Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 14:11   #3481
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Czarne Haribo są lukrecjowe A czy jest tam anyż to nie wiem
Uwielbiam anyż pod każdą postacią. A lukrecję znam tylko tą kandyzowaną (no i te Haribo ).
Mam herbate lukrecjowa, cos niesamowitego, jest strasznie slodka wrecz ulepkowata i to bez slodzenia W sumie nie bardzo mi smakuje

A w temacie - Agent Provocateur.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:28   #3482
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Basiu, nie przejmuj się
Monia toteż się nie przejmuję, stwierdziłam, że raczej nie ma czym, szkoda czasu

A w temacie maskowania zmęczenia, niewyspania etc. to pomysł z różem jest dobry, stosuję tę sztuczkę od dawna z dużym powodzeniem Ostatnio kupiłam sobie w promocji najjaśniejszy odcień różu YR i muszę powiedzieć, że świetnie się do tego nadaje
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:12   #3483
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dzika truskawo, moja kumo-czarownico , nie zdążyłam ostatnio odpisać

Ta lawenda i lukrecja ( + tuberoza) są potrzebne w jednym momencie naszej prezentacji ( temat - "Percepcja w procesie komunikacji") Mianowicie wówczas gdy mówimy o postrzeganiu zmysłowym płci przeciwnej

Według pewnych badań najbardziej pociagającym mężczyzn sztucznie wyekstraktowanym zapachem, którym może pachnieć kobieta jest lawenda, ciasto dyniowe i jabłecznik, natomiast tuberoza użyta w perfumach wywołuje mimowolny skurcz męskich mięśni Jeśli chodzi o zapach panów to okazuje się, że najbardziej pierwotne instynkty wywołuje w nas kobietach woń lukrecji

Tak więc starałyśmy się urozmaicić i uatrakcyjnić naszą prezentację i postanowiłyśmy dać szansę ludziom z grupy zapoznać się z tematem w sposób bardziej organoleptyczny To tylko jedna z kilku atrakcji przewidzianych w naszej prezentacji Co tu dużo gadać - włożyłyśmy w nią sporo serca
Brzmi fascynująco... No i tłumaczy, czemu miękną mi kolana, kiedy czuję Au Masculin Lolity Dobrze, że niewielu facetów tego używa
A historia o wymiotach brzmi niesamowicie logicznie, nie mam wątpliwości, że to tak działa.

Tulipanko, Bluegirl, życzę zdrowia i przypływu energii



Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
P.S. Kotul ma dziś ostatnią kroplówkę
I jak, dobrze się czuje?

Różyczko, nie oprę się pokusie spytania. Kto jest w Twoim awatarku?

Zaraz wypachnię się Le Roy Soleil (wczoraj kropelka na nadgarstku utrzymała się podejrzanie długo, co zarazem mnie cieszy i martwi...) i lecę się randkować
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:20   #3484
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

dzis pachnę Ben-Gay'em

Sabbath, zapomnialam dodac, ze Addictem E.F. wypachnilam sie na mecze
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:31   #3485
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

W tą leniwą niedzielę (o, niech ona trwa i trwa!) ponowiłam testy Theo espirit d'ete - nic specjalnego,nietrwała w dodatku mydlana, a tego nie wybaczam. Klasyk o wiele ładniejszy.

Czekam na pizze, będe czekać co najmniej 1,5 h - zupełnie jak w Nowy Rok i zaraz sobię obejrzymy jakis serialik, moze Ugly Betty
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:51   #3486
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Angel Thanx. Komu jak komu, ale wiedzialam, ze tobie takie smoky eyes spodobaja sie na pewno

Po pysznym obiedzie bede sie teraz relaksowac

________
Pachne Raving Etro
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:54   #3487
sonyya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 20
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Kłaniam się uprzejmie wszystkim Wizażankom.
Po pół roku czytania forum postanowiłam się w końcu przyłączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona.
A w temacie: pachnę Miracle.
sonyya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 15:58   #3488
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
No to średnia wychodzi mniej-więcej właściwie.
Mniej-więcej, bo jakis czas temu w Polityce był artykuł analizujący wyniki przeprowadzonych w solidnie przeciez chrześcijańskich Stanach Zjednoczonych badań, które wykazały, że ludzie niewierzący, czyli ateiści, agnostycy etc, są statystycznie, czyli powiedzmy jako ogólna grupa bardziej moralni, niż ludzie uważający się za wierzących w Boga.
Przy czym brano pod uwagę nie deklaracje, a takie czynniki jak na przykład to, czy lekarze leczą za darmo ubogich (tam jest ten szczególny system ubezpieczeń społecznych).
Sabbath, to ja nadgryzę temat z drugiej strony.

