Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-16, 08:21   #2551
Spaczyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziewczyny jak najbardziej spółka cosmelanowa aktualna
skąd jesteście, mam kupić i umawiamy się na podział u mnie, czy przesyłka i przelew na konto?
Cena za pół 225 zł, cena za 1/4 112,50 zł, ja sobie zostawię 1/4 i będzie w sam raz na moje potrzeby. Ewentualnie 1/6 za 75 zł, a ja sobie zostawię 2/6.
Dermamelan jest droższy 530 zł, za pół 265 zł, za 1/4 132,50 zł. Plus do tego koszty przesyłki dochodzą.
Wolicie cosmelan czy dermamelan? Jak dla mnie nie ma różnicy w działaniu więc poszłabym w tańszy - cosmelan, ale czekam maila spaczyna@interia.pl bo pocztę częściej sprawdzam niż się tu na forum loguję, ewentualnie na priv czekam na waszą decyzję.
Spaczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 14:00   #2552
eEWUTEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez anne28 Pokaż wiadomość
Jednak produkt z pewnosca oryginaly poniewaz dziala.... tzn. Buzia czerwona, juz zeszla pierwsza warstwa naskorka, wiec jest znowu rozowa bardzo a cosm. mocno wysusza aby kolejne warstwy poschodzily wraz przebarwieniami. Buzia niestety niewyjsciowa, dobre 2 tyg trzeba siedziec w domu. Palce od rak sa zabarwione od nakladamia produktu. Cosm po raz pirrwszy robilam chyba w 2008 a potem 2 lata pozniej bo ten sloiczek cosm 1 spokojnie starcza na 2 razy, teraz wykorzystalam niecale pol wiec nawet na 2 razy jeszcze starczy, szczelnie zamkniety aby tlen sie nie dostawal,w ciemnym pomieszczeniu, mozna spokojnie ponownie wykorzystac za rok lub 2,3 lata
Witam wszystkie cosmelanowe wyjadaczki.
Ja pierwszy raz rozbiłam zabieg 2 lata temu w profesjonalnym gabinecie, gdzie zostawiłam prawie 2000zł. Tym razem kupiłam zestaw i działam sama. Maseczki faktycznie starczy na 2 czy 3 nałożenia.
Zastanawiam się, czy sprzedać niewykorzystaną część maski czy zostawić na przyszłość. Mam pytanie do anne28: piszesz, że można ją wykorzystać za 2-3 lata, a na słoiczku termin przydatności po otwarciu 3 miesiące??? Używałaś cosmelanu po takim czasie??? Nie było żadnych skutków ubocznych??? Wszystko OK???
A może ktoś reflektuje na 2/3 słoiczka maski i 3/4 buteleczki do odtłuszczania??? - Cały zestaw kupiłam i otwierałam w lutym 2015.
eEWUTEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 12:17   #2553
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

czesc ewutek
tak, maseczke stosowalam ponownie po roku od otwarcia, ale po uzyciu od razu zamknelam ja z powrotem szczelnie, oryginalnie. Oryginalne opakowanie ma zakretke i jeszcze papierkowe otwarcie, ktore jezeli przykleisz mocniej to jest ono mocno zamkniete jak oryginalne, w ciemnym suchym pomieszczeniu przechowywane, zupelnie jak inne produkty nieotwarte.
tym razem tez tak zrobilam, maseczka lezy sobie w szafce szczelnie zamknieta i czeka na ponowne uzycie. jezeli ktos ma ochote, moge ja odsprzedac, wystarczy spokojnie na 2 razy jeszcze. wyjdzie to kogos duzo taniej, jezeli kupi czesc maseczki i czesc kremu cosmelan 2.
u mnie z buzia wszystko okey, po raz 3 zrobilam sobie zabieg, a teraz kupilam od spaczyny czesc cosmelanu 2, bo kremik sie powoli konczy.
pozdrawiam!

