instruktor fitness/kulturystyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-04, 17:53   #1
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261

instruktor fitness/kulturystyki


witam

mam pytanie do dziewczyn, które są instruktorkami fitness. zbieram się do zapisania na taki kurs i chciałabym się dowiedzieć, bo z tego co patrzyłam trzeba okazać zaświadczenie, że przynajmniej 2 lata ćwiczy się w jakimś klubie. i tu moje pytanie - czy to prawda? bo owszem ćwiczę, ale nie na tyle regularnie żeby mi jakiś klub takie zaświadczenieni wypisał, no może inaczej - ćwiczyłam w różnych klubach ale w żadnym 2 lata. po prostu zmieniam miejsca. czyli co - to mnie skreśla na starcie?

mam nadzieje, że któraś z wizażanek mi odpisze

pozdrawiam
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 18:32   #2
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: instruktor fitness/kulturystyki

łał! nie wszystkie naraz!
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 16:56   #3
neela87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: instruktor fitness/kulturystyki

Cytat:
Napisane przez wredny_krasnal Pokaż wiadomość
witam

mam pytanie do dziewczyn, które są instruktorkami fitness. zbieram się do zapisania na taki kurs i chciałabym się dowiedzieć, bo z tego co patrzyłam trzeba okazać zaświadczenie, że przynajmniej 2 lata ćwiczy się w jakimś klubie. i tu moje pytanie - czy to prawda? bo owszem ćwiczę, ale nie na tyle regularnie żeby mi jakiś klub takie zaświadczenieni wypisał, no może inaczej - ćwiczyłam w różnych klubach ale w żadnym 2 lata. po prostu zmieniam miejsca. czyli co - to mnie skreśla na starcie?

mam nadzieje, że któraś z wizażanek mi odpisze

pozdrawiam
Hej.
Ja chodzę około roku regularnie na fitness i zapisałam się na kurs instruktor fitness ale o żadnym takim zaświadczeniu nie słyszałam. Ważne, że chodzisz na fitness, znasz nazewnictwo kroków, a tam Cię reszty nauczą jak tworzyć choreografię, dobierać muzykę itd. Ja zaczynam kurs od października w szkole TEB, to jest roczny zaoczny. A Ty na jaki kurs się zapisujesz??
neela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 14:56   #4
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Dot.: instruktor fitness/kulturystyki

Cytat:
Napisane przez wredny_krasnal Pokaż wiadomość
witam

mam pytanie do dziewczyn, które są instruktorkami fitness. zbieram się do zapisania na taki kurs i chciałabym się dowiedzieć, bo z tego co patrzyłam trzeba okazać zaświadczenie, że przynajmniej 2 lata ćwiczy się w jakimś klubie. i tu moje pytanie - czy to prawda? bo owszem ćwiczę, ale nie na tyle regularnie żeby mi jakiś klub takie zaświadczenieni wypisał, no może inaczej - ćwiczyłam w różnych klubach ale w żadnym 2 lata. po prostu zmieniam miejsca. czyli co - to mnie skreśla na starcie?

mam nadzieje, że któraś z wizażanek mi odpisze

pozdrawiam
sądzę że jedyne co może Cię "skreślić" na stracie to zły stan zdrowia, natomiast aby być np instruktorem aerobiku na pewno potrzebna jest dobra kondycja i obeznanie z układami. Dopytaj dokładnie czego oczekują i jaka ma być forma tego zaświadczenie, może wystarczy Twoje dobrowolne oświadczenie?
ja zrobiłam instruktora kulturystyki na AWF i przed kursemo było mi potrzebne tylko zaświadczenie lekarskie
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.