Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-06-08, 20:31   #4351
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka¿ wiadomo¶æ
W³asnie by³am u fryzjera z pro¶b±,¿eby mi te koñcówki rozjasni³a. I tak od s³owa do s³ow, po³o¿y³a mi farbê na ca³e w³osy. No..rzadko farbujê w³osy ale to co ta laska zrobi³a przesz³o moje oczekiwania. Mam przepiêkny ja¶niuteñki br±zik. Niby kolor równy ale nie p³aski, piêknie mieni siê w s³oñcu i nie ma rudego za grosz. Mo¿e w s³oñcu bêdzie mia³ taki odcieñ ale delikatnie. Koñcówki idealne. No ogólnie wyleczy³am siê z farbowania w domu. NIe ma cudów, takiego efektu nie osi±gn±³abym sama za diab³a. Laska zmiesza³a kilka farb i na ró¿nych miejscach g³owy k³ad³a ró¿ne mieszanki. Ja wybra³am kolor z wzornika a ona i tak pomiesza³a co¶ innego, bo widzia³a co ju¿ mam g³owie. NIe chcê Was zniechêcaæ do farbowania domowego jak robicie to dobrze i chcecie co¶ zdecydowanego, ale ja chcecie nprawdê naturalny odcieñ to jest moim zdaniem nie do zrobienia w domu. Normalnie czujê siê jak bym siê w tych w³osach urodzi³a
To powiedz ile zap³aci³a¶. Mnie niestety nie staæ na farbowanie w zwyk³ym podwórkowym salonie a co dopiero u profesjonalisty. Muszê sama w domu. Ale nie narzekam. A je¶li chodzi o rozja¶nianie to tylko u fryzjera! Nigdy wiêcej sama w domu bo tragedia dla w³osów gotowa. Teraz mam dwójkê dzieci i to tez powód przefarbowania siê na ciemno. Na blond nie by³oby mnie staæ

Swoj± drog± musia³a ci siê trafiæ naprawdê super fryzjerka. Takich ma³o... Mnie z farbowania w salonie wyleczy³a fryzjerka gdy poprosi³am o blond z farby a nie z rozja¶niacza. Wysz³y mi rudo blond pó³ na pó³ - dos³ownie! Za³ama³am siê gdy zauwa¿y³am jakich farb u¿y³a... Joanna Naturia... Nie po to idê do fryzjera aby mi najtañsz± farb± drogeryjn± robi³ i liczy³ sobie jak za super niewiadomo co. To ja ju¿ wolê sama.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-08 o 20:41
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-09, 07:01   #4352
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny muszê Wam siê pochwaliæ. Jaki¶ czas temu pyta³am Was o ciemniejsze koñcówki. Bo chcia³am rozja¶niæ mój bardzo ciemny br±z na jasny. No i sobie w³asnie rozja¶ni³am i wyszed³ mi lekki br±z ale wpadaj±cy w rudy no i te lekko ciemniejsze koñcówki. ¬le nie by³o ale te¿ nie by³o piêknie. W³asnie by³am u fryzjera z pro¶b±,¿eby mi te koñcówki rozjasni³a. I tak od s³owa do s³ow, po³o¿y³a mi farbê na ca³e w³osy. No..rzadko farbujê w³osy ale to co ta laska zrobi³a przesz³o moje oczekiwania. Mam przepiêkny ja¶niuteñki br±zik. Niby kolor równy ale nie p³aski, piêknie mieni siê w s³oñcu i nie ma rudego za grosz. Mo¿e w s³oñcu bêdzie mia³ taki odcieñ ale delikatnie. Koñcówki idealne. No ogólnie wyleczy³am siê z farbowania w domu. NIe ma cudów, takiego efektu nie osi±gn±³abym sama za diab³a. Laska zmiesza³a kilka farb i na ró¿nych miejscach g³owy k³ad³a ró¿ne mieszanki. Ja wybra³am kolor z wzornika a ona i tak pomiesza³a co¶ innego, bo widzia³a co ju¿ mam g³owie. NIe chcê Was zniechêcaæ do farbowania domowego jak robicie to dobrze i chcecie co¶ zdecydowanego, ale ja chcecie nprawdê naturalny odcieñ to jest moim zdaniem nie do zrobienia w domu. Normalnie czujê siê jak bym siê w tych w³osach urodzi³a