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

termin przydatnosci 3 miesiace bardziej tyczy sie chyba kremiku 2, poniewaz non stop jest otwierany i narazany na dostanie sie tlenu, chociaz ja uzywalam cosm. 2 pol roku kiedys lub moze nawet dluzej i wszystko bylo okey!
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-19, 01:44   #2554
eEWUTEK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dzięki anne28 za odpowiedź.
Zatem jeśli nie znajdzie się kupiec, pozostawię sobie niewykorzystana część na przyszłą zimę. Pierwszy zabieg starczył mi niestety tylko na rok - po lecie przebarwienia wróciły, więc pewnie już co roku będę więźniem we własnym mieszkaniu przez ten pierwszy najgorszy tydzień.
Pozdrawiam
eEWUTEK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-20, 09:23   #2555
anne28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

ja tez po roku powtorzylam zabieg, wtedy mialam duzo plam na czole, ktore calkowicue zeszly, potem w ogole nie mialam plam, ale po kilku latach rozprzestrzenily sie na policzkach wiec ponownie teraz w grudniu siegnelam po zabieg. rowniez zostala mi maseczka, ktora starczy na 2 razy, mysle ze cena za nia 300 zl to przystepna cena, biorac pod uwage fakt, ze na 2 razy lub na 2 osoby starczy czyli po 150 zloty
anne28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 16:30   #2556
JAGODAROY1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam, szukam dziewczyn które moglyby odsprzedać część kremu cosmelan 2 lub ten krem wziąść ze mną do spółki. Sprawa jest dla mnie pilna.
JAGODAROY1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 09:25   #2557
dorrisha
Przyczajenie
 
Avatar dorrisha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 22
GG do dorrisha
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziewczyny pomóżcie!
Dzisiaj mija 4 dzień od położenia maski cosmelan 1 i.... wyskoczyła mi opryszczka. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy bezwzględnie należy przerwać zabieg czy wystarczy omijać to miejsce w trakcie smarowania cosmelan 2. Jakie mogą być powikłania, co to może spowodować? Czy ktoś był w takiej sytuacji?
Help me
PS. dzisiaj mija dopiero 4 dzień a ja mam serdecznie dysyć całego tego cosmelanu. Buzia wygląda jak poparzona. Boli, piecze, nic nie pomaga.
__________________

dorrisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 09:41   #2558
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez dorrisha Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie!
Dzisiaj mija 4 dzień od położenia maski cosmelan 1 i.... wyskoczyła mi opryszczka. Co zrobić w takiej sytuacji? Czy bezwzględnie należy przerwać zabieg czy wystarczy omijać to miejsce w trakcie smarowania cosmelan 2. Jakie mogą być powikłania, co to może spowodować? Czy ktoś był w takiej sytuacji?
Help me
PS. dzisiaj mija dopiero 4 dzień a ja mam serdecznie dysyć całego tego cosmelanu. Buzia wygląda jak poparzona. Boli, piecze, nic nie pomaga.
Idź do lekarza po heviran tabletki na opryche. A miejsce gdzie masz strupek omijaj kremem. Nikt cię nie uświadomił ze po masce i kremie właśnie tak to wygląda? ! Będzie bolało na początku. Według mnie ten krem hydravita facto K , czy jakoś tak, pomaga. Ale możliwe ze tobie pomoże na ból zwykły Cicalfate. Pomęcz się. Za parę dni góra za tydzień zobaczysz że było warto
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 22:31   #2559
BMW528i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziewczyny Drogie, nie było mnie to strasznie długo !!! jedno wiem, nie polecam cosmelanu nikomu. Robiłam zabieg w 2012 r. Przeżyłam go strasznie. Żałowałam, ze w ogóle się zdecydowałam. Trochę plamy zeszły, ale nie usiałam długo czekać na nowe. Cały czas używam kremy z filtrem, unikam słońca, a podkłady, pudry to u mnie norma. Teraz mam twarz w takim stanie, ze nie wiem co robić Kosmetolog doradziła mi stosowanie pomału różnych kremów rozjaśniających, kwasów, a cosmelan to ostateczność. I chyba pójdę w tym kierunku, może unitone 4 isis ? Napiszcie, jeśli znacie jego skuteczność.
BMW528i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-20, 11:21   #2560
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

hej

ja w sprawie cosmelanu z propozycją zakupu na 2 lub 3, czyli koszt 560,00 zł dzielimy odpowiednio, które chętne proszę pisać tu lub na sulekkarolina@gmail.com
ewentualnie, która ma odsprzedać, albo kupiła niedawno, chętnie się podłączę