Statystyki i badania bywają czasem tak złudne i nieprawdziwe, że aż krew człowieka zalewa. Mnie ostatnio zalała, kiedy usłyszałam o statystykach warunków, w jakich żyją i przechowywane są zwierzęta. Że jest lepiej, że jest dobrze. Jasne, globalnie statystyki wychodzą na plus; ale jeśli zbadać szczegóły, te krople w morzu, przypadki w których potrafią żyć zwierzęta (głównie konie, to chyba najbardziej jasny i nagłaśniany problem)... no włos się jeży na głowie, jak można tak postępować ze zwierzętami!

No dobra, do czego zmierzam tym dziwnym przykładem?

Do tego, że nie można tak globalnie i po łebkach traktować całej grupy religijnej, bo to jest dla niej krzywdzące. Wrzucanie wszystkich do kupy i do jednego wora nigdy nie kończy się dobrze. Zgodzę się ze stwierdzeniem, że to, jak większość ludzi postrzega swoją religię, zakrawa o hipokryzję. Tak było od zawsze (wyprawy krzyżowe, wojny prowadzone w imię Boga; no niestety bardzo łatwo o niewłaściwą interpretację tego, co słuszne i dobre - tak mi się w każdym razie wydaje). Tym bardziej w państwie, w którym wszystko robi się z ojczyzną i bogiem na ustach, choćby nie wiem jak durne/niewłaściwe to było.
Przykład Ameryki jest wg mnie niemiarodajny. To zupełnie inna mentalność i edukacja, inne podejście do wielu spraw. To, że w Stanach uzyskano takie wyniki badań, nie oznacza, że takie same wyniki uzyskano by na całym świecie, m.in. w Polsce. Gdzie katolicyzm nie kończy się na Radiu Maryja, chociaż czasem takie wrażenie można odnieść, słuchając mediów.

Dlatego uważam, że jednak nie powinnaś podkreślać tak tej "katolickiej Polski", pisząc o szczurkach. Rozumiem, co miałaś na myśli, ale zrozum też osoby, które mogą w takiej sytuacji, czytając takie sformułowanie, poczuć się trochę... nieswojo.

To powiedziała nie-katolicka Rachela.
Interesująca się judaizmem, i - no powiedzmy - najbliższa poganizmowi i naturze

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mariolko, bosssski avatar
Siedzę przed monitorem i wgapiam się
Śliczny jest.

---

W temacie: Elixir des Merveilles.

---

Sonyya - witamy na Perfumach, szybko się tu zadomowisz
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:58   #3489
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

witaj sonyya


Pachnę pięknym i tanim Mystery. Wreszcie zdobyłam 2 butelke
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:03   #3490
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Brzmi fascynująco... No i tłumaczy, czemu miękną mi kolana, kiedy czuję Au Masculin Lolity
Nie tylko Tobie zlasza sie jeszcze jedna wielbicielka Au Masculin wg mnie to najlepszy zapach LL


Cytat:
Napisane przez sonyya Pokaż wiadomość
Kłaniam się uprzejmie wszystkim Wizażankom.
Po pół roku czytania forum postanowiłam się w końcu przyłączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona.
A w temacie: pachnę Miracle.
Witaj


Jestem juz po obiedzie i cos mi sie zdaje, ze udam sie na drobne lezakowanie
z Idoleem
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:04   #3491
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Mariolu, mnie tez Twój avatar się bardzo, bardzo podoba


Cytat:
Napisane przez sonyya Pokaż wiadomość
Kłaniam się uprzejmie wszystkim Wizażankom.
Po pół roku czytania forum postanowiłam się w końcu przyłączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona.
A w temacie: pachnę Miracle.
Sonyya, witaj na forum


Dziewczyny, ja nie potrafię potraktować się różem pod oczami Koniec końcow uzyłam biały rozświetlacz pod oczka i łuk brwiowy jak zwykle
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 16:04   #3492
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

witaj sonyya
Neonko a jak wygląda sprawa trwałości, jeśli chodzi o Mystery? bo kurcze na mnie ostatnio niewiele zapachów się trzyma, a opisy w KWC kuszą ...
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:06   #3493
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jak najbardziej Przypomniałaś mi o pewnej teorii dotyczącej wymiotów Napiszę na bialo żeby kogoś nie obrzydzić

