6 nowoczesnych kremów na trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-09-09, 10:57   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

6 nowoczesnych kremów na trądzik


Zapomnij o kosmetykach z alkoholem, które zamiast leczyć wysuszają skórę. Nadeszła era kremów przeciwtrądzikowych, które dzięki nowoczesnym formułom działają na wszystkie przyczyny trądziku! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:09   #2
LinaInverse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 22
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Przetestowałam milion i jeden specyfików na trądzik, póki nie natrafiłam na mydło siarkowe. Minusem jest to, że wysusza skórę, a zdecydowanym plusem - brak pryszczy a nawet zaskórników.
LinaInverse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 12:01   #3
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Mi najbardziej odpowiada brevoksyl
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 13:07   #4
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 916
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Effaclar to dla mnie porażka, miałam też próbki z iwostinu z całej serii i mam to samo zdanie.
Po przygodach z żelami zaufałam mydełku bambino i zwykłej kostce dove (jest boska!).

Edytowane przez 0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685
Czas edycji: 2014-09-09 o 13:08
0efbae24da12a699834954c027e5d090e58ae2c3_63d9ab944c685 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 13:22   #5
emill94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Kremy różnego rodzaju są dobre. Najlepsze rezultaty moga przynieść maści na bazie ziół np. maść szałwiowa, maść cynkowa ( do trądziku łagodnego). Także kosmetyki z linii Ivostin są dobrej jakości. Polecam ebook "Jak pokonać trądzik?", gdzie zostało opisanych wiele sposób na wyleczenie trądziku. Oczywiście nie należy zapominać o diecie.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-10 o 09:07 Powód: reklama
emill94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 13:29   #6
nina0989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Moja walka z trądzikiem rozpoczęła się, gdy skończyłam 24 lata i trwa do dziś. Leczę depresję, która kocha takie problemy skórne. Nie pomaga mi już nic jendynie na co mogę liczyć to czasami drożdże. Miałam już chyba wszystkie dostępne bez recepty specyfiki.
nina0989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 13:31   #7
emill94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Cytat:
Napisane przez nina0989 Pokaż wiadomość
Moja walka z trądzikiem rozpoczęła się, gdy skończyłam 24 lata i trwa do dziś. Leczę depresję, która kocha takie problemy skórne. Nie pomaga mi już nic jendynie na co mogę liczyć to czasami drożdże. Miałam już chyba wszystkie dostępne bez recepty specyfiki.
Proszę wypróbować naturalne sposoby leczenia, takie jak napary, odwary, kąpiele lecznicze, zmiana sposobu żywienia, maści : cynkowa, szławiowa jest o wiele więcej preparatów, które sporządzane są na bazie ziół, roślin. Pozdrawiam.

xxx

Pozdrawiam.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-10 o 09:08 Powód: reklama
emill94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 15:05   #8
bezdzietna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 41
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Używałam wielu takich aptecznych kremów, również takich na receptę, przepisanych przez dermatologa. Nigdy nic mi nie pomogło. Tabletki antykoncepcyjne sprawiły, że moja skóra nieco się poprawiła, ale kiedy po kilku latach je odstawiłam, trądzik był gorszy niż kiedykolwiek. Ponad półtora roku się z nim borykałam, aż zdecydowałam się wypróbować Proactiv. Słyszałam z drugiej ręki, że naprawdę działa, ale bałam się, że może być zbyt silny dla mojej delikatnej skóry. Nic podobnego! Wreszcie pozbyłam się trądziku! Moja skóra nie jest idealna, nadal zaczyna się "psuć" na tydzień przed okresem, ale różnica jest kolosalna!
Nie wiem, czy Proactiv jest dostępny w Polsce, ale podejrzewam, że to nadtlenek benzoilu (benzoyl peroxide) w nim zawarty daje takie znakomite efekty, więc myślę, że da się podobne kremy dostać w Polsce (i pewnie wcale niedrogo).
bezdzietna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 19:45   #9
pauli25
Raczkowanie
 
Avatar pauli25
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 39
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Nina może pora na wizytę u dermatologa, a nie leczenie na własną rękę!
__________________
pauli25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:55   #10
jaqoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Smile Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Mi również sklepowe kremy na trądzik kompletnie nie pomagały, może dlatego że jest w nich dużo chemikali. Kiedy już totalnie zwątpiłam w uratowanie mojej cery na ratunek przyszła mi dobra koleżanka, która również miała porblemy z trądzikiem- nie w takim stopniu co ja, dlatego trochę nie wierzyłam, że to o czym ona mówi da sobie rade z moją cerą. Ale to działa rewelacyjnie! Kazała mi zamówić z mydło węglowe wraz z olejem nagietkowym z pachnacej krainy. Zamówiłam te dwa produkty w niskich cenach przez internet z tej firmy. Naprawdę jestem zadowolona z efektów
jaqoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 21:59   #11
KarciaN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Smile Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Mi także znajoma dermatolog mojej mamy poleciła właśnie to mydło węglowe, jest naturalne i robi świetnie na cerę
KarciaN jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 22:17   #12
agugu1989
Raczkowanie
 