dość mi pilno, bo kremik się kończy
Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 23:04   #2561
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez BMW528i Pokaż wiadomość
Dziewczyny Drogie, nie było mnie to strasznie długo !!! jedno wiem, nie polecam cosmelanu nikomu. Robiłam zabieg w 2012 r. Przeżyłam go strasznie. Żałowałam, ze w ogóle się zdecydowałam. Trochę plamy zeszły, ale nie usiałam długo czekać na nowe. Cały czas używam kremy z filtrem, unikam słońca, a podkłady, pudry to u mnie norma. Teraz mam twarz w takim stanie, ze nie wiem co robić Kosmetolog doradziła mi stosowanie pomału różnych kremów rozjaśniających, kwasów, a cosmelan to ostateczność. I chyba pójdę w tym kierunku, może unitone 4 isis ? Napiszcie, jeśli znacie jego skuteczność.
Mam podobne wrażenia. Tj. Ja miałam gigantyczne brunatne plamy których żaden podkład nawet sceniczny nie zakrywał. Po cosmelanie było cudnie. Jakieś 2 miesiące. ..filtry to u mnie standard. Do okna nie podejdź bez 50tki na pysku. Z domu bez filtra nawet w najbardziej pochmurny dzień nosa nie wysadze...no ale plamy wróciły. Nie takie jak przed cosmelanem ale jednak....kupiłam drugi krem....efekt był ale nie idealny no i plamiska wracają. Mimo stosowania obecnie retinolu i rozjasniajacych drogeryjnych kremów...mimo filtrów w przepisów ej ilości...no wracają a gęba jakaś pokiereszowana bardziej niż przed cosmelanem. Tak jakbym nie mogła jej nawilżyc i ciągle mimo stosowania tez nawilżaczy było jej za sucho....no a może to oznaki starości...ale żeby aż taka różnica była na przestrzeni 2 lat?!sama nie wiem. I znów mam dylemat czy kupić dermamelan na jesień czy szukać czegoś innego. Pomysłów braknie
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-01, 00:08   #2562
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Hej doświadczone dziewczyny po Cosmelanie
To warto czy nie warto? Mam 33 lata i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem. Teraz kusi mnie podwójnie bo mam możliwosci finansowe, ale
- moje przebarwenia nie są póki co koszmarne
- jestem osobą średnio regularną tzn. póki po zabiegu będzie wymagane stosowanie czegoś to będę to stosować, ale dobrze wiem, że np. nie będę przez kolejnych 5 lat za każdym razem gdy pojawi sie jakieś słońce wrzucała na siebie filtru bo zwyczajnie będę zapominała

Jedynm słowem polecacie czy nie? Czy przebarwienia powracają? Czy są gorsze niż te z którymi się szło? ( czy jednak mniejsze?) Czy jak tylko przestanę stosować krem cosmelan 2 to mogę się spodziewać że ekspresowo mnie znów obsypie?
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 06:15   #2563
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Hej doświadczone dziewczyny po Cosmelanie
To warto czy nie warto? Mam 33 lata i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym zabiegiem. Teraz kusi mnie podwójnie bo mam możliwosci finansowe, ale
- moje przebarwenia nie są póki co koszmarne
- jestem osobą średnio regularną tzn. póki po zabiegu będzie wymagane stosowanie czegoś to będę to stosować, ale dobrze wiem, że np. nie będę przez kolejnych 5 lat za każdym razem gdy pojawi sie jakieś słońce wrzucała na siebie filtru bo zwyczajnie będę zapominała