koniecznie musisz wstawiæ zdjêcia bo ciekawo¶æ mnie z¿era

co do farbowania u fryzjera, zgadzam siê z Tob±, w domu przez mieszanie najdziwniejszych farb za Chiny nam to nie wyjdzie ajjjj
Wiem sama po sobie, ¿e je¶li farbujê w³osy na ciemno to ok, kolor podpasowany, wszystko wychodzi ³adnie, tylko farbowaæ,
tylko gorzej jak nagle pojawi mi siê pomys³ "a mo¿e tak inny kolor " w tedy to ju¿ siê zaczynaj± schodki :P i jak nie mam odrobiny szczê¶cia (zwykle nie mam) koñczy siê wizyt± u fryzjera

No i pochwal siê gdzie znalaz³a¶ tak rewelacyjn± fryzjerkê !!!!
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-09, 07:50   #4353
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomo¶ci: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

wstawiam fotki. Zdjêcia beznadziejne, potargane bo ¿eby z³apaæ ¶wiat³o musia³am otworzyæ okno, a jest wiatr i deszcz Jednak z lamp± wy³azi trochê rudy ale to te¿ kwestia,¿e mia³am swoje dzie³o na w³osach. Bior±c to pod uwagê efekt jest mega. Dla porównania dajê swoj± star± fotkê z kolorem naturalnym. Zdjêcie jest z jaki¶ wakacji i wstane z ³ó¿ka wiêc musia³am gêbê zas³oniæ
Co do fryzjerki to jest super. Chodzê od lat tylko do niej, ale nigdy na farbê. Tylko ¶cinam w³osy a to nie jest ³atwe. Mam naturalnie mocno krêcone w³osy ale czêsto prostujê i nikt nie umia³ mi ich ¶ci±æ tak,¿eby by³y ³adne jak s± proste i jak zostawiê krêcone. Ona To robi super. A sposób w jaki strzy¿e zawsze wprawia mnie w zadziwienie. Tak tylko macha mi w³osami, jako¶ tak bez sk³adu trzepie no¿yczkami i nagle mówi : ju¿. A tam bajzel na g³owie. No to ona dmuchnie suszark± i z bajzlu wy³ania siê fryzura. Dla mnie- artystka.

Co do farbowania zap³aci³am ze strzy¿eniem 160 PLN, wiêc nie wiem czy to drogo bo to by³ mój pierwszy raz s±dzê,¿e za farbê da³am ko³o stówy bo zawsze za strzy¿enie p³acê oko³o 60. Cena te¿ chyba zale¿y od ilo¶ci farb bo ona liczy³a czego i ile miesza³a.
Mieszkam ko³o £odzi i jak kto¶ chce namiar na ni± chêtnie dam na PW.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wlos.jpg (135,5 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlos2.jpg (103,5 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (93,4 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg ScreenHunter_01 Jun. 09 08.35.jpg (10,1 KB, 41 za³adowañ)
__________________
...Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2011-06-09 o 07:53
ennkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-09, 13:17   #4354
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Faktycznie fajny efekt

Ja mieszkam pod Wroc³awiem wiêc dziêkujê za namiary - drogo by wysz³o
Wiêc na pipidówe jak± jest Strzelin farba+¶ciêcie=120 PLN.
We Wroc³awiu 3 lata temu tyle p³aci³am, jak przechodzi³am z blondu na br±z wiêc jak widaæ niby "miasto", ale wci±¿ zacofane ale dla kieszeni fajnie z wiadomych wzglêdów. A widzia³am efekt mieszania ró¿nych farb u kole¿anki i kolor super, nawet by³am zdecydowana do niej pój¶æ.

Ale na razie ogarnê mój ja¶niejszy odcieñ na odrostach i zostanê przy orzechowym a ze ¶ciêcia korzystam z us³ug fryzjerki z Brodway-a i bierze ode mnie 30z³
(w salonie s±dzê, ¿e jest dro¿ej)
Rêkê do w³osów ma niesamowit±


