Co ostatnio upolowaliście? Część III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 20:53   #571
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Dziś przyleciał do mnie Shalik Light, L'eau d'Issey oraz napełnialna gwiazdka Angela
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:10   #572
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Wygladasz na wyzsza

Moje 173 cm, chodzi glownie bez obcasa, jak juz to max 3 cm. Inaczej bym sie zabila, bo za szybko chodze i o wszystko sie potykam

W temacie : nic nie upolowalam! Odwykuje sie
Ja również chodzę za szybko i się potykam(na prostej dordze) więc staram się albo bardzo zwlaniać albo wspierać się na jakimś życzliwym ramieniu kiedy mam nogi obute w obcasy
A w temacie,odebrałam moje CK In2U z rąk poczty.Cudownie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:17   #573
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja również chodzę za szybko i się potykam(na prostej dordze) więc staram się albo bardzo zwlaniać albo wspierać się na jakimś życzliwym ramieniu kiedy mam nogi obute w obcasy
A w temacie,odebrałam moje CK In2U z rąk poczty.Cudownie
W końcu się doczekałaś. Super.

Rozbawiłyście mnie z tym potykaniem. Przyznaję, że najbardziej lubię założyć obcas, gdy idę z mężem, raz że się jego czepiam, więc się tak nie wygibuję , a dwa że nie jestem wtedy taka malunia przy "jego wysokości".
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:23   #574
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Ja uwielbiam obcasy, niestety na co dzień nie noszę, bo dużo się przemieszczam

Najgorszy do chodzania jest zdecydowanie bruk, madre, tam to sie trzeba nagimnasytkować, że hej!
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:31   #575
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam obcasy, niestety na co dzień nie noszę, bo dużo się przemieszczam

Najgorszy do chodzania jest zdecydowanie bruk, madre, tam to sie trzeba nagimnasytkować, że hej!
O tak, po naszym Rynku na przykład, chodzenie na obcasach jest dość niewygodnym zajęciem Ja już ze 2 razy tak się wkurzyłam, że... zdjemowałam szpilki i zasuwałam przez środek Rynku na boso
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:46   #576
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
O tak, po naszym Rynku na przykład, chodzenie na obcasach jest dość niewygodnym zajęciem Ja już ze 2 razy tak się wkurzyłam, że... zdjemowałam szpilki i zasuwałam przez środek Rynku na boso
Haha! Znam to! Ja raz zdjęłam buty - kajdany, które obcierały mnie niemiłosiernie (a były to niewinnie wyglądające sandały na koturnie), a drugi raz z powodu bólu nóg po tańczeniu w nowych butach bez opamiętania

Dobrze, że nie jestem sama w tych bosych spacerach po Wrocławiu
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 21:46   #577
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Ja codziennie zasuwam do pracy po bruku. Na obcasach to koszmar. Nie dość, ze można nogi połamać to jeszcze botki się niszczą straszliwie a jak obcas jest obciągnięty skórą to juz kaplica.
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 22:13   #578
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Ja też z tych mniejszych, mam 162cm wzrostu Większość moich butów ma wysoki obcas, najwyższy 9cm mają moje ulubione czarne, klasyczne szpilki
Uwielbiam obcasy
Ja tez lubię niewysokich facetów. Z mocnym kośćcem
No, przy mnie to już żaden nie musi miec kompleksów,
jestem tu najwiekszy kurdupel 161 cm, ciekawe gdzie matka mnie schowała jak centymetry dawali.
Całe zycie byłam fligranowa i chudziutka ( 48/49 ) więc bałam się nosić obcasy , żeby nie wyglądać jak anorektyczka. Od kiedy przytyłam po rzuceniu palenia i mam 59/60 kilo noszę obcasy z zamiłowaniem, ale nie wyższe niż 5/6 zm. najbardziej lubię obcasik 3,5-4 cm . W wyższych trudno "latać" a ja ruchliwa i szybka jestem. mini to juz nie noszę , tylko nieco przed kolana, bom półwiekowa jest i nie chciałabym wygądać jak "wieczna " nastolatka

