Zarządzanie i Marketing a konkretnie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 18:44   #1
user93
Przyczajenie
 
Avatar user93
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Question

Zarządzanie i Marketing a konkretnie...


Myślę nad tym kierunkiem ale szczerze powiedziawszy nie znam osoby, która ukończyła te studia. Zastanawiałam się nawet nad WSZiP, uczelnia wydaje się być naprawdę fajna, ale chciałabym wiedzieć jak tam na tym kierunku jest, jak wygląda itp. Bardzo ważną sprawą jest dla mnie informatyka, tzn. jest dla mnie czarną magią podobnie jak matematyka. Nie ukrywam, że nie jestem dzieckiem XXI wieku ale gdyby miało być z tym ciężko... to chyba zrezygnowałabym :/
We wrześniu muszę ostatecznie zadecydować a ciągle się waham bo tak naprawdę nie wiem wiele.
Z góry dziękuję za odpowiedzi
user93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:59   #2
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zarządzanie i Marketing a konkretnie...

To zależy, co chcesz po tym robić. Uważam, że kończąc taki kierunek trzeba mieć pomysł na siebie (zupełnie przykładowo napiszę, że może chcesz zajmować się ściąganiem produktów z USA i reklamować je w PL).
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:39   #3
user93
Przyczajenie
 
Avatar user93
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Zarządzanie i Marketing a konkretnie...

Tak, tak ale... mi chodziło bardziej o zakres takich przedmiotów jak informatyka na studiach. Wiem tylko że jest ale na jakim poziomie, jakie rzeczy itp - nie.
user93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 16:48   #4
user93
Przyczajenie
 
Avatar user93
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Zarządzanie i Marketing a konkretnie...

Ktoś pomoże?
user93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 19:50   #5
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Zarządzanie i Marketing a konkretnie...

Nie wydaje mi się, żeby na takim kierunku informatyka byłaby nie do przejścia- myślę, że możesz mieć ją przez góra 2 semestry, ale to będzie raczej coś prostego, w kontekście może promocji w internecie czy coś. Oczywiście to zależy od programu uczelni i od wykładowcy.
Poza tym masz jeszcze rok, nie ma się czym stresować.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 22:48   #6
wojteknet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zarządzanie i Marketing a konkretnie...

Informatyka na zarządzaniu i marketingu będzie raczej na takim poziomie, że chyba trzeba się postarać żeby nie zdać. Poza tym wybierając ten kierunek to raczej trzeba mieć sprecyzowane plany zawodowe, np. własny biznes, bo raczej ciężko będzie się przebić z takim wykształceniem na rynku pracy.
__________________
Dowiedz się więcej o lokatach bankowych i sprawdź na jakie oprocentowanie lokat możesz liczyć. Zaufaj tylko pewnym lokatom bankowym.
wojteknet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:28   #7
Alessaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 249
Dot.: Zarządzanie i Marketing a konkretnie...

siatka godzin poszczegolnych przedmiotow w duzym stopniu zalezy od tego czy to uczelnia prywatna czy panstwowa. Nie polecam zarzadzania an prywatnej uczelni. Wszystko wyglada ladnie w broszurach i tylko w nich.

Na zarzadzaniu na uniwersytecie(UŁ) jest matma w kazdym semstrze(tyle tylko ze ukrywa sie pod innymi nazwami) przez bite 2 lata informatyka jest przez 3 semstry tez pod roznymi nazwami.
Z tym ze jezeli chodzisz na cwiczenia, laborki, wyklady i sie przykaldasz to zaliczysz.
__________________
"Tak rzadko zdarza się
słyszeć, żeby kobiety mówiły: „Nie mogę się doczekać, żeby rozkręcić swój własny interes" albo „Już bym chciała chodzić na te zajęcia z handlu nieruchomościami". Cel większości kobiet
brzmi „Za rok chcę być już mężatką"."
Alessaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 16:13   #8
user93
Przyczajenie
 
Avatar user93
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 28
Dot.: Zarządzanie i Marketing a konkretnie...

Mieszkam w Warszawie. Trudno jest mi znaleźć uczelnie państwowe, poza tym prywatne ułatwiają mi pracę w tym czasie. Z tym, że wolałabym państwowe... jednak słyszałam że po tych studiach trudno jest znaleźć pracę. To prawda?
user93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.