Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-13, 17:20   #391
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Hej,
Mam naturalnie bardzo jasną skórę i czarne, mocne włosy - więc zakładam, że powinny wystarczyć 3-4 zabiegi...
niestety zgodzę się z Siarką... ja też mam jasną skórę, czarne i mocne włosy, jestem po 5-6 zabiegach (zależy od partii) i jeszcze nie jestem całkiem łysa wprawdzie zostało po kilka włosów na partii ale są, tak więc nie nastawiaj się na 3 zabiegi
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-13, 19:07   #392
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jasne, nie nastawiam się

Akurat w tym salonie, który mam na oku, łydki kosztują 400 zł, a po 3 zabiegu 50% ceny każdy kolejny, więc nawet gdybym miała dołożyć np. 400 zł to nie jest to majątek
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 08:37   #393
sitammelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam w NY LAser Center jakieś dwa tygodnie temu, właśnie na łydkach - 1 zabieg.

Jestem pod dużym wrażeniem sposobu w jaki wykonano zabieg. Lata świetlne od tego, co dzieje się W Boston Clinic (moje poprzednie posty). Na początku kosmetyczka wykonała próbę na małym fragmencie skóry i po stwierdzeniu, że nie dzieje się nic groźnego przystąpiła do depilowania całości. Moje nogi zostały pomalowane kredką w małe kwadraty i po tych kwadratach były ostrzeliwane laserem punkt po punkcie. Też mi się wydawało, że mam jasną skórę i ciemne, mocne włosy, ale pani kosmetyczka stwierdziła, że są zbyt słabe na Duet i zabieg był wykonywany pojedyńczą końcówką. Moc ok 32, czas trwania 1,5-2h.

Okoliczności zabiegu również bez zarzutu: dostałam szlafok do przebrania się , wodę do picia, a sam salon jest urządzony przyjemnie i ze smakiem. Niby nic, a w BS nie uświadczysz

Aktualnie włosy mi się wykruszają, ale efekty zabiegu będę mogła ocenić za jakieś dwa miesiące. Na podstawie wyżej opisanych wrażeń polecam
sitammelc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 08:48   #394
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Jasne, nie nastawiam się

Akurat w tym salonie, który mam na oku, łydki kosztują 400 zł, a po 3 zabiegu 50% ceny każdy kolejny, więc nawet gdybym miała dołożyć np. 400 zł to nie jest to majątek
po 3 zabiegach możesz liczyć na 50%-80 % usuniętych włosów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 08:53   #395
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Przerwy wynosiły między 1 a 2 - 6 tygodni, 2 a 3 - 7 tygodni. Duetem 1 zabieg miałam robiony na 9 a drugi i trzeci na 9,2.
Hej no to przerwy wg tego co dziewczyny i wielu fachowców pisze rzeczywiście za krótkie (ja 2 zabieg będę miała po ponad 9 tyg, następny po jakichś 11 a ostatni z serii zapłaconych - jak odrosną) moc znacznie mniejsza niż u mnie (ja 90% miałam robione 12, najwrażliwsze miejsca (dosłownie kilka, może 10 strzałów - 11).
Po 2 tygodniach od zabiegu mogę stwierdzić, że z bikini wychodzą pięknie (chociaż z 1 strony zabrakło 2 strzałów - nie czepiam się absolutnie gdyż i tak pani zrobiła znacznie więcej niż normalnie się rozumie jako "zwykłe" bikini, no i pójdzie do poprawy), z ud też dobrze (robiłam właściwie tylko tył), lydki jako tako, najgorzej kolana. Łydki i kolana przez lata traktowane depilatorem i to widać, że włosy słabsze i pewnie przez to.
Ale ogólnie wyłażą na bikini i udach naprawdę dużo. tak więc działa
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12

Edytowane przez belladonna78
Czas edycji: 2012-05-14 o 08:55
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 09:13   #396
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny a w tej woskowni robią woskiem na gorąco, czy normalnym? możecie polecić jakąś konkretną kosmetyczkę?
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 09:18   #397
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez radioheadka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w tej woskowni robią woskiem na gorąco, czy normalnym? możecie polecić jakąś konkretną kosmetyczkę?
chyba nie ten wąteki
my tu depilujemy wyłącznie laserem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 09:29   #398
radioheadka
Zadomowienie
 