Edytowane przez Bahamadia_25
Czas edycji: 2011-06-09 o 13:18
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:07   #4355
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
koniecznie musisz wstawiæ zdjêcia bo ciekawo¶æ mnie z¿era

co do farbowania u fryzjera, zgadzam siê z Tob±, w domu przez mieszanie najdziwniejszych farb za Chiny nam to nie wyjdzie ajjjj
Wiem sama po sobie, ¿e je¶li farbujê w³osy na ciemno to ok, kolor podpasowany, wszystko wychodzi ³adnie, tylko farbowaæ,
tylko gorzej jak nagle pojawi mi siê pomys³ "a mo¿e tak inny kolor " w tedy to ju¿ siê zaczynaj± schodki :P i jak nie mam odrobiny szczê¶cia (zwykle nie mam) koñczy siê wizyt± u fryzjera

No i pochwal siê gdzie znalaz³a¶ tak rewelacyjn± fryzjerkê !!!!
Widzê, ¿e wiêkszo¶æ dziewczyn w tym w±tku u¿ywa farb sklepowych i co do nich rzeczywi¶cie zgadzam siê, ¿e mieszanie rzadko koñczy siê po¿±danym efektem, a jeszcze rzadziej naturalnym Jednak z moich do¶wiadczeñ wynika, ¿e z profesjonalnymi farbami to zupe³nie inna bajka i przy odpowiednim przygotowaniu teoretycznym mo¿na naprawdê osi±gn±æ piêkne, naturalne br±zy w przeró¿nych odcieniach.

ennkaa Bardzo ³adny kolorek, w ¶wietle dziennym wygl±da jak fryzjerski ciemny blond, taki be¿owy, super
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:39   #4356
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomo¶ci: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
ennkaa Bardzo ³adny kolorek, w ¶wietle dziennym wygl±da jak fryzjerski ciemny blond, taki be¿owy, super
no co¶ Ty! blond no to fajnie pewnie by³by ³adniejszy gdybym od razu posz³a do niej a nie cudowa³a w domu nie mogê sobie darowaæ .Ale i tak ¼le nie jest i jestem zachwyona Oczywi¶cie zdjêcia trochê przek³amuj± i kolor jest ró¿ny w ró¿nym ¶wietle ale jak bêdê mia³a odrost to poproszê o wiêcej szarego i jeszcze ja¶niejsze

Kiedy¶ dawno temu nakupi³am farb fryzjerskich i cudowa³am. Efekt jeszcze gorszy od sklepowej wiêc to chyba jednak rzecz te¿ w talencie
Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
Faktycznie fajny efekt
dziêki cieszê siê a w ogóle to ten kolor jest identyczny jak moje oczy!
a co do cen , które poda³a¶ to tak mi siê zdawa³o,¿e ta moja fryzjerka najtañsza nie jest nawet nie ma jej telefonu nigdzie w prasie czy w necie a zapisy s± na kilka miechów do przodu najczê¶ciej wiêc mo¿e siê ceniæ. Do tej pory uwielbia³am j± za ujarzmianie moich loków, teraz po tym farbowanku chyba jej siê o¶wiadczê
__________________
...Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o...
ennkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:05   #4357
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka¿ wiadomo¶æ
no co¶ Ty! blond no to fajnie pewnie by³by ³adniejszy gdybym od razu posz³a do niej a nie cudowa³a w domu nie mogê sobie darowaæ .Ale i tak ¼le nie jest i jestem zachwyona Oczywi¶cie zdjêcia trochê przek³amuj± i kolor jest ró¿ny w ró¿nym ¶wietle ale jak bêdê mia³a odrost to poproszê o wiêcej szarego i jeszcze ja¶niejsze

Kiedy¶ dawno temu nakupi³am farb fryzjerskich i cudowa³am. Efekt jeszcze gorszy od sklepowej wiêc to chyba jednak rzecz te¿ w talencie
Mo¿e w talencie Chocia¿ ja nie uwa¿am siê za szczególnie utalentowan± w tej materii, ale przeczyta³am kilka "vademecum" na temat farbowania poszczególnymi farbami i zawsze by³am zadowolona, legion dziewczyn farbowanych przeze mnie te¿

Wiesz z tym blondem to chodzi³o mi o poziom 6 z palet fryzjerskich, on dla mnie w niczym - poza nazw± - nie przypomina "blondu" w powszechnym rozumieniu Tak czy inaczej, w ¶wietle dziennym bardzo ³adny i naturalny.