A temacie , nie upolowałam co prawda ale jedno dostałam w prezencie a drugie wymieniłam ale jestem oboma zachwycona:
Dalimania
Tumulte
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 22:45   #579
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Haha! Znam to! Ja raz zdjęłam buty - kajdany, które obcierały mnie niemiłosiernie (a były to niewinnie wyglądające sandały na koturnie), a drugi raz z powodu bólu nóg po tańczeniu w nowych butach bez opamiętania

Dobrze, że nie jestem sama w tych bosych spacerach po Wrocławiu

tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 22:54   #580
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Ja tez lubię niewysokich facetów. Z mocnym kośćcem
No, przy mnie to już żaden nie musi miec kompleksów,
jestem tu najwiekszy kurdupel 161 cm, ciekawe gdzie matka mnie schowała jak centymetry dawali.
Całe zycie byłam fligranowa i chudziutka ( 48/49 ) więc bałam się nosić obcasy , żeby nie wyglądać jak anorektyczka. Od kiedy przytyłam po rzuceniu palenia i mam 59/60 kilo noszę obcasy z zamiłowaniem, ale nie wyższe niż 5/6 zm. najbardziej lubię obcasik 3,5-4 cm . W wyższych trudno "latać" a ja ruchliwa i szybka jestem. mini to juz nie noszę , tylko nieco przed kolana, bom półwiekowa jest i nie chciałabym wygądać jak "wieczna " nastolatka

A temacie , nie upolowałam co prawda ale jedno dostałam w prezencie a drugie wymieniłam ale jestem oboma zachwycona:
Dalimania
Tumulte
Aaaaj, Rozterko, wiesz że mogłabym identycznie o sobie napisać? Jeszcze niedawno była za mnie szczapka, ważyłam w najlepszych czasach 48kg i też miałam wrażenie, że jeśli założę obcacy, to pomylą mnie z pająkiem na chudych nogach Mnie utuczyło troszkę małżeństwo ważę 52 kg i w końcu mam jakieś zaokrąglenia, więc nie boję się że buty mnie zbyt wysmuklą.
Z ruchliwością mam identycznie, latam po mieście jak wściekła, nogi często nie nadążają za temperamentem
A mini to noszę, czasem, ale noszę

W temacie: powoli wracam do nałogu - upolowałam miniaturkę Pleasures
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 23:00   #581
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość

nie dość, że taka piękna blondynka to jeszcze wysoka i w mini, pan Czarny się wścieknie
Zazwyczaj nosze te krociutkie spodniczki do kozaczkow na b.wysokim obcasie i plaszczyka- wiec chyba nie sieje zgorszenia Latem szorty i mini, az tak nie raza, moim zdaniem.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Córko - rzeczywiście śliczną parkę butów upolowałaś. Bardzo stylowe .
Zrobił się mały wzrostowy OT, więc dopisuję swoje 176 cm. Oczywiście kocham wysokie obcasy
Witaj w klubie wiez na obcasach

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wow- fantastycznie. Ja nie mam az tyle. Raczej okolo 164-165cm. Widze, ze i ty nie masz syndromu nizszego faceta. Moj TZ jest typowym Latynosem, a wiec jest niski! Nizszy ode mnie gdzies 1-2 cm. Jak sie poznalismy, to mialam okolo 10-centymetrowe obcasy i w niczym mu to nie przeszkodzilo . Mnie zreszta rowniez. Nie ma to zadnego znaczenia. A wiec na wysokich obcasach biegam do dzis.
Taaak, moj moz spadl z krzesla z wrazenia, gdy mnie zobaczyl po raz pierwszy w zyciu a bylam wowczas w kozaczkach na 13 cm obcasach, w sumie o glowe wyzsza od niego
Generalnie nie mam paranoi na tym punkie, ale takie szczudla rezerwuje tylko na wyjscia bez meza -z nim to max 5-6 cm.