Avatar agugu1989
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 120
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Nawet z dermatologiem nie zawsze można wyleczyć trądzik, są przypadki że nawet lekarz zgaduje co pomoże a co nie, mam przykład na mojej siostrze której dermatolodzy nie za bardzo pomogli.
To podobnie jak z łupieżem albo zakażeniami, trzeba trafić na odpowiednią substancję czynną.
__________________
O pierdółkach każdej z nas

http://agugupazdziernik.blogspot.com/
agugu1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 02:44   #13
stanatic
Przyczajenie
 
Avatar stanatic
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Wkurza mnie to, że zawsze w waszych artykułach pokazujecie jakieś super drogie kosmetyki, a o tych tańszych nawet nie wspomnicie. Ja swój trądzik opanowałam za pomocą serii antybakteryjnej z Ziaja Med, gdzie krem można kupić za ok. 10 zł... Są to kosmetyki polecone przez detmatologa.
__________________
"Have balls but don't be a dick." - SK
stanatic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 07:46   #14
rybka_antosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Warto podkreślić, że są to kremy do codziennej pielęgnacji a nie do leczenia trądziku!!!
rybka_antosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-10, 19:23   #15
piranha0403
Raczkowanie
 
Avatar piranha0403
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 89
Send a message via Skype™ to piranha0403
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Uzywam kremu avene triacneal i jestem zadowolona, a co do wczesniejszej wypowiedzi to wiadomo ze jak ktos szuka tanszych zamiennikow to musi je znalezc sam, reklamuje sie zawsze drogie kosmetyki, a tez nikt nie leczy trądziku na własną reke , bo jak ktos juz ma z tym problemy to idzie do dermatologa i to on zapisuje leki wiec nie wiem nad czym to ubolewanie, pozdrawiam
__________________
Projekty wnętrz 3D PW
piranha0403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 17:07   #16
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Świetnym kremem przy tego rodzaju skórze jest krem z Lavery, przywracający równowagę. Siostra kupiła go i od tamtej pory ciągle go używamy
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-11, 17:09   #17
piranha0403
Raczkowanie
 
Avatar piranha0403
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 89
Send a message via Skype™ to piranha0403
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Lavera? Ile kosztuje i do jakiego rodzaju cery?
__________________
Projekty wnętrz 3D PW
piranha0403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-14, 17:34   #18
prosiaczek69
Przyczajenie
 
Avatar prosiaczek69
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1
Wink Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Ja używam kremu Pellavita Acne (ok.30zł) i również jestem baaardzo zadowolona z efektów
prosiaczek69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-15, 13:51   #19
nina0989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 8
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Oczywiście, że dermatolog już był i nadal jest. Gdybyś uważnie czytała to zauwżyłabyś,że leczę również depresję, a problemy skórne związane są również z chorobą. W ciąży nie mogłam brać antybiotyków od dermatologa. Zanim wydasz pochopny osąd to sprawdź czy masz rację.
nina0989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 23:20   #20
piranha0403
Raczkowanie
 
Avatar piranha0403
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 89
Send a message via Skype™ to piranha0403
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Nina moja wypowiedz nie byla skierowana do ciebie tylko do stanatic. Nawet twojego postu nie widzialam. Nie jestes pepkiem swiata x)
__________________
Projekty wnętrz 3D PW
piranha0403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 08:34   #21
Kasiatkom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 3
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

U mnie problemy skórne na czas ciąży zniknęły, tak się cieszyłam, a teraz wróciły ze zdwojoną siłą. Dermatolog przepisuje mi leki specjalnie robione niby pode mnie, nie dość że drogie to nie działają. Muszę sobie któryś z tych kremów kupić i spróbować sama poradzić ze swoim problemem.
Kasiatkom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 22:49   #22
92ana
Raczkowanie
 
Avatar 92ana
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 134
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Iwostin Puritin używałam i polecam! Jest niezastąpiony!
__________________
KOSMETYKI ANI - o sposobach na ładny wygląd i dobre samopoczucie
92ana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 10:56   #23
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Tak, zdecydowanie Effaclar Duo+!
Jest bardzo skuteczny, nie tylko dla młodej cery.
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-02, 14:49   #24
trybada
Przyczajenie
 