Edytowane przez 201709121022
Czas edycji: 2011-06-09 o 20:06 Powód: literówka
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 22:08   #4358
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam fotki. Zdjêcia beznadziejne, potargane bo ¿eby z³apaæ ¶wiat³o musia³am otworzyæ okno, a jest wiatr i deszcz Jednak z lamp± wy³azi trochê rudy ale to te¿ kwestia,¿e mia³am swoje dzie³o na w³osach. Bior±c to pod uwagê efekt jest mega. Dla porównania dajê swoj± star± fotkê z kolorem naturalnym. Zdjêcie jest z jaki¶ wakacji i wstane z ³ó¿ka wiêc musia³am gêbê zas³oniæ
Co do fryzjerki to jest super. Chodzê od lat tylko do niej, ale nigdy na farbê. Tylko ¶cinam w³osy a to nie jest ³atwe. Mam naturalnie mocno krêcone w³osy ale czêsto prostujê i nikt nie umia³ mi ich ¶ci±æ tak,¿eby by³y ³adne jak s± proste i jak zostawiê krêcone. Ona To robi super. A sposób w jaki strzy¿e zawsze wprawia mnie w zadziwienie. Tak tylko macha mi w³osami, jako¶ tak bez sk³adu trzepie no¿yczkami i nagle mówi : ju¿. A tam bajzel na g³owie. No to ona dmuchnie suszark± i z bajzlu wy³ania siê fryzura. Dla mnie- artystka.

Co do farbowania zap³aci³am ze strzy¿eniem 160 PLN, wiêc nie wiem czy to drogo bo to by³ mój pierwszy raz s±dzê,¿e za farbê da³am ko³o stówy bo zawsze za strzy¿enie p³acê oko³o 60. Cena te¿ chyba zale¿y od ilo¶ci farb bo ona liczy³a czego i ile miesza³a.
Mieszkam ko³o £odzi i jak kto¶ chce namiar na ni± chêtnie dam na PW.
No ³adnie muszê przyznaæ! Taki jednolity jakby naturalny a nie farbowany!
Ja p³ace u swojej fryzjerki 15z³ za zwyk³e strzy¿enie, do 25-30 za super mega wymagaj±ce. Farbowanie farb± 50z³, baleja¿ kosztowa³ mnie 75z³ jeden kolor a 80-85 dwa kolory na d³ugie w³osy. Nie wiem czy mi tak tanio robi tylko czy nie bo cennik w miarê taki sam wisi. Chocia¿ inna cena przy baleja¿u na d³ugie w³osy (dro¿sza). Chodzê tam ju¿... jejku ponad 12 lat! Ale ten czas leci... Stara jestem
Dodam, ¿e unikam salonów firmowych. Drogo tam a i tak na jedno kopyto strzyg± (awersja po wizytach kole¿anek i ich efektach).
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-09 o 22:09
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:04   #4359
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 3 761
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Poka¿ wiadomo¶æ
wstawiam fotki. Zdjêcia beznadziejne, potargane bo ¿eby z³apaæ ¶wiat³o musia³am otworzyæ okno, a jest wiatr i deszcz Jednak z lamp± wy³azi trochê rudy ale to te¿ kwestia,¿e mia³am swoje dzie³o na w³osach. Bior±c to pod uwagê efekt jest mega. Dla porównania dajê swoj± star± fotkê z kolorem naturalnym. Zdjêcie jest z jaki¶ wakacji i wstane z ³ó¿ka wiêc musia³am gêbê zas³oniæ
Co do fryzjerki to jest super. Chodzê od lat tylko do niej, ale nigdy na farbê. Tylko ¶cinam w³osy a to nie jest ³atwe. Mam naturalnie mocno krêcone w³osy ale czêsto prostujê i nikt nie umia³ mi ich ¶ci±æ tak,¿eby by³y ³adne jak s± proste i jak zostawiê krêcone. Ona To robi super. A sposób w jaki strzy¿e zawsze wprawia mnie w zadziwienie. Tak tylko macha mi w³osami, jako¶ tak bez sk³adu trzepie no¿yczkami i nagle mówi : ju¿. A tam bajzel na g³owie. No to ona dmuchnie suszark± i z bajzlu wy³ania siê fryzura. Dla mnie- artystka.

