Jabu'she - opinie, podsumowanie, itp. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 23:17   #1
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310

Jabu'she - opinie, podsumowanie, itp.


Od jakiegoś czasu używam kremu do twarzy Jabu'she w wersji "cure', czyli tej najmocniejszej. Jestem zadowolona z efektów: krem nie zapych mi porów, wygładza, rozjaśnia, leciutko zwęża pory. Jest delikatniejszy od mojego ulubionego Diacneala.
Zastanawiam się tylko czy cała ta otoczka naukowości w okół tego preparatu, badania, "uczone" ulotki" to nie jest kolejna legenda o błękitnym retinolu czy innym jednorożcu.
Dlatego zwracam się Was z pytaniem, jak Jabu'she wygląda w świetle biochemii kosmetycznej? Warto być mu wierną (przynajmniej latem, kiedy odstawiam Diacneal), czy raczej dać sobie spokój?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 23:27   #2
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Jabu'she - opinie, podsumowanie, itp.

beliczku, a podrzuć sklad, to się nad nim popastwimy
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 23:30   #3
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Jabu'she - opinie, podsumowanie, itp.

Cytat:
Napisane przez Erato
beliczku, a podrzuć sklad, to się nad nim popastwimy
Muszę poszperać w necie, pudełko, z opisanym skłądem wyrzuciłam.
...
Mam!
Aqua, CaprilicCapric, lipoic acid, Prunus dulcis Oil, Glycerin, Cetearyl Alcohol Dimethicon, PEG-75 Stearate, Ubiquinone, Xanthan Gum, Phenoxymethanol, Parfum, Carbomer, Methylparaben, Sodium Hydroxide, Acetyl-L-carnitine, Butylparaben, Isobutylparaben, Ethylparaben, Propylparaben.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 03:31   #4
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: Jabu'she - opinie, podsumowanie, itp.

Cytat:
Zastanawiam się tylko czy cała ta otoczka naukowości w okół tego preparatu, badania, "uczone" ulotki" to nie jest kolejna legenda o błękitnym retinolu czy innym jednorożcu.
nie jest, z tym ze sprawa dotyczy glownie jednego ze skladnikow tego kremu - kwasu liponowego. jest on b. skutecznym przeciwutleniaczem, a wiec zapobiega i dziala na skutki starzenia sie skory, dziala tez na blizny, stany zapalne (np przy tradziku), przebarwienia

Cytat:
Dlatego zwracam się Was z pytaniem, jak Jabu'she wygląda w świetle biochemii kosmetycznej? Warto być mu wierną (przynajmniej latem, kiedy odstawiam Diacneal), czy raczej dać sobie spokój?
abstrahujac od reszty skladnikow moze byc warto, chociaz to tez zalezy ile % ALA jest w tym kremie (1% to minimum) i jaki skutek chcesz osiagnac
__________________
scarface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 10:01   #5
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Jabu'she - opinie, podsumowanie, itp.

Cytat:
Napisane przez scarface
nie jest, z tym ze sprawa dotyczy glownie jednego ze skladnikow tego kremu - kwasu liponowego. jest on b. skutecznym przeciwutleniaczem, a wiec zapobiega i dziala na skutki starzenia sie skory, dziala tez na blizny, stany zapalne (np przy tradziku), przebarwienia

abstrahujac od reszty skladnikow moze byc warto, chociaz to tez zalezy ile % ALA jest w tym kremie (1% to minimum) i jaki skutek chcesz osiagnac
Super! Dziękuję scarface za odpowiedź. Teraz wiem, że to wygładzenie ojej cery to nie efekt "placebo", nie zasługa snu, witaminek i tak dalej
BTW, masz w podpisie moje ulubione powiedzonko Uroda mija, głupota pozostaje
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.