Otóż fakt, że sama czynność wymiotowania dla postronnych obserwatorów i osób znajdujących się w pobliżu jest megaobrzydliwa wynika z pewnej prostej przyczyny, której słuszność udowodniona jest już od czasów pierwotnych
Jeśli jeden członek plemienia wymiotuje oznacza to, że zjadł coś trującego i niebezpiecznego dla zdrowia i zycia. A że wszyscy członkowie plemienia żywią się tym samym oznacza to, że reszta również jest zagrożona i żeby uniknąć niebezpieczeństwa równiez powinna zwymiotować to, co zjadła
Wszystkie dźwięki, obrazy i zapachy związane z czynnością wymiotowania są obrzydliwe do tego stopnia, że gdy jedna osoba wymiotuje to inne osoby również mdli co ma swoje konsekwensje w zbiorowym opróżnianiu żołądka
No to ja jestem potwierdzeniem tej teorii.
Przeżyłabym.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Co do zakupow w ciemno- postanowienie niekupowania w ciemno wprowadzilam w zycie i stosuje z powodzeniem juz od dawna. Dreszczyk emocji jest fajny, ale nie znosze rozczarowania, a pozniej debaty "co by tu zrobic z nielubiana flaszka".
Jaki jest twoj "top of the tops", a przede wszystkim ktory to ten "drugi" ulubiony Lutek?
Mnie się i "w jasno" zdarzyło pomylić...
W ciemno to nawet nie chcę sobie wyobrażać, co mogłabym nabyć...

A drugi ulubiony Lutek (a może nawet pierwszy w sumie) to oczywiście Santal de Mysore. Zużywam go zdecydowanie zbyt szybko...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Recepta na dobranie jw.
Receptę znałam, ale z metod zamierzam skorzystać. To znaczy wypróbować przynajmniej. Wczoraj wyszło mi... oryginalnie. Nie brzydko, tylko dziwnie. Ponowię testy w dziennym świetle kiedyś.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Czarne Haribo są lukrecjowe A czy jest tam anyż to nie wiem
Uwielbiam anyż pod każdą postacią. A lukrecję znam tylko tą kandyzowaną (no i te Haribo ).
O tak, czarne Haribo sa lukrecjowe. Na samą myśl mam te odruchy, o których pisałam Your Angel.

Anyżu też nie lubię, choć mniej intensywnie na niego reaguję.

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Sorry, ale dla mnie brzmi to wrecz absurdalnie. Jak lekarze robiac operacje na nieplodnosc nie sprawdzaja czy pacjentka nie jest w ciazy? Przez kilka miechow nie mialas okresu i to nie wzbudzilo w Tobie podejzen? Przeciez zawsze przed jakimkolwiek zabiegiem (nawet glupie wyrywanie zebow) lekarze sie pytaja pacjentki kiedy miala ostatnia miesiaczke aby wykluczyc mozliwosc operowania w czasie ciazy (ryzyko poronienia) lub w czasie okresu (ryzyko krwotoku).
Jak dla mnie ta historia brzmi zbyt kosmicznie.
Czy "zbyt kosmicznie" oznacza, że sugerujesz, że kłamię?

W sumie tłumaczyć się nie muszę, ale ponieważ nie widzę w tym niczego wstydliwego, mogę napisać, że okresu nie miałam wcześniej dobre kilka lat, a tak długo w ciąży to nawet słonie nie chodzą.

I nie, nie zawsze pytają, kiedy pacjentka miała miesiączkę, bo czasem to jest tak, że znają pacjentkę od lat i wiedzą, że nie miesiączkuje. Pisałam, że się leczyłam z tej okazji.

Termin zabiegu (już po badaniach przygotowawczych) przesuwał mi się kilkukrotnie, między innymi z powodu wakacji i remontu oddziału szpitalnego, na którym miałam leżeć.

Jeszcze coś?
Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
Sabbath, zapomnialam dodac, ze Addictem E.F. wypachnilam sie na mecze
No tak. To może trochę wyjaśnia sprawę.

