sklep fashion jewellery - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-25, 19:36   #1
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Question

sklep fashion jewellery - opinie


Dumne posiadaczki pierścienia władzy!
Chciałam poznać opinie kobiet, które mają swój pierścień z tej właśnie firmy. Czy można im zaufac, czy są godni polecenia? Ceny mają konkurencyjne...
Liczę na kilka opinii.
Pozdrawiam
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 20:46   #2
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Ja mam od nich pierścionek , bardzo dobrze zachowuje się, jestem z niego zadowolona, ze sprzedawcą też nie miałam żadnych problemów
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-26, 10:25   #3
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Dzięki ale to tylko jedna wizazanka ma stamtad pierscien?
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 15:48   #4
pestka_22
Przyczajenie
 
Avatar pestka_22
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Mam pierścionek zaręczynowy z tej firmy naprawdę polecam
pestka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 16:51   #5
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

zadowolone jesteście z obsługi, można im zaufac ze otrzymuje się to co się zamowilo?
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:58   #6
kotek6
Rozeznanie
 
Avatar kotek6
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 593
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

od wczoraj jestem posiadaczką obrączkę z tej firmy dostałam to co zamawiałam i nie mam żadnych zastrzeżeń jako jedyna firma oferuje zdobienie w kształcie serca (jak w awatarze)...zobaczymy jak będzie po roku uzywtkowania ale nie wydaje mi się by coś sie miało działać..... dla niektórych osób minusem może byc to ze ich białe złoto jest ciemniejsze niz tradycyjne w aparcie itp bo nie jest rodowane ale jak dla mnie to plus
__________________
poznaliśmy się 05.11.2007

ślub 07. o7. 2012
kotek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:34   #7
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Nas interesuje żółte złoto muszę przyznać że kontakt z obsługą jest bardzo przyjemny, szybki i rzeczowy.
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 20:11   #8
patollek
Raczkowanie
 
Avatar patollek
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom/Tarnowskie Góry
Wiadomości: 97
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Z ręką na sercu mogę gorąco polecić ten sklep. 100% uczciwości 100% jakości 100% gwarancji itd. sami też mamy od nich obrączki i już nie mogę się doczekać (a zostało 5 dni) kiedy ją założę w załączniku nasze obrączki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg b_09_zb_1_l.jpg (9,3 KB, 35 załadowań)
patollek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 08:50   #9
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Cytat:
Napisane przez patollek Pokaż wiadomość
Z ręką na sercu mogę gorąco polecić ten sklep. 100% uczciwości 100% jakości 100% gwarancji itd. sami też mamy od nich obrączki i już nie mogę się doczekać (a zostało 5 dni) kiedy ją założę w załączniku nasze obrączki
Patollku, gratulacje i szczęścia na nowej drodze
widzę, że masz brylanty w obrączce - dostałaś do nich certyfikat i takie tam? Nie masz pod tym względem zastrzeżeń?
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:49   #10
gburiavonfuria
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 820
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Widzę, że niewiele z Was miało kontakt z tą firmą. Nie robię krypto reklamy, bo sama szukałam opinii na ich temat.
My już jesteśmy po zamówieniu pierścienia władzy. Jeśli chodzi o terminy - na stronie było podane, że do 5 dni roboczych - i po 5 dniach roboczych dostaliśmy (tzn TŻ dostał / ale mi powiedział /) maila, że już gotowy, wysłany, podany numer paczki UPS. To był piątek wieczór, z maila wynikało, że powinien być w najbliższy dzień roboczy. I był - nie wiem tylko o której, wydaje mi się, że kurier ściągnął TŻta do domu, bo był wcześniej niż zwykle więc na temat samej wysyłki się nie wypowiem.
Wiem, że pierścień przyszedł w pudełeczku na pierścionki, z certyfikatem (nie patrzyłam co jest w środku - jeszcze pierścionka też nie widziałam), generalnie mogę chyba powiedzieć, że był dobrze zabezpieczony.
Co tu jeszcze... kontakt! Kontakt jest naprawdę świetny, muszę przyznać. Pełen profesjonalizm, kultura i uprzejmość, dobre rady. Ja byłam bardzo zadowolona z odpowiedzi gdy ja pytałam o różne rzeczy, natomiast TŻ miał "problem" ponieważ na stronie jest pewna promocja i wszystko zrobił tak, żeby uzyskać ten rabacik, miał przyjść mail od pracownika ile się należy z rabatem a tu przyszła cała kwota, więc musiał się przypomnieć o ten rabat (nie ukrywam, że rabat był istotną kwestią w podejmowaniu decyzji).
No i tyle mam na ten moment do opowiedzenia
__________________
Proszę o pomoc w magisterce mieszkających w Norwegii http://www.ebadania.pl/0252895dfaa9ffbb
gburiavonfuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 12:55   #11
lukasz_ziel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Cytat:
Napisane przez gburiavonfuria Pokaż wiadomość
Widzę, że niewiele z Was miało kontakt z tą firmą. Nie robię krypto reklamy, bo sama szukałam opinii na ich temat.
My już jesteśmy po zamówieniu pierścienia władzy. Jeśli chodzi o terminy - na stronie było podane, że do 5 dni roboczych - i po 5 dniach roboczych dostaliśmy (tzn TŻ dostał / ale mi powiedział /) maila, że już gotowy, wysłany, podany numer paczki UPS. To był piątek wieczór, z maila wynikało, że powinien być w najbliższy dzień roboczy. I był - nie wiem tylko o której, wydaje mi się, że kurier ściągnął TŻta do domu, bo był wcześniej niż zwykle więc na temat samej wysyłki się nie wypowiem.
Wiem, że pierścień przyszedł w pudełeczku na pierścionki, z certyfikatem (nie patrzyłam co jest w środku - jeszcze pierścionka też nie widziałam), generalnie mogę chyba powiedzieć, że był dobrze zabezpieczony.
Co tu jeszcze... kontakt! Kontakt jest naprawdę świetny, muszę przyznać. Pełen profesjonalizm, kultura i uprzejmość, dobre rady. Ja byłam bardzo zadowolona z odpowiedzi gdy ja pytałam o różne rzeczy, natomiast TŻ miał "problem" ponieważ na stronie jest pewna promocja i wszystko zrobił tak, żeby uzyskać ten rabacik, miał przyjść mail od pracownika ile się należy z rabatem a tu przyszła cała kwota, więc musiał się przypomnieć o ten rabat (nie ukrywam, że rabat był istotną kwestią w podejmowaniu decyzji).
No i tyle mam na ten moment do opowiedzenia

Cześć możesz mi wytłumaczyć co oznacza TŻ?
lukasz_ziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-30, 13:00   #12
Lemon_Drop
Zadomowienie
 
Avatar Lemon_Drop
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 525
Dot.: sklep fashion jewellery - opinie

Cytat:
Napisane przez lukasz_ziel Pokaż wiadomość
Cześć możesz mi wytłumaczyć co oznacza TŻ?
TŻ - towarzysz życia.
__________________
Lemon_Drop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.