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Córka D'artagnana buciki śliczne, sama z chęcią bym takie nabyła
Ja mam 180 cm wzrostu i najbardziej lubię baletki Kocham jednak wysokie obcasy, a niższy wzrost TŻta absolutnie mi nie przeszkadza

Wszystkim gratuluję nowych nabytków
Agio- widze, ze sporo nas laczy: wege, koty, perfumy i nawet wzrost

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Ach! dziewczyny , coście jadły, zeście tak wysokie. Agio*
D'artagnanko (jesli moge tak napisac)- tak sie zlozylo, ze obie z Agia jestesmy wegetariankami

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dziś przyleciał do mnie Shalik Light, L'eau d'Issey oraz napełnialna gwiazdka Angela
Kasiu- Gratulacje Moj Shali dopiero w drodze

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
(...)
A temacie , nie upolowałam co prawda ale jedno dostałam w prezencie a drugie wymieniłam ale jestem oboma zachwycona:
Dalimania
Tumulte
Rozterko- bardzo sie ciesze, ze Dalimania Ci sie spodobala i jestem strasznie zla, ze jakas kreatura ukradla Stelle z przesylki


W temacie- dotarly dzisiaj do mnie Gloria(kliknieta w ciemno) i Paris, ktorego nigdy dotad nie mialam, a zawsze b. lubilam- jestem b. zadowolona ze zdobyczy
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 23:53   #582
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Anuschko ślicznie dziekuję pięknej wysokiej na obcasach


Dziewczyny kochane - bo my tu wszystkie piękne jesteśmy . Na wysokich i niskich obcasach. I filigranowe i te bardziej strzeliste . I od Rubensa i od Modiglianiego.

Kat - bardzo fajna nazwa dla naszego klubu
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 03:23   #583
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
D'artagnanko (jesli moge tak napisac)- tak sie zlozylo, ze obie z Agia jestesmy wegetariankami

Kasiu- Gratulacje Moj Shali dopiero w drodze


Rozterko- bardzo sie ciesze, ze Dalimania Ci sie spodobala i jestem strasznie zla, ze jakas kreatura ukradla Stelle z przesylki

W temacie- dotarly dzisiaj do mnie Gloria(kliknieta w ciemno) i Paris, ktorego nigdy dotad nie mialam, a zawsze b. lubilam- jestem b. zadowolona ze zdobyczy
Kasiu gratuluje Glorii , na mnie jak pamietampachniała migdałkami

Stellę odżałujemy jakoś ale mam nadzieje , że tgo co ukradł Bozia ukara wiecznym smrodem do końca świata , i jeszcze jeden dzień dłużej
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 06:50   #584
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Całe zycie byłam fligranowa i chudziutka ( 48/49 ) więc bałam się nosić obcasy , żeby nie wyglądać jak anorektyczka. Od kiedy przytyłam po rzuceniu palenia i mam 59/60 kilo noszę obcasy z zamiłowaniem, ale nie wyższe niż 5/6 zm. najbardziej lubię obcasik 3,5-4 cm . W wyższych trudno "latać" a ja ruchliwa i szybka jestem. mini to juz nie noszę , tylko nieco przed kolana, bom półwiekowa jest i nie chciałabym wygądać jak "wieczna " nastolatka
Ach te faje. Ja też przytyłam, 5 kilo w ciągu 4 miesięcy. Stanęłam na wadze, zobaczyłam 55kg i skakałam z radości jak durna. Ale teraz widzę, że to nie koniec... Trzydziestka jednak robi swoje...

