przegroda nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-28, 04:51   #1
magda071
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 5

przegroda nosa


witam panie doktorze,

mam problem z przegroda nosa.krzywi sie mniej wiecej od okolic oczu...no jakis centymetr ponizej. skrzywienie jest naturalne...z wiekiem sie poglebialo. utrudnia mi to oddychanie noca, i uprawianie sportow, nie mowiac juz o rozpaczy jak ogladam swoje zdjecia - zart oczywiscie...

myslalam o operacji plastycznej. ceny mnie torche przerazaja. tylko ze krsztaltu nosa zmieniac nie chce. wiec jakie jest najlepsze wyjscie. czy jakis laryngolog dobry, czy moze jednak u chirurga plastyka???
a propos laryngologow: czy zna pan jakiegos dobrego w krakowie??

dziekuje za pomoc
magda
magda071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-29, 23:04   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: przegroda nosa

Witam Panią,

jeżeli nie wyklucza Pani w przyszłości korekcji nosa ze wzgledów estetycznych to lepiej oba zabiegi wykonać równoczesnie. Natomiast jeżeli chce Pani wykonac najpierw korekcję przegroda, a co do korekcji nosa to nie wyklucza pani takiej mozliwości to zabieg powinien wykonac chirurg plastyczny.
W przypadku, gdy jednoznacznie wyklucza pani korekcję estetyczną to zabieg moze równiez wykonać laryngolog. Co do specjalistów laryngologów w Krakowie to prosze pytać zadowolonych pacjentów z tego miasta.
Proszę pamiętać, że jeżeli skoryguje Pani tylko przegrodę nosa to nie poprawi to kształtu nosa.

Pozdrawiam

piotr Skupin
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-01, 13:57   #3
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: przegroda nosa

a ja chciałam zapytać właśnie o zabieg korekcyjny nosa(złamanie w przeszłości,bardzo widoczne+krzywa przegroda,pogłębiająca się).W wieku 19 lat maiałam operację w szpitalu w Wawie,po której nos miałam zupełnie prosty i mogłam oddychać bez przeszków.Niestety po ok.2-3 latach nos z powrotem zrobił się krzywy i przegroda również. Jak to możliwe?czy wskazane jest powtórzenie zabiegu?czy po kolejnym znowu nos się skrzywi na nowo?
proszę bardzo o wksazówki
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.