Avatar radioheadka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

wiem, wiem, ale dziewczyny akurat wyżej wspominały o tym salonie, stąd pytanie
radioheadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 12:14   #399
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Ale ogólnie wyłażą na bikini i udach naprawdę dużo. tak więc działa
to czy naprawde wyszly i nie wrocily, dopiero za jakis czas mozesz ocenic - mnie swego czasu wypadly wszystkie spod pach, a potem odrosly, jak jeden maz^^. ale oczywiscie, u Ciebie moga nie odrosnac juz w ogole, czego Ci zycze.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 17:08   #400
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
po 3 zabiegach możesz liczyć na 50%-80 % usuniętych włosów
na bikini brazylijskie wystarczyły mi 4- stąd moje założenie.

ale skoro piszesz, że może być to nawet 80%, to zakładam, że po 4-5 będzie to już prawie na pewno blisko 100%...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sitammelc Pokaż wiadomość
Byłam w NY LAser Center jakieś dwa tygodnie temu, właśnie na łydkach - 1 zabieg.

Jestem pod dużym wrażeniem sposobu w jaki wykonano zabieg. Lata świetlne od tego, co dzieje się W Boston Clinic (moje poprzednie posty). Na początku kosmetyczka wykonała próbę na małym fragmencie skóry i po stwierdzeniu, że nie dzieje się nic groźnego przystąpiła do depilowania całości. Moje nogi zostały pomalowane kredką w małe kwadraty i po tych kwadratach były ostrzeliwane laserem punkt po punkcie. Też mi się wydawało, że mam jasną skórę i ciemne, mocne włosy, ale pani kosmetyczka stwierdziła, że są zbyt słabe na Duet i zabieg był wykonywany pojedyńczą końcówką. Moc ok 32, czas trwania 1,5-2h.

Okoliczności zabiegu również bez zarzutu: dostałam szlafok do przebrania się , wodę do picia, a sam salon jest urządzony przyjemnie i ze smakiem. Niby nic, a w BS nie uświadczysz

Aktualnie włosy mi się wykruszają, ale efekty zabiegu będę mogła ocenić za jakieś dwa miesiące. Na podstawie wyżej opisanych wrażeń polecam
Oj, to super

A mówiła Ci może kosmetyczka ile przewiduje jeszcze koniecznych zabiegów?

Twój opis jest bardzo zachęcający, w wakacje jeszcze się przemęczę, bo nie chcę nosić długich spodni całe lato, ale we wrześniu zapiszę się na pewno
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 17:50   #401
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
na bikini brazylijskie wystarczyły mi 4- stąd moje założenie.

ale skoro piszesz, że może być to nawet 80%, to zakładam, że po 4-5 będzie to już prawie na pewno blisko 100%...[COLOR="Silver"]
ja zakładałam 3 zabiegi,ale chyba LS duet nie przyniósł oczekiwanego efektu,więc poprawię 4 raz zwykłym
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 18:10   #402
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja zakładałam 3 zabiegi,ale chyba LS duet nie przyniósł oczekiwanego efektu,więc poprawię 4 raz zwykłym
hmmm, nie po raz pierwszy słyszę, że Duet przyniósł gorszy efekt niż zwykły, więc też przemyślę, który lepiej zastosować...
mam nadzieję, że kosmetyczka też coś sensownego w tej kwestii mi doradzi
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 09:01   #403
sitammelc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2



Cytat:
Oj, to super

A mówiła Ci może kosmetyczka ile przewiduje jeszcze koniecznych zabiegów?

Twój opis jest bardzo zachęcający, w wakacje jeszcze się przemęczę, bo nie chcę nosić długich spodni całe lato, ale we wrześniu zapiszę się na pewno


U mnie po jednym trudno stwierdzić, zwłaszcza że nie za bardzo można to porównywać do wyników na pachach Ale po obejrzeniu pach stwierdziła, że ona osobiście potrzebowałaby jeszcze 1 zabiegu, żeby dobić włosy. Więc wyszłoby 5 niechlujnie wykonanych zabiegów i 1 perfekt

Sama wybieram się na 2 zabieg w końcu czerwca, a potem pewnie dopiero w październiku
sitammelc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:13   #404
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam
Czy ktoś może miał do czynienia z gabinetem Elite Laser Spa w Katowicach? Chciałam zrobić sobię depilację laserową pach ale ceny były powyżej moich możliwości, teraz pojawił się kupon ale o salonie nie ma za dużo opinii w internecie więc się trochę boję ryzykować http://www.groupon.pl/oferty/katowice i zastanawiam mnie długość tego kuponu bo wiadomo że lepiej robić jesienią i zimą niż latem a tutaj ważny tylko do 15.08 :/
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:19
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:20   #405
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
Witam
Czy ktoś może miał do czynienia z gabinetem Elite Laser Spa w Katowicach? Chciałam zrobić sobię depilację laserową pach ale ceny były powyżej moich możliwości, teraz pojawił się kupon ale o salonie nie ma za dużo opinii w internecie więc się trochę boję ryzykować http://www.groupon.pl/oferty/katowice i zastanawiam mnie długość tego kuponu bo wiadomo że lepiej robić jesienią i zimą niż latem a tutaj ważny tylko do 15.08 :/
ale kiepski kupon