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Aaaaj, Rozterko, wiesz że mogłabym identycznie o sobie napisać? Jeszcze niedawno była za mnie szczapka, ważyłam w najlepszych czasach 48kg i też miałam wrażenie, że jeśli założę obcacy, to pomylą mnie z pająkiem na chudych nogach Mnie utuczyło troszkę małżeństwo ważę 52 kg i w końcu mam jakieś zaokrąglenia, więc nie boję się że buty mnie zbyt wysmuklą.
Z ruchliwością mam identycznie, latam po mieście jak wściekła, nogi często nie nadążają za temperamentem
A mini to noszę, czasem, ale noszę
Małżeństwo to główna przyczyna tycia, jak widać wokół. Chociaż Napoleon twierdził, że "małżeństwo to główna przyczyna rozwodów"...

A z tą wagą to coś jest na rzeczy. Ważąc 47kg przy 164cm na wysokim obcasie czułam się jak idotka. Tyle że u mnie chodziło nie tylko o to co widzę, ale i o to co czuję, bo mam taki feler, że moje poczucie kobiecości rośnie z każdym nabytym kilogramem i spada przy każdym utraconym.

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
W temacie- dotarly dzisiaj do mnie Gloria(kliknieta w ciemno) i Paris, ktorego nigdy dotad nie mialam, a zawsze b. lubilam- jestem b. zadowolona ze zdobyczy
Nareszcie coś na temat będzie...
Gratuluję serdecznie, zwłaszcza Glorii.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 07:27   #585
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Kasiu gratuluje Glorii , na mnie jak pamietampachniała migdałkami

Stellę odżałujemy jakoś ale mam nadzieje , że tgo co ukradł Bozia ukara wiecznym smrodem do końca świata , i jeszcze jeden dzień dłużej
Rozterko- dziekuje Jasne, ze odzalujemy strate Stelli. Jednak mi b. szkoda, ze jej nie dostalas , zapewne dlugo by Ci sluzyla.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 07:38   #586
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Upolować nic na szczęście dla mojego portfela nowego nie upolowałam, za to skoro jesteśmy juz przy tym off-topie to jestem chyba w mniejszości z moją niechęcią 9to mało powiedziane) do obcasów. Mam 168cm wrostu, więc spokojnie mogłabym je nosić, ale cóż, kiedy nie wyobrażam sobie siebie na obcasach - śmiech na sali
Nikt by mnie chyba nie poznał...

Raz jeden w życiu założyłam buty na obcasach, których na pewno nie nazwałybyście obcasami - to były po prostu 4- centymetrowe słupki, na maturę, bo suknię miałam piękną i należało ją jakoś uhonorować Skończyło się tak, że o północy, czyli po 4 godzinach zabawy zaledwie skończyłam w toalecie wymieniając eleganckie buty na obcasach ma ... martensy

I to by było na tyle, jeśli chodzi o moje doświadczenia obcasowe
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 07:47   #587
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Upolować nic na szczęście dla mojego portfela nowego nie upolowałam, za to skoro jesteśmy juz przy tym off-topie to jestem chyba w mniejszości z moją niechęcią 9to mało powiedziane) do obcasów. Mam 168cm wrostu, więc spokojnie mogłabym je nosić, ale cóż, kiedy nie wyobrażam sobie siebie na obcasach - śmiech na sali
Nikt by mnie chyba nie poznał...

Raz jeden w życiu założyłam buty na obcasach, których na pewno nie nazwałybyście obcasami - to były po prostu 4- centymetrowe słupki, na maturę, bo suknię miałam piękną i należało ją jakoś uhonorować Skończyło się tak, że o północy, czyli po 4 godzinach zabawy zaledwie skończyłam w toalecie wymieniając eleganckie buty na obcasach ma ... martensy