Co do farbowania zap³aci³am ze strzy¿eniem 160 PLN, wiêc nie wiem czy to drogo bo to by³ mój pierwszy raz s±dzê,¿e za farbê da³am ko³o stówy bo zawsze za strzy¿enie p³acê oko³o 60. Cena te¿ chyba zale¿y od ilo¶ci farb bo ona liczy³a czego i ile miesza³a.
Mieszkam ko³o £odzi i jak kto¶ chce namiar na ni± chêtnie dam na PW.
cudny kolor, idealnie taki jaki sama bym chcia³a.... nie wiesz na jakich farbach ona pracuje?? pamietasz moze chociaz mniej wiecej jaki odcieñ g³ównie k³adla?? Ja te¿ takie chce
ismenka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-10, 08:29   #4360
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomo¶ci: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ismenka Poka¿ wiadomo¶æ
cudny kolor, idealnie taki jaki sama bym chcia³a.... nie wiesz na jakich farbach ona pracuje?? pamietasz moze chociaz mniej wiecej jaki odcieñ g³ównie k³adla?? Ja te¿ takie chce
oj niestety nic Ci nie jestem w stanie pomóc. Najlepiej jak poka¿esz fryzjerce o co Ci chodzi to sama pomiesza. Ta moja pracuje chyba na schwarzkopf i welli ale mo¿e jeszcze co¶ innego bo tych farb ma ca³± ¶cianê. No i jeszcze dodatkowo je miesza w ró¿nych proporcjach z jakimi¶ zajzajerami. S³ysza³am tylko jak mówi do pomocy: tu mi wymieszaj 701 z 20 preparatu a tu 803 z 10 a tam jeszcze jako¶ inaczej ni hu hu nie wiem o co chodzi. iI potem ka¿da z tych mieszanek by³a k³adziona gdzie indziej. No i jeszcze mia³am przecie¿ na swoich w³osach jaki¶ rudy br±z. Ogólnie to pokaza³am jej na wzorniku to co bym chcia³a i tam by³ jaki¶ numer. I taki wyszed³. Ale ona mi pokaza³a potem,¿e wymiesza³a ca³kiem co¶ innego, jaki¶ taki szary z br±zem, ¿eby osi±gn±æ to co mam. I sama na pocz±tku te¿ nie by³a pewna efektu bo nie chcia³a mi zdejmowaæ koloru,¿eby w³osów nie zniszczyæ, to po³o¿y³a tylko te farby i czeka³y¶my co z tego bêdzie, wiêc no nawet jak bym chcia³a przepisu nie jestem w stanie podaæ.
__________________
...Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o...
ennkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-10, 11:54   #4361
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No ³adnie muszê przyznaæ! Taki jednolity jakby naturalny a nie farbowany!
Ja p³ace u swojej fryzjerki 15z³ za zwyk³e strzy¿enie, do 25-30 za super mega wymagaj±ce. Farbowanie farb± 50z³, baleja¿ kosztowa³ mnie 75z³ jeden kolor a 80-85 dwa kolory na d³ugie w³osy. Nie wiem czy mi tak tanio robi tylko czy nie bo cennik w miarê taki sam wisi. Chocia¿ inna cena przy baleja¿u na d³ugie w³osy (dro¿sza). Chodzê tam ju¿... jejku ponad 12 lat! Ale ten czas leci... Stara jestem
Dodam, ¿e unikam salonów firmowych. Drogo tam a i tak na jedno kopyto strzyg± (awersja po wizytach kole¿anek i ich efektach).

jak za balejaz na dlugie wlosy to malo!! u mnie na moje wlosy chciala 120 - 150 zl!! drozyzna!! gdyby nie to ze zwykle farby szybko sie spieraja to sama bym sobie robila
I nie jestes stara masz 18 lat i juz zawsze tyle bedziesz miala
hehe

ennkaa sliczny ten kolorek taki naturalny
__________________

21-05-2011 - zapuszczanie pazurków

06-11-2009 - razem ju¿ na zawsze
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-10, 16:32   #4362
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez lenka19 Poka¿ wiadomo¶æ
jak za balejaz na dlugie wlosy to malo!! u mnie na moje wlosy chciala 120 - 150 zl!! drozyzna!! gdyby nie to ze zwykle farby szybko sie spieraja to sama bym sobie robila
I nie jestes stara masz 18 lat i juz zawsze tyle bedziesz miala
hehe

ennkaa sliczny ten kolorek taki naturalny
No ja stanê³am na 25!