I jak Ci poszło? Wygrałyście? Dwa razy? Z miażdżącą przewagą?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:08   #3494
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja nie potrafię potraktować się różem pod oczami Koniec końcow uzyłam biały rozświetlacz pod oczka i łuk brwiowy jak zwykle
Tymeno, dobrze kombinujesz to nie roz , a wlasnie rozswietlacz leci pod oczka
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:12   #3495
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tymeno, dobrze kombinujesz to nie roz , a wlasnie rozswietlacz leci pod oczka
Acha To właśnie tak robię. Myślałam, że Kropka każe się różowić pod oczami A jakiego rozswietlacza używasz Kasiu?
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:17   #3496
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Acha To właśnie tak robię. Myślałam, że Kropka każe się różowić pod oczami A jakiego rozswietlacza używasz Kasiu?
Ja tez tak zawsze uzywam rozswietlacza

Ostatnio uzywam bezdrobionowego rozswietlacza DiorGlam nr 02, a jak chce drobinek to uzywam limitowanych Meteorytow, ktore sa bardziej nablyszczane niz klasyczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DiorGlam 002 .jpg (10,9 KB, 8 załadowań)
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:20   #3497
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Czy "zbyt kosmicznie" oznacza, że sugerujesz, że kłamię?

W sumie tłumaczyć się nie muszę, ale ponieważ nie widzę w tym niczego wstydliwego, mogę napisać, że okresu nie miałam wcześniej dobre kilka lat, a tak długo w ciąży to nawet słonie nie chodzą.

I nie, nie zawsze pytają, kiedy pacjentka miała miesiączkę, bo czasem to jest tak, że znają pacjentkę od lat i wiedzą, że nie miesiączkuje. Pisałam, że się leczyłam z tej okazji.

Termin zabiegu (już po badaniach przygotowawczych) przesuwał mi się kilkukrotnie, między innymi z powodu wakacji i remontu oddziału szpitalnego, na którym miałam leżeć.

Jeszcze coś?
Mimo wszystko brzmi mi to nadal "kosmicznie". I bynajmniej nigdzie nie napisalam, ze klamiesz. A sugerowac mozna wiele. Az nazbyt wiele...

Sama jestem po kilku zabiegach operacyjnych. Mam w rodzinie osobe, ktora miala zabieg robiony na nieplodnosc, wiec twierdzenie, ze lekarz nie zapytal lub nie zrobil badanie jest, jak dla mnie, smieszne. Tymbardziej, ze zabieg wielokrotnie, jak sama pisalas, byl przesuwany.

Poza tym, wiadomo nie od dzis, ze kazdy stosunek moze skonczyc sie ciaza, wiec...

Nazbyt dlugo jestem "zwiazana" z medycyna...

Dziekuje, juz w nic wiecej wnikac nie bede.

Pozdrawiam
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:21   #3498
kokakola
Zakorzenienie
 
Avatar kokakola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: here in my head
Wiadomości: 3 235
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Sabbath, jedna wygrana, jedna przegrana (no ale jak tu wygrac z dziewczynami z AWFu ktore trenuja codziennie po kilka godzin )
__________________
"Mrs.Dalloway said she would buy the flowers herself."
---
'and with the way they talk, and with the way they smile'
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:25   #3499
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość

Joasiu, ale czy czuć w Covet lawendę?
Renatko, nie bałdzo
Covet to chłodny zapach, a i lawenda w nim jest też z tych chłodnych, nie jak w Gris Clair, więc trudno jest mi ją wyodrębnić od reszty nut.


Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość

Pachnę dziś resztkami Kyoto, co to się dzieje, koniec świata, chcę i pragnę bardzo go mieć a toć to dym i kadzidło
Ale za to jakie

Już po powrocie od rodziców, zaraz strzelę sobie kawę - jak powiada mój TŻ - z maszyny, czyli po prostu ekspresu i cytrynową babeczkę
Albo i dwie
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 16:25   #3500
dreamer4
Zadomowienie
 
Avatar dreamer4
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia Śródmieście
Wiadomości: 1 570
GG do dreamer4
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez sonyya Pokaż wiadomość
Kłaniam się uprzejmie wszystkim Wizażankom.
Po pół roku czytania forum postanowiłam się w końcu przyłączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona.
A w temacie: pachnę Miracle.

