Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-01, 20:44   #2521
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

To ja już chyba wolę kupić krem z tym toksycznym hydrochinonem :<
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-02, 11:34   #2522
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

1 znak

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:50 Powód: Brak możliwości usunięcia konta
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 12:05   #2523
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Mam cienką, wrażliwą i naczynkową skórę. Czytałam, że zabieg rozszerz naczynka, rumień utrzymuje sie kilka tygodni - i to wszystko u osób z grubą skórą. Obawiam się, że u mnie tak silny zabieg spowodował by więcej szkód niż pożytku.
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-03, 14:09   #2524
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Mam cienką, wrażliwą i naczynkową skórę. Czytałam, że zabieg rozszerz naczynka, rumień utrzymuje sie kilka tygodni - i to wszystko u osób z grubą skórą. Obawiam się, że u mnie tak silny zabieg spowodował by więcej szkód niż pożytku.
zależy jakie masz przebarwienia i po czym.
Po trądziku- są lepsze opcje niż cos.
Po ciąży/ostuda/hormonalny- zdecydowanie cos+ filtry do końca zycia,
Po nadmiernym opalaniu- spróbuj łagodnieszych opcji np. kwasu kojowego...a jesli nie przyniesie efektów, wtedy ratuj się kremem cos.
Przy cienkiej skórze nie rób całego zabiegu, a kup sam krem i stosuj go:
Pierwsze trzy tygodnie- 3x dziennie (jesli to będzie bolało i skóra będzie pękać- zmniejsz do 2x)
Potem 2 tygodnie 2x dziennie, a potem już raz dziennie, po 3 miesiącach albo po czasie gdy skóra będzie idealna- stosuj profilaktycznie raz w tygodniu na noc.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 10:47   #2525
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

A jakie są lepsze opcje dla przebarwień po trądziku? Byłam już na laserze q-switch ale zero efektu.
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 11:14   #2526
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
A jakie są lepsze opcje dla przebarwień po trądziku? Byłam już na laserze q-switch ale zero efektu.
wydaje mi się (bo ja miałam plamy typowo hormonalne), że lepsze będą kwasy.
Ja mam mocno zaorane plecy- trądzik miałam praktycznie tylko na plecach, na twarzy walczę z rozszerzonymi porami. I będę w tym roku kwasić plecy- właśnie czekam na dostawę półproduktów.

Na pewno mogę ci polecic kwas glikolowy. Ja będę własnie nim poskramiać plecy
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 00:33   #2527
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Nie wiedziałam, że kwasy mogą dać więcej od lasera, który przecież jest o wiele bardziej kosztowy...A czy zabieg kwasami nadaje sie dla cer naczynkowych, wrażliwych?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 08:49   #2528
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Selavie poczytaj.Hydrochinon nie taki straszny,jak go opisują http://translate.google.pl/translate...ng&prev=search
la'Mbria coś konkretnego z kwasów polecasz?Fajnie opisałaś swoją przygode z comelanemCzy oprócz cosm,uzywałaś jeszcze innych preparatów na przebarwienia?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 16:16   #2529
fantazja000
Przyczajenie
 
Avatar fantazja000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Ja już jestem dwa miesiące i 10 dni po pierwszym zaaplikowaniu cosmelanu i niestety na moje blizny po trądziku nie pomógł, chyba są zbyt głębokie, wydałam jakieś 2 tyś na to wszystko i teraz chyba żałuje, no ale spróbowałam i wiem że to nie dla mnie. Planuje do końca grudnia smarować cosmelanem 2 bo powinno się niby 3 miesiące, ale nie oczekuje cudu. Mam już dość czerwonej twarzy, schodzącej i podrażnionej skóry, nie zauważyłam też zmniejszenia porów, szczerze mówiąc mało plusów. Zobacze co się ukaże gdy przestanę stosować i przestanę być czerwona. Reasumując wydaje mi się że cosmelan jest najlepszy na takie przebarwienia jak np. melasma które nie są aż tak głębokie. W styczniu dam znać czy coś się jeszcze zmieniło czy nie.A może znacie dziewczyny jeszcze jakieś inne skuteczne metody na przebarwienia po trądziku oprócz : laseru frakcyjnego, kwasów, mikrodermabrazji, żelu NeoStrata HQ, dermarollera to wszystkie rzeczy nie działają na mnie....
fantazja000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 14:02   #2530
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

1 znak

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:51 Powód: Brak możliwości usunięcia konta
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 16:12   #2531
fantazja000
Przyczajenie
 