Swoj± drog± cena mówi te¿ o salonie. Mo¿e ¼le nie robi± ale przez tyle lat nigdy nie wysz³am do koñca szczê¶liwa. Jako¶ zawsze co¶ mo¿na by by³o lepiej. O przepraszam raz mi zrobi³a baleja¿ taki jak chcia³am czyli wszêdzie blond ale baleja¿em. I wcale nie prosi³am bo przysz³am jak zwykle na odrosty ale z tym, ¿e dwa tygodnie przed ¶lubem i chyba ba³a siê aby mi w³osów nie spapraæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-10, 17:35   #4363
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

to jeszcze nic
ceny które podajecie s± ró¿ne, ale mniej wiêcej wyrównane.
Ja raz chcia³am i¶æ do fryzjera (mojej kole¿ance co pracowa³a w Salonie w Rynku we Wroc³awiu) na zwyk³e uczesanie, zwyk³e w sensie ¿e nie sylwestrowe, w ¶rodku roku na wesele.
Dok³adniej chcia³am burzê ³adnych fal upiêtych z boku g³owy.
Wiecie ile mi za to powiedzia³a....
180 PLN dacie wiarê ...
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:02   #4364
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ceny normalnie z kosmosu!!
__________________

21-05-2011 - zapuszczanie pazurków

06-11-2009 - razem ju¿ na zawsze
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-10, 19:29   #4365
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomo¶ci: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja nie mam do¶wiadczenia z fryzjerami, wiêc nie wiem czy co¶ jest drogo czy tanio. Jak jestem zadowolona, p³acê ile chc±. Ale to dlatego,¿e naprawdê moje w³osy okie³znaæ jest bardzo ciê¿ko no i te¿ nie trafi³am na jaki¶ kosmos, chocia¿ wiem ,¿e moje kole¿anki chodz± do tañszych nieco fryzjerów. Ale ostatnio by³am u fryzjera z córk±. Ma³a odmówi³a strzy¿enia ca³kowitego wiêc mia³a podciêt± grzywkê i koñcówki. I wiecie ile fryzjerka wziê³a? Z³otówkê! Chyba,¿eby tylko siê dobrze nosi³a ta grzywka
__________________
...Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o...
ennkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-10, 20:31   #4366
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Wow.. to u mnie podciecie grzywki ceni sie 5 zl..
__________________

21-05-2011 - zapuszczanie pazurków

06-11-2009 - razem ju¿ na zawsze
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-11, 08:34   #4367
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja jak chcia³am w³osy na swój ¶lub uczesaæ (burza loków, zaczesane z boku z upiêtym tam kwiatem) to moja fryzjerka kaza³a sobie zap³aciæ... 20z³....
Podciêcie grzywki mam za darmo

Z tymi cenami to jak w kwiaciarni.
Chcesz ma³y bukiecik frezji pytasz o cenê to do 30z³, potem mówisz ¿e ma to byæ ¶lubny bukiecik 150z³!!! Ró¿nicy nie ma ¿adnej no chyba ¿e w cenie. Ja poprosi³am zwyk³y bukiecik i tak ominê³am ¶lubn± cenê...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-11 o 08:39
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-11, 11:37   #4368
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Poka¿ wiadomo¶æ
to jeszcze nic
ceny które podajecie s± ró¿ne, ale mniej wiêcej wyrównane.
Ja raz chcia³am i¶æ do fryzjera (mojej kole¿ance co pracowa³a w Salonie w Rynku we Wroc³awiu) na zwyk³e uczesanie, zwyk³e w sensie ¿e nie sylwestrowe, w ¶rodku roku na wesele.
Dok³adniej chcia³am burzê ³adnych fal upiêtych z boku g³owy.
Wiecie ile mi za to powiedzia³a....
180 PLN dacie wiarê ...
to rzeczywi¶cie
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-12, 12:44   #4369
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 577
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cze¶æ!
Mo¿e mi pomo¿ecie bo ja w ¶wiecie br±zów jestem ca³kiem zielona. Zawsze mia³am jasne w³osy. Poza jednym razem kiedy mialam czekoladowe w³osy- do¶æ ciemne no i wygl±da³am jak trup .Jestem typowym latem- jasna cera, szare oczy, naturalny kolor w³osów to ciemny blond- jasny br±z. Pomy¶la³am by dodaæ twarzy wyrazisto¶ci zw³aszcza moim jasnym oczom.Dlatego mo¿e pasowa³ by do mnie jaki¶ blondo- br±z, albo jasny br±z. Czy jest na rynku jaka¶ fajna farba my¶la³am o L' oreal-u, Garnierze. Sama nie wiem. Co by¶cie mi doradzi³y?
cybercat11 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 12:51   #4370
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