Witaj..
W temacie...jako, że ostatnio podobno ze mnie książe.. pachne sobie Le Petit Prince- prezent od Tristana.
jestem dziś strasznie skacowany, wieć chyba czegoś cieższego bym nie wytrzymał...
__________________

dreamer4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:32   #3501
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja tez tak zawsze uzywam rozswietlacza

Ostatnio uzywam bezdrobionowego rozswietlacza DiorGlam nr 02, a jak chce drobinek to uzywam limitowanych Meteorytow, ktore sa bardziej nablyszczane niz klasyczne.
Oj tak, sliczny jest To była chyba limitowanka, prawda? Ja mam Dior Sunshine Blush 004 i ma śliczny biały rozświetlacz ale chciałabym coś nowego
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:35   #3502
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Sabbath, to ja nadgryzę temat z drugiej strony.

Statystyki i badania bywają czasem tak złudne i nieprawdziwe, że aż krew człowieka zalewa. Mnie ostatnio zalała, kiedy usłyszałam o statystykach warunków, w jakich żyją i przechowywane są zwierzęta. Że jest lepiej, że jest dobrze. Jasne, globalnie statystyki wychodzą na plus; ale jeśli zbadać szczegóły, te krople w morzu, przypadki w których potrafią żyć zwierzęta (głównie konie, to chyba najbardziej jasny i nagłaśniany problem)... no włos się jeży na głowie, jak można tak postępować ze zwierzętami!

No dobra, do czego zmierzam tym dziwnym przykładem?

Do tego, że nie można tak globalnie i po łebkach traktować całej grupy religijnej, bo to jest dla niej krzywdzące. Wrzucanie wszystkich do kupy i do jednego wora nigdy nie kończy się dobrze. Zgodzę się ze stwierdzeniem, że to, jak większość ludzi postrzega swoją religię, zakrawa o hipokryzję. Tak było od zawsze (wyprawy krzyżowe, wojny prowadzone w imię Boga; no niestety bardzo łatwo o niewłaściwą interpretację tego, co słuszne i dobre - tak mi się w każdym razie wydaje). Tym bardziej w państwie, w którym wszystko robi się z ojczyzną i bogiem na ustach, choćby nie wiem jak durne/niewłaściwe to było.
Przykład Ameryki jest wg mnie niemiarodajny. To zupełnie inna mentalność i edukacja, inne podejście do wielu spraw. To, że w Stanach uzyskano takie wyniki badań, nie oznacza, że takie same wyniki uzyskano by na całym świecie, m.in. w Polsce. Gdzie katolicyzm nie kończy się na Radiu Maryja, chociaż czasem takie wrażenie można odnieść, słuchając mediów.

Dlatego uważam, że jednak nie powinnaś podkreślać tak tej "katolickiej Polski", pisząc o szczurkach. Rozumiem, co miałaś na myśli, ale zrozum też osoby, które mogą w takiej sytuacji, czytając takie sformułowanie, poczuć się trochę... nieswojo.

To powiedziała nie-katolicka Rachela.
Interesująca się judaizmem, i - no powiedzmy - najbliższa poganizmowi i naturze
To i ja pozwolę sobie jeszcze w tej kwestii...

Po pierwsze, określenie pogaństwo niczego nie oznacza. Poganin to ktoś, kto wierzy w coś niesłusznego, czyli ogólnie w innych bogów, niż ten, kto określenia używa. Nie można samego siebie nazwać poganinem.

Tobie zaś pewnie chodzi o Rodzimowierstwo, Wiarę Rodzimą, czyli rdzenny kult naszych, lokalnych bóstw obelżywie nazwany przez napływową na tym terytorium religię pogaństwem.

Religie księgi to najbardziej nietolerancyjne i wrogie innym wierzeniom religie świata.