I to by było na tyle, jeśli chodzi o moje doświadczenia obcasowe
Joasiu- ja rownie chetnie pomykam w glanach, co wlasnie na wysokich obcasach Wszystko zalezy od nastroju i okazji.
A co do kwestii proporcji, cos w tym rzeczywiscie jest - np. 8 cm obcasy stanowia tylko 4-5% mojej dlugosci, podczas gdy na niziutkiej, b.szczuplej kobiecie, moga przypominac szczudla
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 07:57   #588
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Właśnie przed chwilą upolowałam całą setkę tygrysa Będę w sumie miała już 235ml tego zapachu Uwielbiam go
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 07:59   #589
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą upolowałam całą setkę tygrysa Będę w sumie miała już 235ml tego zapachu Uwielbiam go
Gratulacje to rzeczywiscie polowanie
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-10, 08:00   #590
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą upolowałam całą setkę tygrysa Będę w sumie miała już 235ml tego zapachu Uwielbiam go
Gratuluję Małogosiu



Wracając do obcasów i chudości - to jestem chuda obcasy uwielbiam, nosiłabym codziennie, ale biegi za 2,5 latkiem w obcasach to sport ekstremalny
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:09   #591
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Właśnie przed chwilą upolowałam całą setkę tygrysa Będę w sumie miała już 235ml tego zapachu Uwielbiam go
Niezły zapasik. Gratuluję.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 08:29   #592
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Dzięki dziewczyny, a szczególnie Tobie Kate I po co ja wchodziłam na Perełki z Allegro a miałam już nie chomikowac
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 09:55   #593
Córka D'artagnana
Zakorzenienie
 
Avatar Córka D'artagnana
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 957
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Butki sa rewelacyjne!!! Moje marzenie. Są to butki w stylizowane na lata 60-tych. Takie buty miała moja mam kiedy byłam mała jedne skórkowe bordowe prawie identyczne jat twoje, drugie zamszowe, ciemnozielone bez palców - cudo do dzisiaj stoją mi przed oczyma.
Rozterko W podobnych butach tylko na niższym obcasie chodziła moja babcia, i troche sie obawiałam, że bede wygladała tak jak ona Jednak na nogach wyglądają zupełnie inaczej,ja jednak wolę krótsze spódniczki. A wiesz, że ja choruje na takie buciki bez palców, juz je mierzyłam w sklepie ...czerwone ...cudne

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam obcasy, niestety na co dzień nie noszę, bo dużo się przemieszczam

Najgorszy do chodzania jest zdecydowanie bruk, madre, tam to sie trzeba nagimnasytkować, że hej!
...i rozgrzane od upału ulice, ileż razy obcas utknął mi w takiej mazi Ale co tam, ja nawet jadąc w góry biorę ze sobą jakieś szpilaste buty

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość

D'artagnanko (jesli moge tak napisac)- tak sie zlozylo, ze obie z Agia jestesmy wegetariankami

W temacie- dotarly dzisiaj do mnie Gloria(kliknieta w ciemno) i Paris, ktorego nigdy dotad nie mialam, a zawsze b. lubilam- jestem b. zadowolona ze zdobyczy
Pewnie, że możesz tak pisać, nie powiem bardzo mi się to podoba i gratuluję pachnacych zdobyczy. Gloria jest sliczna, Paris zresztą też.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ach te faje. Ja też przytyłam, 5 kilo w ciągu 4 miesięcy. Stanęłam na wadze, zobaczyłam 55kg i skakałam z radości jak durna. Ale teraz widzę, że to nie koniec... Trzydziestka jednak robi swoje...


Małżeństwo to główna przyczyna tycia, jak widać wokół. Chociaż Napoleon twierdził, że "małżeństwo to główna przyczyna rozwodów"...

A z tą wagą to coś jest na rzeczy. Ważąc 47kg przy 164cm na wysokim obcasie czułam się jak idotka. Tyle że u mnie chodziło nie tylko o to co widzę, ale i o to co czuję, bo mam taki feler, że moje poczucie kobiecości rośnie z każdym nabytym kilogramem i spada przy każdym utraconym.