cybercat11 najlepiej jakby¶ doda³a fotkê jaki masz obecnie kolor w³osów...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-13, 09:00   #4371
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ!
Mo¿e mi pomo¿ecie bo ja w ¶wiecie br±zów jestem ca³kiem zielona. Zawsze mia³am jasne w³osy. Poza jednym razem kiedy mialam czekoladowe w³osy- do¶æ ciemne no i wygl±da³am jak trup .Jestem typowym latem- jasna cera, szare oczy, naturalny kolor w³osów to ciemny blond- jasny br±z. Pomy¶la³am by dodaæ twarzy wyrazisto¶ci zw³aszcza moim jasnym oczom.Dlatego mo¿e pasowa³ by do mnie jaki¶ blondo- br±z, albo jasny br±z. Czy jest na rynku jaka¶ fajna farba my¶la³am o L' oreal-u, Garnierze. Sama nie wiem. Co by¶cie mi doradzi³y?
Twój typ lato jest jak u mnie ale ja cerê mam ró¿owo oliwkow±. No na gêbie ja¶niejsza od u¿ywania makija¿u tyle lat (tak sobie t³umaczê bo kiedys mia³am buziê tez oliwkow±). I powiem Ci, bardzo d³ugo nosi³am ciemna czekoladê i czêsto nie malowa³am siê i nie wygl±da³am jak trup. Czasem sobie to wmawia³am i pudrowa³am buziê ale nie musia³am. Jasny br±z wygl±da u mnie nijako, kolor oczu podkre¶la³a mi ta czekolada. Teraz próbujê z ciep³ymi ja¶niejszymi odcieniami ale... chyba jednak mi w ciemniejszych ³adniej. Moja siostra ma niebieskie oczy i blad± jak m±ka buziê a naj³adniej i najlepiej wygl±da w czarnych w³osach (naturalne ¶redni blond). Mo¿e po przymierzaj sobie fryzury w ró¿nych odcieniach br±zu i sama zobacz. tu jest fajny program: http://www.instyle.com/instyle/makeover/
Ja dziêki temu programowi zrozumia³am, ¿e ciep³y blond nie dla mnie
Spróbuj ze zdjêciem bez makija¿u i z makija¿em a zobaczysz jaki kolorek najlepiej pasuje.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:30   #4372
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 312
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Fajna stronka
Te¿ z niej skorzystam
Bahamadia_25 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-13, 16:27   #4373
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja w koñcu przestraszy³am siê, ¿e mi wyjd± za ciemne te w³osy z tego orzechowego br±zu i naturalnego blondu... pofarbowa³am Be¿owym blondem z Londy.. hm... wyszed³ taki ca³kiem fajny ja¶niutki br±zik ale odrost trochê ja¶niejszy... ale da siê prze¿yæ... nie chcia³am siê zdziwiæ teraz na wesele w sobotê i prze³ozy³am tamten eksperyment na nastêpne farbowanie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05744.jpg (186,0 KB, 27 za³adowañ)
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-13, 17:48   #4374
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
a ja w koñcu przestraszy³am siê, ¿e mi wyjd± za ciemne te w³osy z tego orzechowego br±zu i naturalnego blondu... pofarbowa³am Be¿owym blondem z Londy.. hm... wyszed³ taki ca³kiem fajny ja¶niutki br±zik ale odrost trochê ja¶niejszy... ale da siê prze¿yæ... nie chcia³am siê zdziwiæ teraz na wesele w sobotê i prze³ozy³am tamten eksperyment na nastêpne farbowanie

Londa???? O moj Boze.!! Nie popalila Ci wlosow?? Bo ja mialam straszne az do dzisiaj Nareszcie uda³am sie do fryzjera.. Sciela mi polowe moich kudelkow! I mam grzyweee
__________________

21-05-2011 - zapuszczanie pazurków

06-11-2009 - razem ju¿ na zawsze
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-13, 17:54   #4375
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

no widzisz jak siê b³yszcz± ;p wiêc nie spali³a, koñce i tak muszê ¶ci±æ ale to pod koniec czerwca
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-13, 18:06   #4376
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no widzisz jak siê b³yszcz± ;p wiêc nie spali³a, koñce i tak muszê ¶ci±æ ale to pod koniec czerwca