199 złpachy, wąsik, broda, podbródek, baki, policzki, skronie)
329 zł -pachy, wąsik, broda, podbródek, baki, policzki, skronie)
499 zł-do wyboru: pachy, bikini, wąsik, broda, podbródek, baki, policzki, skronie


szumny wybór miejsca depilowanego.jeszcze tak skromnego kuponu nie widziałam

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:22
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:24   #406
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ale kiepski kupon

199 złpachy, wąsik, broda, podbródek, baki, policzki, skronie)
329 zł -pachy, wąsik, broda, podbródek, baki, policzki, skronie)
499 zł-do wyboru: pachy, bikini, wąsik, broda, podbródek, baki, policzki, skronie


szumny wybór miejsca depilowanego.jeszcze tak skromnego kuponu nie widziałam
ja i tak się nastawiam na pachy lub pachy+bikini więc to mi nie przeszkadza no i w Katowicach w ogóle ciężko jakieś większe promocje na laser znaleźć :/ kiepsko z tym
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:26
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 10:40   #407
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
ja i tak się nastawiam na pachy lub pachy+bikini więc to mi nie przeszkadza no i w Katowicach w ogóle ciężko jakieś większe promocje na laser znaleźć :/ kiepsko z tym
dla ciebie to fajna promocja,a ja szukam łydek i ud,dlatego trochę jestem zła.ciężko znaleść dobrą promocje w okolicach śląska.wszędzie tylko ten pseudo laser ipl
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 18:30   #408
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

a właśnie:

czy jesteście zadowolone z efektów zabiegów Light Sheerem z kuponów, typu Groupon?

Bo ja szczerze mówiąc ogólnie byłam baaaardzo średnio zadowolona z np. kawitacji czy mikrodermabrazji z kuponów i postanowiłam pójść normalnie do salonu.
Natomiast gdyby się okazało, że z kuponem może być taki sam efekt jak bez, to może z tymi 1500 zł, które przygotowałam na łydki, mogłabym z kuponami obskoczyć jeszcze np. pachy czy uda
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 19:32   #409
belladonna78
Raczkowanie
 
Avatar belladonna78
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 404
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
a właśnie:

czy jesteście zadowolone z efektów zabiegów Light Sheerem z kuponów, typu Groupon?

Bo ja szczerze mówiąc ogólnie byłam baaaardzo średnio zadowolona z np. kawitacji czy mikrodermabrazji z kuponów i postanowiłam pójść normalnie do salonu.
Natomiast gdyby się okazało, że z kuponem może być taki sam efekt jak bez, to może z tymi 1500 zł, które przygotowałam na łydki, mogłabym z kuponami obskoczyć jeszcze np. pachy czy uda
Ja na razie byłam na jednym zabiegu na całe nogi + zwykłe bikini (ale Pani zrobiła mi sporo więcej). Cena uważam powalająco niska i co prawda trudno ocenić mi jeszcze efekty bo to było dwa tyg. temu (tzn. włosy wychodzą lub wypadają ale wiadomo jak może być). Jednak do przebiegu samego zabiegu nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Bardzo miło, starannie, bez pospiechu, na maksymalnej możliwej mocy.
Ale - wiadomo - to wszystko zależy gdzie się trafi. Na pewno warto poczytać wcześniej opinie o danym gabinecie. Fajnie, jeśli też od grouponowców. Tak mi się wydaje, że na grouponie zniżki bywają tak duże, że za 1500 to spokojnie możesz wszystko co chcesz wydepilować razem z poprawkami. Widziałam nie raz oferty 6 zabiegów na całe nogi i bikini za 999. No to już chyba da radę wszystko albo prawie wszystko zlikwidować.
__________________
NAJSŁODSZY SYNEK ŚWIATA


BARTŁOMIEJ URODZIŁ SIĘ 14.01.10 O 12.12
belladonna78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 20:29   #410
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
a właśnie:

czy jesteście zadowolone z efektów zabiegów Light Sheerem z kuponów, typu Groupon?