Avatar fantazja000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Hermafrodyta Pokaż wiadomość
Fantazjo, a zrobiłaś cały zabieg (wraz z maską)? Co prawda cena o której wspominasz sugeruje że tak...ale nie napisałaś wprost, więc pozwalam sobie dopytać
Myślę że na efekt końcowy powinnaś poczekać aż "czerwień" zejdzie i skończysz stosować krem Dopiero wówczas ocenić stan skóry i ewentualnych przebarwień. Chyba też zaraz po cosmelanie bałabym się sięgać po inne środki i metody....Ale to moje zdanie
Życzę Ci wspaniałych efektów i zadowolenia
Tak Hermafrodyto robiłam cały zabieg wraz z maską co prawda kupiłam zestaw na allegro, może trafiłam na jakąs podróbkę... sama nie wiem co o tym myśleć, bo kiedy skończył mi się cosmelan 2 kupiłam drugi z naklejką oryginalności i trochę inaczej się zachowywał, przy tamtym nie byłam tak czerwona jak przy tym, ale już sama nie wiem. Czasem myśle że lepiej mogłam pójść do jakiegoś salonu tam bym miała pewność że wszystko jest oryginalne, a cenowo wychodzi podobnie, no ale juz klops. Jeśli chodzi o inne zabiegi to oczywiście z czasem narazie dam skórze odpocząć i wrócić do normalności. Dziękuję za odpowiedź mam nadzieje że coś sie jeszcze zmieni w dobrym kierunku
fantazja000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 11:58   #2532
tigri84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Planuję pójść na Cosmelan do jakiegoś profesjonalnego gabinetu, ale strasznie się boję Polecicie kogoś dobrego z Warszawy?
(może być wiadomość na priv żeby nie reklamować)
__________________
tigri84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 13:22   #2533
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez tigri84 Pokaż wiadomość
Planuję pójść na Cosmelan do jakiegoś profesjonalnego gabinetu, ale strasznie się boję Polecicie kogoś dobrego z Warszawy?
(może być wiadomość na priv żeby nie reklamować)
Sama zrób nie ma lepszego gabinetu niż osoba która zna twoja skórę całe Twoje życie ;-)
Polecam to nic trudnego a minimum jakieś 500pln w kieszeni zostanie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 09:05   #2534
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Czesc wszystkim, po raz 3 robie zabieg. Z 2 ostatnich jestem zadowolona, chyba jakies 3 lata temu robilam, plamy ktore mialam na czole wlasciwie calkowicie zeszly a wygladalam okropnie, teraz mam plamy na policzkach. Nalozylam wczoraj na 6 h cos1 potem faktor 2 na noc i od dzis cosm 2, wygladam okropnie, jestem czerwona, wlasciwie brazowa jak popazona... ale pytanie mam inne, moje palce sa zafarbowane rowniez jak twarz, i z cosm 1 wczorajszego i z cosm 2 dzisiejszego, tez tak macie??? Boje sie ze tym razem jakss podrobke kupilam, na cosm czekalam miesiac od zakupu na ebayu z emiratow, kolor jakis brazowawy padajacy wrecz w zielen. Buzia wyglada okropnie, jak zafarbowana, ale mam nadzieje ze dziala bo troche spina i chyba bedzie w nastepnych dniach schodzic. Ale co z tym farbowaniem rak? Tez tak macie?
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 13:25   #2535
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

I jeszcze pytanko: tym razem na sloiczkach nie ma daty waznosci...... czy u was jest?
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 15:26   #2536
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