Po drugie - USA i Polska to kraje bardzo podobne w kwestii podejścia do religii chrześcijańskiej. Miesza się ona w nich z państwowością stając się jakimś narodowym etosem. Bóg i Ojczyzna służą do wycierania gąb w zbyt wielu sytuacjach.
W krajach o tego typu mentalności większośc ovbywateli wrasta w Kościół (taki, czy inny) niejako naturalnie, tradycyjnie, obrzędowo i zwykle nie widzi alternatywy dla takiego sposobu funkcjonowania. Cytując Kaczyńskiego: nie ma alternatywy dla chrześcijańskiego systemu wartości.
W tak silnie schrystianizowanych krajach niezgoda na tę szczególną obrzędowośc wymaga zwykle myślenia, niezależności, stawienia czoła jakimś tam dylematom moralnym, słowem: podjęcie tego tematu i zmierzenia sie z nim zamiast bezrefleksyjnego powielenia wzorców "zastanych".
Stąd też ludzie, którzy świadomie odeszli od religii są zwykle bardziej osobiście zainteresowani etyką, niż ludzie którym nie chce się podejmować w tej dziedzinie żadnych kroków, bo przecież są Katolikami "niepraktykującymi".
Nie pisałam, że ludzie religijni są bardzie, czy mniej moralni, niż agnostycy, czy ateiści. Cytowane przeze mnie wnioski dotyczą ludzi, którzy deklarują, że są religijni. Dla mnie to podstawowa różnica.
Bo zgodnie z nauką KK, człowiek, który współżyje przed ślubem, używa środków antykoncepcyjnych, nie modli się do swojego Boga i do kościoła w niedzielę nie chodzi, a dodatkowo nie widzi w tym niczego złego (to najważniejsze - osąd moralny grzechów ciężkich) nie jest Katolikiem, a schizmatykiem. Podważa podstawowe zasady Katechizmu KK. Z mojego zaś punktu widzenia to po prostu hipokryzja i wygodnictwo.
Myslę, że na wyniki tych badań ma wpływ nie tyle religia, co fakt, że gros rzekomych wyznawców traktuje ją bezrefleksyjnie i powierzchownie.
To ci ludzie, którzy są zbyt mało zainteresowani sferą wartości, by zdefiniować nawet własne- to oni "robią" tę statystykę.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:43   #3503
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość

"...za dużo się napatrzyłam na zdjęcia butelek z czerwonym płynem.
Chergui jest przecudne. Takie gęste, bogate, nieulepnie słodkie i wytrawne zarazem.
***
Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
"....na kolor się nie uskarżam.
Tylko ciekawi mnie, skąd, kurka wodna, te krążące po internecie zdjęcia czerwonego Chergui, co mnie w błąd wprowadziły?
Papużko, we flakoniku Chergui właśnie tak wyglądają, jakby były czerwone, czy raczej bordowe z domieszką brązu, natomiast przy rozlewaniu w małe, szklane fiolki zauważyłam, jaki naprawdę maja kolor zielonkawo- brązowy, bardzo nieciekawy. Niektóre osoby, którym wysyłałam próbki pytały nawet, czy nie są zepsute. Za to sam zapach jest moim zdaniem przepiękny. Uważam,że to największe dzieło mistrza Lutensa, bogate, nietuzinkowe perfumy z rodziny orientalnej, kocham je wielką miłością. Zobaczysz jak przecudnie się rozwijają na skórze w ciepłe, letnie popołudnia, dopiero wtedy ukazują nam swój przepych i zmysłowość. I tak jak napisała na KWC Khy najlepiej testować je całościowo.

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Na obiad odmroziłam mielone ale nie mam nic na po obiedzie, więc kochanie pojechało do Sowy, mam nadzieję, że otwarte Będę gruba bela
Eee tam zaraz gruba, krągła Tymenko, krągła i seksowna. A poza tym od ciast Sowy się nie tyje Za każdym razem, kiedy sięgam po kolejny kawałek powtarzam to sobie jak mantrę…. i …..nie działa
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Po pysznym obiedzie bede sie teraz relaksowac
Miłego relaksu Mariolu
A jak tam zdrówko, mam nadzieję ,że idzie ku lepszemu?
To prawda, świetny avek

Witamy serdecznie Sonyya.

Kola (dziekuje za wiadomośc na gg, petycja podpisana), Contax, E

Homyczku, spóźnione, ale szczere gratulacje z okazji narodzin siostrzenicy.

Pachnę dziś Must
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:47   #3504
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Brzmi fascynująco... No i tłumaczy, czemu miękną mi kolana, kiedy czuję Au Masculin Lolity
Truskawko, też bardzo mi się podoba ten zapach i mam nawet w planach kupić go mojemu TŻ co by potem móc delektować się nim (zapachem i TŻ )

sonyya spodoba Ci się tutaj

a ja dziś sięgnęłam po zapomniane In Black edt J. del Pozo
__________________
Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie zadartym nosem
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:49   #3505
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez kokakola Pokaż wiadomość
dzis pachnę Ben-Gay'em
wyjątkowy zapach
Cytat:
Napisane przez sonyya Pokaż wiadomość
Kłaniam się uprzejmie wszystkim Wizażankom.
Po pół roku czytania forum postanowiłam się w końcu przyłączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona.
A w temacie: pachnę Miracle.
Witaj, Sonyya, na Perfumach, już w roli piszącej- ja tez długo na poczatku czytałam a potem pościki poleciały
Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Renatko, nie bałdzo
Covet to chłodny zapach, a i lawenda w nim jest też z tych chłodnych, nie jak w Gris Clair, więc trudno jest mi ją wyodrębnić od reszty nut.

