowie Pokaż wiadomość
Mi po prostu żadna z takich osób nawet nie przychodzi do głowy. Naprawdę.
A może ja się obracam w kręgu osób, które mnie nie pociągają?
A może na tyle mocno kocham mojego narzeczonego, że z żadną ze znanych mi osób po prostu nawet nie chciałabym nic robić? Naprawdę. Po prostu nikt taki nie wpada mi do głowy...
sama nie wiem czemu, ale strasznie mnie rozczuliło to co napisałaś, naprawdę słodkie...
może też się kiedyś tak zakocham i przestanę fantazjować
alexandraa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:24   #64
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: fantazje erotyczne mezczyzn,czy to normalne?

Cytat:
Napisane przez alexandraa13 Pokaż wiadomość
sama nie wiem czemu, ale strasznie mnie rozczuliło to co napisałaś, naprawdę słodkie...
może też się kiedyś tak zakocham i przestanę fantazjować
Ja swojego TŻ bardzo kocham, po 4 latach razem jestem bardziej zakochana niż na początku, seks jest kosmiczny, niczego mi nie brakuje, a i tak zdarza mi się fantazjować. Nigdy nie uważałam tego za zdradę, tak samo jak mordowanie w myślach wkurzających znajomych nie uważam za łamanie prawa...

Aha - no i to, że myślę o różnych głupich rzeczach z kolegami z roku czy z nieznajomymi w tramwaju nie oznacza, że gdyby podeszli do mnie i zaczęli całować to bym się na to zgodziła. Nie ma opcji, żebym uprawiała jakąkolwiek formę seksu czy pieszczot z kimś innym niż TŻ.

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2013-02-22 o 13:26
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 13:35   #65
cowie
Zakorzenienie
 
Avatar cowie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 226
Dot.: fantazje erotyczne mezczyzn,czy to normalne?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Ja swojego TŻ bardzo kocham, po 4 latach razem jestem bardziej zakochana niż na początku, seks jest kosmiczny, niczego mi nie brakuje, a i tak zdarza mi się fantazjować. Nigdy nie uważałam tego za zdradę, tak samo jak mordowanie w myślach wkurzających znajomych nie uważam za łamanie prawa...

Aha - no i to, że myślę o różnych głupich rzeczach z kolegami z roku czy z nieznajomymi w tramwaju nie oznacza, że gdyby podeszli do mnie i zaczęli całować to bym się na to zgodziła. Nie ma opcji, żebym uprawiała jakąkolwiek formę seksu czy pieszczot z kimś innym niż TŻ.

Ale ja osobiście nie pisze o niefantazjowaniu ogółem. Bo zdarza mi się fantazjować o osobach "no name", czy "no face". Ale to raczej fantazja o jakiejś sytuacji.

Natomiast nie wyobrażam sobie podczas kontaktów z TŻ mieć przed oczami kogoś innego, kogoś znajomego.
Poza tym, tak jak pisałam. W ogóle w żadnej sytuacji mi znajomi nie przychodzą do głowy

Poza tym jest moim zdaniem różnica między tym, że o kimś jednorazowo się pomyśli w związku z jakąś tam zaistniałą sytuacją, a cyklicznym fantazjowaniem o jednej i tej samej osobie.
Wówczas jakby jasnym dla mnie jest, że chciałoby się się z tą osobą współżyć. Może do tego nie dojść z różnych względów, ale coś jest na rzeczy i to jest silne, powtarzające się pragnienie...
__________________
Alek, 13tc
Tarczycówka



18.05.2015
Leoś
cowie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 19:47   #66
Epilogue
Raczkowanie
 
Avatar Epilogue
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 48
Dot.: fantazje erotyczne mezczyzn,czy to normalne?

Gdybym coś takiego usłyszała, na pewno straciłabym panowanie nad sobą. ALE sama tego chciałaś, to raz. Dwa, powiedział Ci to, więc najwyraźniej to dla niego nic znaczącego - uważam, że gdyby to była jakaś poważna zażyłość, ukrywałby to.
__________________
pzdr
Epilogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.