Bo ja szczerze mówiąc ogólnie byłam baaaardzo średnio zadowolona z np. kawitacji czy mikrodermabrazji z kuponów i postanowiłam pójść normalnie do salonu.
Natomiast gdyby się okazało, że z kuponem może być taki sam efekt jak bez, to może z tymi 1500 zł, które przygotowałam na łydki, mogłabym z kuponami obskoczyć jeszcze np. pachy czy uda
z 1 kuponu byłam bardzo zadowolona.jeszcze nigdy nie zostałam tak fachowo obsłużona .
3 zabiegi robiłam w 3 różnych salonach
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:33   #411
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
Jestem prawie 7 tygodni po zabiegu i sie tak zastanawiam...czesc wloskow wypadla a czesc rosnie znacznie znacznie wolniej a niektore tak jakby staley w miejscu-ani nie rosna ani nie wypadaja :| czy trzeba je dodadkowo potraktowac laserem czy w koncu same wypadna?Czy laser tez zwalnia wzrost wlosow?
prosze o odpowiedz, aa i jeszcze jedno pytanie,czy warto teraz robic zabieg?wiem,ze oczywiscie filtry obowiazkowe,ile po zabiegu mozna juz sie "normalnie" wystawiac na slonce i opalac?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 18:17   #412
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez belladonna78 Pokaż wiadomość
Ja na razie byłam na jednym zabiegu na całe nogi + zwykłe bikini (ale Pani zrobiła mi sporo więcej). Cena uważam powalająco niska i co prawda trudno ocenić mi jeszcze efekty bo to było dwa tyg. temu (tzn. włosy wychodzą lub wypadają ale wiadomo jak może być). Jednak do przebiegu samego zabiegu nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Bardzo miło, starannie, bez pospiechu, na maksymalnej możliwej mocy.
Ale - wiadomo - to wszystko zależy gdzie się trafi. Na pewno warto poczytać wcześniej opinie o danym gabinecie. Fajnie, jeśli też od grouponowców. Tak mi się wydaje, że na grouponie zniżki bywają tak duże, że za 1500 to spokojnie możesz wszystko co chcesz wydepilować razem z poprawkami. Widziałam nie raz oferty 6 zabiegów na całe nogi i bikini za 999. No to już chyba da radę wszystko albo prawie wszystko zlikwidować.
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
z 1 kuponu byłam bardzo zadowolona.jeszcze nigdy nie zostałam tak fachowo obsłużona .
3 zabiegi robiłam w 3 różnych salonach
Mhm...

no sama nie wiem, niby mnie to kusi, bo z tego, co mówisz mogłabym wydepilować wszystko i jeszcze może oszczędzić te kilkaset złotych.
ale z drugiej strony boję się tego, że np cięzko sie bedzie konkretnie umowic - a podobno trzeba tutaj trzymac sie terminow, a niestety przy kuponach bywa tyle klientek, że panuje ogolny chaos i zamieszanie.

a druga sprawa, zalezy mi na tym, zeby zabieg byl wykonany precyzyjnie i ze starannością, a ostatnio byłam w szoku po kawitacji z ultradzwiękami i kwasie na twarz.
zaplacilam 49 zł z niby 200. - wizyta trwała łącznie 15 minut, z czego 10 minut lezałam z kwasem na pysku
kosmetyczka zmyła mi podkład, nawet nie zapytała o zmycie oczu, przejchała RAZ twarz łopatką od kawitacji i nałozyla kwas.
potem go zmyla, nalozyla tłusty filtr i do widzenia.