Ale za to jakie
Ten dym na mnie nie dymi, całe szczęście, jest bardzo wyważony. A co to za Covet- trzeba sie interesować?
Cytat:
Napisane przez dreamer4 Pokaż wiadomość
Witaj..
W temacie...jako, że ostatnio podobno ze mnie książe.. pachne sobie Le Petit Prince- prezent od Tristana.
jestem dziś strasznie skacowany, wieć chyba czegoś cieższego bym nie wytrzymał...
Dreamer, buteleczka Tristana-Małego Księcia- jak mówiła Homyk- łagodziła obyczaje spotkaniowe, niech Ci dobrze służy
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:53   #3506
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Ot i nauczka, żeby nie zaczynać ciężkich tematów z gorączką.

Co do pierwszego, to jasne, masz rację.
Dzisiaj myślenie ciężko mi idzie i robię głupie błędy.
Chociaż szczerze mówiąc, nigdy nie uważałam słowa "pogaństwo" za obraźliwe, pogardliwe czy niewłaściwe. Ale to może kwestia z kim sie rozmawiało, jakie opinie się słyszało od innych ludzi? Często spotykałam się z właśnie tym określeniem. No ale dzięki za wyprostowanie.

Co do drugiego:
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Stąd też ludzie, którzy świadomie odeszli od religii są zwykle bardziej osobiście zainteresowani etyką, niż ludzie którym nie chce się podejmować w tej dziedzinie żadnych kroków, bo przecież są Katolikami "niepraktykującymi".
(...)
To ci ludzie, którzy są zbyt mało zainteresowani sferą wartości, by zdefiniować nawet własne- to oni "robią" tę statystykę.
Właśnie dlatego pisałam, że takie statystyki są tyle warte, co wysmarkana chusteczka. Bo skoro za katolików uważają się osoby, które nijak nimi nie są; to jak można wziąć na poważnie takie sondy, w których oni biorą udział? Bo niewiele w takim razie mówią o tych naprawdę, prawdziwie i głębokowierzących.



Sabbath, ja przepraszam, ale ze względu na umysłowe otępienie, nie jestem w stanie Ci odpisać na takim poziomie, na jakim bym chciała; zwyczajnie nie mogę się skupić. Nienawidzę być chora
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-11-11 o 17:30 Powód: lit.
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:56   #3507
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Poszlam na zakupy, zawsze jak se mysle 'a pojade ale i tak nic nie kupie' to kupie wlasnie,
a mialam oszczedzac.

E tam. Popracuje sobotami ;/


Pachne calosciowo Amor Amor, nadgarstek lewy Diamonds by upewnic sie w opini, ze nie sa warte uwagi
prawy L LL i te juz sa w moim posiadaniu, klasyczna LL zreszta tez.

bijcie w morde mialam oszczedzac.

ale Tz nie bedzie juz zamarzal na mrozie bo nabylismy katane powiedzmy, ze zimowa w nienawidzonym kiedys sklepie H&M (ze niby metro metro i gejowka)
no a jak on kupowal to i ja sobie pare rzeczy zawinelam, uwielbiam ich bluzy na zamek - fajnie sie nosza i piora
a i glitter top sie przyda, pewnie... i koszulka na ramiaczkach zima niezbedna...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:01   #3508
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Sorry, ale dla mnie brzmi to wrecz absurdalnie. Jak lekarze robiac operacje na nieplodnosc nie sprawdzaja czy pacjentka nie jest w ciazy? Przez kilka miechow nie mialas okresu i to nie wzbudzilo w Tobie podejzen? Przeciez zawsze przed jakimkolwiek zabiegiem (nawet glupie wyrywanie zebow) lekarze sie pytaja pacjentki kiedy miala ostatnia miesiaczke aby wykluczyc mozliwosc operowania w czasie ciazy (ryzyko poronienia) lub w czasie okresu (ryzyko krwotoku).
Jak dla mnie ta historia brzmi zbyt kosmicznie.
Bez względu na to co dalej piszesz, ostatnie zdanie sugeruje, iż Sabbath kłamie. Bardzo brzydko. I mało przykładnie, zwłaszcza, że świecisz się na zielono.