1 znak

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:50 Powód: Brak możliwości usunięcia konta
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 16:49   #2537
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Hermafrodyta Pokaż wiadomość
Tigri, nie szkoda Ci kasy, by usłyszeć, że "wszystko jest w porządku" i zostawić resztę maski w gabinecie?
Rozumiem, że się boisz sama zrobić w domu... Ale w gabinecie Pani Dermatolog nałoży Ci tylko maskę i wyśle do domu Reszta i tak w Twoich rękach
Gdy się coś niepokojącego zadzieje - każe przyjść lub zadzwonić
Tak naprawdę gdyby się coś działo - zawsze możesz iść na konsultacje do dermatologa... I zapewne taniej Cię wyjdzie
Więc słuchaj "starych" cosmelanowych wyjadaczek i "bój się i rób!"
Powodzenia!
Dokładnie...a jeśli tak bardzo się boisz to pisz na prv i wpadaj do mnie. Zrobię ci ten zabieg za darmo. Ewentualnie za kawę ;-) robiłam 2 razy i żyje wiec ty tez przeżyjesz
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 09:59   #2538
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Jednak produkt z pewnosca oryginaly poniewaz dziala.... tzn. Buzia czerwona, juz zeszla pierwsza warstwa naskorka, wiec jest znowu rozowa bardzo a cosm. mocno wysusza aby kolejne warstwy poschodzily wraz przebarwieniami. Buzia niestety niewyjsciowa, dobre 2 tyg trzeba siedziec w domu. Palce od rak sa zabarwione od nakladamia produktu. Cosm po raz pirrwszy robilam chyba w 2008 a potem 2 lata pozniej bo ten sloiczek cosm 1 spokojnie starcza na 2 razy, teraz wykorzystalam niecale pol wiec nawet na 2 razy jeszcze starczy, szczelnie zamkniety aby tlen sie nie dostawal,w ciemnym pomieszczeniu, mozna spokojnie ponownie wykorzystac za rok lub 2,3 lata
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 18:32   #2539
tigri84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Sama zrób nie ma lepszego gabinetu niż osoba która zna twoja skórę całe Twoje życie ;-)
Polecam to nic trudnego a minimum jakieś 500pln w kieszeni zostanie
Macie rację Idą święta, będzie trochę wolnego, to przetrwam trudny okres po "zabiegu" w domu.
__________________
tigri84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 16:16   #2540
fantazja000
Przyczajenie
 
Avatar fantazja000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
I jeszcze pytanko: tym razem na sloiczkach nie ma daty waznosci...... czy u was jest?
Na cosmelanie 2 który kupiłam z nalepką oryginalności mam datę ważności jest ona pod słoiczkiem jest numer czyli J-17 i data ważności 30/06/2016. Jeśli nie masz to trochę dziwne....
fantazja000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 12:27   #2541
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Wiem wlasnie, dlatego sie martwilam. Ale dzis minal tydzien i plam juz nie mam, najgorsze byly 3,4 pierwsze dni gdzie buzia opuchnieta, czerwona jak cegla, swedzaca, skora schadzaca. Buzka pomalu sie uspakaja, od jutra bede stosowac 2 x dziennie, ale obserwuje buzie i np. Wczoraj na noc nie dalam cosmelanu tylko krem, swietny jest avene CPI do skory nadwrazliwej, alergicznej. Czytalam ostatnio artykul gdzie bylo napisane aby buzie nawilzac. Ona tak wchlania ten kremik, ze w nocy jak sie budze nawilzam ja tym kremem na zmiane z hydra k, ktory byl w zestawie. Juz kilka lat temu jak dziewczyny kupowaly z ebaya byly zasze watpliwosci co do oryginalnosci produktu i zawsze beda bo to ebay a nie gabinet dermatologiczny, tym badziej sie ciesze ze wszystko prsechodzi tak jak ma byc, najgorsze juz za mna...
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 12:31   #2542
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

hej

szukam chętnej do kupna słoiczka cos albo dermamelanu 2, na pól ewentualnie do podziału na trzy, cena w aptece internetowej (sprawdzonej) 450, czyli na dwie po 225, na trzy po 150 chętne zapraszam na priv,

mam nadzieję, że ktoś się znajdzie, bo z zapasu połówkowego zrobionego w sierpniu, 1/8 mi zaschła w lodówce, jakieś pomysły na reaktywację?
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 13:49   #2543
kcha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

WITAM SERDECZNIE.
Koleżanki mam wielką prośbę o udzielenie informacji na temat Cosmelan 2 i jego nowszej wersji. Wiem, że odpowiedzi na moje pytania już pewnie padły ale proszę o zrozumienie: 1200 stron, 8 lat burzliwej dyskusji to lektura na wiele tygodni a ciekawość zżera Dla Was to tylko podzielenie się informacją.
Przechodząc do pytań: Co myślicie o używaniu TYLKO Cosmelan 2 bez wcześniejszego zabiegu (tj maski)? Czy ma to sens, jakich można się spodziewać efektów? Wiem, że powinno się zrobić ten zabieg ale niestety w najbliższym czasie fundusze na to nie pozwolą (sam Cosmelan 2 to już wydatek). Jeszcze się uczę więc chyba rozumiecie. Tak więc kto stosował SAM COSMELAN 2?
Z informacji, które znalazłam (z dwa wpisy) wynika, że to działa ale to trochę za mało aby uznać to za wiarygodne. Z góry dziękuję.
PS. proszę o odpowiedzi osoby które sprawdziły to sa własnej skórze.
kcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 01:29   #2544
andziuta
Przyczajenie
 
