Jeanine czy ktoras stosowala? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-03, 20:55   #1
mijaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 15

Jeanine czy ktoras stosowala?


chodzi mi o to czy pomogl ktorejs na tradzik?czy nie dostala od nich wiekszych krostek?bralam wczesniej diane ale dluzej juz nie moge hm i dlatego sie troche obawiam przed zmiana -prosze o odpowiedz pleasssssssssssssssssssee e
mijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-03, 21:37   #2
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

przyłączam się do pytania
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 08:47   #3
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

Ja biorę Jeanine właśnie na trądzik. Oprócz tego jeszcze jeden lek, podobno bardzo silny-Androcur. Od bardzo dawna mam problemy z cerą, ale na hormony zdecydowałam się, kiedy oprócz buzi zaczęło mnie wysypywać na plecach i dekolcie. I na te miejsca pomogło, ale z buzią mam cały czas kłopoty. A biorę tabletki już 5 miesiąc
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 09:12   #4
Buttercup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 205
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

Witam!!

Ja stosuję Jeanine od 4 miesiecy, na początku stan cery nawet troszkę się pogorszył, ale teraz jest już super (zaznaczam że nigdy nie miałam jakiś wielkich problemow z cerą)Włosy mniej się przetłuszczają i ogólnie chwalę sobie samopoczucie po tych pigułkach. Ale wiadomo, kazdy organizm reaguje inaczej Serdecznie pozdrawiam
Buttercup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 09:38   #5
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

Ja stosuję Diane 35 i chcę zmienić tabletki na inne o podobnym działaniu . O Jeanine niestety słyszałam same złe rzeczy... i nie wiem co robić ?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 20:58   #6
baby_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 187
GG do baby_girl
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

są chyba jeszcze jakies Yasmine ale nie wiem czy one dopiero nie maja wejsc do stycznia w kazdym razie ja tez jestem zainteresowana,w sumie dobrze czuje sie po dianie,tradzik zniknal,boje sie odstawic pigulki ale zmienilabym je,diane podobno zawieraja "końską" dawke hormonow...
baby_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-08, 22:05   #7
małyaniołek
Raczkowanie
 
Avatar małyaniołek
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Grodzisk/Wawa/Bielsko
Wiadomości: 348
GG do małyaniołek
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

Łykam Jeannine od 26.10 a wczoraj dostałam okresu!!!! Znaczy to, że mój cykl trwał zaledwie 14 dni Coś nie jest w porzadku, widocznie ja zle reaguje na te tabletki. Niestety nie pomogły mi na trądzik, a wręcz pogorszyły stan mojej skóry. Wysyp pryszczy na twarzy, ramionach, plecach, a nawet na szyji Do tego skóra jest tłusta. Zwiększony apetyt i w ogóle nie warto za taką cenę tabletek. Dziewczyny ja w ogóle nie wiem czy tabletki antykoncepcyjne to dobry pomysł na trądzik. Przecież jest tyle skutecznych sposobów, bardziej przyjemnych i nie obciążających organizmu no i kieszeni. Ja nie przyjmuje pigułek w tym celu. Myślę, że powinnaś pójść do dobrego dermatologa. Ja kiedyś też miałam problemy z trądzikiem- dermatolog przepisała mi Dalacin T i żel Effaclar no i pomogło Z czasem to przechodzi, później czeka się już tylko na zmarszczki... hehehe buziaki
małyaniołek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-10, 13:05   #8
Ania.M.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 112
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

Dziewczyny nie dajcie sie namówic na zadne tabletki hormonalne zeby wyleczyc tradzik - zobaczcie co pisze na ten temat watek :do kobiet zarzywajacych diane 35- pod Ania.M.(forum kosmetyczka)- Wazne dla was!!!!!
Ania.M. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 10:38   #9
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

dziewczyny ,po jakim czasie zażywania jeanine zauważyłyście pogorszenie cery?Po pierwszym opakowaniu,w trakcie pierwszego ,po 2 miesiącach,a może dłużej?A jeśli zadziałała pozytywnie na cere to po jakim okresie?
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 13:24   #10
adhara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
Re: Jeanine czy ktoras stosowala?

niestety, jeśli trądzik spowodowany jest zaburzeniami hormonów to nawet najskuteczniejsze mazidło wam nie pomoże, ono usuwa tylko skutki trądziku nie samą przyczynę. w moim przypadku tak właśnie jest - leczę się już 9rok i dopiero teraz zrobiono mi badania hormonalne i w związku z tym została mi przepisana diane 35, nie ma jeszcze poprawy na buzi >wręcz przeciwnie< ale po raz pierwszy w życiu dostałam w terminie okres i nie był tak bolesny jak dotychczas. a to ju wielki sukces.
pozdrawiam !!
adhara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.