To chociaz musialas uzywac jakis dobrych odzywek!! Przyznaj no sie tu!!
__________________

21-05-2011 - zapuszczanie pazurków

06-11-2009 - razem ju¿ na zawsze
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-13, 18:12   #4377
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a wcze¶niej te¿ mia³am malowane Lond± ;p

hehe u¿ywam Dove ;p i czasem takiej maski mlecznej -fryzjerskiej ale zdecydowanie wolê Dove. Ta mleczn± kupi³am, bo mi tak dziewczyny doradzi³y, ¿e rewelacja a jak sie okaza³o dla moich w³osów za lekka, ja muszê mieæ takie ciê¿sze kosmetyki

tylko co mnie denerwuje w tych londach... to ten wielotonowy kolor... ale mia³am w szafce t± farbê wiêc zafarbowa³am, lepsze to ni¿ wyrzuciæ Nastêpnym razem farbujê Joann±- mam nadziejê, ¿e mnie nie zawiedzie

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2011-06-13 o 18:17
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:50   #4378
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
a wcze¶niej te¿ mia³am malowane Lond± ;p

hehe u¿ywam Dove ;p i czasem takiej maski mlecznej -fryzjerskiej ale zdecydowanie wolê Dove. Ta mleczn± kupi³am, bo mi tak dziewczyny doradzi³y, ¿e rewelacja a jak sie okaza³o dla moich w³osów za lekka, ja muszê mieæ takie ciê¿sze kosmetyki

tylko co mnie denerwuje w tych londach... to ten wielotonowy kolor... ale mia³am w szafce t± farbê wiêc zafarbowa³am, lepsze to ni¿ wyrzuciæ Nastêpnym razem farbujê Joann±- mam nadziejê, ¿e mnie nie zawiedzie
Ka¿da farba inaczej dzia³a na ró¿ne w³osy.
A ja na razie rezygnujê z szamponu Dove. Hair Fall chyba dos³ownie znaczy wypadanie w³osów bo po ka¿dym myciu gubi³am gar¶cie w³osów! Poszpera³am w necie i okaza³o siê, ¿e za granic± po nowych szamponach Dove kobiety narzeka³y na nadmierne wypadanie w³osów! Mi znowu zrobi³a siê cieniutka kitka! A najgorsze jest w tym wszystkim to, ¿e wypadaj± w³osy wygl±daj±ce na zdrowe. Nie muszê ci±gn±æ, wystarczy przejechaæ rêk± po w³osach i ju¿ mam z dziesiêæ!!! A ja zwala³am wszystko na farbê Joanny Naturia a tym czasem to ten zasrany szampon niby przeciw wypadaniu! Normalnie go chyba wyrzucê!
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2011-06-14 o 08:51
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:45   #4379
lenka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿da farba inaczej dzia³a na ró¿ne w³osy.
A ja na razie rezygnujê z szamponu Dove. Hair Fall chyba dos³ownie znaczy wypadanie w³osów bo po ka¿dym myciu gubi³am gar¶cie w³osów! Poszpera³am w necie i okaza³o siê, ¿e za granic± po nowych szamponach Dove kobiety narzeka³y na nadmierne wypadanie w³osów! Mi znowu zrobi³a siê cieniutka kitka! A najgorsze jest w tym wszystkim to, ¿e wypadaj± w³osy wygl±daj±ce na zdrowe. Nie muszê ci±gn±æ, wystarczy przejechaæ rêk± po w³osach i ju¿ mam z dziesiêæ!!! A ja zwala³am wszystko na farbê Joanny Naturia a tym czasem to ten zasrany szampon niby przeciw wypadaniu! Normalnie go chyba wyrzucê!

Prosze..!! Nie strasz nie! Bo wlasnie sobie go kupilam!!
__________________

21-05-2011 - zapuszczanie pazurków

06-11-2009 - razem ju¿ na zawsze
lenka19 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:56   #4380
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomo¶ci: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ibyza ¶liczny masz ten kolor! jaki mia³a¶ przed farbowaniem?
__________________
...Im bardziej Puchatek zagl±da³ do ¶rodka, tym bardziej Prosiaczka tam nie by³o...
ennkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.