Jedynm słowem polecacie czy nie? Czy przebarwienia powracają? Czy są gorsze niż te z którymi się szło? ( czy jednak mniejsze?) Czy jak tylko przestanę stosować krem cosmelan 2 to mogę się spodziewać że ekspresowo mnie znów obsypie?
Filtr to podstawa czegokolwiek przy przebarwienia. Czy to profilaktyki czy walki z nimi. Jak ci się nie zechce smarować codziennie (kremem czy podkładem tez nie smarujesz?) to według mnie nie masz po co brać się za cosmelan. On dla tych naprawdę okropnie plamistych jest. No i naprawdę uwrażliwia skórę.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 09:34   #2564
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Filtr to podstawa czegokolwiek przy przebarwienia. Czy to profilaktyki czy walki z nimi. Jak ci się nie zechce smarować codziennie (kremem czy podkładem tez nie smarujesz?) to według mnie nie masz po co brać się za cosmelan. On dla tych naprawdę okropnie plamistych jest. No i naprawdę uwrażliwia skórę.
A czy po cosmelanie ma sie wieksza tendencje do przebarwien po wloncu? G3neralnie chodzi o to ze np.czasami wyjezdzam do cieplych krajow na wakacje a tam wiadomo mocne slonce i upal. Nawet gdy smarowalam sie tam filtrami codziennie po kilka razy to i tak po takich wakacjach mialam nieco silniejsze plamy..wiec czy po cosmelanie skora jest bardziej wrazliwa i szybciej lapie przebarwienia w takich sytuacjach?
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:30   #2565
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dziewczyny, kupiłam w sklepie estetyka 560,00 zl czekam na dostawę jeśli ktoraś chętna to podziału, najchętniej na 1/2 lub 1/3 to czekam na info, termin do 09/2016. Piszcie na maila sulekkarolina@gmail.com

Edytowane przez Karolkaaa83
Czas edycji: 2015-06-09 o 11:35 Powód: dopisano adres mail
Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 07:20   #2566
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

no plamki, co z wami, nikt nie potrzebuje? samej ciężko mi będzie zużyć a szkoda, żeby się zepsuł. Już go mam, termin 11/2016
Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-12, 09:27   #2567
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Karolkaaa83 Pokaż wiadomość
no plamki, co z wami, nikt nie potrzebuje? samej ciężko mi będzie zużyć a szkoda, żeby się zepsuł. Już go mam, termin 11/2016
Cos w lato? Eh. ..chyba niezbyt trafiony zakup. W lato to filtry i filtry i fiiiiltry a nie wybielanie. Żeby było bezpiecznie to trzeba zacząć na jesieni a do tego czasu trochę niebezpiecznie jest stosować tak mocny krem.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 12:52   #2568
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Cos w lato? Eh. ..chyba niezbyt trafiony zakup. W lato to filtry i filtry i fiiiiltry a nie wybielanie. Żeby było bezpiecznie to trzeba zacząć na jesieni a do tego czasu trochę niebezpiecznie jest stosować tak mocny krem.
czy ja wiem? przecież cosmelan można cały rok poza tym na pewno plus za to że przy upałach nie widać tak bardzo buraka na twarzy i swobodnie można wychodzić z domu nie strasząc przy tym, ja nie nowicjuszka zorientowana w temacie. A filtry +50 wiadomo - podstawa! przez cały rok!
Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 19:47   #2569
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Cytat:
Napisane przez Karolkaaa83 Pokaż wiadomość
czy ja wiem? przecież cosmelan można cały rok poza tym na pewno plus za to że przy upałach nie widać tak bardzo buraka na twarzy i swobodnie można wychodzić z domu nie strasząc przy tym, ja nie nowicjuszka zorientowana w temacie. A filtry +50 wiadomo - podstawa! przez cały rok!
No nie jestem pewna że można cały rok. Tzn.mozna co się chce ale plamy skutki mogą być smutne. Tak czy inaczej powodzenia
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 11:46   #2570
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

tzn. co mi się może stać, uświadom mnie proszę, bo może nie znam pełni zagrożeń, nawet pierwszy zabieg - pełny robiłam w salonie w lecie u lekarki i mówiła o mocnych filtrach i unikaniu słońca, teraz dwójką się smaruję, sugerujesz że w jesieni plamiska mogą pojawić się ze zdwojoną siłą?
Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 16:24   #2571
joanna88pz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Witam wszystkich! Jestem tu nowa, choć od dawna śledzę to forum i mam za sobą dziesiątki, jeśli nie ponad setkę przeczytanych stron.
Powiedzcie mi czy z Cosmelanem poczekać jeszcze miesiąc? Widzę, że opinie są różne, podobnie jak opinie samych dermatologów. Czy ktoś kto poddał się Cosmalenowi latem miał potem nieprzyjemne skutki?
joanna88pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 17:42   #2572
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Poczekaj chyba że chcesz za rok znów robić. Na marginesie...zrobię trochę off topa ale musze pochwalić nowy filtr który testuje. Jako posiadaczka wiecznie zaplamionej gęby zawsze na filtr stosowałam vichy dermablend żeby schować plamiska, kupiłam filtr biodermy niby do skóry z melasmą. Maskuje to raz. Nie zapyta to dwa. Trzy...podobno ma jakiś wybielający składnik. Na razie tj w lato zrezygnowałam z dermablendu na tyle ten filtr jest kryjący wiem ze to nie temat o filtrach ale chciałam się podzielić tą dobra nowiną
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 16:48   #2573
joanna88pz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Dobrze, poczekam jeszcze miesiąc kiedy słonko nie będzie już tak grzać.
Trochę nieśmiało zadam to pytanie, bo wiem, że większość z Was zmaga się z plamami na twarzy i mój problem może wydać się błahy. Moim kompleksem są obrzydliwe piegi na dekolcie, które z roku na rok stają się ciemniejsze (w tym roku mają już kolor gorzkiej czekolady).