Nareszcie coś na temat będzie...
Gratuluję serdecznie, zwłaszcza Glorii.
Jeszcze nie bedzię na temat ...chyba,że mnie stąd przepędzicie
Zobaczysz jak sie chudnie przy czterdziestce no to juz koniec
Córka D'artagnana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 10:44   #594
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Jeszcze nie bedzię na temat ...chyba,że mnie stąd przepędzicie
Zobaczysz jak sie chudnie przy czterdziestce no to juz koniec
Ta??? Znaczy mogę tyć bezkarnie?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 11:02   #595
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Pozdrowienia dla szczupłych, chudnących i chudnących inaczej. Ja jednak bym chciała trochę schudnąć. Córko, z Twoimi butami i nogami zapoznałam się już wcześniej, ale teraz strasznie mam mało czasu na pisanie postów, wizażuję z doskoku. Wszystkim serdecznie gratuluję zdobyczy.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 11:36   #596
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Smile Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Upolowałam Un Lys Serge Lutens, kompletnie nie znam zapachu, ale naczytałam się samych pozytywnych opinii
I tu apel i prośba do jednej z perfumoholic o nicku evee - bardzo proszę o opis ten lilijki ,będę bardzo wdzięczna i ukocham
Chciałabym znać Twoje cenne zdanie
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 11:43   #597
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Upolowałam Un Lys Serge Lutens, kompletnie nie znam zapachu, ale naczytałam się samych pozytywnych opinii
I tu apel i prośba do jednej z perfumoholic o nicku evee - bardzo proszę o opis ten lilijki ,będę bardzo wdzięczna i ukocham
Chciałabym znać Twoje cenne zdanie
Nevado, ale lutnęłaś Gratuluję
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 12:32   #598
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Renato - buciki piękne, a nogi jeszcze piękniejsze
Ależ Wy kobiety wysokie jesteście i jakie zgrabne Gdzie mi do tych Waszych centymetrów i kilogramów.

A w temacie: miałam tego nie robić, miałam się trzymać z dala od allegro, ale mi się nie udało i kupiłam w ciemno używkę Sensations. Ale naprawdę niedroga była... (taa, jakoś się trzeba wytłumaczyć)
Teraz to już będę się trzymać mocno i mam nadzieję, że jak czymś się tu będę chwalić, to tylko zrealizowanymi marzeniami z wishlisty.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 12:50   #599
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Gratuluję dziewczyny Shalimarów i innych marów - tygrysków, Lutków, Glori i Cristo Szalejemy, hehe

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
[A w temacie: miałam tego nie robić, miałam się trzymać z dala od allegro, ale mi się nie udało i kupiłam w ciemno używkę Sensations. Ale naprawdę niedroga była... (taa, jakoś się trzeba wytłumaczyć)
.
Gratuluję Tak się naczytałam o Sensations w wątku o śmietankowych zapachach, że też bym mogła brać w ciemno. Ale nie wezmę bo sobie cosik obiecałam
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-10, 12:51   #600
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Pozdrowienia dla szczupłych, chudnących i chudnących inaczej. Ja jednak bym chciała trochę schudnąć. Córko, z Twoimi butami i nogami zapoznałam się już wcześniej...
Cudnie Ci to wyszło.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
A w temacie: miałam tego nie robić, miałam się trzymać z dala od allegro, ale mi się nie udało i kupiłam w ciemno używkę Sensations. Ale naprawdę niedroga była... (taa, jakoś się trzeba wytłumaczyć)
Teraz to już będę się trzymać mocno i mam nadzieję, że jak czymś się tu będę chwalić, to tylko zrealizowanymi marzeniami z wishlisty.
Taaa... Nie ma jak okazja. Przez te okazje to ja osiwieję w tym miesiącu - zamiast 1 szt. nabyłam 3, a jeszcze płaczę nad okazyjną 50ką Glorii (niech mnie ktoś wybawi i kliknie, please!) i już przepłakałam okazyjną 50kę Cristobala. By to chudy byk...
Ale gratuluję oczywiście. Miło, że nie jestem sama.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.