Avatar andziuta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez kcha Pokaż wiadomość
WITAM SERDECZNIE.
Koleżanki mam wielką prośbę o udzielenie informacji na temat Cosmelan 2 i jego nowszej wersji. Wiem, że odpowiedzi na moje pytania już pewnie padły ale proszę o zrozumienie: 1200 stron, 8 lat burzliwej dyskusji to lektura na wiele tygodni a ciekawość zżera Dla Was to tylko podzielenie się informacją.
Przechodząc do pytań: Co myślicie o używaniu TYLKO Cosmelan 2 bez wcześniejszego zabiegu (tj maski)? Czy ma to sens, jakich można się spodziewać efektów? Wiem, że powinno się zrobić ten zabieg ale niestety w najbliższym czasie fundusze na to nie pozwolą (sam Cosmelan 2 to już wydatek). Jeszcze się uczę więc chyba rozumiecie. Tak więc kto stosował SAM COSMELAN 2?
Z informacji, które znalazłam (z dwa wpisy) wynika, że to działa ale to trochę za mało aby uznać to za wiarygodne. Z góry dziękuję.
PS. proszę o odpowiedzi osoby które sprawdziły to sa własnej skórze.
1. Jak najbardziej mozesz tego spróbować, wszystko zależy od tego jakie masz plamy. Jeśli sa to mocne przebarwienia, możesz na początku nałożyć Cosmelan 2 tez na jakieś 8 godzin tak jak maskę. I potem w kolejne dni smarować przebarwienia tylko na noc. Pamiętaj, ze jeśli twoja skóra zacznie piec, pękać lub będzie bardzo mocno czerwona, odczekaj pare dni i tylko używaj dobrego kremu nawilżającego. Jeśli dolegliwości miną, smaruj dalej.
Ja robiłam cały zabieg, ale koleżance polecilam ten sposób ( chodziło tez o koszta) i wszystkie plamy z czoła zniknęły. Zaznaczę, nie były to bardzo ciemne plamy.
Spróbować warto!
Ja używam juz kremu jakiś 3 rok i jestem super zadowolona. Kiedy wracam z urlopu, stosuje cześciej Cosmelan 2 i wszystko znika. Ogólnie dla podczymania efektu, stosuje go 2 noce pod rząd co 2 tygodnie. Pozdrawiam
andziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 11:39   #2545
kcha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Chodzi o przebarwienia potrądzikowe, czerwone plamy. Peelingi i maści niestety nie pomogły W każdym razie dziękuję za odpowiedź i proszę pozostałych o opinie.
kcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 13:14   #2546
dorotita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 120
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Jeśli nie masz kasy na cosmelan to polecam krem na przebarwienia unitone 4 isis pharma z hydrochinonem . U mnie podzialal lepiej niż kosmelan a koszt 10 razy mniejszy. Ja zrobiłam cosmelan i poza czerwona niewyjsciowa twarzą efekty marne i krótkoterminowe. Wiele osób twierdzi że plamy wracają na wiosnę. Ja jak widzę że coś mi wychodzi to smaruje unitonem kilka dni.
dorotita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-04, 14:45   #2547
kcha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Czytam opinie o tym kremie i rzeczywiście są pozytywne ale już sama nie wiem Przykładowo noscar używałam bardzo długo i regularnie i on mi nie pomógł mimo równie dobrych recenzji.
kcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 00:47   #2548
andziuta
Przyczajenie
 
Avatar andziuta
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez kcha Pokaż wiadomość
Chodzi o przebarwienia potrądzikowe, czerwone plamy. Peelingi i maści niestety nie pomogły W każdym razie dziękuję za odpowiedź i proszę pozostałych o opinie.
Hi, to tym bardziej polecam. Plamy potrądzikowe znikną bez śladu!!! Jestem tego pewna!
andziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 19:31   #2549
JAGODAROY1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam .czy nadal jest aktualne zapytanie dotyczące kupna cosmelanu na spółkę.Jeśli tak była bym zainteresowana.Zapytanie skierowane do Spaczyny.

Edytowane przez JAGODAROY1
Czas edycji: 2015-02-09 o 23:19
JAGODAROY1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 12:23   #2550
Aloha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Ja też jestem zainteresowana, tylko jeszcze mniejszą ilością, bo 1/4 kremu albo i mniej.

Najlepiej jak najszybciej, bo wczoraj miałam nakładaną maseczkę na część twarzy.
Mimo tego, że moja pani doktor nie planowała przeprowadzenia drugiej części zabiegu (nakładania Cosmelanu 2) to ja czuje że to byłby niepełny zabieg.

Jeżeli ktoś reflektuje na takie rozwiązanie to proszę dać znać.
Aloha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.