Avatar trybada
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Tych preparatów na trądzik nie znałam, ale na blizny po trądziku stosowałam NoScar. Jest ok.
trybada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 01:38   #25
Sizanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rokiciny Podhalańskie
Wiadomości: 3
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Kochani!! Niestety kwestia trądziku nie jest mi obca, borykam się z nim od 15 lat!!! Nie pomogło nic, ani kosmetyki przeróżne, ani dermatolog: przerabiałam maści robione, jak np. z rtęcią(!) Z mocznikiem, retinol (owszem 2 miesiące super, i powrót) Przerabiałm różnorakie zabieg w salonie kosmetycznym, były kwasy itd.. Suplementy diety jak laktocer z cynkiem, sam cynk.. Jak to nie pomogło, spróbowałam domowymi sposobami - były maseczki z kurkumy, z cynamonu, był olejek z drzewa herbacianego, było olejowanie olejem arganowym, z pestek migdałów, rycynowy. POrażka. Poddałam się. I znalazłam informacje dlaczego tak się dzieje:

"Wiecej o mineralnym oleju:
Oleje mineralne występują pod wieloma różnymi nazwami:
Ozokeryt (wchodzi w skład m. in. maskary), polizobuten (m. in. w składzie błyszczyków do ust), mineral oil, petrolatum, paraffinum liquidum, wazelina, parafina, olej mineralny, petroleum, biały olej mineralny, biały olej medyczny, oleum petrolen, oleum vaselini, paraffinum, E 905, vaselin oil, paraffin oil, liquid paraffin, white mineral oil.
Oleje mineralne zatykają 40 do 60% porów skóry, utrudniając naturalny proces odbudowy bariery lipidowej. Używając ich w pierwszej chwili odnosimy wrażenie, że maja pozytywny wpływ na naszą skórę – ale to tylko wrażenie. Oprócz zastosowania w przemyśle kosmetycznym, oleje mineralne wykorzystywane są również m. in. jako oleje silnikowe czy oleje do konserwacji maszyn do szycia.
Często zdarza się, że głównym składnikiem większości kremów jest olej mineralny, zwany tez paraffinum liquidum. Pod tą nazwą znajdziemy go na liście składników umieszczoną na opakowaniu kremu. Jeżeli na liście jest na drugim miejscu, zaraz po wodzie (aqua), to znaczy, że jest on głównym składnikiem kremu. Niestety, nie jest to żaden roślinny olej zawierający cenne minerały, tylko pochodna ropy naftowej. Składnik wprawdzie występujący w naturze, ale nie oznacza to, że mamy smarować twarz czymś, co znajdziemy na stacji benzynowej. Jeśli zdarza się, że przypadkowo kilka kropli z dystrybutora znajdzie się na naszej skórze, natychmiast chcemy umyć ręce, a nie wklepać w twarz. Olej mineralny nie tylko nie nawilży skóry, ale ją wysuszy, ponieważ tworzy na skórze nieprzepuszczający film. Nie zawiera w sobie żadnych wartości odżywczych i może utrudniać prawidłowe funkcjonowanie skóry. Jest częstą przyczyną trądziku, bo może zapychać pory. A już na pewno nie ma żadnego działania odżywczego czy przeciwzmarszczkowego. Żadne cudowne ekstrakty nie przebiją się przez szczelną powłokę paraffinum liquidum."

Sprawdziłam skład swoich kosmetyków i się załamałam...wszędzie olej mineralny!!! i jak to ma działać???

Na szczęście znalazłam kosmetyki idealne, bez tego oleju!!! Jestem szczęśliwą właścicielką pięknej cery i skóry na ramionach, plecach i dekoldzie. Precz z lekami -wydałam na nie 10 razy więcej niż kosztują kosmetyki! Ale warto!! Jestem szczęśliwa!! Polecam!!!
Sizanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-03, 16:47   #26
Jolanta 37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
ANTUCO super krem na trądzik

Polecam krem ze śluzem ślimaka chilijskiego i wyciągiem z zielonych oliwek to ANTUCO, krem rewelacyjny. Bardzo dobry zwłaszcza na trądzik ropiejącymi krostami.
Jolanta 37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 00:24   #27
emiltik
Raczkowanie
 
Avatar emiltik
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 70
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

5 lat leczyłam sie u dermatologa na trądzik na linii żuchwy... I co ? Figa. Znika mi prawie do zera na wiosnę by jesienią powrócić( tak, używałam filtrów) Ktoś, coś zna, złoty graal przeciw pryszczom ?
emiltik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-10, 06:25   #28
Minerwa_kosmetyczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Murowana Goślina
Wiadomości: 18
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

Na trądzik z ropnymi wykwitami bardzo skuteczny jest krem z colostrum, który przyspiesza gojenie. Działa bardzo szybko, nawet szybciej niż nie jedna maść z antybiotykiem. Nie ma działań ubocznych, można stosować bez ograniczeń. Nawilża, a nie przesusza skóry i dlatego można go stosować na całą twarz. Tym cudem jest krem Colostrigen R polskiej firmy Genactiv.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Minerwa_kosmetyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-11, 17:17   #29
anitasonya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 21
Dot.: 6 nowoczesnych kremów na trądzik

polecam BIELENDĘ krem na trądzik na dzień dzien po dniu widac efekty
anitasonya jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-11 18:17:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.