Ja jestem związana z medycyną od urodzenia, przez matkę. Przez swój zawód 11 lat i wierz mi, lekarze nie zawsze pytają o miesiączkę. W tym tyg. miałam bardzo inwazyjne badanie w znieczuleniu ogólnym i nikt mnie o nic nie pytał. Nie pytano nawet czy jestem w ciąży. Przy zabiegu zakłada się, że tę sprawę załatwił już lekarz prowadzący.
Tylko przy zabiegach ginekologicznych to pytanie się powtarza, o ile w karcie pacjentki nie jest napisane, że nie miesiączkuje od x czasu.

A poza tym można w czasie ciąży miesiączkować. Można też niemiesiączkować na tyle długo, że przestaje się o ciąży myśleć.

Sama znam kilka osób, które o ciąży dowiedziały się w 4-5 miesiącu.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:04   #3509
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Witajcie Perfumki
Mam ooooogromne zaleglosci, wiec jestem mocno "nie w temacie"
Postanowilam sie jednak wygrzebac z dolka i odezwac juz teraz, poniewaz gdybym zwlekala do momentu nadrobienia zaleglosci, w lekturze watku, nie napisalabym nic, przez nastepny miesiac

----------------------------------------------------------------------
Na oslode zimowej, (od wczoraj) aury, po kilku tygodniach w objeciach Luciferow , dzisiaj pachne Sin(em)

Pozdrawiam
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:06   #3510
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XVI

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A ja bym chciała, żeby wszystkie dzieci miały takie mamy jak Ty czy Eenax, które bardzo świadomie swoich dzieci chciały, a nie takie, które mają dzieci tylko dlatego, że "już pora" albo "co powiedzą rodzina i sąsiedzi, jak nie będziemy mieć dzidzi".
Dziekuje za miłe słowa. Jednak nie jestem znów taka "dobra". Teraz mam czasami napady typu "i po co ja sie w tego dzieciaka wkopalam?",
ale pocieszam sie że chwile pozniej dopada Mnie euforia i radośc jak zobacze w lustrze odbicie swojego okragłego brzuszka. A za kika dni znów krazy mi po głowie rachunek plusów i minusów posiadania maluszka.

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
O tak! Lukrecja wywołuje we mnie iście pierwotne instynkty!
Odruch wymiotny jest wystarczająco pierwotny, prawda?
Lukrecja i anyz to mały pikuś. Polecam sprobowac cuierki Turkisk Peber. Gwarancja oczyszczenia żoładka drog a górna gwarantowana.
Cukierki sa mocno lukrecjowe, słone, ostre i zawierają chlorek amonu.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Wczoraj TŻ mnie rozłożył na łopatki totalnie ...

P.S. Kotul ma dziś ostatnią kroplówkę
Moj to Mnie juz kilkakrotnie próbował nauczyć i trików szachowych i gry w brydza. Obie nauki zapominam po 2-3 dniach.

Podrap za uszkiem odemnie i Babelka koteczka.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Jak najbardziej Przypomniałaś mi o pewnej teorii dotyczącej wymiotów Napiszę na bialo żeby kogoś nie obrzydzić
Z teoria sie zgadzam w pełnej rozciagłosci. Działa nawet wtedy kiedy osoby wkoło jadły co innego.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Sabbath cieszę się, że nie odbierasz mnie jako "trzpiotowatego dziewczątka", ktoś kiedyś na forum mi to zasugerował i od tego pory nie mogę się pozbyć przekonania, że spora liczba osób tak mnie odbiera.
Przyznam sie za wstydem ze na samym poczatku odebrałam Ciebie jako takie "słodkie dziewczatko" ale wystarczyła 1 wymiana wiadosmozci PW i zmieniłam zupełnie zdanie.
Jestes niesamowicie ciepła i emocjonalna osobą. Bardzo otwarta i szczera. Przemiła i przesympatyczna. Taka dobra duszyczka do której w chwilach smutku chce sie pobiec i mocno przytulić.
Pod tym wzgledem przypominasz moja Maminkę.

Życzę Tobie by pojawiło się wam maleństwo.

Cytat:
Napisane przez sonyya Pokaż wiadomość
Kłaniam się uprzejmie wszystkim Wizażankom.
Po pół roku czytania forum postanowiłam się w końcu przyłączyć. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona.
A w temacie: pachnę Miracle.
Witaj Zycze miłego popadania w perfumoholizm.

W temacie:
Czarna Mania. Juz tak dawno uzywałam ze zapomniałam jaka jest piekna.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.