Czy walka Cosmelanem/Dermamelanem ma sens? Bo czytałam w Waszych wypowiedziach, że na inne części ciała niż twarz działają one kiepsko... Z kolei (wiadomo-reklama) na stronach klinik medycyny estetycznej jest napisane, że można pozbyć się plam nie tylko z buzi... Po konsultacji z dermatologiem właśnie taką propozycję usłyszałam.

Edytowane przez joanna88pz
Czas edycji: 2015-08-20 o 16:50
joanna88pz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-20, 17:03   #2574
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Ja nie umiem ci odpowiedzieć rzetelnie na to pytanie. Mi plam po wrastajacych włosach na łydkach cosmelan nie ruszył ale na twarzy spisał się elegancko. Przy czym mam kilka piegow na nosie i...wyblakły ale nie zniknęły.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 17:12   #2575
Malinkaberry
Przyczajenie
 
Avatar Malinkaberry
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Właśnie dziś postanowiłam zaryzykować i od rana siedzę z maską cosmelan 1 na twarzy. Kupiłam już prawie miesiąc temu, tylko musiałam odbyć pewne wydarzenie, do którego chciałam zachować całą twarz chociaż w plamach. Czy jest ktoś, kto równolegle teraz stosuje cosmelan? Wiem, że napisano o nim chyba wszystko na tym forum, jednak znalezienie bratniej duszy, która by się wybielała razem ze mną byłoby niezłym wsparciem.
Malinkaberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-30, 20:32   #2576
pilina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 329
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

hej!
czy znajdzie się chętna do zakupienia dermamelanu 2 na spółkę? chciałabym 1/2 opakowania i zacząć za ok 3-4 tygodnie. nie obrażę się również, gdyby ktoś podzielił krem u siebie, bo nie mam żadnych sensownych miarek ani doświadczenia w czymś takim

pozdrawiam serdecznie
pilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 10:37   #2577
Karolkaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 17
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

ja jestem chętna, za 4 tygodnie (z racji finansów najchętniej, źródło sprawdzone - internetowa apteka cena 560,00 zł, mogę podzielić u siebie, mam słoiczki po poprzednich kremach. Przed zakupem przelew na konto? Tak by ci pasowało pilina?
Karolkaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 20:25   #2578
Malinkaberry
Przyczajenie
 
Avatar Malinkaberry
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Niestety, nie znalazłam żadnej kompanki do dzielenia się wiadomościami z pola walki. Założyłam więc bloga, na ktorym daję reportaż ze stosowania cosmelanu. http://cosmelan.blog.pl/.
Co mnie dziwi, ale równocześnie cieszy - bardzo mało się złuszczałam i zaliczyłam tylko lekkiego buraka, ale plamy są już po dwóch tygodniach regularnego stosowania kremu wyraźnie jaśniejsze, nawet mój brat (facet!) to zauważył.
Malinkaberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:09   #2579
Hermafrodyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Bździszewo
Wiadomości: 43
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

1 znak

Edytowane przez Hermafrodyta
Czas edycji: 2016-03-30 o 20:49 Powód: Brak możliwości usunięcia konta
Hermafrodyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 10:47   #2580
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII

Ja właśnie zamówiłam i jutro pewnie przyjedzie jako ze filtr 50spf to moja codzienność...to od jutra pewnie będę się smarować juz się nie mogę doczekać...bo jak tylko się wybielę robie permanentny brwi i wypełniam usta i bruzdy ...juz nogami przebieram ;-)
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.