Kiedyś byłam na identycznym zabiegu, to siedziałam tam prawie półtorej godziny, był masaż twarzy, mozolne, dłuuugie czyszczenie, maska, jakieś różnorodne kremy itd, i zapłaciłam 180 zł.
Tyle, że buzię po jednym takim zabiegu miałam naprawdę baaardzo zadbaną, a w tym wypadku różnicy nie widzę żadnej...
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:30   #413
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wczoraj byłam na 3. zabiegu na pachy. Generalnie przed zabiegiem odrosło mi duzo wlosow, duzo wiecej niz przed 2, ponoc to normalne... Ale dobrze ze bylo duzo, beda efekty. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, 1 zabieg miałam robiony mocą 28, 2. moc 32, a wczoraj 3. moc 27. Dlaczego się nie zwiększa? Miałam sie zapytac babki, ale tak mnie zagadała, ze zapomniałam... WYdawało mi się, że z kazdym zabiegiem sie powinno zwiekszac, a jak juz to przynamniej zostac przy ostatniej mocy...
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 17:40   #414
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez smerffie Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na 3. zabiegu na pachy. Generalnie przed zabiegiem odrosło mi duzo wlosow, duzo wiecej niz przed 2, ponoc to normalne... Ale dobrze ze bylo duzo, beda efekty. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, 1 zabieg miałam robiony mocą 28, 2. moc 32, a wczoraj 3. moc 27. Dlaczego się nie zwiększa? Miałam sie zapytac babki, ale tak mnie zagadała, ze zapomniałam... WYdawało mi się, że z kazdym zabiegiem sie powinno zwiekszac, a jak juz to przynamniej zostac przy ostatniej mocy...
Ja właśnie usłyszałam od swojej pani, że będę miała zwiększaną moc z każdym zabiegiem. Pierwszy 25, drugi 35/40...ciekawe co z trzecim ;-)
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 20:59   #415
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez monika.c25 Pokaż wiadomość
Ja właśnie usłyszałam od swojej pani, że będę miała zwiększaną moc z każdym zabiegiem. Pierwszy 25, drugi 35/40...ciekawe co z trzecim ;-)
ja zaczynałam d 35
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 21:28   #416
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czy ktoś może wyjaśnić co oznaczają nazwy lasera diodowego Light Sheer XC lub Light Sheer EP? Podejrzewam, że to są różne wersje tego urządzenia. Mógłby ktoś wyjaśnić co one oznaczają i jakie dla nas klientek to ma znaczenie? Może są jeszcze inne wersje LS? I co oznacza na urządzeniu informacja, 40J - 1,5MHZ -nogi, 33J - 1,8 MHZ (pachy, bikini)?

Edytowane przez agaapra
Czas edycji: 2012-05-23 o 21:35
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 08:46   #417
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie
Cześć tenebra
Poczytuję Wasz wątek, teraz chętnie dołączę - choć dopiero noszę się z zamiarem zabiegu.
Nie widziałam, ale może któraś z Was zna i korzystała z gabinetu sieci Yasumi Epil ? Myślę o wizycie właśnie tam, gabinet "wygląda dobrze", to duża sieć, używają urządzenia E light (IPL+RF) co póki co niewiele mi mówi...
Cenowo wypada to dobrze, bo jeden zabieg to 99zł...więc tak jak porównuję "Wasze" ceny, to tu jest zdecydowanie promocyjnie...choć myślałam, że to tylko polityka zachęcająca po otwarciu gabinetów
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-05-24 o 08:49
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 09:08   #418
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Witajcie
Cześć tenebra
Poczytuję Wasz wątek, teraz chętnie dołączę - choć dopiero noszę się z zamiarem zabiegu.
Nie widziałam, ale może któraś z Was zna i korzystała z gabinetu sieci Yasumi Epil ? Myślę o wizycie właśnie tam, gabinet "wygląda dobrze", to duża sieć, używają urządzenia E light (IPL+RF) co póki co niewiele mi mówi...
Cenowo wypada to dobrze, bo jeden zabieg to 99zł...więc tak jak porównuję "Wasze" ceny, to tu jest zdecydowanie promocyjnie...choć myślałam, że to tylko polityka zachęcająca po otwarciu gabinetów
IPL to nie jest laser i nie daje takich samych efektów, poczytaj sobie w necie o tym albo tutaj na wątku też jest dużo informacji dobra cena przy IPL to 30zł za zabieg
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 09:36   #419
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
IPL to nie jest laser i nie daje takich samych efektów, poczytaj sobie w necie o tym albo tutaj na wątku też jest dużo informacji dobra cena przy IPL to 30zł za zabieg
Bardzo Ci dziękuję, jako laik nie wychwyciłam tej różnicy, doczytam
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 10:11   #420
Jagheera
Przyczajenie
 
Avatar Jagheera
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Chciałam tylko ostrzec dziewczyny ze Szczecina przed depilacja laserową w Studio Urody Efekt w CH Turzyn. Byłam tam na 6 zabiegach depilacji bikini i efektów żadnych, do tego panie wykonują zabieg bardzo niedbale - zabieg właściwie trwał może 2 minuty. Dają duże zniżki i ciągle ogłaszają się na Gruponie ale niska cena u nich niestety oznacza baaardzo niską jakość. Do tego Panie dostawiły w małym pomieszczeniu drugie łóżko aby wykonywać więcej zabiegów co kończy sie tym, że półnago trzeba poruszać się obok innych klientek również czasami półnagich.

Natomiast polecam studio Urody Ego - jestem po 5 zabiegach na łydki i pachy i pozbyłam się już ok 70-80% włosów.
Jagheera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.